Cifra de afaceri
Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
Surse și actualizareActualizat: 7 octombrie 2026 la 23:31
Despre ELCOST COMPANY SRL
ELCOST COMPANY SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Paşcani, judetul IAŞI, infiintata in 1994 (31 ani de activitate). Activitatea principala este "Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale" (cod CAEN 3320), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2025, ELCOST COMPANY SRL a raportat o cifra de afaceri de 607.336 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+53.5%). Profitul net inregistrat a fost de 968.220 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 17 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 4.467 RON in 2008 la 607.336 RON in 2025. Datoriile raportate (2.095.895 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Din punct de vedere al pozitionarii in piata, La cifra de afaceri (2025), se afla pe locul 218 din 1051 firme din judetul IAŞI, pe locul 1 din 4 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 15 la nivel national in domeniul sau (38 firme).
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 607.336 RON
- Venituri totale
- 1.812.958 RON
- Cheltuieli totale
- 829.237 RON
- Profit brut
- 983.721 RON
- Profit net
- 968.220 RON
- Marja profit net
- 159,42%
- Active imobilizate
- 2.313.432 RON
- Active circulante
- 3.699.086 RON
- Stocuri
- 3.182.997 RON
- Creanțe
- 515.270 RON
- Casa & conturi bănci
- 819 RON
- Capital propriu
- 3.916.623 RON
- Cifra de afaceri · CAEN 3320
- Loc 15 din 38
- Profit net · CAEN 3320
- Loc 4 din 38
- Angajati · CAEN 3320
- Loc 10 din 38
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, IAŞI, Mun. Paşcani, Str. Morilor nr. 8
- Detalii
- CF 69791-C1-U2. parter
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Reluare activitate din 18.04.2012
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Municipală Paşcani
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2025 · RON
- An explorat în grafic
- 2025
- Cifră de afaceri
- 607.336 RON
- Rezultat net
- 968.220 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 607.336 RON | 395.594 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 1.812.958 RON | 2.047.067 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 829.237 RON | 1.176.877 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 983.721 RON | 870.190 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 968.220 RON | 856.071 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 2.313.432 RON | 2.452.267 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 3.699.086 RON | 2.499.663 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 6.012.518 RON | 4.951.930 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 3.182.997 RON | 1.985.441 RON |
| CreanțeSume de încasat | 515.270 RON | 489.664 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 819 RON | 24.558 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 2.095.895 RON | 2.003.527 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 3.916.623 RON | 2.948.403 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 4 persoane | 6 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2025
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2025
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2025
- ROA
- 16,1 %Profit net / active totale
- ROE
- 24,7 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,76 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 65,1 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 18 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 607.336 +53,5% față de anul precedent | 1.812.958 | 829.237 | 983.721 +13,1% față de anul precedent | 968.220 +13,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2024 | 395.594 -68,4% față de anul precedent | 2.047.067 | 1.176.877 | 870.190 -42,4% față de anul precedent | 856.071 -42,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 1.250.567 +248,1% față de anul precedent | 2.122.734 | 611.862 | 1.510.872 +803,5% față de anul precedent | 1.489.372 +810,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 359.220 +590,7% față de anul precedent | 705.979 | 538.761 | 167.218 +1.318,9% față de anul precedent | 163.564 +1.419,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 52.008 -80,8% față de anul precedent | 96.404 | 84.619 | 11.785 -15,8% față de anul precedent | 10.768 -5,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 270.111 +3,1% față de anul precedent | 172.421 | 158.423 | 13.998 +9,9% față de anul precedent | 11.342 +12,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 261.992 -46,9% față de anul precedent | 316.490 | 303.750 | 12.740 -64,2% față de anul precedent | 10.120 -66,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 493.163 -58,3% față de anul precedent | 562.593 | 527.019 | 35.574 -83,7% față de anul precedent | 30.583 -85,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 1.182.637 -29,2% față de anul precedent | 1.182.879 | 964.232 | 218.647 -19,2% față de anul precedent | 204.261 -12,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 1.669.296 -16,2% față de anul precedent | 1.679.323 | 1.408.736 | 270.587 -47,0% față de anul precedent | 232.567 -46,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 1.990.936 +34,5% față de anul precedent | 1.993.723 | 1.483.506 | 510.217 +111,1% față de anul precedent | 436.779 +111,6% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 1.480.654 +82,3% față de anul precedent | 1.488.435 | 1.246.701 | 241.734 +491,3% față de anul precedent | 206.375 +502,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 812.049 +270.583,0% față de anul precedent | 813.419 | 772.539 | 40.880 | 34.234 | 0 | 0 |
| 2012 | 300 | 23.280 | 56.779 | 0 | 0 | 33.499 | 33.499 |
| 2011 | 0 | 0 | 0 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 0 | 0 |
| 2010 | 0 -100,0% față de anul precedent | 125.568 | 125.541 | 27 -97,1% față de anul precedent | 0 | 0 | 1.073 |
| 2009 | 7.022 +57,2% față de anul precedent | 7.022 | 6.105 | 917 | 0 | 0 | 550 |
| 2008 | 4.467 | 4.467 | 4.467 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.313.432 | 3.699.086 | 6.012.518 | 3.182.997 | 515.270 | 819 |
| 2024 | 2.452.267 | 2.499.663 | 4.951.930 | 1.985.441 | 489.664 | 24.558 |
| 2023 | 1.690.650 | 1.408.108 | 3.098.758 | 344.075 | 1.012.626 | 51.407 |
| 2022 | 0 | 1.722.521 | 1.722.521 | 424.707 | 1.277.402 | 20.412 |
| 2021 | 0 | 740.902 | 740.902 | 79.701 | 627.520 | 33.681 |
| 2020 | 0 | 745.308 | 745.308 | 38.024 | 656.229 | 51.055 |
| 2019 | 0 | 896.229 | 896.229 | 134.013 | 732.125 | 30.091 |
| 2018 | 0 | 855.554 | 855.554 | 78.662 | 735.998 | 40.894 |
| 2017 | 1.398 | 1.056.890 | 1.058.288 | 11.100 | 968.744 | 77.046 |
| 2016 | 3.076 | 926.677 | 929.753 | 22.198 | 738.034 | 166.445 |
| 2015 | 0 | 1.353.668 | 1.353.668 | 70.124 | 1.110.448 | 173.096 |
| 2014 | 7.562 | 1.272.753 | 1.280.315 | 53.167 | 1.214.789 | 4.797 |
| 2013 | 13.483 | 312.221 | 325.704 | 44.375 | 202.669 | 65.177 |
| 2012 | 19.403 | 134.255 | 153.658 | 177 | 134.078 | 0 |
| 2011 | 53.707 | 132.796 | 186.503 | 177 | 132.619 | 0 |
| 2010 | 53.707 | 132.796 | 186.503 | 177 | 132.619 | 0 |
| 2009 | 177.758 | 43.698 | 221.456 | 177 | 43.521 | 0 |
| 2008 | 162.942 | 8.184 | 171.126 | 177 | 8.007 | 0 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.095.895 +4,6% față de anul precedent | 3.916.623 | Neraportat | 4 -33,3% față de anul precedent |
| 2024 | 2.003.527 +99,1% față de anul precedent | 2.948.403 | Neraportat | 6 +200,0% față de anul precedent |
| 2023 | 1.006.426 +17,6% față de anul precedent | 2.092.332 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 855.997 +573,1% față de anul precedent | 766.524 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2021 | 127.174 -10,7% față de anul precedent | 613.728 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2020 | 142.348 -51,5% față de anul precedent | 602.960 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2019 | 293.275 +11,1% față de anul precedent | 601.738 | Neraportat | 3 -25,0% față de anul precedent |
| 2018 | 263.937 -46,7% față de anul precedent | 591.617 | Neraportat | 4 -33,3% față de anul precedent |
| 2017 | 495.149 -4,5% față de anul precedent | 563.139 | Neraportat | 6 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 518.242 -30,4% față de anul precedent | 411.511 | Neraportat | 6 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 744.725 -24,9% față de anul precedent | 608.943 | Neraportat | 6 +100,0% față de anul precedent |
| 2014 | 991.511 +320,2% față de anul precedent | 284.536 | Neraportat | 3 +200,0% față de anul precedent |
| 2013 | 235.964 +115,0% față de anul precedent | 78.161 | Neraportat | 1 |
| 2012 | 109.733 +0,6% față de anul precedent | 43.925 | Neraportat | 0 |
| 2011 | 109.079 0,0% față de anul precedent | 77.424 | Neraportat | 0 |
| 2010 | 109.079 +2,5% față de anul precedent | 77.424 | Neraportat | 0 |
| 2009 | 106.459 -0,4% față de anul precedent | 78.497 | Neraportat | 0 |
| 2008 | 106.894 | 64.232 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2025
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
21 repere. O singură cronologie.
Din 1994 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.
2025 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 607.336 RON. Profit: 968.220 RON
Cifra de afaceri: 607.336 RON. Profit: 968.220 RON
- Cifra de afaceri
- 607.336 RON +53.53% față de anul precedent
- Profit net
- 968.220 RON +13.1% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 2.095.895 RON +4.61% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2025reper anualClasamentePremii si distinctii 2025Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 395.594 RON. Profit: 856.071 RON
Cifra de afaceri: 395.594 RON. Profit: 856.071 RON
- Cifra de afaceri
- 395.594 RON -68.37% față de anul precedent
- Profit net
- 856.071 RON -42.52% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 +200% față de anul precedent
- Datorii
- 2.003.527 RON +99.07% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.250.567 RON. Profit: 1.489.372 RON
Cifra de afaceri: 1.250.567 RON. Profit: 1.489.372 RON
- Cifra de afaceri
- 1.250.567 RON +248.13% față de anul precedent
- Profit net
- 1.489.372 RON +810.57% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.006.426 RON +17.57% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 359.220 RON. Profit: 163.564 RON
Cifra de afaceri: 359.220 RON. Profit: 163.564 RON
- Cifra de afaceri
- 359.220 RON +590.7% față de anul precedent
- Profit net
- 163.564 RON +1418.98% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 855.997 RON +573.09% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 52.008 RON. Profit: 10.768 RON
Cifra de afaceri: 52.008 RON. Profit: 10.768 RON
- Cifra de afaceri
- 52.008 RON -80.75% față de anul precedent
- Profit net
- 10.768 RON -5.06% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 127.174 RON -10.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 270.111 RON. Profit: 11.342 RON
Cifra de afaceri: 270.111 RON. Profit: 11.342 RON
- Cifra de afaceri
- 270.111 RON +3.1% față de anul precedent
- Profit net
- 11.342 RON +12.08% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 142.348 RON -51.46% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 261.992 RON. Profit: 10.120 RON
Cifra de afaceri: 261.992 RON. Profit: 10.120 RON
- Cifra de afaceri
- 261.992 RON -46.88% față de anul precedent
- Profit net
- 10.120 RON -66.91% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 -25% față de anul precedent
- Datorii
- 293.275 RON +11.12% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 493.163 RON. Profit: 30.583 RON
Cifra de afaceri: 493.163 RON. Profit: 30.583 RON
- Cifra de afaceri
- 493.163 RON -58.3% față de anul precedent
- Profit net
- 30.583 RON -85.03% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 263.937 RON -46.7% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.182.637 RON. Profit: 204.261 RON
Cifra de afaceri: 1.182.637 RON. Profit: 204.261 RON
- Cifra de afaceri
- 1.182.637 RON -29.15% față de anul precedent
- Profit net
- 204.261 RON -12.17% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 0% față de anul precedent
- Datorii
- 495.149 RON -4.46% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.669.296 RON. Profit: 232.567 RON
Cifra de afaceri: 1.669.296 RON. Profit: 232.567 RON
- Cifra de afaceri
- 1.669.296 RON -16.16% față de anul precedent
- Profit net
- 232.567 RON -46.75% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 0% față de anul precedent
- Datorii
- 518.242 RON -30.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.990.936 RON. Profit: 436.779 RON
Cifra de afaceri: 1.990.936 RON. Profit: 436.779 RON
- Cifra de afaceri
- 1.990.936 RON +34.46% față de anul precedent
- Profit net
- 436.779 RON +111.64% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 744.725 RON -24.89% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.480.654 RON. Profit: 206.375 RON
Cifra de afaceri: 1.480.654 RON. Profit: 206.375 RON
- Cifra de afaceri
- 1.480.654 RON +82.34% față de anul precedent
- Profit net
- 206.375 RON +502.84% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 +200% față de anul precedent
- Datorii
- 991.511 RON +320.2% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 812.049 RON. Profit: 34.234 RON
Cifra de afaceri: 812.049 RON. Profit: 34.234 RON
- Cifra de afaceri
- 812.049 RON +270583% față de anul precedent
- Profit net
- 34.234 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 235.964 RON +115.03% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 300 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 300 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 300 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 33.499 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 109.733 RON +0.6% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 109.079 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.073 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 109.079 RON +2.46% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 7.022 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 7.022 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 7.022 RON +57.2% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 550 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 106.459 RON -0.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 4.467 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 4.467 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 4.467 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 106.894 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2008Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Proceduri de achiziție
Înregistrare SEAP
- Stare
- Inregistrat
- Tip participant
- Ofertant
- Calitate
- Castigator, Participant
- Înregistrat la
- 3 octombrie 2014
- Reprezentant legal
- AGAVRILOAEI IULIANA
Catalog electronic
| Calitate | Achiziții directe | Cereri de ofertă | Licitații deschise | Licitații restrânse | Licitații electronice | Proceduri simplificate | Total |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Castigator | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Participant | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 |
Identificare și contact SEAP
- ID SEAP
- 117248
- CUI
- 6551092
- Denumire în SEAP
- ELCOST COMPANY
- Persoană de contact
- AGAVRILOAEI NECULAI
- Adresă
- Strada: Morilor, nr. 8, Sector: -, Judet: Iasi, Localitate: Pascani, Cod postal: 705200
- Localitate
- Pascani
- Județ
- Iasi
- Cod poștal
- 705200
- Telefon
- +40 720220588
- Date preluate la
- 7 octombrie 2026
Date din SEAP (e‑licitatie.ro) · actualizat 7 octombrie 2026
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Distincții 2025
Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.
Cifra de afaceri
Profit net
Profit net
Angajati
Angajati
| An / indicator | Județ | Localitate | CAEN | CAEN în județ | CAEN în localitate |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025Cifra de afaceri | 218din 1.051 · IAŞI | 9din 21 · Mun. Paşcani | 15din 38 · CAEN 3320 | 1din 4 · CAEN 3320 - IAŞI | 1din 2 · CAEN 3320 - Mun. Paşcani |
| 2025Profit net | 34din 1.051 · IAŞI | 2din 21 · Mun. Paşcani | 4din 38 · CAEN 3320 | 1din 4 · CAEN 3320 - IAŞI | 1din 2 · CAEN 3320 - Mun. Paşcani |
| 2025Angajati | 135din 1.051 · IAŞI | 8din 21 · Mun. Paşcani | 10din 38 · CAEN 3320 | 1din 4 · CAEN 3320 - IAŞI | 1din 2 · CAEN 3320 - Mun. Paşcani |
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 3320, Iaşi
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 3320, Iaşi
Alte firme din Iaşi
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul ELCOST COMPANY SRL?
CUI-ul ELCOST COMPANY SRL este 6551092.
Unde este sediul ELCOST COMPANY SRL?
ELCOST COMPANY SRL are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Paşcani, Str. Morilor nr. 8, Mun. Paşcani, judetul IAŞI.
Cand a fost infiintata ELCOST COMPANY SRL?
ELCOST COMPANY SRL a fost infiintata in anul 1994 (31 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a ELCOST COMPANY SRL in 2025?
In 2025, ELCOST COMPANY SRL a raportat o cifra de afaceri de 607.336 RON.
Cati angajati are ELCOST COMPANY SRL?
ELCOST COMPANY SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2025.
Ce activitate are ELCOST COMPANY SRL?
ELCOST COMPANY SRL are codul CAEN principal 3320 (Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale).
Ce profit a inregistrat ELCOST COMPANY SRL in 2025?
ELCOST COMPANY SRL a inregistrat un profit net de 968.220 RON in 2025.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 18 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 7 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 7 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.