Activ Plătitor TVAe‑Factură

ULTRA VIS PROD SRL

CUI: 6578098
CIF: RO6578098
Reg. Com.: J10/2537/1994
CAEN: 9529
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 decembrie 1994 · 31 ani
Distribuie:

Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 21:05

Despre ULTRA VIS PROD SRL

ULTRA VIS PROD SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Buzău, judetul BUZĂU, infiintata in 1994 (31 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a." (cod CAEN 9529), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, ULTRA VIS PROD SRL a raportat o cifra de afaceri de 82.059 RON, in crestere fata de anul precedent (+7.4%). Profitul net inregistrat a fost de 36.277 RON (in scadere). Pe parcursul ultimilor 15 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 184.522 RON in 2008 la 82.059 RON in 2023.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din martie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
82.059 RON
Venituri totale
82.059 RON
Cheltuieli totale
39.408 RON
Profit brut
42.651 RON
Profit net
36.277 RON
Marja profit net
44,21%
Active imobilizate
53.400 RON
Active circulante
26.445 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
1.782 RON
Casa & conturi bănci
24.663 RON
Capital propriu
57.517 RON

Contact

AdresaRomania, BUZĂU, Mun. Buzău, Str. STADIONULUI nr. 2
Telefon0238416833

Adresă sediu social

Romania, BUZĂU, Mun. Buzău, Str. STADIONULUI nr. 2
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BUZĂU, Mun. Buzău, Str. STADIONULUI nr. 2
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.12.1994
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 martie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 octombrie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
82.059 RON
Rezultat net
36.277 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 82.059 RON 76.410 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 82.059 RON 76.410 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 39.408 RON 12.843 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 42.651 RON 63.567 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 36.277 RON 61.275 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 53.400 RON 55.200 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 26.445 RON 15.441 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 79.845 RON 70.641 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 1.782 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 24.663 RON 15.441 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 22.328 RON 9.126 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 57.517 RON 61.515 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active79.845RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

28,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale79.845 RON
Datorii totale22.328 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
45,4 %Profit net / active totale
ROE
63,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,18 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
72,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 82.059 +7,4% față de anul precedent 82.059 39.408 42.651 -32,9% față de anul precedent 36.277 -40,8% față de anul precedent 0 0
2022 76.410 +6,1% față de anul precedent 76.410 12.843 63.567 +39,1% față de anul precedent 61.275 +40,7% față de anul precedent 0 0
2021 72.032 +42,7% față de anul precedent 72.032 26.319 45.713 +50,1% față de anul precedent 43.553 +58,8% față de anul precedent 0 0
2020 50.484 -6,5% față de anul precedent 50.484 20.033 30.451 +47,1% față de anul precedent 27.419 +55,5% față de anul precedent 0 0
2019 53.974 -15,7% față de anul precedent 53.974 33.270 20.704 +20.604,0% față de anul precedent 17.630 0 0
2018 63.987 -5,4% față de anul precedent 64.188 64.088 100 0 0 1.827
2017 67.635 +5,7% față de anul precedent 67.671 76.652 0 -100,0% față de anul precedent 0 8.981 10.895
2016 63.987 -5,4% față de anul precedent 64.188 64.088 100 0 0 1.827
2015 67.635 +18,8% față de anul precedent 67.671 76.652 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 8.981 10.895
2014 56.925 -15,8% față de anul precedent 56.925 50.822 6.103 4.395 0 0
2013 67.635 +5,7% față de anul precedent 67.671 76.536 0 -100,0% față de anul precedent 0 8.865 10.895
2012 63.987 +5,4% față de anul precedent 64.188 64.088 100 -97,5% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 1.827
2011 60.740 -40,6% față de anul precedent 60.742 56.717 4.025 -65,1% față de anul precedent 2.203 -69,0% față de anul precedent 0 0
2010 102.195 -30,0% față de anul precedent 103.280 91.759 11.521 -27,9% față de anul precedent 7.113 -45,8% față de anul precedent 0 0
2009 145.981 -20,9% față de anul precedent 145.982 129.996 15.986 +51,8% față de anul precedent 13.119 +53,1% față de anul precedent 0 0
2008 184.522 184.531 173.999 10.532 8.571 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 53.400 26.445 79.845 0 1.782 24.663
2022 55.200 15.441 70.641 0 0 15.441
2021 57.600 19.868 77.468 0 3.864 16.004
2020 60.000 18.539 78.539 274 176 18.089
2019 83.166 7.627 90.793 6.737 890 0
2018 83.166 35.620 118.786 23.560 11.951 109
2017 70.258 37.049 107.307 16.504 18.643 1.902
2016 83.166 35.620 118.786 23.560 11.951 109
2015 70.258 37.049 107.307 16.504 18.643 1.902
2014 64.803 34.266 99.069 17.969 6.089 10.208
2013 70.258 37.049 107.307 16.504 18.643 1.902
2012 83.166 35.620 118.786 23.560 11.951 109
2011 97.777 27.975 125.752 9.287 8.524 10.164
2010 90.573 56.081 146.654 2.991 9.627 43.463
2009 105.674 25.624 131.298 9.417 10.482 5.725
2008 111.588 38.477 150.065 12.641 20.576 5.260

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 22.328 +144,7% față de anul precedent 57.517 Neraportat 0
2022 9.126 +45,9% față de anul precedent 61.515 Neraportat 0
2021 6.256 -5,2% față de anul precedent 71.212 Neraportat 0
2020 6.597 -1,0% față de anul precedent 71.942 Neraportat 0
2019 6.663 -70,1% față de anul precedent 84.130 Neraportat 0
2018 22.282 +2,7% față de anul precedent 96.508 Neraportat 0
2017 21.698 -2,6% față de anul precedent 85.613 Neraportat 0
2016 22.282 +2,7% față de anul precedent 96.508 Neraportat 0
2015 21.698 +133,5% față de anul precedent 85.613 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2014 9.294 -57,2% față de anul precedent 89.775 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 21.698 -2,6% față de anul precedent 85.613 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 22.282 -18,8% față de anul precedent 96.508 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 27.429 +26,5% față de anul precedent 98.335 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 21.686 +61,5% față de anul precedent 124.980 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 13.431 -70,4% față de anul precedent 117.867 Neraportat 1 -80,0% față de anul precedent
2008 45.318 104.747 Neraportat 5

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1994 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1994 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 82.059 RON. Profit: 36.277 RON

Cifra de afaceri: 82.059 RON. Profit: 36.277 RON

Cifra de afaceri
82.059 RON +7.39% față de anul precedent
Profit net
36.277 RON -40.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
22.328 RON +144.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 76.410 RON. Profit: 61.275 RON

Cifra de afaceri: 76.410 RON. Profit: 61.275 RON

Cifra de afaceri
76.410 RON +6.08% față de anul precedent
Profit net
61.275 RON +40.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
9.126 RON +45.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 72.032 RON. Profit: 43.553 RON

Cifra de afaceri: 72.032 RON. Profit: 43.553 RON

Cifra de afaceri
72.032 RON +42.68% față de anul precedent
Profit net
43.553 RON +58.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.256 RON -5.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 50.484 RON. Profit: 27.419 RON

Cifra de afaceri: 50.484 RON. Profit: 27.419 RON

Cifra de afaceri
50.484 RON -6.47% față de anul precedent
Profit net
27.419 RON +55.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.597 RON -0.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 53.974 RON. Profit: 17.630 RON

Cifra de afaceri: 53.974 RON. Profit: 17.630 RON

Cifra de afaceri
53.974 RON -15.65% față de anul precedent
Profit net
17.630 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.663 RON -70.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 63.987 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 63.987 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
63.987 RON -5.39% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.827 RON
Angajati
0
Datorii
22.282 RON +2.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 67.635 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 67.635 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
67.635 RON +5.7% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.895 RON
Angajati
0
Datorii
21.698 RON -2.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 63.987 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 63.987 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
63.987 RON -5.39% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.827 RON
Angajati
0
Datorii
22.282 RON +2.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 67.635 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 67.635 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
67.635 RON +18.81% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
10.895 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
21.698 RON +133.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 56.925 RON. Profit: 4.395 RON

Cifra de afaceri: 56.925 RON. Profit: 4.395 RON

Cifra de afaceri
56.925 RON -15.83% față de anul precedent
Profit net
4.395 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.294 RON -57.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 67.635 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 67.635 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
67.635 RON +5.7% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.895 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
21.698 RON -2.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 63.987 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 63.987 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
63.987 RON +5.35% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.827 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
22.282 RON -18.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 60.740 RON. Profit: 2.203 RON

Cifra de afaceri: 60.740 RON. Profit: 2.203 RON

Cifra de afaceri
60.740 RON -40.56% față de anul precedent
Profit net
2.203 RON -69.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
27.429 RON +26.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 102.195 RON. Profit: 7.113 RON

Cifra de afaceri: 102.195 RON. Profit: 7.113 RON

Cifra de afaceri
102.195 RON -29.99% față de anul precedent
Profit net
7.113 RON -45.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
21.686 RON +61.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 145.981 RON. Profit: 13.119 RON

Cifra de afaceri: 145.981 RON. Profit: 13.119 RON

Cifra de afaceri
145.981 RON -20.89% față de anul precedent
Profit net
13.119 RON +53.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -80% față de anul precedent
Datorii
13.431 RON -70.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 184.522 RON. Profit: 8.571 RON

Cifra de afaceri: 184.522 RON. Profit: 8.571 RON

Cifra de afaceri
184.522 RON
Profit net
8.571 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5
Datorii
45.318 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1994 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataULTRA VIS PROD SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9529 in Mun. Buzău (BUZĂU)

ULTRA VIS PROD SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9529 in Mun. Buzău (BUZĂU)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9529, Buzău

SIRFIXALOT S.R.L.
CUI: 36026478CAEN: 9529
Activ
BUZĂU, Sat Breaza Com. Breaza2016-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
81.014 RON
Profit
619 RON
Angajati
0
MUNTENIA BUS S.R.L.
CUI: 21491261CAEN: 9529
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2007-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
862.111 RON
Profit
50.706 RON
Angajati
6
DISPATCHER CONNECT SRL
CUI: 28970717CAEN: 9529
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2011-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.105 RON
Profit
20.754 RON
Angajati
1

Alte firme din Buzău

ADAM PEGIL SRL
CUI: 6578012CAEN: 4771
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău1994-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.386 RON
Profit
1.164 RON
Angajati
0
COM DANCRI SRL
CUI: 6578217CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău1994-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.782 RON
Profit
51.250 RON
Angajati
0
DAN TRANSCOM SRL
CUI: 6556057CAEN: 1610
Activ
BUZĂU, Sat Lopătari Com. Lopătari1994-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
643.814 RON
Profit
40.011 RON
Angajati
4
TRITON IMPEX SRL
CUI: 6602919CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău1994-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.576.206 RON
Profit
6.435.365 RON
Angajati
66
DRENEA COM 94 SRL
CUI: 6278031CAEN: 4712
Activ
BUZĂU, Sat Căneşti Com. Căneşti1994-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.734 RON
Profit
4.777 RON
Angajati
0
DAN SERVCOMEX SRL
CUI: 7104815CAEN: 4322
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău1995-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.659.761 RON
Profit
108.345 RON
Angajati
14
EDITGRAPH SRL
CUI: 14738041CAEN: 1812
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2002-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.040.584 RON
Profit
117.986 RON
Angajati
10
CARMAR HEALTH & BEAUTY S.R.L.
CUI: 45135202CAEN: 4619
Activ
BUZĂU, Sat Glodeanu-Siliştea Com. Glodeanu-Siliştea2021-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.542 RON
Profit
2.220 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ULTRA VIS PROD SRL?

CUI-ul ULTRA VIS PROD SRL este 6578098.

Unde este sediul ULTRA VIS PROD SRL?

ULTRA VIS PROD SRL are sediul in Romania, BUZĂU, Mun. Buzău, Str. STADIONULUI nr. 2, Mun. Buzău, judetul BUZĂU.

Cand a fost infiintata ULTRA VIS PROD SRL?

ULTRA VIS PROD SRL a fost infiintata in anul 1994 (31 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ULTRA VIS PROD SRL in 2023?

In 2023, ULTRA VIS PROD SRL a raportat o cifra de afaceri de 82.059 RON.

Ce activitate are ULTRA VIS PROD SRL?

ULTRA VIS PROD SRL are codul CAEN principal 9529 (Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.).

Ce profit a inregistrat ULTRA VIS PROD SRL in 2023?

ULTRA VIS PROD SRL a inregistrat un profit net de 36.277 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.