Activ

BENCZE IMPEX S.R.L.

CUI: 6582331
CIF: 6582331
Reg. Com.: J19/1160/1994
CAEN: 1320
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 decembrie 1994 · 31 ani
Distribuie:

Producția de țesături

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 06:36

Despre BENCZE IMPEX S.R.L.

BENCZE IMPEX S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Odorheiu Secuiesc, judetul HARGHITA, infiintata in 1994 (31 ani de activitate). Activitatea principala este "Producția de țesături" (cod CAEN 1320), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BENCZE IMPEX S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 16.430 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-2.2%). Profitul net inregistrat a fost de 1.040 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 24.716 RON in 2008 la 16.430 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
16.430 RON
Venituri totale
5.230 RON
Cheltuieli totale
3.924 RON
Profit brut
1.306 RON
Profit net
1.040 RON
Marja profit net
6,33%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
185.621 RON
Stocuri
158.923 RON
Creanțe
2.495 RON
Casa & conturi bănci
24.203 RON
Capital propriu
171.729 RON

Contact

AdresaRomania, HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc, Str. Kornis Ferenc nr. 5, 535600

Adresă sediu social

Romania, HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc, Str. Kornis Ferenc nr. 5, 535600
Cod poștal: 535600
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc, Str. Kornis Ferenc nr. 5, 535600
Cod postal
535600
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.12.1994
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
16.430 RON
Rezultat net
1.040 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 16.430 RON 16.795 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 5.230 RON 5.914 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 3.924 RON 3.321 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.306 RON 2.593 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.040 RON 2.240 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 185.621 RON 196.780 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 185.621 RON 196.780 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 158.923 RON 170.128 RON
CreanțeSume de încasat 2.495 RON 3.880 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 24.203 RON 22.772 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 13.892 RON 26.091 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 171.729 RON 170.689 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active185.621RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

7,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale185.621 RON
Datorii totale13.892 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,6 %Profit net / active totale
ROE
0,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
13,36 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
92,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 16.430 -2,2% față de anul precedent 5.230 3.924 1.306 -49,6% față de anul precedent 1.040 -53,6% față de anul precedent 0 0
2023 16.795 -54,4% față de anul precedent 5.914 3.321 2.593 -97,9% față de anul precedent 2.240 -98,1% față de anul precedent 0 0
2022 36.787 +187,8% față de anul precedent 199.006 77.887 121.119 +3.391,5% față de anul precedent 120.136 +3.755,5% față de anul precedent 0 0
2021 12.781 +15,2% față de anul precedent 17.030 13.561 3.469 -5,9% față de anul precedent 3.116 -8,5% față de anul precedent 0 0
2020 11.091 -62,7% față de anul precedent 11.295 7.607 3.688 -86,3% față de anul precedent 3.406 -87,0% față de anul precedent 0 0
2019 29.753 +227,4% față de anul precedent 29.797 2.800 26.997 +242,2% față de anul precedent 26.254 +244,7% față de anul precedent 0 0
2018 9.088 +7,8% față de anul precedent 9.008 1.119 7.889 +8,1% față de anul precedent 7.617 +8,1% față de anul precedent 0 0
2017 8.433 -23,7% față de anul precedent 8.538 1.240 7.298 +102,2% față de anul precedent 7.045 +114,9% față de anul precedent 0 0
2016 11.051 -30,7% față de anul precedent 4.657 1.047 3.610 +287,8% față de anul precedent 3.279 +625,4% față de anul precedent 0 0
2015 15.950 +110,7% față de anul precedent 13.716 12.785 931 452 Neraportat 0
2014 7.571 +21,7% față de anul precedent 11.326 16.506 0 0 5.180 5.407
2013 6.220 -67,5% față de anul precedent 11.102 15.483 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.381 4.534
2012 19.125 +40,4% față de anul precedent 19.125 16.440 2.685 +1.262,9% față de anul precedent 2.255 +1.283,4% față de anul precedent 0 0
2011 13.620 -26,7% față de anul precedent 13.620 13.423 197 -94,1% față de anul precedent 163 -86,4% față de anul precedent 0 0
2010 18.588 -27,6% față de anul precedent 15.324 12.013 3.311 +62,4% față de anul precedent 1.198 +704,0% față de anul precedent 0 0
2009 25.663 +3,8% față de anul precedent 22.946 20.907 2.039 +64,3% față de anul precedent 149 -76,1% față de anul precedent 0 0
2008 24.716 27.801 26.560 1.241 623 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 185.621 185.621 158.923 2.495 24.203
2023 0 196.780 196.780 170.128 3.880 22.772
2022 0 205.144 205.144 180.086 6.505 18.553
2021 0 48.616 48.616 31.775 106 16.735
2020 0 45.480 45.480 10.376 11.091 24.013
2019 0 42.422 42.422 11.086 0 31.336
2018 0 15.846 15.846 3.054 0 12.792
2017 0 8.128 8.128 740 0 7.388
2016 0 1.095 1.095 320 104 671
2015 0 6.877 6.877 6.736 0 141
2014 0 8.816 8.816 8.741 0 75
2013 0 7.195 7.195 6.714 370 111
2012 0 8.006 8.006 4.282 370 3.354
2011 0 5.688 5.688 0 107 5.581
2010 0 4.738 4.738 2.000 0 2.738
2009 0 6.216 6.216 6.085 0 131
2008 0 7.869 7.869 6.000 0 1.869

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 13.892 -46,8% față de anul precedent 171.729 Neraportat 0
2023 26.091 -28,9% față de anul precedent 170.689 Neraportat 0
2022 36.694 +12.050,3% față de anul precedent 168.450 Neraportat 0
2021 302 +7,1% față de anul precedent 48.314 Neraportat 0
2020 282 -55,3% față de anul precedent 45.198 Neraportat 0
2019 631 +104,2% față de anul precedent 41.791 Neraportat 0
2018 309 +48,6% față de anul precedent 15.537 Neraportat 0
2017 208 -5,5% față de anul precedent 7.920 Neraportat 0
2016 220 -97,6% față de anul precedent 875 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2015 9.281 -20,5% față de anul precedent -2.404 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 11.672 +151,3% față de anul precedent -2.856 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 4.644 +404,2% față de anul precedent 2.551 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 921 +7,3% față de anul precedent 7.085 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 858 +1.108,5% față de anul precedent 4.830 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 71 -97,4% față de anul precedent 4.667 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 2.747 -39,6% față de anul precedent 3.469 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2008 4.549 3.320 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 1994 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1994 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 16.430 RON. Profit: 1.040 RON

Cifra de afaceri: 16.430 RON. Profit: 1.040 RON

Cifra de afaceri
16.430 RON -2.17% față de anul precedent
Profit net
1.040 RON -53.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
13.892 RON -46.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 16.795 RON. Profit: 2.240 RON

Cifra de afaceri: 16.795 RON. Profit: 2.240 RON

Cifra de afaceri
16.795 RON -54.35% față de anul precedent
Profit net
2.240 RON -98.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
26.091 RON -28.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 36.787 RON. Profit: 120.136 RON

Cifra de afaceri: 36.787 RON. Profit: 120.136 RON

Cifra de afaceri
36.787 RON +187.83% față de anul precedent
Profit net
120.136 RON +3755.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
36.694 RON +12050.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 12.781 RON. Profit: 3.116 RON

Cifra de afaceri: 12.781 RON. Profit: 3.116 RON

Cifra de afaceri
12.781 RON +15.24% față de anul precedent
Profit net
3.116 RON -8.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
302 RON +7.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 11.091 RON. Profit: 3.406 RON

Cifra de afaceri: 11.091 RON. Profit: 3.406 RON

Cifra de afaceri
11.091 RON -62.72% față de anul precedent
Profit net
3.406 RON -87.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
282 RON -55.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 29.753 RON. Profit: 26.254 RON

Cifra de afaceri: 29.753 RON. Profit: 26.254 RON

Cifra de afaceri
29.753 RON +227.39% față de anul precedent
Profit net
26.254 RON +244.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
631 RON +104.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 9.088 RON. Profit: 7.617 RON

Cifra de afaceri: 9.088 RON. Profit: 7.617 RON

Cifra de afaceri
9.088 RON +7.77% față de anul precedent
Profit net
7.617 RON +8.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
309 RON +48.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 8.433 RON. Profit: 7.045 RON

Cifra de afaceri: 8.433 RON. Profit: 7.045 RON

Cifra de afaceri
8.433 RON -23.69% față de anul precedent
Profit net
7.045 RON +114.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
208 RON -5.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 11.051 RON. Profit: 3.279 RON

Cifra de afaceri: 11.051 RON. Profit: 3.279 RON

Cifra de afaceri
11.051 RON -30.71% față de anul precedent
Profit net
3.279 RON +625.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
220 RON -97.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 15.950 RON. Profit: 452 RON

Cifra de afaceri: 15.950 RON. Profit: 452 RON

Cifra de afaceri
15.950 RON +110.67% față de anul precedent
Profit net
452 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.281 RON -20.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 7.571 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 7.571 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
7.571 RON +21.72% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.407 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
11.672 RON +151.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 6.220 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.220 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.220 RON -67.48% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
4.534 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
4.644 RON +404.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 19.125 RON. Profit: 2.255 RON

Cifra de afaceri: 19.125 RON. Profit: 2.255 RON

Cifra de afaceri
19.125 RON +40.42% față de anul precedent
Profit net
2.255 RON +1283.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
921 RON +7.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 13.620 RON. Profit: 163 RON

Cifra de afaceri: 13.620 RON. Profit: 163 RON

Cifra de afaceri
13.620 RON -26.73% față de anul precedent
Profit net
163 RON -86.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
858 RON +1108.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 18.588 RON. Profit: 1.198 RON

Cifra de afaceri: 18.588 RON. Profit: 1.198 RON

Cifra de afaceri
18.588 RON -27.57% față de anul precedent
Profit net
1.198 RON +704.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
71 RON -97.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 25.663 RON. Profit: 149 RON

Cifra de afaceri: 25.663 RON. Profit: 149 RON

Cifra de afaceri
25.663 RON +3.83% față de anul precedent
Profit net
149 RON -76.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
2.747 RON -39.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 24.716 RON. Profit: 623 RON

Cifra de afaceri: 24.716 RON. Profit: 623 RON

Cifra de afaceri
24.716 RON
Profit net
623 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
4.549 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1994 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBENCZE IMPEX S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1320 in Mun. Odorheiu Secuiesc (HARGHITA)

BENCZE IMPEX S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1320 in Mun. Odorheiu Secuiesc (HARGHITA)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1320, Harghita

OSZTOVÁTA S.R.L.
CUI: 39007152CAEN: 1320
Activ
HARGHITA, Sat Mereşti Com. Mereşti2018-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.458 RON
Profit
20.949 RON
Angajati
0
ETTI-TEX S.R.L.
CUI: 46695720CAEN: 1320
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2022-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.430 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1320, Harghita

Alte firme din Harghita

VULKAN-SERV S.R.L.
CUI: 6582269CAEN: 2511
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc1994-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.519.286 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
MEGABIT S.R.L.
CUI: 6582412CAEN: 6209
Activ
HARGHITA, Mun. Gheorgheni1994-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
341.104 RON
Profit
61.658 RON
Angajati
1
F & F PRODLEMN SRL
CUI: 6536831CAEN: 1627
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc1994-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
115.340 RON
Profit
2.103 RON
Angajati
2
OZON CO SRL
CUI: 6625122CAEN: 4772
Activ
HARGHITA, Sat Lupeni Com. Lupeni1994-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
640.583 RON
Profit
102.592 RON
Angajati
1
WAPPAL SRL
CUI: 6014110CAEN: 2223
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc1994-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.764.684 RON
Profit
0 RON
Angajati
29
MAROSI COM S.R.L.
CUI: 6926486CAEN: 6330
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc1995-02-07
fara e-Factura
KEREK TO K.L. SRL
CUI: 490719CAEN: 1611
Activ
HARGHITA, Sat Ciumani Com. Ciumani1992-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.050 RON
Profit
4.692 RON
Angajati
1
SILVOPLANT SRL
CUI: 15046294CAEN: 0210
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc2002-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
858.983 RON
Profit
349.075 RON
Angajati
3
EVERPAL S.R.L.
CUI: 55710820CAEN: 4771
Activ
HARGHITA, Sat Dealu Com. Dealu2026-10-14
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BENCZE IMPEX S.R.L.?

CUI-ul BENCZE IMPEX S.R.L. este 6582331.

Unde este sediul BENCZE IMPEX S.R.L.?

BENCZE IMPEX S.R.L. are sediul in Romania, HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc, Str. Kornis Ferenc nr. 5, 535600, Mun. Odorheiu Secuiesc, judetul HARGHITA.

Cand a fost infiintata BENCZE IMPEX S.R.L.?

BENCZE IMPEX S.R.L. a fost infiintata in anul 1994 (31 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BENCZE IMPEX S.R.L. in 2024?

In 2024, BENCZE IMPEX S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 16.430 RON.

Ce activitate are BENCZE IMPEX S.R.L.?

BENCZE IMPEX S.R.L. are codul CAEN principal 1320 (Producția de țesături).

Ce profit a inregistrat BENCZE IMPEX S.R.L. in 2024?

BENCZE IMPEX S.R.L. a inregistrat un profit net de 1.040 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.