Activ Plătitor TVAe‑Factură

ELUM PRODIMPEX SRL

CUI: 6588695
CIF: RO6588695
Reg. Com.: J1994003975124
CAEN: 6920
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 decembrie 1994 · 31 ani
Distribuie:

Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 09:54

Despre ELUM PRODIMPEX SRL

ELUM PRODIMPEX SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 1994 (31 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal" (cod CAEN 6920), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ELUM PRODIMPEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 226.200 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+63.4%). Profitul net inregistrat a fost de 164.087 RON (in crestere puternica). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 22.259 RON in 2008 la 226.200 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
226.200 RON
Venituri totale
226.209 RON
Cheltuieli totale
59.905 RON
Profit brut
166.304 RON
Profit net
164.087 RON
Marja profit net
72,54%
Active imobilizate
10.200 RON
Active circulante
26.719 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
13.818 RON
Casa & conturi bănci
12.901 RON
Capital propriu
16.307 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Aviator Dârjan nr. 1, 400402
Telefon0264-416084

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Aviator Dârjan nr. 1, 400402
Cod poștal: 400402
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Aviator Dârjan nr. 1, 400402
Cod postal
400402
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.12.1994
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 octombrie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
226.200 RON
Rezultat net
164.087 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 226.200 RON 138.400 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 226.209 RON 138.400 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 59.905 RON 55.295 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 166.304 RON 83.105 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 164.087 RON 81.887 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 10.200 RON 20.826 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 26.719 RON 118.767 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 36.919 RON 139.593 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 13.818 RON 81.983 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 12.901 RON 36.784 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 20.612 RON 10.390 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 16.307 RON 129.203 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active36.919RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

55,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale36.919 RON
Datorii totale20.612 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
444,5 %Profit net / active totale
ROE
1.006,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,30 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
44,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 226.200 +63,4% față de anul precedent 226.209 59.905 166.304 +100,1% față de anul precedent 164.087 +100,4% față de anul precedent 0 0
2023 138.400 +144,6% față de anul precedent 138.400 55.295 83.105 +119,1% față de anul precedent 81.887 +121,7% față de anul precedent 0 0
2022 56.578 +114,3% față de anul precedent 56.584 18.660 37.924 +263,7% față de anul precedent 36.940 +282,6% față de anul precedent 0 0
2021 26.400 +15,3% față de anul precedent 29.226 18.798 10.428 -39,4% față de anul precedent 9.656 -41,7% față de anul precedent 0 0
2020 22.900 -13,3% față de anul precedent 22.900 5.680 17.220 -23,7% față de anul precedent 16.547 -24,1% față de anul precedent 0 0
2019 26.400 -29,0% față de anul precedent 26.400 3.818 22.582 -11,4% față de anul precedent 21.790 -10,6% față de anul precedent 0 0
2018 37.200 +23,6% față de anul precedent 37.200 11.701 25.499 -6,5% față de anul precedent 24.383 -7,5% față de anul precedent 0 0
2017 30.100 +9,1% față de anul precedent 30.100 2.832 27.268 +2,3% față de anul precedent 26.365 +2,1% față de anul precedent 0 0
2016 27.600 27.600 951 26.649 25.821 0 0
2015 0 -100,0% față de anul precedent -309 3.470 0 0 Neraportat 3.779
2014 5.898 -25,7% față de anul precedent 5.898 10.754 0 0 4.856 5.033
2013 7.940 -36,0% față de anul precedent 7.940 14.650 0 0 6.710 6.899
2012 12.407 -4,8% față de anul precedent 12.410 16.527 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.117 4.489
2011 13.038 -23,2% față de anul precedent 13.079 11.296 1.783 1.783 0 0
2010 16.973 -30,0% față de anul precedent 16.973 24.415 0 0 7.442 9.092
2009 24.236 +8,9% față de anul precedent 24.236 24.732 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 496 1.963
2008 22.259 22.204 20.392 1.812 1.521 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 10.200 26.719 36.919 0 13.818 12.901
2023 20.826 118.767 139.593 0 81.983 36.784
2022 18.866 33.441 52.307 0 23.575 9.866
2021 7.558 79.540 87.098 0 76.413 3.127
2020 5.202 75.152 80.354 3.866 67.804 3.482
2019 10.021 52.827 62.848 0 44.331 8.496
2018 8.805 33.053 41.858 0 32.824 229
2017 6.600 25.999 32.599 2.835 19.531 3.633
2016 26 7.009 7.035 0 4.346 2.663
2015 26 6.568 6.594 403 4.750 1.415
2014 320 10.071 10.391 3.472 4.678 1.921
2013 824 10.687 11.511 3.396 4.663 2.628
2012 1.328 12.877 14.205 4.780 5.155 2.942
2011 1.832 16.562 18.394 2.493 4.358 9.711
2010 26 15.102 15.128 5.468 7.606 2.028
2009 26 16.176 16.202 2.970 6.887 6.319
2008 26 17.589 17.615 5.454 8.570 3.565

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 20.612 +98,4% față de anul precedent 16.307 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 10.390 +108,2% față de anul precedent 129.203 Neraportat 1
2022 4.991 +1.160,4% față de anul precedent 47.316 Neraportat 0
2021 396 -88,0% față de anul precedent 86.702 Neraportat 0
2020 3.308 +40,8% față de anul precedent 77.046 Neraportat 0
2019 2.349 -25,4% față de anul precedent 60.499 Neraportat 0
2018 3.149 +26,8% față de anul precedent 38.709 Neraportat 0
2017 2.484 -24,4% față de anul precedent 30.115 Neraportat 0
2016 3.285 -88,5% față de anul precedent 3.750 Neraportat 0
2015 28.665 -0,1% față de anul precedent -22.071 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2014 28.683 +16,0% față de anul precedent -18.292 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 24.721 +20,5% față de anul precedent -13.210 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 20.516 +1,5% față de anul precedent -6.311 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 20.217 +7,9% față de anul precedent -1.823 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 18.733 +74,8% față de anul precedent -3.605 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 10.716 +8,0% față de anul precedent 5.486 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 9.925 7.690 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

16din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
EGELENA- GABRIELA DANadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 1994 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1994 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 27670/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2025 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 226.200 RON. Profit: 164.087 RON

Cifra de afaceri: 226.200 RON. Profit: 164.087 RON

Cifra de afaceri
226.200 RON +63.44% față de anul precedent
Profit net
164.087 RON +100.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
20.612 RON +98.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 138.400 RON. Profit: 81.887 RON

Cifra de afaceri: 138.400 RON. Profit: 81.887 RON

Cifra de afaceri
138.400 RON +144.62% față de anul precedent
Profit net
81.887 RON +121.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
10.390 RON +108.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 56.578 RON. Profit: 36.940 RON

Cifra de afaceri: 56.578 RON. Profit: 36.940 RON

Cifra de afaceri
56.578 RON +114.31% față de anul precedent
Profit net
36.940 RON +282.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.991 RON +1160.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 26.400 RON. Profit: 9.656 RON

Cifra de afaceri: 26.400 RON. Profit: 9.656 RON

Cifra de afaceri
26.400 RON +15.28% față de anul precedent
Profit net
9.656 RON -41.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
396 RON -88.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 22.900 RON. Profit: 16.547 RON

Cifra de afaceri: 22.900 RON. Profit: 16.547 RON

Cifra de afaceri
22.900 RON -13.26% față de anul precedent
Profit net
16.547 RON -24.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.308 RON +40.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 26.400 RON. Profit: 21.790 RON

Cifra de afaceri: 26.400 RON. Profit: 21.790 RON

Cifra de afaceri
26.400 RON -29.03% față de anul precedent
Profit net
21.790 RON -10.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.349 RON -25.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 37.200 RON. Profit: 24.383 RON

Cifra de afaceri: 37.200 RON. Profit: 24.383 RON

Cifra de afaceri
37.200 RON +23.59% față de anul precedent
Profit net
24.383 RON -7.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.149 RON +26.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 30.100 RON. Profit: 26.365 RON

Cifra de afaceri: 30.100 RON. Profit: 26.365 RON

Cifra de afaceri
30.100 RON +9.06% față de anul precedent
Profit net
26.365 RON +2.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.484 RON -24.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 27.600 RON. Profit: 25.821 RON

Cifra de afaceri: 27.600 RON. Profit: 25.821 RON

Cifra de afaceri
27.600 RON
Profit net
25.821 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.285 RON -88.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.779 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
28.665 RON -0.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 5.898 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 5.898 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
5.898 RON -25.72% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.033 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
28.683 RON +16.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 7.940 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 7.940 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
7.940 RON -36% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.899 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
24.721 RON +20.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 12.407 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 12.407 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
12.407 RON -4.84% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
4.489 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
20.516 RON +1.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 13.038 RON. Profit: 1.783 RON

Cifra de afaceri: 13.038 RON. Profit: 1.783 RON

Cifra de afaceri
13.038 RON -23.18% față de anul precedent
Profit net
1.783 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
20.217 RON +7.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 16.973 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 16.973 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
16.973 RON -29.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.092 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
18.733 RON +74.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 24.236 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 24.236 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
24.236 RON +8.88% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.963 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
10.716 RON +7.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

22.072026Mentiune · Buletin 27670/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
ELUM PRODIMPEX SRL
CUI
6588695
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
22.07.2026
Registrul Comerțului
J12/3975/1994
EUID
ROONRC.J12/3975/1994
Sediu
Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, Str. DIRJAN AVIATOR, Nr. 1
Județ
Cluj
Număr încheiere
584408
Data încheierii
22.07.2026
Număr dosar
2825224
Data dosarului
16.07.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Emma Madalina Leonida

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 2825224 din 16.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 27670/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6920, Cluj

ALCONTA PRO S.R.L.
CUI: 48683544CAEN: 6920
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2023-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
225.885 RON
Profit
70.023 RON
Angajati
1
CAZACUS EXPERT SRL
CUI: 4411564CAEN: 6920
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1993-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
228.126 RON
Profit
88.777 RON
Angajati
1
COACTIO SRL
CUI: 31977391CAEN: 6920
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2013-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
225.121 RON
Profit
178.073 RON
Angajati
1
ARC CONT SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 48944011CAEN: 6920
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
236.410 RON
Profit
146.968 RON
Angajati
1
ECHILIBRA CONTAB SRL
CUI: 37155578CAEN: 6920
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
219.340 RON
Profit
116.929 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6920, Cluj

CULDAFIDES SRL
CUI: 6799404CAEN: 6920
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1995-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
3.983 RON
Angajati
0
CONTVER EXIM SRL
CUI: 6493960CAEN: 6920
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1994-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.332.399 RON
Profit
321.208 RON
Angajati
7
SANELI SERVCOM SRL
CUI: 6846581CAEN: 6920
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1995-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
136.738 RON
Profit
89.982 RON
Angajati
0

Alte firme din Cluj

SERANCA TRANSERV S.R.L.
CUI: 6588679CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1994-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.000 RON
Profit
20.896 RON
Angajati
1
OPTIPAR IMPORT EXPORT SRL
CUI: 6588784CAEN: 4778
Activ
CLUJ, Sat Chinteni Com. Chinteni1994-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.188.875 RON
Profit
399.268 RON
Angajati
4
HORISTEL COMIMPEX SRL
CUI: 6570248CAEN: 4776
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1994-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.663 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RIODIN COMERT SRL
CUI: 6623415CAEN: 4771
Activ
CLUJ, Mun. Gherla1994-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
79.994 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EUROCONTACT SERV IMPEX SRL
CUI: 6773358CAEN: 4110
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1995-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.894.489 RON
Profit
0 RON
Angajati
13
AGROSERVICE VALEA SEACA SRL
CUI: 9627233CAEN: 6820
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1997-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
404.575 RON
Profit
247.537 RON
Angajati
1
EDRC CONSULTING SRL
CUI: 23745455CAEN: 6820
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2008-04-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
247.885 RON
Profit
5.315 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ELUM PRODIMPEX SRL?

CUI-ul ELUM PRODIMPEX SRL este 6588695.

Unde este sediul ELUM PRODIMPEX SRL?

ELUM PRODIMPEX SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Aviator Dârjan nr. 1, 400402, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata ELUM PRODIMPEX SRL?

ELUM PRODIMPEX SRL a fost infiintata in anul 1994 (31 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ELUM PRODIMPEX SRL in 2024?

In 2024, ELUM PRODIMPEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 226.200 RON.

Ce activitate are ELUM PRODIMPEX SRL?

ELUM PRODIMPEX SRL are codul CAEN principal 6920 (Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal).

Ce profit a inregistrat ELUM PRODIMPEX SRL in 2024?

ELUM PRODIMPEX SRL a inregistrat un profit net de 164.087 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.