Activ Plătitor TVA

CASTEL SERVICE S.R.L.

CUI: 6598125
CIF: RO6598125
Reg. Com.: J40/23928/1994
CAEN: 7022
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 decembrie 1994 · 31 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 01:47

Despre CASTEL SERVICE S.R.L.

CASTEL SERVICE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 1994 (31 ani de activitate). Activeaza in sectorul tranzactii imobiliare (cod CAEN 7022). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CASTEL SERVICE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 27.611 RON, in scadere fata de anul precedent (-5.4%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 119.613 RON in 2008 la 27.611 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
27.611 RON
Venituri totale
27.613 RON
Cheltuieli totale
31.497 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
31.861 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
160 RON
Casa & conturi bănci
31.701 RON
Capital propriu
29.843 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. CONSTANTIN RADULESCU MOTRU nr. 16, 40365

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. CONSTANTIN RADULESCU MOTRU nr. 16, 40365
Cod poștal: 40365
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. CONSTANTIN RADULESCU MOTRU nr. 16, 40365
Cod postal
40365
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.12.1994
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
27.611 RON
Rezultat net
-4.968 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 27.611 RON 29.197 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 27.613 RON 29.197 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 31.497 RON 14.376 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 14.821 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 12.404 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 3.884 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 4.968 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 31.861 RON 39.333 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 31.861 RON 39.333 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 2.170 RON
CreanțeSume de încasat 160 RON 160 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 31.701 RON 37.003 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.933 RON 3.227 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 29.843 RON 36.981 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active31.861RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

9,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale31.861 RON
Datorii totale2.933 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
10,86 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
93,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 27.611 -5,4% față de anul precedent 27.613 31.497 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 3.884 4.968
2023 29.197 -15,1% față de anul precedent 29.197 14.376 14.821 -22,2% față de anul precedent 12.404 -31,4% față de anul precedent 0 0
2022 34.374 +14,5% față de anul precedent 34.374 15.329 19.045 +29,6% față de anul precedent 18.086 +31,0% față de anul precedent 0 0
2021 30.029 -7,2% față de anul precedent 30.029 15.337 14.692 +14,8% față de anul precedent 13.810 +16,0% față de anul precedent 0 0
2020 32.368 -1,9% față de anul precedent 32.368 19.566 12.802 +4,1% față de anul precedent 11.901 +5,2% față de anul precedent 0 0
2019 33.001 -5,3% față de anul precedent 33.001 20.701 12.300 +18,5% față de anul precedent 11.310 +21,2% față de anul precedent 0 0
2018 34.833 -5,8% față de anul precedent 34.833 24.454 10.379 +27,0% față de anul precedent 9.334 +54,6% față de anul precedent 0 0
2017 36.973 +6,7% față de anul precedent 36.973 28.798 8.175 6.036 0 0
2016 34.637 +13,5% față de anul precedent 34.637 35.419 0 0 782 2.048
2015 30.529 -8,4% față de anul precedent 30.529 36.565 0 0 Neraportat 6.560
2014 33.338 -18,0% față de anul precedent 33.338 44.840 0 0 11.502 11.548
2013 40.639 -15,2% față de anul precedent 40.640 51.208 0 -100,0% față de anul precedent 0 10.568 10.859
2012 47.898 -38,5% față de anul precedent 47.902 47.618 284 0 0 835
2011 77.905 -20,2% față de anul precedent 77.911 89.987 0 0 12.076 12.813
2010 97.581 +6,3% față de anul precedent 97.585 110.869 0 0 13.284 16.822
2009 91.794 -23,3% față de anul precedent 92.295 99.239 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 6.944 10.676
2008 119.613 119.617 89.906 29.711 24.899 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 31.861 31.861 0 160 31.701
2023 0 39.333 39.333 2.170 160 37.003
2022 0 26.977 26.977 2.170 160 24.647
2021 1.198 21.760 22.958 2.170 171 19.419
2020 2.796 15.863 18.659 2.170 11 13.682
2019 0 26.316 26.316 2.170 43 24.103
2018 0 25.430 25.430 2.170 11 23.249
2017 0 16.168 16.168 2.170 0 13.998
2016 0 9.887 9.887 2.170 30 7.687
2015 0 7.810 7.810 2.170 22 5.618
2014 0 9.119 9.119 2.170 191 6.758
2013 38 6.767 6.805 2.170 32 4.565
2012 0 5.893 5.893 2.170 358 3.365
2011 473 4.711 5.184 2.170 745 1.796
2010 7.042 11.591 18.633 2.170 0 9.421
2009 19.041 7.567 26.608 0 0 7.567
2008 34.851 11.433 46.284 0 247 11.186

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.933 -9,1% față de anul precedent 29.843 Neraportat 0
2023 3.227 -1,9% față de anul precedent 36.981 Neraportat 0
2022 3.288 -73,1% față de anul precedent 24.577 Neraportat 0
2021 12.213 -43,4% față de anul precedent 11.434 Neraportat 0
2020 21.576 -47,6% față de anul precedent -2.376 Neraportat 0
2019 41.148 -19,3% față de anul precedent -14.277 Neraportat 0
2018 51.017 -0,1% față de anul precedent -25.587 Neraportat 0
2017 51.089 -0,1% față de anul precedent -34.921 Neraportat 0
2016 51.147 +9,3% față de anul precedent -40.957 Neraportat 0
2015 46.811 +12,9% față de anul precedent -38.908 Neraportat 0
2014 41.467 +50,5% față de anul precedent -32.203 Neraportat 0
2013 27.550 +75,6% față de anul precedent -20.656 Neraportat 0
2012 15.690 +10,9% față de anul precedent -9.797 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2011 14.146 -4,3% față de anul precedent -8.962 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 14.782 +147,9% față de anul precedent 3.851 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 5.962 -60,2% față de anul precedent 20.646 Neraportat 1
2008 14.963 31.321 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

35din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 1994 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1994 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 27.611 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 27.611 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
27.611 RON -5.43% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
4.968 RON
Angajati
0
Datorii
2.933 RON -9.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 29.197 RON. Profit: 12.404 RON

Cifra de afaceri: 29.197 RON. Profit: 12.404 RON

Cifra de afaceri
29.197 RON -15.06% față de anul precedent
Profit net
12.404 RON -31.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.227 RON -1.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 34.374 RON. Profit: 18.086 RON

Cifra de afaceri: 34.374 RON. Profit: 18.086 RON

Cifra de afaceri
34.374 RON +14.47% față de anul precedent
Profit net
18.086 RON +30.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.288 RON -73.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 30.029 RON. Profit: 13.810 RON

Cifra de afaceri: 30.029 RON. Profit: 13.810 RON

Cifra de afaceri
30.029 RON -7.23% față de anul precedent
Profit net
13.810 RON +16.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
12.213 RON -43.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 32.368 RON. Profit: 11.901 RON

Cifra de afaceri: 32.368 RON. Profit: 11.901 RON

Cifra de afaceri
32.368 RON -1.92% față de anul precedent
Profit net
11.901 RON +5.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
21.576 RON -47.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 33.001 RON. Profit: 11.310 RON

Cifra de afaceri: 33.001 RON. Profit: 11.310 RON

Cifra de afaceri
33.001 RON -5.26% față de anul precedent
Profit net
11.310 RON +21.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
41.148 RON -19.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 34.833 RON. Profit: 9.334 RON

Cifra de afaceri: 34.833 RON. Profit: 9.334 RON

Cifra de afaceri
34.833 RON -5.79% față de anul precedent
Profit net
9.334 RON +54.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
51.017 RON -0.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 36.973 RON. Profit: 6.036 RON

Cifra de afaceri: 36.973 RON. Profit: 6.036 RON

Cifra de afaceri
36.973 RON +6.74% față de anul precedent
Profit net
6.036 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
51.089 RON -0.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 34.637 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 34.637 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
34.637 RON +13.46% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.048 RON
Angajati
0
Datorii
51.147 RON +9.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 30.529 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 30.529 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
30.529 RON -8.43% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.560 RON
Angajati
0
Datorii
46.811 RON +12.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 33.338 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 33.338 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
33.338 RON -17.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.548 RON
Angajati
0
Datorii
41.467 RON +50.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 40.639 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 40.639 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
40.639 RON -15.16% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.859 RON
Angajati
0
Datorii
27.550 RON +75.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 47.898 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 47.898 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
47.898 RON -38.52% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
835 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
15.690 RON +10.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 77.905 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 77.905 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
77.905 RON -20.16% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.813 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
14.146 RON -4.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 97.581 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 97.581 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
97.581 RON +6.3% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
16.822 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
14.782 RON +147.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 91.794 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 91.794 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
91.794 RON -23.26% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
10.676 RON
Angajati
1
Datorii
5.962 RON -60.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 119.613 RON. Profit: 24.899 RON

Cifra de afaceri: 119.613 RON. Profit: 24.899 RON

Cifra de afaceri
119.613 RON
Profit net
24.899 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
14.963 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1994 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCASTEL SERVICE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

CASTEL SERVICE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7022, Municipiul Bucureşti

AVENTADOR TEAM UNIT S.R.L.
CUI: 44404949CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.730 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
THINKHIVE CONSULTING S.R.L.
CUI: 45600870CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.610 RON
Profit
19.044 RON
Angajati
0
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2010-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.731 RON
Profit
19.971 RON
Angajati
1
SMART TEAM SRL
CUI: 17948692CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2005-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.587 RON
Profit
14.280 RON
Angajati
0
ELCID MANAGEMENT SRL
CUI: 25103222CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2009-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.536 RON
Profit
15.346 RON
Angajati
0
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.400 RON
Profit
2.070 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7022, Municipiul Bucureşti

C & D PRODCOM - 2000 S.R.L.
CUI: 6597430CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1994-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.875 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TURNOVER ABC SRL
CUI: 6640017CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1994-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
946.986 RON
Profit
589.908 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

NAVODA S.R.L.
CUI: 6598117CAEN: 4721
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti1994-12-21
fara e-Factura
STARCONFEX 2000 SRL
CUI: 6598311CAEN: 1422
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti1994-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.112.940 RON
Profit
196.790 RON
Angajati
7
INDUS COM 5 SERV S.R.L.
CUI: 6598877CAEN: 3314
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1994-12-21
fara e-Factura
PRODAGROSERV DAN S.R.L.
CUI: 6546762CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti1994-12-15
fara e-Factura
CIPROMA SEM SRL
CUI: 6639438CAEN: 4611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1994-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.565.689 RON
Profit
1.290.877 RON
Angajati
31
HELP SERVIMPEX 2000 SRL
CUI: 5854799CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1994-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
276.511 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALMEC - TATAL & FIUL SRL
CUI: 7506103CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1995-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
501.673 RON
Profit
370.687 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CASTEL SERVICE S.R.L.?

CUI-ul CASTEL SERVICE S.R.L. este 6598125.

Unde este sediul CASTEL SERVICE S.R.L.?

CASTEL SERVICE S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. CONSTANTIN RADULESCU MOTRU nr. 16, 40365, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata CASTEL SERVICE S.R.L.?

CASTEL SERVICE S.R.L. a fost infiintata in anul 1994 (31 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CASTEL SERVICE S.R.L. in 2024?

In 2024, CASTEL SERVICE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 27.611 RON.

Ce activitate are CASTEL SERVICE S.R.L.?

CASTEL SERVICE S.R.L. are codul CAEN principal 7022.

Ce profit a inregistrat CASTEL SERVICE S.R.L. in 2024?

CASTEL SERVICE S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 4.968 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.