Activ Plătitor TVA

HI-SOFT COMPUTER SRL

CUI: 6618699
CIF: RO6618699
Reg. Com.: J05/4913/1994
CAEN: 6202
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 decembrie 1994 · 31 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 23:58

Despre HI-SOFT COMPUTER SRL

HI-SOFT COMPUTER SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Oradea, judetul BIHOR, infiintata in 1994 (31 ani de activitate). Activeaza in sectorul editare, difuzare programe radio si tv (cod CAEN 6202). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, HI-SOFT COMPUTER SRL a raportat o cifra de afaceri de 931.926 RON, in crestere fata de anul precedent (+29.5%). Profitul net inregistrat a fost de 48.446 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 201.821 RON in 2008 la 931.926 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
931.926 RON
Venituri totale
936.730 RON
Cheltuieli totale
874.970 RON
Profit brut
61.760 RON
Profit net
48.446 RON
Marja profit net
5,20%
Active imobilizate
246.149 RON
Active circulante
290.469 RON
Stocuri
95.942 RON
Creanțe
81.179 RON
Casa & conturi bănci
113.348 RON
Capital propriu
377.818 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Arinului nr. 7, 410169
Telefon0745307625

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Arinului nr. 7, 410169
Cod poștal: 410169
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Arinului nr. 7, 410169
Cod postal
410169
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.12.1994
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
931.926 RON
Rezultat net
48.446 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 931.926 RON 719.519 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 936.730 RON 727.453 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 874.970 RON 708.725 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 61.760 RON 18.728 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 48.446 RON 11.453 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 246.149 RON 260.382 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 290.469 RON 326.819 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 536.618 RON 587.201 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 95.942 RON 114.103 RON
CreanțeSume de încasat 81.179 RON 99.519 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 113.348 RON 113.197 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 158.800 RON 157.828 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 377.818 RON 429.373 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active536.618RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

29,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale536.618 RON
Datorii totale158.800 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
9,0 %Profit net / active totale
ROE
12,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,83 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
70,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 931.926 +29,5% față de anul precedent 936.730 874.970 61.760 +229,8% față de anul precedent 48.446 +323,0% față de anul precedent 0 0
2023 719.519 +6,3% față de anul precedent 727.453 708.725 18.728 -14,4% față de anul precedent 11.453 -24,2% față de anul precedent 0 0
2022 676.807 +5,5% față de anul precedent 678.046 656.161 21.885 -84,4% față de anul precedent 15.105 -88,7% față de anul precedent 0 0
2021 641.792 +49,8% față de anul precedent 643.053 503.218 139.835 +76,4% față de anul precedent 133.404 +77,3% față de anul precedent 0 0
2020 428.390 +5,7% față de anul precedent 434.349 355.083 79.266 +117,6% față de anul precedent 75.240 +132,4% față de anul precedent 0 0
2019 405.148 +16,6% față de anul precedent 405.177 368.754 36.423 -58,3% față de anul precedent 32.370 -61,4% față de anul precedent 0 0
2018 347.549 +35,4% față de anul precedent 347.746 260.323 87.423 +76,6% față de anul precedent 83.946 +78,9% față de anul precedent 0 0
2017 256.694 -3,4% față de anul precedent 256.998 207.499 49.499 +12,0% față de anul precedent 46.929 +13,0% față de anul precedent 0 0
2016 265.709 -7,3% față de anul precedent 266.265 222.081 44.184 -49,9% față de anul precedent 41.521 -47,8% față de anul precedent 0 0
2015 286.673 +15,8% față de anul precedent 286.673 198.541 88.132 +73,3% față de anul precedent 79.532 +83,3% față de anul precedent Neraportat 0
2014 247.534 -14,0% față de anul precedent 248.426 197.578 50.848 -35,8% față de anul precedent 43.395 -38,4% față de anul precedent 0 0
2013 287.713 +5,6% față de anul precedent 291.860 212.674 79.186 -23,9% față de anul precedent 70.430 -26,4% față de anul precedent 0 0
2012 272.507 +23,2% față de anul precedent 278.369 174.269 104.100 +51,1% față de anul precedent 95.749 +54,2% față de anul precedent 0 0
2011 221.134 +3,5% față de anul precedent 226.654 157.758 68.896 -6,1% față de anul precedent 62.096 +1,8% față de anul precedent 0 0
2010 213.620 +31,6% față de anul precedent 216.083 142.736 73.347 +37,3% față de anul precedent 60.973 +25,7% față de anul precedent 0 0
2009 162.362 -19,6% față de anul precedent 164.015 110.582 53.433 -51,1% față de anul precedent 48.513 -53,4% față de anul precedent 0 0
2008 201.821 204.013 94.815 109.198 104.106 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 246.149 290.469 536.618 95.942 81.179 113.348
2023 260.382 326.819 587.201 114.103 99.519 113.197
2022 273.896 274.380 548.276 40.403 89.624 144.353
2021 285.612 148.200 433.812 26.756 73.606 47.838
2020 306.387 171.488 477.875 19.648 21.085 130.755
2019 380.444 112.627 493.071 16.135 47.500 48.992
2018 275.367 101.900 377.267 21.006 24.055 56.839
2017 245.315 62.016 307.331 19.967 31.337 10.712
2016 272.781 30.867 303.648 12.178 10.306 8.383
2015 189.120 411.329 600.449 13.219 325.906 72.204
2014 218.554 356.012 574.566 9.620 320.928 25.464
2013 252.816 293.369 546.185 8.732 240.952 43.685
2012 142.670 356.657 499.327 5.833 234.065 116.759
2011 72.333 293.208 365.541 0 176.574 116.634
2010 22.275 275.368 297.643 1.767 158.087 115.514
2009 24.268 224.080 248.348 0 188.816 35.264
2008 24.855 156.720 181.575 1.094 46.738 108.888

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 158.800 +0,6% față de anul precedent 377.818 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2023 157.828 +21,1% față de anul precedent 429.373 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2022 130.356 +320,6% față de anul precedent 417.920 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2021 30.996 -47,0% față de anul precedent 402.816 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2020 58.463 -52,4% față de anul precedent 419.412 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 122.899 +211,4% față de anul precedent 370.172 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2018 39.465 -26,2% față de anul precedent 337.802 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 53.475 -44,7% față de anul precedent 253.856 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 96.721 +543,0% față de anul precedent 206.927 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 15.043 -19,5% față de anul precedent 585.406 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 18.693 -44,5% față de anul precedent 555.873 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 33.707 -41,2% față de anul precedent 512.478 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 57.279 +197,7% față de anul precedent 442.048 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2011 19.242 +43,2% față de anul precedent 346.299 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2010 13.440 -46,5% față de anul precedent 284.203 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2009 25.118 +266,3% față de anul precedent 223.230 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2008 6.858 174.717 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 1994 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1994 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 931.926 RON. Profit: 48.446 RON

Cifra de afaceri: 931.926 RON. Profit: 48.446 RON

Cifra de afaceri
931.926 RON +29.52% față de anul precedent
Profit net
48.446 RON +323% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
158.800 RON +0.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 719.519 RON. Profit: 11.453 RON

Cifra de afaceri: 719.519 RON. Profit: 11.453 RON

Cifra de afaceri
719.519 RON +6.31% față de anul precedent
Profit net
11.453 RON -24.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
157.828 RON +21.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 676.807 RON. Profit: 15.105 RON

Cifra de afaceri: 676.807 RON. Profit: 15.105 RON

Cifra de afaceri
676.807 RON +5.46% față de anul precedent
Profit net
15.105 RON -88.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
130.356 RON +320.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 641.792 RON. Profit: 133.404 RON

Cifra de afaceri: 641.792 RON. Profit: 133.404 RON

Cifra de afaceri
641.792 RON +49.81% față de anul precedent
Profit net
133.404 RON +77.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
30.996 RON -46.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 428.390 RON. Profit: 75.240 RON

Cifra de afaceri: 428.390 RON. Profit: 75.240 RON

Cifra de afaceri
428.390 RON +5.74% față de anul precedent
Profit net
75.240 RON +132.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
58.463 RON -52.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 405.148 RON. Profit: 32.370 RON

Cifra de afaceri: 405.148 RON. Profit: 32.370 RON

Cifra de afaceri
405.148 RON +16.57% față de anul precedent
Profit net
32.370 RON -61.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
122.899 RON +211.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 347.549 RON. Profit: 83.946 RON

Cifra de afaceri: 347.549 RON. Profit: 83.946 RON

Cifra de afaceri
347.549 RON +35.39% față de anul precedent
Profit net
83.946 RON +78.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
39.465 RON -26.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 256.694 RON. Profit: 46.929 RON

Cifra de afaceri: 256.694 RON. Profit: 46.929 RON

Cifra de afaceri
256.694 RON -3.39% față de anul precedent
Profit net
46.929 RON +13.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
53.475 RON -44.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 265.709 RON. Profit: 41.521 RON

Cifra de afaceri: 265.709 RON. Profit: 41.521 RON

Cifra de afaceri
265.709 RON -7.31% față de anul precedent
Profit net
41.521 RON -47.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
96.721 RON +542.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 286.673 RON. Profit: 79.532 RON

Cifra de afaceri: 286.673 RON. Profit: 79.532 RON

Cifra de afaceri
286.673 RON +15.81% față de anul precedent
Profit net
79.532 RON +83.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
15.043 RON -19.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 247.534 RON. Profit: 43.395 RON

Cifra de afaceri: 247.534 RON. Profit: 43.395 RON

Cifra de afaceri
247.534 RON -13.96% față de anul precedent
Profit net
43.395 RON -38.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
18.693 RON -44.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 287.713 RON. Profit: 70.430 RON

Cifra de afaceri: 287.713 RON. Profit: 70.430 RON

Cifra de afaceri
287.713 RON +5.58% față de anul precedent
Profit net
70.430 RON -26.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
33.707 RON -41.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 272.507 RON. Profit: 95.749 RON

Cifra de afaceri: 272.507 RON. Profit: 95.749 RON

Cifra de afaceri
272.507 RON +23.23% față de anul precedent
Profit net
95.749 RON +54.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
57.279 RON +197.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 221.134 RON. Profit: 62.096 RON

Cifra de afaceri: 221.134 RON. Profit: 62.096 RON

Cifra de afaceri
221.134 RON +3.52% față de anul precedent
Profit net
62.096 RON +1.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
19.242 RON +43.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 213.620 RON. Profit: 60.973 RON

Cifra de afaceri: 213.620 RON. Profit: 60.973 RON

Cifra de afaceri
213.620 RON +31.57% față de anul precedent
Profit net
60.973 RON +25.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
13.440 RON -46.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 162.362 RON. Profit: 48.513 RON

Cifra de afaceri: 162.362 RON. Profit: 48.513 RON

Cifra de afaceri
162.362 RON -19.55% față de anul precedent
Profit net
48.513 RON -53.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
25.118 RON +266.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 201.821 RON. Profit: 104.106 RON

Cifra de afaceri: 201.821 RON. Profit: 104.106 RON

Cifra de afaceri
201.821 RON
Profit net
104.106 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
6.858 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1994 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataHI-SOFT COMPUTER SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6202 in Mun. Oradea (BIHOR)

HI-SOFT COMPUTER SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6202 in Mun. Oradea (BIHOR)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6202, Bihor

DEXP PLM SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 45925759CAEN: 6202
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2022-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.242.505 RON
Profit
973.175 RON
Angajati
2
DALINTECH SOFTWARE S.R.L.
CUI: 46569420CAEN: 6202
Activ
BIHOR, Sat Petreu Com. Petreu2022-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
624.656 RON
Profit
524.551 RON
Angajati
1
ELEVEN INVESTMENTS S.R.L.
CUI: 32731211CAEN: 6202
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2014-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.201.475 RON
Profit
649.677 RON
Angajati
1
VISUAL DATA CONSULTING SRL
CUI: 36195205CAEN: 6202
Activ
BIHOR, Sat Sântandrei Com. Sântandrei2016-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
552.491 RON
Profit
240.563 RON
Angajati
1
GAMOTO S.R.L.
CUI: 47135934CAEN: 6202
Activ
BIHOR, Sat Sântion Com. Borş2022-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
266.727 RON
Profit
2.095 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6202, Bihor

NEXIA CONSULTING SRL
CUI: 13186178CAEN: 6202
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2000-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.739.389 RON
Profit
259.684 RON
Angajati
19

Alte firme din Bihor

ROZETA PREST SRL
CUI: 6618680CAEN: 4752
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1994-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.103.615 RON
Profit
17.232 RON
Angajati
4
MODAIN SRL
CUI: 6618729CAEN: 6820
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1994-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
400.426 RON
Profit
277.121 RON
Angajati
1
ILDO SERV SRL
CUI: 6618281CAEN: 4532
Activ
BIHOR, Mun. Salonta1994-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
495.007 RON
Profit
6.119 RON
Angajati
1
ESAN CONCEPT SRL
CUI: 6618966CAEN: 0143
Activ
BIHOR, Sat Cetariu Com. Cetariu1994-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.448.840 RON
Profit
584.305 RON
Angajati
10
GALANTHUS COM SRL
CUI: 6455370CAEN: 4712
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1994-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
307.217 RON
Profit
10.040 RON
Angajati
2
BERTALANA COM SRL
CUI: 4151197CAEN: 5630
Activ
BIHOR, Sat Mişca Com. Chişlaz1993-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.285 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LUXIS WEB SRL
CUI: 32741770CAEN: 4651
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2014-02-04
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul HI-SOFT COMPUTER SRL?

CUI-ul HI-SOFT COMPUTER SRL este 6618699.

Unde este sediul HI-SOFT COMPUTER SRL?

HI-SOFT COMPUTER SRL are sediul in Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Arinului nr. 7, 410169, Mun. Oradea, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata HI-SOFT COMPUTER SRL?

HI-SOFT COMPUTER SRL a fost infiintata in anul 1994 (31 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a HI-SOFT COMPUTER SRL in 2024?

In 2024, HI-SOFT COMPUTER SRL a raportat o cifra de afaceri de 931.926 RON.

Cati angajati are HI-SOFT COMPUTER SRL?

HI-SOFT COMPUTER SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are HI-SOFT COMPUTER SRL?

HI-SOFT COMPUTER SRL are codul CAEN principal 6202.

Ce profit a inregistrat HI-SOFT COMPUTER SRL in 2024?

HI-SOFT COMPUTER SRL a inregistrat un profit net de 48.446 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.