Cifra de afaceri
Profil de companie · informații din registrele publice
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 20:27
Despre NIMAR SRL
NIMAR SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Reghin, judetul MUREŞ, infiintata in 1994 (31 ani de activitate). Activeaza in sectorul industria prelucratoare (cod CAEN 1412). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, NIMAR SRL a raportat o cifra de afaceri de 5.642.725 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+201.2%). Profitul net inregistrat a fost de 1.230.442 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 5.040.223 RON in 2008 la 5.642.725 RON in 2024.
Din punct de vedere al pozitionarii in piata, La cifra de afaceri (2010), se afla pe locul 316 din 15604 firme din judetul MUREŞ, pe locul 1 din 43 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 7 la nivel national in domeniul sau (432 firme).
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 5.642.725 RON
- Venituri totale
- 5.732.123 RON
- Cheltuieli totale
- 4.279.476 RON
- Profit brut
- 1.452.647 RON
- Profit net
- 1.230.442 RON
- Marja profit net
- 21,81%
- Active imobilizate
- 584.107 RON
- Active circulante
- 3.931.765 RON
- Stocuri
- 354.470 RON
- Creanțe
- 2.603.426 RON
- Casa & conturi bănci
- 973.869 RON
- Capital propriu
- 2.855.241 RON
- Cifra de afaceri · CAEN 1412
- Loc 7 din 432
- Profit net · CAEN 1412
- Loc 4 din 432
- Angajati · CAEN 1412
- Loc 48 din 432
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUREŞ, Mun. Reghin, Str. GARII nr. 78/A, 545300
- Cod postal
- 545300
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 27.12.1994
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Municipală Reghin
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 iulie 2024 - 1 ianuarie 2025
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 5.642.725 RON
- Rezultat net
- 1.230.442 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 5.642.725 RON | 1.873.567 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 5.732.123 RON | 1.871.698 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 4.279.476 RON | 1.197.329 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 1.452.647 RON | 674.369 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 1.230.442 RON | 658.892 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 584.107 RON | 378.234 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 3.931.765 RON | 2.517.169 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 4.515.872 RON | 2.895.403 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 354.470 RON | 597.550 RON |
| CreanțeSume de încasat | 2.603.426 RON | 1.105.793 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 973.869 RON | 813.826 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 1.660.631 RON | 132.659 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 2.855.241 RON | 2.762.744 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 2 persoane | 3 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 27,2 %Profit net / active totale
- ROE
- 43,1 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 2,37 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 63,2 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 5.642.725 +201,2% față de anul precedent | 5.732.123 | 4.279.476 | 1.452.647 +115,4% față de anul precedent | 1.230.442 +86,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 1.873.567 +60,9% față de anul precedent | 1.871.698 | 1.197.329 | 674.369 +153,0% față de anul precedent | 658.892 +156,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 1.164.206 -65,8% față de anul precedent | 1.291.267 | 1.024.746 | 266.521 -46,5% față de anul precedent | 256.700 -45,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 3.402.577 -16,6% față de anul precedent | 3.459.452 | 2.961.566 | 497.886 -11,7% față de anul precedent | 472.493 -10,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 4.079.851 +35,0% față de anul precedent | 4.245.334 | 3.681.280 | 564.054 +93,7% față de anul precedent | 530.059 +100,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 3.021.222 -29,9% față de anul precedent | 2.994.788 | 2.703.646 | 291.142 +10,5% față de anul precedent | 265.046 +20,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 4.312.346 +34,7% față de anul precedent | 4.387.504 | 4.124.086 | 263.418 +331,9% față de anul precedent | 219.913 +413,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 3.200.541 -21,9% față de anul precedent | 3.394.636 | 3.333.644 | 60.992 -38,2% față de anul precedent | 42.855 -32,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 4.097.902 -33,3% față de anul precedent | 4.125.900 | 4.027.164 | 98.736 -88,7% față de anul precedent | 63.261 -91,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 6.142.254 +281,2% față de anul precedent | 6.185.034 | 5.313.849 | 871.185 +3.953,5% față de anul precedent | 716.765 +14.615,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2014 | 1.611.190 -56,2% față de anul precedent | 1.685.633 | 1.664.141 | 21.492 -94,3% față de anul precedent | 4.871 -98,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 3.678.576 -42,7% față de anul precedent | 3.722.359 | 3.343.059 | 379.300 +11,4% față de anul precedent | 282.502 +2,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 6.414.629 +188,8% față de anul precedent | 6.359.307 | 6.018.891 | 340.416 +888,7% față de anul precedent | 276.492 +2.021,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 2.221.226 -64,4% față de anul precedent | 2.464.232 | 2.429.801 | 34.431 -95,5% față de anul precedent | 13.033 -97,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 6.230.553 +289,1% față de anul precedent | 6.076.180 | 5.320.032 | 756.148 +7.163,0% față de anul precedent | 625.974 +63.971,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 1.601.298 -68,2% față de anul precedent | 2.115.330 | 2.104.919 | 10.411 -98,6% față de anul precedent | 977 -99,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 5.040.223 | 4.372.914 | 3.609.106 | 763.808 | 639.211 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 584.107 | 3.931.765 | 4.515.872 | 354.470 | 2.603.426 | 973.869 |
| 2023 | 378.234 | 2.517.169 | 2.895.403 | 597.550 | 1.105.793 | 813.826 |
| 2022 | 393.623 | 2.309.175 | 2.702.798 | 456.637 | 1.478.176 | 374.362 |
| 2021 | 398.909 | 2.786.594 | 3.185.503 | 564.037 | 1.349.509 | 873.048 |
| 2020 | 470.247 | 3.005.049 | 3.475.296 | 767.416 | 1.135.460 | 1.102.173 |
| 2019 | 844.741 | 2.228.353 | 3.073.094 | 613.331 | 1.375.548 | 239.474 |
| 2018 | 981.497 | 2.286.068 | 3.267.565 | 599.171 | 1.598.551 | 88.346 |
| 2017 | 1.299.605 | 2.389.871 | 3.689.476 | 696.053 | 1.362.547 | 331.271 |
| 2016 | 1.513.172 | 2.460.938 | 3.974.110 | 547.288 | 1.603.781 | 309.869 |
| 2015 | 1.383.274 | 4.904.180 | 6.287.454 | 519.383 | 3.916.305 | 468.492 |
| 2014 | 1.661.723 | 2.796.546 | 4.458.269 | 695.404 | 1.860.943 | 240.199 |
| 2013 | 1.564.196 | 3.815.293 | 5.379.489 | 597.506 | 3.068.839 | 148.948 |
| 2012 | 1.774.851 | 3.332.234 | 5.107.085 | 654.468 | 2.625.029 | 52.737 |
| 2011 | 2.204.749 | 3.477.228 | 5.681.977 | 1.269.824 | 2.056.792 | 150.612 |
| 2010 | 1.582.857 | 3.949.347 | 5.532.204 | 803.338 | 3.078.693 | 67.316 |
| 2009 | 1.166.875 | 2.970.146 | 4.137.021 | 334.787 | 1.982.074 | 653.285 |
| 2008 | 1.129.417 | 4.459.020 | 5.588.437 | 370.138 | 3.801.838 | 287.044 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.660.631 +1.151,8% față de anul precedent | 2.855.241 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2023 | 132.659 -59,9% față de anul precedent | 2.762.744 | Neraportat | 3 -50,0% față de anul precedent |
| 2022 | 330.834 -46,6% față de anul precedent | 2.371.964 | Neraportat | 6 -40,0% față de anul precedent |
| 2021 | 619.617 -50,7% față de anul precedent | 2.560.470 | Neraportat | 10 -58,3% față de anul precedent |
| 2020 | 1.257.739 +4,8% față de anul precedent | 2.217.557 | Neraportat | 24 -27,3% față de anul precedent |
| 2019 | 1.200.690 +5,6% față de anul precedent | 1.873.604 | Neraportat | 33 -21,4% față de anul precedent |
| 2018 | 1.137.088 +15,1% față de anul precedent | 2.131.503 | Neraportat | 42 -2,3% față de anul precedent |
| 2017 | 987.929 +64,5% față de anul precedent | 2.703.550 | Neraportat | 43 -2,3% față de anul precedent |
| 2016 | 600.659 -64,3% față de anul precedent | 3.374.431 | Neraportat | 44 +12,8% față de anul precedent |
| 2015 | 1.680.719 +195,7% față de anul precedent | 4.607.478 | Neraportat | 39 +30,0% față de anul precedent |
| 2014 | 568.400 -62,0% față de anul precedent | 3.890.713 | Neraportat | 30 -9,1% față de anul precedent |
| 2013 | 1.494.086 +48,7% față de anul precedent | 3.885.842 | Neraportat | 33 -5,7% față de anul precedent |
| 2012 | 1.004.612 -39,3% față de anul precedent | 4.102.750 | Neraportat | 35 +9,4% față de anul precedent |
| 2011 | 1.656.237 +9,0% față de anul precedent | 4.026.259 | Neraportat | 32 +39,1% față de anul precedent |
| 2010 | 1.519.171 +107,9% față de anul precedent | 4.013.226 | Neraportat | 23 +76,9% față de anul precedent |
| 2009 | 730.769 -66,3% față de anul precedent | 3.406.252 | Neraportat | 13 -45,8% față de anul precedent |
| 2008 | 2.166.652 | 3.421.942 | Neraportat | 24 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
21 repere. O singură cronologie.
Din 1994 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.
2025 1 repere
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 5.642.725 RON. Profit: 1.230.442 RON
Cifra de afaceri: 5.642.725 RON. Profit: 1.230.442 RON
- Cifra de afaceri
- 5.642.725 RON +201.18% față de anul precedent
- Profit net
- 1.230.442 RON +86.74% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 1.660.631 RON +1151.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.873.567 RON. Profit: 658.892 RON
Cifra de afaceri: 1.873.567 RON. Profit: 658.892 RON
- Cifra de afaceri
- 1.873.567 RON +60.93% față de anul precedent
- Profit net
- 658.892 RON +156.68% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 132.659 RON -59.9% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.164.206 RON. Profit: 256.700 RON
Cifra de afaceri: 1.164.206 RON. Profit: 256.700 RON
- Cifra de afaceri
- 1.164.206 RON -65.78% față de anul precedent
- Profit net
- 256.700 RON -45.67% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 -40% față de anul precedent
- Datorii
- 330.834 RON -46.61% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 3.402.577 RON. Profit: 472.493 RON
Cifra de afaceri: 3.402.577 RON. Profit: 472.493 RON
- Cifra de afaceri
- 3.402.577 RON -16.6% față de anul precedent
- Profit net
- 472.493 RON -10.86% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 10 -58.33% față de anul precedent
- Datorii
- 619.617 RON -50.74% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 4.079.851 RON. Profit: 530.059 RON
Cifra de afaceri: 4.079.851 RON. Profit: 530.059 RON
- Cifra de afaceri
- 4.079.851 RON +35.04% față de anul precedent
- Profit net
- 530.059 RON +99.99% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 24 -27.27% față de anul precedent
- Datorii
- 1.257.739 RON +4.75% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 3.021.222 RON. Profit: 265.046 RON
Cifra de afaceri: 3.021.222 RON. Profit: 265.046 RON
- Cifra de afaceri
- 3.021.222 RON -29.94% față de anul precedent
- Profit net
- 265.046 RON +20.52% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 33 -21.43% față de anul precedent
- Datorii
- 1.200.690 RON +5.59% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 4.312.346 RON. Profit: 219.913 RON
Cifra de afaceri: 4.312.346 RON. Profit: 219.913 RON
- Cifra de afaceri
- 4.312.346 RON +34.74% față de anul precedent
- Profit net
- 219.913 RON +413.16% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 42 -2.33% față de anul precedent
- Datorii
- 1.137.088 RON +15.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 3.200.541 RON. Profit: 42.855 RON
Cifra de afaceri: 3.200.541 RON. Profit: 42.855 RON
- Cifra de afaceri
- 3.200.541 RON -21.9% față de anul precedent
- Profit net
- 42.855 RON -32.26% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 43 -2.27% față de anul precedent
- Datorii
- 987.929 RON +64.47% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 4.097.902 RON. Profit: 63.261 RON
Cifra de afaceri: 4.097.902 RON. Profit: 63.261 RON
- Cifra de afaceri
- 4.097.902 RON -33.28% față de anul precedent
- Profit net
- 63.261 RON -91.17% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 44 +12.82% față de anul precedent
- Datorii
- 600.659 RON -64.26% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 6.142.254 RON. Profit: 716.765 RON
Cifra de afaceri: 6.142.254 RON. Profit: 716.765 RON
- Cifra de afaceri
- 6.142.254 RON +281.22% față de anul precedent
- Profit net
- 716.765 RON +14614.95% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 39 +30% față de anul precedent
- Datorii
- 1.680.719 RON +195.69% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.611.190 RON. Profit: 4.871 RON
Cifra de afaceri: 1.611.190 RON. Profit: 4.871 RON
- Cifra de afaceri
- 1.611.190 RON -56.2% față de anul precedent
- Profit net
- 4.871 RON -98.28% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 30 -9.09% față de anul precedent
- Datorii
- 568.400 RON -61.96% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 3.678.576 RON. Profit: 282.502 RON
Cifra de afaceri: 3.678.576 RON. Profit: 282.502 RON
- Cifra de afaceri
- 3.678.576 RON -42.65% față de anul precedent
- Profit net
- 282.502 RON +2.17% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 33 -5.71% față de anul precedent
- Datorii
- 1.494.086 RON +48.72% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 6.414.629 RON. Profit: 276.492 RON
Cifra de afaceri: 6.414.629 RON. Profit: 276.492 RON
- Cifra de afaceri
- 6.414.629 RON +188.79% față de anul precedent
- Profit net
- 276.492 RON +2021.48% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 35 +9.38% față de anul precedent
- Datorii
- 1.004.612 RON -39.34% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 2.221.226 RON. Profit: 13.033 RON
Cifra de afaceri: 2.221.226 RON. Profit: 13.033 RON
- Cifra de afaceri
- 2.221.226 RON -64.35% față de anul precedent
- Profit net
- 13.033 RON -97.92% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 32 +39.13% față de anul precedent
- Datorii
- 1.656.237 RON +9.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 6.230.553 RON. Profit: 625.974 RON
Cifra de afaceri: 6.230.553 RON. Profit: 625.974 RON
- Cifra de afaceri
- 6.230.553 RON +289.09% față de anul precedent
- Profit net
- 625.974 RON +63971.03% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 23 +76.92% față de anul precedent
- Datorii
- 1.519.171 RON +107.89% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2010reper anualClasamentePremii si distinctii 2010Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.601.298 RON. Profit: 977 RON
Cifra de afaceri: 1.601.298 RON. Profit: 977 RON
- Cifra de afaceri
- 1.601.298 RON -68.23% față de anul precedent
- Profit net
- 977 RON -99.85% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 13 -45.83% față de anul precedent
- Datorii
- 730.769 RON -66.27% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 5.040.223 RON. Profit: 639.211 RON
Cifra de afaceri: 5.040.223 RON. Profit: 639.211 RON
- Cifra de afaceri
- 5.040.223 RON
- Profit net
- 639.211 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 24
- Datorii
- 2.166.652 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2008Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Distincții 2010
Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.
Cifra de afaceri
Profit net
Profit net
Angajati
| An / indicator | Județ | Localitate | CAEN | CAEN în județ | CAEN în localitate |
|---|---|---|---|---|---|
| 2010Cifra de afaceri | 316din 15.604 · MUREŞ | 38din 1.323 · Mun. Reghin | 7din 432 · CAEN 1412 | 1din 43 · CAEN 1412 - MUREŞ | 1din 14 · CAEN 1412 - Mun. Reghin |
| 2010Profit net | 161din 15.612 · MUREŞ | 20din 1.324 · Mun. Reghin | 4din 432 · CAEN 1412 | 1din 43 · CAEN 1412 - MUREŞ | 1din 14 · CAEN 1412 - Mun. Reghin |
| 2010Angajati | 567din 15.612 · MUREŞ | 66din 1.324 · Mun. Reghin | 48din 432 · CAEN 1412 | 6din 43 · CAEN 1412 - MUREŞ | 1din 14 · CAEN 1412 - Mun. Reghin |
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 1412, Mureş
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1412, Mureş
Alte firme din Mureş
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul NIMAR SRL?
CUI-ul NIMAR SRL este 6626659.
Unde este sediul NIMAR SRL?
NIMAR SRL are sediul in Romania, MUREŞ, Mun. Reghin, Str. Gării nr. 78/A, 545300, Mun. Reghin, judetul MUREŞ.
Cand a fost infiintata NIMAR SRL?
NIMAR SRL a fost infiintata in anul 1994 (31 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a NIMAR SRL in 2024?
In 2024, NIMAR SRL a raportat o cifra de afaceri de 5.642.725 RON.
Cati angajati are NIMAR SRL?
NIMAR SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.
Ce activitate are NIMAR SRL?
NIMAR SRL are codul CAEN principal 1412.
Ce profit a inregistrat NIMAR SRL in 2024?
NIMAR SRL a inregistrat un profit net de 1.230.442 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.