Cifra de afaceri
Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 01:46
Despre RO-GALU PROD SRL
RO-GALU PROD SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 1994 (31 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare" (cod CAEN 1410), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, RO-GALU PROD SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.785.700 RON, in crestere fata de anul precedent (+7.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 20, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 3.750.694 RON in 2008 la 3.785.700 RON in 2024. Datoriile raportate (4.904.247 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Din punct de vedere al pozitionarii in piata, pe locul 1 din 7 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 6 la nivel national in domeniul sau (57 firme).
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 3.785.700 RON
- Venituri totale
- 3.757.836 RON
- Cheltuieli totale
- 3.977.136 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 2.106.043 RON
- Active circulante
- 3.914.515 RON
- Stocuri
- 785.880 RON
- Creanțe
- 2.398.913 RON
- Casa & conturi bănci
- 729.722 RON
- Capital propriu
- 1.125.927 RON
- Cifra de afaceri · CAEN 1410
- Loc 6 din 57
- Profit net · CAEN 1410
- Loc 27 din 57
- Angajati · CAEN 1410
- Loc 5 din 57
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. Unirii nr. 74, 30837
- Cod postal
- 30837
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 21.12.1994
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Da
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 3.785.700 RON
- Rezultat net
- -219.300 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 3.785.700 RON | 3.513.937 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 3.757.836 RON | 3.536.287 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 3.977.136 RON | 3.425.289 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 110.998 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 61.106 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 219.300 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 219.300 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 2.106.043 RON | 2.199.538 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 3.914.515 RON | 4.412.272 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 6.020.558 RON | 6.611.810 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 785.880 RON | 1.052.617 RON |
| CreanțeSume de încasat | 2.398.913 RON | 2.810.487 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 729.722 RON | 549.168 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 4.904.247 RON | 5.208.077 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 1.125.927 RON | 1.406.333 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 20 persoane | 23 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,80 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 18,7 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.785.700 +7,7% față de anul precedent | 3.757.836 | 3.977.136 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 219.300 | 219.300 |
| 2023 | 3.513.937 -3,2% față de anul precedent | 3.536.287 | 3.425.289 | 110.998 -37,9% față de anul precedent | 61.106 -57,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 3.628.606 +12,1% față de anul precedent | 3.625.735 | 3.446.980 | 178.755 +173,4% față de anul precedent | 144.846 +281,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 3.238.463 -23,2% față de anul precedent | 3.337.061 | 3.271.684 | 65.377 -83,9% față de anul precedent | 37.943 -88,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 4.218.001 -11,7% față de anul precedent | 4.315.227 | 3.909.246 | 405.981 +16,6% față de anul precedent | 339.746 +15,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 4.775.114 -2,5% față de anul precedent | 4.911.266 | 4.563.059 | 348.207 -23,1% față de anul precedent | 293.732 -24,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 4.898.506 -1,0% față de anul precedent | 4.877.482 | 4.424.888 | 452.594 -48,8% față de anul precedent | 388.553 -49,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 4.950.064 +6,9% față de anul precedent | 5.077.391 | 4.192.705 | 884.686 -0,6% față de anul precedent | 763.077 -1,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 4.628.923 -0,8% față de anul precedent | 4.741.270 | 3.851.024 | 890.246 +6,2% față de anul precedent | 778.195 +9,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 4.667.843 +8,4% față de anul precedent | 4.808.490 | 3.969.916 | 838.574 +80,1% față de anul precedent | 710.803 +77,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2014 | 4.306.768 +20,4% față de anul precedent | 4.314.691 | 3.849.166 | 465.525 +47,2% față de anul precedent | 400.492 +46,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 3.577.606 -10,5% față de anul precedent | 3.780.452 | 3.464.086 | 316.366 +236,3% față de anul precedent | 273.393 +258,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 3.995.887 +9,3% față de anul precedent | 4.005.987 | 3.911.922 | 94.065 -44,8% față de anul precedent | 76.176 -46,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 3.656.941 -7,0% față de anul precedent | 3.939.550 | 3.769.290 | 170.260 -38,7% față de anul precedent | 141.554 -39,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 3.932.139 +0,7% față de anul precedent | 4.013.048 | 3.735.416 | 277.632 -4,0% față de anul precedent | 235.024 -4,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 3.905.111 +4,1% față de anul precedent | 3.998.870 | 3.709.588 | 289.282 -54,1% față de anul precedent | 246.106 -54,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 3.750.694 | 3.988.894 | 3.359.115 | 629.779 | 538.349 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.106.043 | 3.914.515 | 6.020.558 | 785.880 | 2.398.913 | 729.722 |
| 2023 | 2.199.538 | 4.412.272 | 6.611.810 | 1.052.617 | 2.810.487 | 549.168 |
| 2022 | 1.867.496 | 4.840.833 | 6.708.329 | 1.093.810 | 2.719.470 | 1.027.553 |
| 2021 | 1.546.045 | 5.367.293 | 6.913.338 | 959.783 | 2.869.486 | 1.538.024 |
| 2020 | 1.560.835 | 5.667.489 | 7.228.324 | 858.068 | 3.386.822 | 1.422.599 |
| 2019 | 1.159.320 | 5.836.671 | 6.995.991 | 1.109.017 | 3.481.366 | 1.246.288 |
| 2018 | 1.358.022 | 5.561.498 | 6.919.520 | 941.863 | 3.350.463 | 1.269.172 |
| 2017 | 1.455.458 | 5.396.945 | 6.852.403 | 1.144.685 | 3.358.701 | 893.559 |
| 2016 | 1.402.637 | 4.713.531 | 6.116.168 | 852.742 | 3.245.173 | 615.616 |
| 2015 | 1.427.493 | 4.864.703 | 6.292.196 | 847.023 | 2.955.148 | 1.062.532 |
| 2014 | 1.452.698 | 4.020.050 | 5.472.748 | 1.035.754 | 2.086.122 | 898.174 |
| 2013 | 1.375.427 | 3.535.312 | 4.910.739 | 1.071.275 | 1.967.938 | 496.099 |
| 2012 | 1.501.220 | 3.574.421 | 5.075.641 | 969.297 | 2.273.633 | 331.491 |
| 2011 | 1.609.694 | 3.749.595 | 5.359.289 | 1.433.169 | 2.078.180 | 238.246 |
| 2010 | 1.786.607 | 3.611.047 | 5.397.654 | 1.001.222 | 2.191.361 | 418.464 |
| 2009 | 2.068.887 | 3.370.786 | 5.439.673 | 652.582 | 2.346.140 | 372.064 |
| 2008 | 2.061.600 | 3.121.857 | 5.183.457 | 636.363 | 1.924.185 | 561.309 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4.904.247 -5,8% față de anul precedent | 1.125.927 | Neraportat | 20 -13,0% față de anul precedent |
| 2023 | 5.208.077 -0,1% față de anul precedent | 1.406.333 | Neraportat | 23 -4,2% față de anul precedent |
| 2022 | 5.210.903 +0,8% față de anul precedent | 1.490.073 | Neraportat | 24 -7,7% față de anul precedent |
| 2021 | 5.172.071 -0,9% față de anul precedent | 1.722.916 | Neraportat | 26 -3,7% față de anul precedent |
| 2020 | 5.216.893 -2,7% față de anul precedent | 1.978.705 | Neraportat | 27 -10,0% față de anul precedent |
| 2019 | 5.361.858 +19,2% față de anul precedent | 1.638.959 | Neraportat | 30 -18,9% față de anul precedent |
| 2018 | 4.496.674 -6,7% față de anul precedent | 2.430.107 | Neraportat | 37 -7,5% față de anul precedent |
| 2017 | 4.817.822 +15,0% față de anul precedent | 2.041.554 | Neraportat | 40 -4,8% față de anul precedent |
| 2016 | 4.190.497 +215,5% față de anul precedent | 1.939.283 | Neraportat | 42 -2,3% față de anul precedent |
| 2015 | 1.328.392 +9,3% față de anul precedent | 4.975.450 | Neraportat | 43 +13,2% față de anul precedent |
| 2014 | 1.215.246 +15,3% față de anul precedent | 4.264.647 | Neraportat | 38 -11,6% față de anul precedent |
| 2013 | 1.053.763 -27,9% față de anul precedent | 3.864.155 | Neraportat | 43 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 1.461.116 -17,8% față de anul precedent | 3.617.482 | Neraportat | 43 -2,3% față de anul precedent |
| 2011 | 1.776.701 -8,2% față de anul precedent | 3.541.307 | Neraportat | 44 -2,2% față de anul precedent |
| 2010 | 1.935.362 -11,0% față de anul precedent | 3.399.753 | Neraportat | 45 +2,3% față de anul precedent |
| 2009 | 2.174.361 +2,0% față de anul precedent | 3.164.729 | Neraportat | 44 +7,3% față de anul precedent |
| 2008 | 2.132.289 | 2.918.623 | Neraportat | 41 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| GMGabriela Mirea | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
25 repere. O singură cronologie.
Din 1994 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 2 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 28307/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 5928/2026sedii secundare
sedii secundare
Deschide înregistrarea completă2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.785.700 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 3.785.700 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 3.785.700 RON +7.73% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 219.300 RON
- Angajati
- 20 -13.04% față de anul precedent
- Datorii
- 4.904.247 RON -5.83% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024reper anualClasamentePremii si distinctii 2024Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.513.937 RON. Profit: 61.106 RON
Cifra de afaceri: 3.513.937 RON. Profit: 61.106 RON
- Cifra de afaceri
- 3.513.937 RON -3.16% față de anul precedent
- Profit net
- 61.106 RON -57.81% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 23 -4.17% față de anul precedent
- Datorii
- 5.208.077 RON -0.05% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 3.628.606 RON. Profit: 144.846 RON
Cifra de afaceri: 3.628.606 RON. Profit: 144.846 RON
- Cifra de afaceri
- 3.628.606 RON +12.05% față de anul precedent
- Profit net
- 144.846 RON +281.75% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 24 -7.69% față de anul precedent
- Datorii
- 5.210.903 RON +0.75% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 3.238.463 RON. Profit: 37.943 RON
Cifra de afaceri: 3.238.463 RON. Profit: 37.943 RON
- Cifra de afaceri
- 3.238.463 RON -23.22% față de anul precedent
- Profit net
- 37.943 RON -88.83% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 26 -3.7% față de anul precedent
- Datorii
- 5.172.071 RON -0.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 4.218.001 RON. Profit: 339.746 RON
Cifra de afaceri: 4.218.001 RON. Profit: 339.746 RON
- Cifra de afaceri
- 4.218.001 RON -11.67% față de anul precedent
- Profit net
- 339.746 RON +15.67% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 27 -10% față de anul precedent
- Datorii
- 5.216.893 RON -2.7% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2020reper anualClasamentePremii si distinctii 2020Locul 2 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Locul 2 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2019 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 4.775.114 RON. Profit: 293.732 RON
Cifra de afaceri: 4.775.114 RON. Profit: 293.732 RON
- Cifra de afaceri
- 4.775.114 RON -2.52% față de anul precedent
- Profit net
- 293.732 RON -24.4% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 30 -18.92% față de anul precedent
- Datorii
- 5.361.858 RON +19.24% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2019reper anualClasamentePremii si distinctii 2019Locul 2 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Locul 2 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2018 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 4.898.506 RON. Profit: 388.553 RON
Cifra de afaceri: 4.898.506 RON. Profit: 388.553 RON
- Cifra de afaceri
- 4.898.506 RON -1.04% față de anul precedent
- Profit net
- 388.553 RON -49.08% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 37 -7.5% față de anul precedent
- Datorii
- 4.496.674 RON -6.67% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2018reper anualClasamentePremii si distinctii 2018Locul 2 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Locul 2 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2017 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 4.950.064 RON. Profit: 763.077 RON
Cifra de afaceri: 4.950.064 RON. Profit: 763.077 RON
- Cifra de afaceri
- 4.950.064 RON +6.94% față de anul precedent
- Profit net
- 763.077 RON -1.94% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 40 -4.76% față de anul precedent
- Datorii
- 4.817.822 RON +14.97% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2017reper anualClasamentePremii si distinctii 2017Locul 2 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Locul 2 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 4.628.923 RON. Profit: 778.195 RON
Cifra de afaceri: 4.628.923 RON. Profit: 778.195 RON
- Cifra de afaceri
- 4.628.923 RON -0.83% față de anul precedent
- Profit net
- 778.195 RON +9.48% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 42 -2.33% față de anul precedent
- Datorii
- 4.190.497 RON +215.46% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 4.667.843 RON. Profit: 710.803 RON
Cifra de afaceri: 4.667.843 RON. Profit: 710.803 RON
- Cifra de afaceri
- 4.667.843 RON +8.38% față de anul precedent
- Profit net
- 710.803 RON +77.48% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 43 +13.16% față de anul precedent
- Datorii
- 1.328.392 RON +9.31% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 4.306.768 RON. Profit: 400.492 RON
Cifra de afaceri: 4.306.768 RON. Profit: 400.492 RON
- Cifra de afaceri
- 4.306.768 RON +20.38% față de anul precedent
- Profit net
- 400.492 RON +46.49% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 38 -11.63% față de anul precedent
- Datorii
- 1.215.246 RON +15.32% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 3.577.606 RON. Profit: 273.393 RON
Cifra de afaceri: 3.577.606 RON. Profit: 273.393 RON
- Cifra de afaceri
- 3.577.606 RON -10.47% față de anul precedent
- Profit net
- 273.393 RON +258.9% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 43 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.053.763 RON -27.88% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 3.995.887 RON. Profit: 76.176 RON
Cifra de afaceri: 3.995.887 RON. Profit: 76.176 RON
- Cifra de afaceri
- 3.995.887 RON +9.27% față de anul precedent
- Profit net
- 76.176 RON -46.19% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 43 -2.27% față de anul precedent
- Datorii
- 1.461.116 RON -17.76% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2012Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
28.072026Mentiune · Buletin 28307/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
- Companie
- RO-GALU PROD SRL
- CUI
- 6638190
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 28.07.2026
- Registrul Comerțului
- J40/26199/1994
- EUID
- ROONRC.J40/26199/1994
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 3, B-dul UNIRII, Nr. 74, Bl. J3B, Scara 3, Etaj 3, Ap. 42
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 596176
- Data încheierii
- 27.07.2026
- Număr dosar
- 2866718
- Data dosarului
- 20.07.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Luminiţa Rusu
Subiecte
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Documente menționate
- Cerere de înregistrare nr. 2866718 din 20.07.2026
16.022026Mentiune · Buletin 5928/2026sedii secundare
sedii secundare
- Companie
- RO-GALU PROD SRL
- CUI
- 6638190
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 16.02.2026
- Registrul Comerțului
- J40/26199/1994
- EUID
- ROONRC.J40/26199/1994
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 3, B-dul UNIRII, Nr. 74, Bl. J3B, Scara 3, Etaj 3, Ap. 42
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 126601
- Data încheierii
- 13.02.2026
- Număr dosar
- 519318
- Data dosarului
- 04.02.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Corina Cristina Dima
Subiecte
sedii secundare
Documente menționate
- Act adiţional nr. 5 din 01.01.2026 la contract de închiriere nr. 2947 din 20.11.2019
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Distincții 2024
Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.
Cifra de afaceri
Profit net
Angajati
Angajati
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 1410, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1410, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul RO-GALU PROD SRL?
CUI-ul RO-GALU PROD SRL este 6638190.
Unde este sediul RO-GALU PROD SRL?
RO-GALU PROD SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. Unirii nr. 74, 30837, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata RO-GALU PROD SRL?
RO-GALU PROD SRL a fost infiintata in anul 1994 (31 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a RO-GALU PROD SRL in 2024?
In 2024, RO-GALU PROD SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.785.700 RON.
Cati angajati are RO-GALU PROD SRL?
RO-GALU PROD SRL a raportat un numar mediu de 20 salariati in 2024.
Ce activitate are RO-GALU PROD SRL?
RO-GALU PROD SRL are codul CAEN principal 1410 (Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare).
Ce profit a inregistrat RO-GALU PROD SRL in 2024?
RO-GALU PROD SRL a inregistrat o pierdere neta de 219.300 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 2 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.