Activ Plătitor TVAe‑Factură

STOICA COM SRL

CUI: 6652844
CIF: RO6652844
Reg. Com.: J1994002760103
CAEN: 0111
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 28 decembrie 1994 · 31 ani
Distribuie:

Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 03:39

Despre STOICA COM SRL

STOICA COM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Râmnicu Sărat, judetul BUZĂU, infiintata in 1994 (31 ani de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase" (cod CAEN 0111), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, STOICA COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 472.176 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-52.8%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 383.720 RON in 2008 la 472.176 RON in 2024. Datoriile raportate (537.785 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din septembrie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
472.176 RON
Venituri totale
1.790.876 RON
Cheltuieli totale
1.959.000 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
774.491 RON
Active circulante
929.240 RON
Stocuri
347.585 RON
Creanțe
184.643 RON
Casa & conturi bănci
397.012 RON
Capital propriu
1.165.946 RON

Contact

AdresaRomania, BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat, Str. DIGULUI, 125300
Telefon0740076598

Adresă sediu social

Romania, BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat, Str. DIGULUI, 125300
Cod poștal: 125300
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat, Str. DIGULUI, 125300
Cod postal
125300
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 28.12.1994
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală R. Sărat
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 septembrie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 ianuarie 2015

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
472.176 RON
Rezultat net
-182.289 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 472.176 RON 1.000.823 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.790.876 RON 1.943.697 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.959.000 RON 1.775.767 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 167.930 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 155.654 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 168.124 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 182.289 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 774.491 RON 828.700 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 929.240 RON 884.535 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.703.731 RON 1.713.235 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 347.585 RON 319.553 RON
CreanțeSume de încasat 184.643 RON 283.431 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 397.012 RON 281.551 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 537.785 RON 322.609 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.165.946 RON 1.390.626 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.703.731RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

31,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.703.731 RON
Datorii totale537.785 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,73 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
68,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 472.176 -52,8% față de anul precedent 1.790.876 1.959.000 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 168.124 182.289
2023 1.000.823 +64,4% față de anul precedent 1.943.697 1.775.767 167.930 155.654 0 0
2022 608.651 -66,7% față de anul precedent 1.636.125 2.244.445 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 608.320 615.655
2021 1.829.945 +320,8% față de anul precedent 2.475.731 1.672.223 803.508 784.902 0 0
2020 434.865 -60,4% față de anul precedent 1.071.654 1.309.961 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 238.307 244.459
2019 1.098.845 -6,5% față de anul precedent 1.725.850 1.464.648 261.202 -60,8% față de anul precedent 249.124 -61,8% față de anul precedent 0 0
2018 1.175.649 +25,1% față de anul precedent 1.961.284 1.295.720 665.564 +116,7% față de anul precedent 652.825 +120,0% față de anul precedent 0 0
2017 939.438 +36,6% față de anul precedent 1.557.160 1.249.994 307.166 296.804 0 0
2016 687.879 -0,7% față de anul precedent 1.041.690 1.223.579 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 181.889 181.889
2015 692.686 +31,2% față de anul precedent 1.250.602 1.134.540 116.062 -59,9% față de anul precedent 115.982 -53,0% față de anul precedent 0 0
2014 528.140 -19,8% față de anul precedent 773.805 484.539 289.266 +135,2% față de anul precedent 246.604 +139,2% față de anul precedent 0 0
2013 658.576 +34,8% față de anul precedent 591.922 468.947 122.975 103.094 0 0
2012 488.466 -58,0% față de anul precedent 836.523 953.393 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 116.870 116.870
2011 1.163.445 +133,9% față de anul precedent 1.202.030 797.660 404.370 +664,8% față de anul precedent 339.494 +794,9% față de anul precedent 0 0
2010 497.317 -9,8% față de anul precedent 579.704 526.832 52.872 -60,1% față de anul precedent 37.936 -69,3% față de anul precedent 0 0
2009 551.548 +43,7% față de anul precedent 580.970 448.339 132.631 -6,4% față de anul precedent 123.622 -8,4% față de anul precedent 0 0
2008 383.720 490.513 348.882 141.631 134.988 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 774.491 929.240 1.703.731 347.585 184.643 397.012
2023 828.700 884.535 1.713.235 319.553 283.431 281.551
2022 882.735 603.215 1.485.950 185.001 72.682 345.532
2021 696.066 1.608.189 2.304.255 482.818 25.498 1.099.873
2020 753.050 743.759 1.496.809 335.977 385.702 22.080
2019 733.655 998.972 1.732.627 420.907 16.010 562.055
2018 756.561 1.189.047 1.945.608 446.387 14.415 728.245
2017 823.021 623.935 1.446.956 425.725 14.251 183.959
2016 909.045 419.544 1.328.589 351.148 33.907 34.489
2015 885.659 579.878 1.465.537 358.020 12.782 209.076
2014 603.788 635.438 1.239.226 261.429 32.676 341.333
2013 694.219 402.626 1.096.845 56.939 257.821 87.866
2012 727.511 353.407 1.080.918 164.439 181.694 7.274
2011 283.735 542.320 826.055 220.230 80.977 241.113
2010 283.078 304.470 587.548 253.986 32.545 17.939
2009 279.154 243.781 522.935 171.981 40.664 31.136
2008 248.537 178.010 426.547 140.039 36.764 1.207

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 537.785 +66,7% față de anul precedent 1.165.946 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2023 322.609 +83,1% față de anul precedent 1.390.626 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2022 176.164 -51,9% față de anul precedent 1.309.786 Neraportat 4 -33,3% față de anul precedent
2021 366.271 +20,2% față de anul precedent 1.937.984 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2020 304.655 +65,1% față de anul precedent 1.192.154 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2019 184.482 -48,9% față de anul precedent 1.548.145 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2018 360.794 +7,9% față de anul precedent 1.584.814 Neraportat 7 -50,0% față de anul precedent
2017 334.317 -33,4% față de anul precedent 1.112.639 Neraportat 14 +100,0% față de anul precedent
2016 501.818 -14,5% față de anul precedent 826.771 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2015 587.183 +71,2% față de anul precedent 878.354 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2014 342.983 -24,1% față de anul precedent 896.243 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2013 451.974 -16,3% față de anul precedent 644.871 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2012 539.919 +221,0% față de anul precedent 540.999 Neraportat 6 +50,0% față de anul precedent
2011 168.187 -25,0% față de anul precedent 657.868 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2010 224.117 +13,6% față de anul precedent 363.431 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2009 197.306 -12,1% față de anul precedent 325.629 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2008 224.539 202.008 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

51din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare1 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
DMDAN MARIAN STOICAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

23 repere. O singură cronologie.

Din 1994 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1994 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
23 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 20061/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, modificare date administrator, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, modificare date administrator, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 20047/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, modificare date administrator, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, modificare date administrator, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 472.176 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 472.176 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
472.176 RON -52.82% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
182.289 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
537.785 RON +66.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.000.823 RON. Profit: 155.654 RON

Cifra de afaceri: 1.000.823 RON. Profit: 155.654 RON

Cifra de afaceri
1.000.823 RON +64.43% față de anul precedent
Profit net
155.654 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
322.609 RON +83.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 608.651 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 608.651 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
608.651 RON -66.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
615.655 RON
Angajati
4 -33.33% față de anul precedent
Datorii
176.164 RON -51.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.829.945 RON. Profit: 784.902 RON

Cifra de afaceri: 1.829.945 RON. Profit: 784.902 RON

Cifra de afaceri
1.829.945 RON +320.81% față de anul precedent
Profit net
784.902 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
366.271 RON +20.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 434.865 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 434.865 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
434.865 RON -60.43% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
244.459 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
304.655 RON +65.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.098.845 RON. Profit: 249.124 RON

Cifra de afaceri: 1.098.845 RON. Profit: 249.124 RON

Cifra de afaceri
1.098.845 RON -6.53% față de anul precedent
Profit net
249.124 RON -61.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
184.482 RON -48.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.175.649 RON. Profit: 652.825 RON

Cifra de afaceri: 1.175.649 RON. Profit: 652.825 RON

Cifra de afaceri
1.175.649 RON +25.14% față de anul precedent
Profit net
652.825 RON +119.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -50% față de anul precedent
Datorii
360.794 RON +7.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 939.438 RON. Profit: 296.804 RON

Cifra de afaceri: 939.438 RON. Profit: 296.804 RON

Cifra de afaceri
939.438 RON +36.57% față de anul precedent
Profit net
296.804 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 +100% față de anul precedent
Datorii
334.317 RON -33.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 687.879 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 687.879 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
687.879 RON -0.69% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
181.889 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
501.818 RON -14.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 692.686 RON. Profit: 115.982 RON

Cifra de afaceri: 692.686 RON. Profit: 115.982 RON

Cifra de afaceri
692.686 RON +31.16% față de anul precedent
Profit net
115.982 RON -52.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
587.183 RON +71.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 528.140 RON. Profit: 246.604 RON

Cifra de afaceri: 528.140 RON. Profit: 246.604 RON

Cifra de afaceri
528.140 RON -19.81% față de anul precedent
Profit net
246.604 RON +139.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
342.983 RON -24.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 658.576 RON. Profit: 103.094 RON

Cifra de afaceri: 658.576 RON. Profit: 103.094 RON

Cifra de afaceri
658.576 RON +34.83% față de anul precedent
Profit net
103.094 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
451.974 RON -16.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 488.466 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 488.466 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
488.466 RON -58.02% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
116.870 RON
Angajati
6 +50% față de anul precedent
Datorii
539.919 RON +221.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.163.445 RON. Profit: 339.494 RON

Cifra de afaceri: 1.163.445 RON. Profit: 339.494 RON

Cifra de afaceri
1.163.445 RON +133.94% față de anul precedent
Profit net
339.494 RON +794.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
168.187 RON -24.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 497.317 RON. Profit: 37.936 RON

Cifra de afaceri: 497.317 RON. Profit: 37.936 RON

Cifra de afaceri
497.317 RON -9.83% față de anul precedent
Profit net
37.936 RON -69.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
224.117 RON +13.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 23 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

26.052026Mentiune · Buletin 20061/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, modificare date administrator, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; retragere, adăugare asociaţi persoane fizice; modificare date administrator, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 11.05.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
STOICA COM SRL
CUI
6652844
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
26.05.2026
Registrul Comerțului
J10/2760/1994
EUID
ROONRC.J10/2760/1994
Sediu
Municipiul Râmnicu Sărat, Jud. Buzău, Str. DIGULUI, Bl. 30, Ap. 6
Județ
Buzău
Număr încheiere
421927
Data încheierii
25.05.2026
Număr dosar
1908878
Data dosarului
11.05.2026
Tribunal
Buzau
Registrator
Anca Geanina Florescu

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, modificare date administrator, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 11.05.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 11.05.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 20061/2026 (PDF)
26.052026Mentiune · Buletin 20047/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, modificare date administrator, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; retragere, adăugare asociaţi persoane fizice; modificare date administrator, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 11.05.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
STOICA COM SRL
CUI
6652844
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
26.05.2026
Registrul Comerțului
J10/2760/1994
EUID
ROONRC.J10/2760/1994
Sediu
Municipiul Râmnicu Sărat, Jud. Buzău, Str. DIGULUI, Bl. 30, Ap. 6
Județ
Buzău
Număr încheiere
421927
Data încheierii
25.05.2026
Număr dosar
1908878
Data dosarului
11.05.2026
Tribunal
Buzau
Registrator
Anca Geanina Florescu

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, modificare date administrator, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 11.05.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 11.05.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 20047/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0111, Buzău

AGRO GINTIL COM SRL
CUI: 25246516CAEN: 0111
Activ
BUZĂU, Sat Băile Com. Balta Alba2009-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
476.130 RON
Profit
198.483 RON
Angajati
3
RECRIS CATA FAM S.R.L.
CUI: 29324072CAEN: 0111
Activ
BUZĂU, Sat Bâlhacu Com. C. A. Rosetti2011-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
461.784 RON
Profit
78.716 RON
Angajati
2
AGRO MARRINA DINU SRL
CUI: 32217661CAEN: 0111
Activ
BUZĂU, Sat Costeşti Com. Costeşti2013-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
476.377 RON
Profit
99.230 RON
Angajati
1
SELECT AURMAR SRL
CUI: 15222986CAEN: 0111
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2003-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
456.573 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RAMIDA AGRIFARM SRL
CUI: 28340061CAEN: 0111
Activ
BUZĂU, Sat Lunca Com. C. A. Rosetti2011-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
585.776 RON
Profit
281.956 RON
Angajati
1
AGRICOLA PROD EMB SRL
CUI: 17548076CAEN: 0111
Activ
BUZĂU, Sat Clondiru Com. Ulmeni2005-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
410.802 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0111, Buzău

AGRO RODION S.R.L.
CUI: 6622444CAEN: 0111
Activ
BUZĂU, Orş. Pogoanele1994-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
858.073 RON
Profit
247.724 RON
Angajati
5
TRANS ADRIAN SRL
CUI: 6653777CAEN: 0111
Activ
BUZĂU, Sat Maxenu Com. Ţinteşti1994-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.866.312 RON
Profit
140.089 RON
Angajati
2
VLAD A E SRL
CUI: 6426804CAEN: 0111
Activ
BUZĂU, Sat Scutelnici Com. Scutelnici1994-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.393.281 RON
Profit
133.687 RON
Angajati
9
B A N AGROTRANS SRL
CUI: 6676010CAEN: 0111
Activ
BUZĂU, Sat Heliade Rădulescu Com. Ziduri1994-12-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.667.039 RON
Profit
2.240.544 RON
Angajati
10

Alte firme din Buzău

ROMPLAST SA
CUI: 6623202CAEN: 2732
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău1994-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.436.095 RON
Profit
0 RON
Angajati
10
COM B M SRL
CUI: 6653092CAEN: 4941
Activ
BUZĂU, Sat Vadu Paşii Com. Vadu Paşii1994-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.798 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ARCOM IMPEX SRL
CUI: 6622495CAEN: 1051
Activ
BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat1994-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
881.524 RON
Profit
34.356 RON
Angajati
15
SIMPLEX PHARM SRL
CUI: 6426901CAEN: 4773
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău1994-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.430 RON
Profit
19.624 RON
Angajati
0
GABIFLOR COM 95 SRL
CUI: 7292271CAEN: 4712
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău1995-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.542 RON
Profit
7.412 RON
Angajati
0
VIO SANITAR S.R.L.
CUI: 14905131CAEN: 4778
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2002-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.658 RON
Profit
20.584 RON
Angajati
0
MIHAI & RADU MARKET S.R.L.
CUI: 44030968CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Sat Breaza Com. Breaza2021-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.352 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul STOICA COM SRL?

CUI-ul STOICA COM SRL este 6652844.

Unde este sediul STOICA COM SRL?

STOICA COM SRL are sediul in Romania, BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat, Str. DIGULUI, 125300, Mun. Râmnicu Sărat, judetul BUZĂU.

Cand a fost infiintata STOICA COM SRL?

STOICA COM SRL a fost infiintata in anul 1994 (31 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a STOICA COM SRL in 2024?

In 2024, STOICA COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 472.176 RON.

Cati angajati are STOICA COM SRL?

STOICA COM SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are STOICA COM SRL?

STOICA COM SRL are codul CAEN principal 0111 (Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase).

Ce profit a inregistrat STOICA COM SRL in 2024?

STOICA COM SRL a inregistrat o pierdere neta de 182.289 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.