Activ Plătitor TVA

S.T.A.K.O. SRL

CUI: 6729328
CIF: RO6729328
Reg. Com.: J1994003534170
CAEN: 4712
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 ianuarie 1995 · 31 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 11:25

Despre S.T.A.K.O. SRL

S.T.A.K.O. SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Galaţi, judetul GALAŢI, infiintata in 1995 (31 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare" (cod CAEN 4712), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, S.T.A.K.O. SRL a raportat o cifra de afaceri de 40.147 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-0.8%). Profitul net inregistrat a fost de 16.990 RON (in scadere). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 160.173 RON in 2008 la 40.147 RON in 2024. Datoriile raportate (257.692 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
40.147 RON
Venituri totale
40.147 RON
Cheltuieli totale
18.680 RON
Profit brut
21.467 RON
Profit net
16.990 RON
Marja profit net
42,32%
Active imobilizate
3.572 RON
Active circulante
209.603 RON
Stocuri
176.920 RON
Creanțe
16.611 RON
Casa & conturi bănci
16.072 RON
Capital propriu
-44.517 RON

Contact

AdresaRomania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Domnească nr. 157, 800189
Telefon410853
Fax0236310153

Adresă sediu social

Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Domnească nr. 157, 800189
Cod poștal: 800189
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Domnească nr. 157, 800189
Cod postal
800189
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.01.1995
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
40.147 RON
Rezultat net
16.990 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 40.147 RON 40.471 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 40.147 RON 40.471 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 18.680 RON 16.203 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 21.467 RON 24.268 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 16.990 RON 19.758 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 3.572 RON 4.953 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 209.603 RON 226.108 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 213.175 RON 231.061 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 176.920 RON 176.920 RON
CreanțeSume de încasat 16.611 RON 21.913 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 16.072 RON 27.275 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 257.692 RON 290.767 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -44.517 RON -59.706 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active213.175RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

120,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale213.175 RON
Datorii totale257.692 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
8,0 %Profit net / active totale
ROE
-38,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,81 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-20,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 40.147 -0,8% față de anul precedent 40.147 18.680 21.467 -11,5% față de anul precedent 16.990 -14,0% față de anul precedent 0 0
2023 40.471 +0,2% față de anul precedent 40.471 16.203 24.268 19.758 0 0
2022 40.397 -4,4% față de anul precedent 40.397 67.261 0 0 26.864 28.076
2021 42.251 +1,2% față de anul precedent 48.186 75.331 0 0 27.145 28.254
2020 41.766 -70,7% față de anul precedent 41.766 81.573 0 0 39.807 40.542
2019 142.442 -30,9% față de anul precedent 142.442 183.191 0 -100,0% față de anul precedent 0 40.749 42.173
2018 206.035 -16,8% față de anul precedent 212.435 210.654 1.781 -97,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 281
2017 247.731 +17,4% față de anul precedent 253.131 194.236 58.895 +56,1% față de anul precedent 56.418 +62,0% față de anul precedent 0 0
2016 211.090 -18,7% față de anul precedent 211.090 173.363 37.727 +113,2% față de anul precedent 34.830 +251,5% față de anul precedent 0 0
2015 259.484 +45,7% față de anul precedent 259.484 241.790 17.694 9.909 Neraportat 0
2014 178.134 +1,2% față de anul precedent 181.626 207.407 0 0 25.781 31.230
2013 176.071 -23,6% față de anul precedent 176.077 209.455 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 33.378 38.660
2012 230.498 +90,6% față de anul precedent 230.756 168.650 62.106 +645,3% față de anul precedent 55.183 +1.096,0% față de anul precedent 0 0
2011 120.927 +10,9% față de anul precedent 123.971 115.638 8.333 +7,9% față de anul precedent 4.614 +2,6% față de anul precedent 0 0
2010 109.074 -42,1% față de anul precedent 109.076 101.354 7.722 -34,5% față de anul precedent 4.497 -22,3% față de anul precedent 0 0
2009 188.479 +17,7% față de anul precedent 188.662 176.876 11.786 5.785 0 0
2008 160.173 160.177 182.375 0 0 22.198 26.202

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 3.572 209.603 213.175 176.920 16.611 16.072
2023 4.953 226.108 231.061 176.920 21.913 27.275
2022 8.684 214.631 223.315 176.920 27.758 9.953
2021 22.619 213.990 236.609 176.920 30.727 6.343
2020 61.265 207.197 268.462 176.920 29.220 1.057
2019 92.208 206.300 298.508 181.034 18.724 6.542
2018 120.930 213.985 334.915 191.565 8.563 13.857
2017 4.965 193.846 198.811 182.053 6.557 5.236
2016 41 167.851 167.892 156.157 5.364 6.330
2015 541 117.189 117.730 111.358 1.939 3.892
2014 1.042 150.262 151.304 139.360 6.842 4.060
2013 2.682 177.803 180.485 120.175 51.759 5.869
2012 2.280 165.864 168.144 72.724 47.982 45.158
2011 18.844 109.141 127.985 30.157 11.639 67.345
2010 0 105.612 105.612 22.020 12.845 70.747
2009 0 94.546 94.546 27.362 8.558 58.626
2008 0 67.803 67.803 49.139 8.459 10.205

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 257.692 -11,4% față de anul precedent -44.517 Neraportat 0
2023 290.767 -4,0% față de anul precedent -59.706 Neraportat 0
2022 302.778 +2,8% față de anul precedent -79.463 Neraportat 0
2021 294.426 -1,2% față de anul precedent -57.817 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 298.025 +3,7% față de anul precedent -29.563 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2019 287.529 +2,1% față de anul precedent 10.979 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 281.763 +93,8% față de anul precedent 53.152 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 145.377 -14,9% față de anul precedent 53.434 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 170.876 +9,9% față de anul precedent -2.984 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 155.544 -21,9% față de anul precedent -37.814 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2014 199.026 +1,0% față de anul precedent -47.722 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2013 196.978 +34,9% față de anul precedent -16.493 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2012 145.976 -9,3% față de anul precedent 22.168 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2011 161.000 +12,4% față de anul precedent -33.015 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2010 143.240 +4,8% față de anul precedent -37.628 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 136.672 +18,1% față de anul precedent -42.126 Neraportat 2 -66,7% față de anul precedent
2008 115.714 -47.911 Neraportat 6

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1995 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1995 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 40.147 RON. Profit: 16.990 RON

Cifra de afaceri: 40.147 RON. Profit: 16.990 RON

Cifra de afaceri
40.147 RON -0.8% față de anul precedent
Profit net
16.990 RON -14.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
257.692 RON -11.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 40.471 RON. Profit: 19.758 RON

Cifra de afaceri: 40.471 RON. Profit: 19.758 RON

Cifra de afaceri
40.471 RON +0.18% față de anul precedent
Profit net
19.758 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
290.767 RON -3.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 40.397 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 40.397 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
40.397 RON -4.39% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
28.076 RON
Angajati
0
Datorii
302.778 RON +2.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 42.251 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 42.251 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
42.251 RON +1.16% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
28.254 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
294.426 RON -1.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 41.766 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 41.766 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
41.766 RON -70.68% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
40.542 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
298.025 RON +3.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 142.442 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 142.442 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
142.442 RON -30.87% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
42.173 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
287.529 RON +2.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 206.035 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 206.035 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
206.035 RON -16.83% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
281 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
281.763 RON +93.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 247.731 RON. Profit: 56.418 RON

Cifra de afaceri: 247.731 RON. Profit: 56.418 RON

Cifra de afaceri
247.731 RON +17.36% față de anul precedent
Profit net
56.418 RON +61.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
145.377 RON -14.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 211.090 RON. Profit: 34.830 RON

Cifra de afaceri: 211.090 RON. Profit: 34.830 RON

Cifra de afaceri
211.090 RON -18.65% față de anul precedent
Profit net
34.830 RON +251.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
170.876 RON +9.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 259.484 RON. Profit: 9.909 RON

Cifra de afaceri: 259.484 RON. Profit: 9.909 RON

Cifra de afaceri
259.484 RON +45.67% față de anul precedent
Profit net
9.909 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
155.544 RON -21.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 178.134 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 178.134 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
178.134 RON +1.17% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
31.230 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
199.026 RON +1.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 176.071 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 176.071 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
176.071 RON -23.61% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
38.660 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
196.978 RON +34.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 230.498 RON. Profit: 55.183 RON

Cifra de afaceri: 230.498 RON. Profit: 55.183 RON

Cifra de afaceri
230.498 RON +90.61% față de anul precedent
Profit net
55.183 RON +1095.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
145.976 RON -9.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 120.927 RON. Profit: 4.614 RON

Cifra de afaceri: 120.927 RON. Profit: 4.614 RON

Cifra de afaceri
120.927 RON +10.87% față de anul precedent
Profit net
4.614 RON +2.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
161.000 RON +12.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 109.074 RON. Profit: 4.497 RON

Cifra de afaceri: 109.074 RON. Profit: 4.497 RON

Cifra de afaceri
109.074 RON -42.13% față de anul precedent
Profit net
4.497 RON -22.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
143.240 RON +4.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 188.479 RON. Profit: 5.785 RON

Cifra de afaceri: 188.479 RON. Profit: 5.785 RON

Cifra de afaceri
188.479 RON +17.67% față de anul precedent
Profit net
5.785 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -66.67% față de anul precedent
Datorii
136.672 RON +18.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 160.173 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 160.173 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
160.173 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
26.202 RON
Angajati
6
Datorii
115.714 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1995 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataS.T.A.K.O. SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4712 in Mun. Galaţi (GALAŢI)

S.T.A.K.O. SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4712 in Mun. Galaţi (GALAŢI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4712, Galaţi

SIANA PRO SRL
CUI: 23581115CAEN: 4712
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2008-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.767 RON
Profit
5.267 RON
Angajati
0
AVAS SRL
CUI: 2643045CAEN: 4712
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1992-12-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.427 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TEO CABTAX S.R.L.
CUI: 44855531CAEN: 4712
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2021-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.121 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
NEGRUT SRL
CUI: 4624511CAEN: 4712
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1993-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.070 RON
Profit
2.364 RON
Angajati
0
REBY-DYA S.R.L.
CUI: 38602267CAEN: 4712
Activ
GALAŢI, Sat Tudor Vladimirescu Com. Tudor Vladimirescu2017-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.512 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ZIPRADO SRL
CUI: 17396130CAEN: 4712
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2005-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.074 RON
Profit
7.518 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4712, Galaţi

MELBA LUX SRL
CUI: 6497910CAEN: 4712
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1994-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
140.316 RON
Profit
88.550 RON
Angajati
1
HIPNOTIC-F SRL
CUI: 6729700CAEN: 4712
Activ
GALAŢI, Com. Lieşti1995-01-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.284 RON
Profit
25.482 RON
Angajati
0
JEUNESSE SRL
CUI: 6431800CAEN: 4712
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1994-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.443 RON
Profit
14.944 RON
Angajati
0
MANUEL & NICO SRL
CUI: 6829513CAEN: 4712
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1995-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
407.345 RON
Profit
2.427 RON
Angajati
3

Alte firme din Galaţi

PROSOFT S.R.L.
CUI: 6674486CAEN: 6311
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1994-12-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
174.477 RON
Profit
50.339 RON
Angajati
2
AUTOBAX-49 SRL
CUI: 6729395CAEN: 9531
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1995-01-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
91.250 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ALTOUR 94 S.R.L.
CUI: 6666378CAEN: 2511
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1994-12-29
fara e-Factura
BALAIS-ALIMENT SRL
CUI: 6730047CAEN: 4711
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1995-01-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.880 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AGRESSIVE SRL
CUI: 6421238CAEN: 4711
Activ
GALAŢI, Mun. Tecuci1994-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.781.738 RON
Profit
275.866 RON
Angajati
18
NOEMYY SRL
CUI: 7465470CAEN: 4711
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1995-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
109.794 RON
Profit
66.018 RON
Angajati
0
TERMAEXIM SA
CUI: 1631352CAEN: 4322
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1992-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.775.317 RON
Profit
113.332 RON
Angajati
42
VILORENA SRL
CUI: 14452847CAEN: 9621
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2002-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
93.049 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
TRENDPALWASH 2019 S.R.L.
CUI: 41972839CAEN: 4520
Activ
GALAŢI, Sat Tudor Vladimirescu Com. Tudor Vladimirescu2019-12-02
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul S.T.A.K.O. SRL?

CUI-ul S.T.A.K.O. SRL este 6729328.

Unde este sediul S.T.A.K.O. SRL?

S.T.A.K.O. SRL are sediul in Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Domnească nr. 157, 800189, Mun. Galaţi, judetul GALAŢI.

Cand a fost infiintata S.T.A.K.O. SRL?

S.T.A.K.O. SRL a fost infiintata in anul 1995 (31 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a S.T.A.K.O. SRL in 2024?

In 2024, S.T.A.K.O. SRL a raportat o cifra de afaceri de 40.147 RON.

Ce activitate are S.T.A.K.O. SRL?

S.T.A.K.O. SRL are codul CAEN principal 4712 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare).

Ce profit a inregistrat S.T.A.K.O. SRL in 2024?

S.T.A.K.O. SRL a inregistrat un profit net de 16.990 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.