Activ

FOTO PRO SRL

CUI: 6745765
CIF: 6745765
Reg. Com.: J1994005498137
CAEN: 7420
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 ianuarie 1995 · 31 ani
Distribuie:

Activități fotografice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 20:18

Despre FOTO PRO SRL

FOTO PRO SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 1995 (31 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități fotografice" (cod CAEN 7420), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FOTO PRO SRL a raportat o cifra de afaceri de 176.867 RON, in crestere fata de anul precedent (+8.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 623.014 RON in 2008 la 176.867 RON in 2024. Datoriile raportate (219.161 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
176.867 RON
Venituri totale
176.867 RON
Cheltuieli totale
177.512 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
208.572 RON
Active circulante
21.397 RON
Stocuri
11.031 RON
Creanțe
1.349 RON
Casa & conturi bănci
9.017 RON
Capital propriu
10.808 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Unirii nr. 63, 900553
Telefon0722326700
Fax0241547034

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Unirii nr. 63, 900553
Cod poștal: 900553
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Unirii nr. 63, 900553
Cod postal
900553
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.01.1995
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
176.867 RON
Rezultat net
-2.378 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 176.867 RON 162.353 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 176.867 RON 162.353 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 177.512 RON 169.107 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 645 RON 6.754 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 2.378 RON 8.345 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 208.572 RON 194.138 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 21.397 RON 24.142 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 229.969 RON 218.280 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 11.031 RON 10.380 RON
CreanțeSume de încasat 1.349 RON 1.349 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 9.017 RON 12.413 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 219.161 RON 205.094 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 10.808 RON 13.186 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active229.969RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

95,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale229.969 RON
Datorii totale219.161 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,10 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
4,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 176.867 +8,9% față de anul precedent 176.867 177.512 0 0 645 2.378
2023 162.353 -2,3% față de anul precedent 162.353 169.107 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 6.754 8.345
2022 166.169 +18,8% față de anul precedent 218.169 143.458 74.711 +594,6% față de anul precedent 72.567 +612,6% față de anul precedent 0 0
2021 139.844 +36,6% față de anul precedent 142.344 131.588 10.756 10.183 0 0
2020 102.356 -23,7% față de anul precedent 102.356 115.472 0 0 13.116 14.094
2019 134.065 -5,4% față de anul precedent 139.339 142.486 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 3.147 4.543
2018 141.641 +8,0% față de anul precedent 141.641 129.109 12.532 11.116 0 0
2017 131.165 -39,7% față de anul precedent 131.165 135.035 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 3.870 5.193
2016 217.550 +10,4% față de anul precedent 217.659 206.661 10.998 8.790 0 0
2015 197.068 +36,5% față de anul precedent 197.092 206.266 0 0 Neraportat 15.088
2014 144.401 -5,7% față de anul precedent 144.401 231.540 0 0 87.139 91.471
2013 153.104 -38,2% față de anul precedent 153.104 243.552 0 0 90.448 94.442
2012 247.686 -15,2% față de anul precedent 247.688 336.874 0 0 89.186 89.186
2011 292.143 -24,2% față de anul precedent 292.219 308.474 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 16.255 16.255
2010 385.311 -22,3% față de anul precedent 388.636 373.775 14.861 -50,2% față de anul precedent 9.103 -59,8% față de anul precedent 0 0
2009 496.058 -20,4% față de anul precedent 501.948 472.115 29.833 +15,6% față de anul precedent 22.664 +5,1% față de anul precedent 0 0
2008 623.014 625.932 600.131 25.801 21.574 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 208.572 21.397 229.969 11.031 1.349 9.017
2023 194.138 24.142 218.280 10.380 1.349 12.413
2022 194.138 34.651 228.789 9.479 1.674 23.498
2021 194.138 21.538 215.676 5.814 2.452 13.272
2020 195.372 13.638 209.010 5.609 1.349 6.680
2019 199.349 18.529 217.878 6.980 1.349 10.200
2018 201.815 22.683 224.498 6.532 1.649 14.502
2017 207.411 14.362 221.773 5.703 1.649 7.010
2016 213.008 18.822 231.830 11.458 688 6.676
2015 218.892 20.179 239.071 12.892 3.613 3.674
2014 225.527 31.146 256.673 23.763 3.908 3.475
2013 235.302 104.194 339.496 85.389 15.256 3.549
2012 249.962 163.561 413.523 148.118 11.809 3.634
2011 259.475 219.355 478.830 204.489 11.052 3.814
2010 283.898 230.294 514.192 195.254 19.760 15.280
2009 289.200 170.756 459.956 152.982 8.558 9.216
2008 190.236 135.689 325.925 107.301 9.435 18.953

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 219.161 +6,9% față de anul precedent 10.808 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2023 205.094 -1,0% față de anul precedent 13.186 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2022 207.257 -22,3% față de anul precedent 21.532 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2021 266.711 -1,3% față de anul precedent -51.035 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 270.228 +2,0% față de anul precedent -61.218 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 265.003 -0,8% față de anul precedent -47.125 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 267.079 -3,1% față de anul precedent -42.581 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 275.470 -1,7% față de anul precedent -53.697 Neraportat 2 -60,0% față de anul precedent
2016 280.335 -5,4% față de anul precedent -48.505 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2015 296.366 -0,8% față de anul precedent -57.295 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2014 298.880 +3,0% față de anul precedent -42.207 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2013 290.232 +7,6% față de anul precedent 49.264 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2012 269.817 +9,7% față de anul precedent 143.706 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2011 245.938 -7,2% față de anul precedent 232.892 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2010 265.045 +20,5% față de anul precedent 249.147 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2009 219.912 +102,6% față de anul precedent 240.044 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2008 108.546 217.379 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

79din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare19 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
FLFLORINDA LUCIANA BRIŞCARIUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 1995 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1995 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 26911/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 176.867 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 176.867 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
176.867 RON +8.94% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.378 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
219.161 RON +6.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 162.353 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 162.353 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
162.353 RON -2.3% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
8.345 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
205.094 RON -1.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 166.169 RON. Profit: 72.567 RON

Cifra de afaceri: 166.169 RON. Profit: 72.567 RON

Cifra de afaceri
166.169 RON +18.82% față de anul precedent
Profit net
72.567 RON +612.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
207.257 RON -22.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 139.844 RON. Profit: 10.183 RON

Cifra de afaceri: 139.844 RON. Profit: 10.183 RON

Cifra de afaceri
139.844 RON +36.63% față de anul precedent
Profit net
10.183 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
266.711 RON -1.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 102.356 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 102.356 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
102.356 RON -23.65% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.094 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
270.228 RON +1.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 134.065 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 134.065 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
134.065 RON -5.35% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
4.543 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
265.003 RON -0.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 141.641 RON. Profit: 11.116 RON

Cifra de afaceri: 141.641 RON. Profit: 11.116 RON

Cifra de afaceri
141.641 RON +7.99% față de anul precedent
Profit net
11.116 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
267.079 RON -3.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 131.165 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 131.165 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
131.165 RON -39.71% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.193 RON
Angajati
2 -60% față de anul precedent
Datorii
275.470 RON -1.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 217.550 RON. Profit: 8.790 RON

Cifra de afaceri: 217.550 RON. Profit: 8.790 RON

Cifra de afaceri
217.550 RON +10.39% față de anul precedent
Profit net
8.790 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
280.335 RON -5.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 197.068 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 197.068 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
197.068 RON +36.47% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.088 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
296.366 RON -0.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 144.401 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 144.401 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
144.401 RON -5.68% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
91.471 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
298.880 RON +2.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 153.104 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 153.104 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
153.104 RON -38.19% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
94.442 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
290.232 RON +7.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 247.686 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 247.686 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
247.686 RON -15.22% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
89.186 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
269.817 RON +9.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 292.143 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 292.143 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
292.143 RON -24.18% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
16.255 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
245.938 RON -7.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 385.311 RON. Profit: 9.103 RON

Cifra de afaceri: 385.311 RON. Profit: 9.103 RON

Cifra de afaceri
385.311 RON -22.33% față de anul precedent
Profit net
9.103 RON -59.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
265.045 RON +20.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 496.058 RON. Profit: 22.664 RON

Cifra de afaceri: 496.058 RON. Profit: 22.664 RON

Cifra de afaceri
496.058 RON -20.38% față de anul precedent
Profit net
22.664 RON +5.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
219.912 RON +102.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 623.014 RON. Profit: 21.574 RON

Cifra de afaceri: 623.014 RON. Profit: 21.574 RON

Cifra de afaceri
623.014 RON
Profit net
21.574 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
108.546 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

16.072026Mentiune · Buletin 26911/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 09.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
FOTO PRO SRL
CUI
6745765
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
16.07.2026
Registrul Comerțului
J13/5498/1994
EUID
ROONRC.J13/5498/1994
Sediu
Municipiul Constanţa, Jud. Constanţa, Str. UNIRII, Nr. 63, Bl. G7, Scara A, Etaj 3, Ap. 12
Județ
Constanţa
Număr încheiere
567139
Data încheierii
15.07.2026
Număr dosar
2730404
Data dosarului
09.07.2026
Tribunal
Constanta
Registrator
Constanţa-Florentina Popovici

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 23398 din 09.07.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 09.07.2026
  • Act adiţional nr. 27 din 01.08.2021 la contract de închiriere nr. 309 din 01.08.2001
Vezi Buletinul ONRC nr. 26911/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7420, Constanţa

5D PHOTOFINO SRL
CUI: 37417415CAEN: 7420
Activ
CONSTANŢA, Sat Agigea Com. Agigea2017-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
187.479 RON
Profit
1.646 RON
Angajati
2
VISUALI 21 S.R.L.
CUI: 44686378CAEN: 7420
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
176.401 RON
Profit
47.107 RON
Angajati
1
SALPHOTO SRL
CUI: 35329252CAEN: 7420
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2015-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
188.180 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
OACHE PRINT SRL
CUI: 19204079CAEN: 7420
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2006-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
167.163 RON
Profit
32.867 RON
Angajati
2
BIART MEDIA VISION S.R.L.
CUI: 41290270CAEN: 7420
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2019-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
241.908 RON
Profit
110.189 RON
Angajati
1
SUN PHOTO STIL SRL
CUI: 38091170CAEN: 7420
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2017-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
139.861 RON
Profit
809 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7420, Constanţa

PHOTOS SRL
CUI: 5740565CAEN: 7420
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1994-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
209.712 RON
Profit
3.018 RON
Angajati
2
DINOS PROIECT SRL
CUI: 8474905CAEN: 7420
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1996-05-29
fara e-Factura
CONMAR TEH SRL
CUI: 5375230CAEN: 7420
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1994-03-23
fara e-Factura
IRA LIGHT SRL
CUI: 11194638CAEN: 7420
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1998-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
277.935 RON
Profit
49.619 RON
Angajati
2

Alte firme din Constanţa

DUROL BIG SRL
CUI: 6745641CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia1995-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
928.620 RON
Profit
153.047 RON
Angajati
4
MECASS ALIMENT SRL
CUI: 6744867CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Loc. Eforie Sud Orş. Eforie1995-01-06
fara e-Factura
CORBU IMPEX SRL
CUI: 6747022CAEN: 4933
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1995-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.285 RON
Profit
3.146 RON
Angajati
0
WALDEVAR POWER GRID S.R.L.
CUI: 6604081CAEN: 4222
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1994-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.254.997 RON
Profit
695.640 RON
Angajati
36
TANC CRISTAV SRL
CUI: 7083119CAEN: 0111
Activ
CONSTANŢA, Sat Cumpăna Com. Cumpăna1995-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
484.905 RON
Profit
15.557 RON
Angajati
1
M.W.IMPORT EXPORT SRL
CUI: 3538609CAEN: 5510
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia1993-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
88.391.616 RON
Profit
175.750 RON
Angajati
73
NS COPIERS SRL
CUI: 10891203CAEN: 9510
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1998-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.450.251 RON
Profit
1.484.878 RON
Angajati
11
DARICRIS SPECIAL SRL
CUI: 32672816CAEN: 5520
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2014-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
96.654 RON
Profit
2.745 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FOTO PRO SRL?

CUI-ul FOTO PRO SRL este 6745765.

Unde este sediul FOTO PRO SRL?

FOTO PRO SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Unirii nr. 63, 900553, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata FOTO PRO SRL?

FOTO PRO SRL a fost infiintata in anul 1995 (31 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FOTO PRO SRL in 2024?

In 2024, FOTO PRO SRL a raportat o cifra de afaceri de 176.867 RON.

Cati angajati are FOTO PRO SRL?

FOTO PRO SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are FOTO PRO SRL?

FOTO PRO SRL are codul CAEN principal 7420 (Activități fotografice).

Ce profit a inregistrat FOTO PRO SRL in 2024?

FOTO PRO SRL a inregistrat o pierdere neta de 2.378 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.