Activ Plătitor TVAe‑Factură

IMPEX DONA SRL

CUI: 6798123
CIF: RO6798123
Reg. Com.: J07/1193/1994
CAEN: 0322
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 ianuarie 1995 · 31 ani
Distribuie:

Acvacultura în ape dulci

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 14:00

Despre IMPEX DONA SRL

IMPEX DONA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Costeşti Com. Răchiţi, judetul BOTOŞANI, infiintata in 1995 (31 ani de activitate). Activitatea principala este "Acvacultura în ape dulci" (cod CAEN 0322), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, IMPEX DONA SRL a raportat o cifra de afaceri de 627.176 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+1.4%). Profitul net inregistrat a fost de 61.618 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 4.871.538 RON in 2008 la 627.176 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
627.176 RON
Venituri totale
645.605 RON
Cheltuieli totale
573.756 RON
Profit brut
71.849 RON
Profit net
61.618 RON
Marja profit net
9,82%
Active imobilizate
290.573 RON
Active circulante
1.244.430 RON
Stocuri
943.583 RON
Creanțe
292.156 RON
Casa & conturi bănci
8.691 RON
Capital propriu
1.042.910 RON

Contact

AdresaRomania, BOTOŞANI, Sat Costeşti Com. Răchiţi, COSTEŞTI, 717312
Telefon0231537712
Fax0231510182

Adresă sediu social

Romania, BOTOŞANI, Sat Costeşti Com. Răchiţi, COSTEŞTI, 717312
Cod poștal: 717312
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BOTOŞANI, Sat Costeşti Com. Răchiţi, COSTEŞTI, 717312
Cod postal
717312
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.12.1994
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
627.176 RON
Rezultat net
61.618 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 627.176 RON 618.326 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 645.605 RON 684.280 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 573.756 RON 611.207 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 71.849 RON 73.073 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 61.618 RON 66.914 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 290.573 RON 312.558 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.244.430 RON 1.253.822 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.535.003 RON 1.566.380 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 943.583 RON 1.029.789 RON
CreanțeSume de încasat 292.156 RON 185.634 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 8.691 RON 38.399 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 492.093 RON 585.088 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.042.910 RON 981.292 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.535.003RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

32,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.535.003 RON
Datorii totale492.093 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
4,0 %Profit net / active totale
ROE
5,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,53 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
67,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 627.176 +1,4% față de anul precedent 645.605 573.756 71.849 -1,7% față de anul precedent 61.618 -7,9% față de anul precedent 0 0
2023 618.326 +89,1% față de anul precedent 684.280 611.207 73.073 +692,4% față de anul precedent 66.914 +1.209,5% față de anul precedent 0 0
2022 326.938 -30,7% față de anul precedent 456.938 447.716 9.222 +56,1% față de anul precedent 5.110 +215,8% față de anul precedent 0 0
2021 471.729 +151,4% față de anul precedent 476.729 470.820 5.909 -95,0% față de anul precedent 1.618 -98,6% față de anul precedent 0 0
2020 187.663 -52,3% față de anul precedent 446.973 328.035 118.938 114.707 0 0
2019 393.563 -84,5% față de anul precedent 681.020 800.676 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 119.656 126.468
2018 2.541.660 +11,5% față de anul precedent 3.174.521 3.127.687 46.834 -30,7% față de anul precedent 21.404 -52,8% față de anul precedent 0 0
2017 2.278.669 +21,5% față de anul precedent 2.823.498 2.755.933 67.565 +7.228,1% față de anul precedent 45.321 +17.198,1% față de anul precedent 0 0
2016 1.875.160 +7,0% față de anul precedent 2.946.520 2.945.598 922 -56,8% față de anul precedent 262 -78,3% față de anul precedent 0 0
2015 1.752.926 -0,6% față de anul precedent 2.517.445 2.515.311 2.134 -83,8% față de anul precedent 1.208 -61,9% față de anul precedent 0 0
2014 1.763.834 -1,2% față de anul precedent 2.419.511 2.406.361 13.150 +41,3% față de anul precedent 3.172 +32,2% față de anul precedent 0 0
2013 1.784.944 -10,5% față de anul precedent 2.590.489 2.581.183 9.306 -10,5% față de anul precedent 2.399 -49,3% față de anul precedent 0 0
2012 1.994.376 -18,4% față de anul precedent 2.790.141 2.779.744 10.397 -62,2% față de anul precedent 4.732 -61,8% față de anul precedent 0 0
2011 2.445.017 -1,7% față de anul precedent 3.154.537 3.127.017 27.520 +30,0% față de anul precedent 12.392 -5,3% față de anul precedent 0 0
2010 2.488.303 -38,0% față de anul precedent 3.589.075 3.567.908 21.167 -6,7% față de anul precedent 13.084 -9,8% față de anul precedent 0 0
2009 4.013.294 -17,6% față de anul precedent 6.145.527 6.122.834 22.693 -68,4% față de anul precedent 14.510 -75,9% față de anul precedent 0 0
2008 4.871.538 7.077.277 7.005.384 71.893 60.134 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 290.573 1.244.430 1.535.003 943.583 292.156 8.691
2023 312.558 1.253.822 1.566.380 1.029.789 185.634 38.399
2022 332.359 948.022 1.280.381 909.559 29.749 8.714
2021 352.239 869.431 1.221.670 854.286 4.349 10.796
2020 321.499 842.077 1.163.576 835.825 2.891 3.361
2019 418.612 1.034.539 1.453.151 701.730 377.708 -44.899
2018 634.729 1.121.658 1.756.387 730.899 318.131 72.628
2017 785.723 990.310 1.776.033 676.091 301.389 12.830
2016 982.482 713.150 1.695.632 431.050 251.634 30.466
2015 1.316.311 978.072 2.294.383 716.075 254.955 7.042
2014 1.501.278 1.207.019 2.708.297 956.710 240.634 9.675
2013 1.501.278 1.429.839 2.931.117 1.170.647 253.184 6.008
2012 1.521.552 1.593.478 3.115.030 1.305.477 281.280 6.721
2011 1.550.908 1.550.350 3.101.258 1.204.158 339.684 6.508
2010 1.514.897 1.404.842 2.919.739 1.089.717 310.383 4.742
2009 1.412.063 1.605.245 3.017.308 1.368.765 218.481 17.999
2008 1.316.810 1.561.437 2.878.247 1.170.300 343.020 48.117

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 492.093 -15,9% față de anul precedent 1.042.910 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2023 585.088 +59,9% față de anul precedent 981.292 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2022 366.003 +17,2% față de anul precedent 914.378 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 312.402 +22,1% față de anul precedent 909.268 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2020 255.926 -61,2% față de anul precedent 907.650 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2019 660.208 -21,1% față de anul precedent 792.943 Neraportat 5 -37,5% față de anul precedent
2018 836.975 -4,7% față de anul precedent 919.412 Neraportat 8 -11,1% față de anul precedent
2017 878.026 +4,2% față de anul precedent 898.007 Neraportat 9
2016 842.946 -44,3% față de anul precedent 852.686 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2015 1.511.958 -22,9% față de anul precedent 852.425 Neraportat 13 -35,0% față de anul precedent
2014 1.959.966 -6,0% față de anul precedent 850.341 Neraportat 20 -4,8% față de anul precedent
2013 2.083.949 -9,3% față de anul precedent 847.168 Neraportat 21 -4,6% față de anul precedent
2012 2.296.950 +0,9% față de anul precedent 818.080 Neraportat 22 -8,3% față de anul precedent
2011 2.275.518 +8,0% față de anul precedent 825.740 Neraportat 24 -7,7% față de anul precedent
2010 2.106.391 -6,7% față de anul precedent 813.348 Neraportat 26 -35,0% față de anul precedent
2009 2.256.642 +5,8% față de anul precedent 760.666 Neraportat 40 -9,1% față de anul precedent
2008 2.132.467 746.155 Neraportat 44

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

11din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare1 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 1995 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1995 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 627.176 RON. Profit: 61.618 RON

Cifra de afaceri: 627.176 RON. Profit: 61.618 RON

Cifra de afaceri
627.176 RON +1.43% față de anul precedent
Profit net
61.618 RON -7.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
492.093 RON -15.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 618.326 RON. Profit: 66.914 RON

Cifra de afaceri: 618.326 RON. Profit: 66.914 RON

Cifra de afaceri
618.326 RON +89.13% față de anul precedent
Profit net
66.914 RON +1209.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
585.088 RON +59.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 326.938 RON. Profit: 5.110 RON

Cifra de afaceri: 326.938 RON. Profit: 5.110 RON

Cifra de afaceri
326.938 RON -30.69% față de anul precedent
Profit net
5.110 RON +215.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
366.003 RON +17.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 471.729 RON. Profit: 1.618 RON

Cifra de afaceri: 471.729 RON. Profit: 1.618 RON

Cifra de afaceri
471.729 RON +151.37% față de anul precedent
Profit net
1.618 RON -98.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
312.402 RON +22.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 187.663 RON. Profit: 114.707 RON

Cifra de afaceri: 187.663 RON. Profit: 114.707 RON

Cifra de afaceri
187.663 RON -52.32% față de anul precedent
Profit net
114.707 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
255.926 RON -61.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 393.563 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 393.563 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
393.563 RON -84.52% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
126.468 RON
Angajati
5 -37.5% față de anul precedent
Datorii
660.208 RON -21.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.541.660 RON. Profit: 21.404 RON

Cifra de afaceri: 2.541.660 RON. Profit: 21.404 RON

Cifra de afaceri
2.541.660 RON +11.54% față de anul precedent
Profit net
21.404 RON -52.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -11.11% față de anul precedent
Datorii
836.975 RON -4.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 2.278.669 RON. Profit: 45.321 RON

Cifra de afaceri: 2.278.669 RON. Profit: 45.321 RON

Cifra de afaceri
2.278.669 RON +21.52% față de anul precedent
Profit net
45.321 RON +17198.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9
Datorii
878.026 RON +4.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.875.160 RON. Profit: 262 RON

Cifra de afaceri: 1.875.160 RON. Profit: 262 RON

Cifra de afaceri
1.875.160 RON +6.97% față de anul precedent
Profit net
262 RON -78.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
842.946 RON -44.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.752.926 RON. Profit: 1.208 RON

Cifra de afaceri: 1.752.926 RON. Profit: 1.208 RON

Cifra de afaceri
1.752.926 RON -0.62% față de anul precedent
Profit net
1.208 RON -61.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 -35% față de anul precedent
Datorii
1.511.958 RON -22.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.763.834 RON. Profit: 3.172 RON

Cifra de afaceri: 1.763.834 RON. Profit: 3.172 RON

Cifra de afaceri
1.763.834 RON -1.18% față de anul precedent
Profit net
3.172 RON +32.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
20 -4.76% față de anul precedent
Datorii
1.959.966 RON -5.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.784.944 RON. Profit: 2.399 RON

Cifra de afaceri: 1.784.944 RON. Profit: 2.399 RON

Cifra de afaceri
1.784.944 RON -10.5% față de anul precedent
Profit net
2.399 RON -49.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
21 -4.55% față de anul precedent
Datorii
2.083.949 RON -9.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.994.376 RON. Profit: 4.732 RON

Cifra de afaceri: 1.994.376 RON. Profit: 4.732 RON

Cifra de afaceri
1.994.376 RON -18.43% față de anul precedent
Profit net
4.732 RON -61.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
22 -8.33% față de anul precedent
Datorii
2.296.950 RON +0.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 2.445.017 RON. Profit: 12.392 RON

Cifra de afaceri: 2.445.017 RON. Profit: 12.392 RON

Cifra de afaceri
2.445.017 RON -1.74% față de anul precedent
Profit net
12.392 RON -5.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
24 -7.69% față de anul precedent
Datorii
2.275.518 RON +8.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 2.488.303 RON. Profit: 13.084 RON

Cifra de afaceri: 2.488.303 RON. Profit: 13.084 RON

Cifra de afaceri
2.488.303 RON -38% față de anul precedent
Profit net
13.084 RON -9.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
26 -35% față de anul precedent
Datorii
2.106.391 RON -6.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 4.013.294 RON. Profit: 14.510 RON

Cifra de afaceri: 4.013.294 RON. Profit: 14.510 RON

Cifra de afaceri
4.013.294 RON -17.62% față de anul precedent
Profit net
14.510 RON -75.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
40 -9.09% față de anul precedent
Datorii
2.256.642 RON +5.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 4.871.538 RON. Profit: 60.134 RON

Cifra de afaceri: 4.871.538 RON. Profit: 60.134 RON

Cifra de afaceri
4.871.538 RON
Profit net
60.134 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
44
Datorii
2.132.467 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0322, Botoşani

PISCICOLA STĂUCENI S.R.L.
CUI: 12654157CAEN: 0322
Activ
BOTOŞANI, Sat Stăuceni Com. Stăuceni2000-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.135.563 RON
Profit
6.864 RON
Angajati
11
GEMA SRL
CUI: 12654165CAEN: 0322
Activ
BOTOŞANI, Sat Hăneşti Com. Hăneşti2000-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
588.784 RON
Profit
74.127 RON
Angajati
9
PISCICOLA SA
CUI: 612727CAEN: 0322
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani1992-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.879.985 RON
Profit
731.382 RON
Angajati
47
NORDECOFISH S.R.L.
CUI: 43666070CAEN: 0322
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2021-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
572.732 RON
Profit
101.122 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0322, Botoşani

PIRANIA SRL
CUI: 10086875CAEN: 0322
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani1998-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.242.256 RON
Profit
445.327 RON
Angajati
48

Alte firme din Botoşani

ELTEC S.R.L.
CUI: 6798107CAEN: 2790
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani1995-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
308.295 RON
Profit
27.525 RON
Angajati
3
TOP-PROIECT SRL
CUI: 6798131CAEN: 7112
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani1995-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
455.228 RON
Profit
111.575 RON
Angajati
1
M.T.SERV SRL
CUI: 6651610CAEN: 2222
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani1994-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
243.611 RON
Profit
5.996 RON
Angajati
1
FELPA SRL
CUI: 6868660CAEN: 6820
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani1995-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
110.447 RON
Profit
46.958 RON
Angajati
1
EMY JUNIOR SRL
CUI: 5422057CAEN: 4711
Activ
BOTOŞANI, Sat Călăraşi Com. Călăraşi1994-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.021.514 RON
Profit
1.372.797 RON
Angajati
42
VALMAR S.R.L.
CUI: 7939239CAEN: 3312
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani1995-12-07
fara e-Factura
BRAV IMPEX S.R.L.
CUI: 18331678CAEN: 4321
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2006-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
492.481 RON
Profit
87.295 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IMPEX DONA SRL?

CUI-ul IMPEX DONA SRL este 6798123.

Unde este sediul IMPEX DONA SRL?

IMPEX DONA SRL are sediul in Romania, BOTOŞANI, Sat Costeşti Com. Răchiţi, COSTEŞTI, 717312, Sat Costeşti Com. Răchiţi, judetul BOTOŞANI.

Cand a fost infiintata IMPEX DONA SRL?

IMPEX DONA SRL a fost infiintata in anul 1995 (31 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a IMPEX DONA SRL in 2024?

In 2024, IMPEX DONA SRL a raportat o cifra de afaceri de 627.176 RON.

Cati angajati are IMPEX DONA SRL?

IMPEX DONA SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are IMPEX DONA SRL?

IMPEX DONA SRL are codul CAEN principal 0322 (Acvacultura în ape dulci).

Ce profit a inregistrat IMPEX DONA SRL in 2024?

IMPEX DONA SRL a inregistrat un profit net de 61.618 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.