Comerţ cu amănuntul al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 23:55
Despre ROMARIA EXCLUSIV SRL
ROMARIA EXCLUSIV SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Piteşti, judetul ARGEŞ, infiintata in 1995 (31 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule" (cod CAEN 4782), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, ROMARIA EXCLUSIV SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.588.578 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+3.0%). Profitul net inregistrat a fost de 40.849 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 507.875 RON in 2008 la 1.588.578 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din octombrie 2022.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 1.588.578 RON
- Venituri totale
- 1.588.579 RON
- Cheltuieli totale
- 1.540.599 RON
- Profit brut
- 47.980 RON
- Profit net
- 40.849 RON
- Marja profit net
- 2,57%
- Active imobilizate
- 2.391 RON
- Active circulante
- 762.124 RON
- Stocuri
- 631.957 RON
- Creanțe
- 56.484 RON
- Casa & conturi bănci
- 73.683 RON
- Capital propriu
- 282.923 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. G-ral Eremia Grigorescu
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 16.01.1995
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 octombrie 2022)
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 1.588.578 RON
- Rezultat net
- 40.849 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 1.588.578 RON | 1.541.783 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 1.588.579 RON | 1.541.788 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 1.540.599 RON | 1.520.664 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 47.980 RON | 21.124 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 40.849 RON | 17.744 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 2.391 RON | 2.411 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 762.124 RON | 738.362 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 764.515 RON | 740.773 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 631.957 RON | 540.011 RON |
| CreanțeSume de încasat | 56.484 RON | 78.211 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 73.683 RON | 120.140 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 481.592 RON | 498.699 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 282.923 RON | 242.074 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 2 persoane | 3 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 5,3 %Profit net / active totale
- ROE
- 14,4 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,58 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 37,0 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.588.578 +3,0% față de anul precedent | 1.588.579 | 1.540.599 | 47.980 +127,1% față de anul precedent | 40.849 +130,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 1.541.783 +18,2% față de anul precedent | 1.541.788 | 1.520.664 | 21.124 +66,4% față de anul precedent | 17.744 +61,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 1.304.852 +2,1% față de anul precedent | 1.304.856 | 1.292.161 | 12.695 -25,1% față de anul precedent | 11.006 -24,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 1.278.248 +6,1% față de anul precedent | 1.283.729 | 1.266.773 | 16.956 -33,9% față de anul precedent | 14.558 -34,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 1.204.351 -5,1% față de anul precedent | 1.204.352 | 1.178.721 | 25.631 +926,9% față de anul precedent | 22.331 +974,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 1.268.809 -3,4% față de anul precedent | 1.270.844 | 1.268.348 | 2.496 -88,0% față de anul precedent | 2.078 -86,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 1.313.803 -7,5% față de anul precedent | 1.321.799 | 1.300.951 | 20.848 +28,7% față de anul precedent | 14.821 +9,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 1.420.723 +7,0% față de anul precedent | 1.420.736 | 1.404.540 | 16.196 -17,7% față de anul precedent | 13.553 -11,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 1.327.605 +10,6% față de anul precedent | 1.327.607 | 1.307.937 | 19.670 +43,3% față de anul precedent | 15.262 +49,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 1.200.479 +3,4% față de anul precedent | 1.200.482 | 1.186.754 | 13.728 -6,3% față de anul precedent | 10.216 -11,8% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 1.161.293 +65,4% față de anul precedent | 1.161.295 | 1.146.652 | 14.643 +586,5% față de anul precedent | 11.584 +1.412,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 702.017 +7,0% față de anul precedent | 702.698 | 700.565 | 2.133 -23,4% față de anul precedent | 766 -58,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 655.820 -26,8% față de anul precedent | 656.111 | 653.327 | 2.784 -76,1% față de anul precedent | 1.831 -81,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 895.797 +24,2% față de anul precedent | 897.321 | 885.694 | 11.627 -71,4% față de anul precedent | 9.688 -69,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 721.455 +30,0% față de anul precedent | 723.174 | 682.475 | 40.699 | 31.482 | 0 | 0 |
| 2009 | 554.969 +9,3% față de anul precedent | 565.688 | 581.340 | 0 | 0 | 15.652 | 21.385 |
| 2008 | 507.875 | 508.081 | 517.869 | 0 | 0 | 9.788 | 10.983 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.391 | 762.124 | 764.515 | 631.957 | 56.484 | 73.683 |
| 2023 | 2.411 | 738.362 | 740.773 | 540.011 | 78.211 | 120.140 |
| 2022 | 710 | 688.066 | 688.776 | 583.637 | 97.169 | 7.260 |
| 2021 | 80 | 693.954 | 694.034 | 601.184 | 92.044 | 726 |
| 2020 | 252 | 703.558 | 703.810 | 588.260 | 106.444 | 8.854 |
| 2019 | 1.990 | 652.264 | 654.254 | 589.181 | 48.189 | 14.894 |
| 2018 | 10.099 | 644.737 | 654.836 | 597.879 | 57.586 | -10.728 |
| 2017 | 21.956 | 678.813 | 700.769 | 625.023 | 59.485 | -5.695 |
| 2016 | 49.961 | 666.096 | 716.057 | 628.187 | 49.023 | -11.114 |
| 2015 | 62.273 | 639.021 | 701.294 | 585.862 | 44.789 | 8.370 |
| 2014 | 75.612 | 584.938 | 660.550 | 529.899 | 40.073 | 14.966 |
| 2013 | 39.171 | 657.066 | 696.237 | 631.842 | 3.526 | 21.698 |
| 2012 | 49.998 | 451.872 | 501.870 | 418.453 | 27.008 | 6.411 |
| 2011 | 61.770 | 628.492 | 690.262 | 389.635 | 234.918 | 3.939 |
| 2010 | 73.542 | 646.255 | 719.797 | 356.176 | 260.786 | 29.293 |
| 2009 | 85.314 | 692.172 | 777.486 | 386.786 | 282.511 | 22.875 |
| 2008 | 175.233 | 693.946 | 869.179 | 388.305 | 304.987 | 654 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 481.592 -3,4% față de anul precedent | 282.923 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2023 | 498.699 +7,4% față de anul precedent | 242.074 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 464.446 -3,4% față de anul precedent | 224.330 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 480.710 -4,8% față de anul precedent | 213.324 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 505.044 +5,4% față de anul precedent | 198.766 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 479.400 -0,2% față de anul precedent | 176.434 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 480.479 -11,2% față de anul precedent | 174.357 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 541.233 -5,1% față de anul precedent | 159.536 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 570.074 -0,1% față de anul precedent | 145.983 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 570.573 +5,7% față de anul precedent | 130.721 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 540.046 -9,4% față de anul precedent | 120.505 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 596.146 +51,4% față de anul precedent | 108.921 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 393.715 -32,6% față de anul precedent | 108.155 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 583.938 -19,3% față de anul precedent | 106.324 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2010 | 723.161 -11,0% față de anul precedent | -3.364 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 812.332 -0,6% față de anul precedent | -34.846 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 817.522 | 51.657 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
21 repere. O singură cronologie.
Din 1995 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.588.578 RON. Profit: 40.849 RON
Cifra de afaceri: 1.588.578 RON. Profit: 40.849 RON
- Cifra de afaceri
- 1.588.578 RON +3.04% față de anul precedent
- Profit net
- 40.849 RON +130.21% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 481.592 RON -3.43% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.541.783 RON. Profit: 17.744 RON
Cifra de afaceri: 1.541.783 RON. Profit: 17.744 RON
- Cifra de afaceri
- 1.541.783 RON +18.16% față de anul precedent
- Profit net
- 17.744 RON +61.22% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 498.699 RON +7.38% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.304.852 RON. Profit: 11.006 RON
Cifra de afaceri: 1.304.852 RON. Profit: 11.006 RON
- Cifra de afaceri
- 1.304.852 RON +2.08% față de anul precedent
- Profit net
- 11.006 RON -24.4% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 464.446 RON -3.38% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2022Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.278.248 RON. Profit: 14.558 RON
Cifra de afaceri: 1.278.248 RON. Profit: 14.558 RON
- Cifra de afaceri
- 1.278.248 RON +6.14% față de anul precedent
- Profit net
- 14.558 RON -34.81% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 480.710 RON -4.82% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.204.351 RON. Profit: 22.331 RON
Cifra de afaceri: 1.204.351 RON. Profit: 22.331 RON
- Cifra de afaceri
- 1.204.351 RON -5.08% față de anul precedent
- Profit net
- 22.331 RON +974.64% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 505.044 RON +5.35% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.268.809 RON. Profit: 2.078 RON
Cifra de afaceri: 1.268.809 RON. Profit: 2.078 RON
- Cifra de afaceri
- 1.268.809 RON -3.42% față de anul precedent
- Profit net
- 2.078 RON -85.98% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 479.400 RON -0.22% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.313.803 RON. Profit: 14.821 RON
Cifra de afaceri: 1.313.803 RON. Profit: 14.821 RON
- Cifra de afaceri
- 1.313.803 RON -7.53% față de anul precedent
- Profit net
- 14.821 RON +9.36% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 480.479 RON -11.23% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.420.723 RON. Profit: 13.553 RON
Cifra de afaceri: 1.420.723 RON. Profit: 13.553 RON
- Cifra de afaceri
- 1.420.723 RON +7.01% față de anul precedent
- Profit net
- 13.553 RON -11.2% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 541.233 RON -5.06% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.327.605 RON. Profit: 15.262 RON
Cifra de afaceri: 1.327.605 RON. Profit: 15.262 RON
- Cifra de afaceri
- 1.327.605 RON +10.59% față de anul precedent
- Profit net
- 15.262 RON +49.39% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 570.074 RON -0.09% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.200.479 RON. Profit: 10.216 RON
Cifra de afaceri: 1.200.479 RON. Profit: 10.216 RON
- Cifra de afaceri
- 1.200.479 RON +3.37% față de anul precedent
- Profit net
- 10.216 RON -11.81% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 570.573 RON +5.65% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.161.293 RON. Profit: 11.584 RON
Cifra de afaceri: 1.161.293 RON. Profit: 11.584 RON
- Cifra de afaceri
- 1.161.293 RON +65.42% față de anul precedent
- Profit net
- 11.584 RON +1412.27% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 540.046 RON -9.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 702.017 RON. Profit: 766 RON
Cifra de afaceri: 702.017 RON. Profit: 766 RON
- Cifra de afaceri
- 702.017 RON +7.04% față de anul precedent
- Profit net
- 766 RON -58.16% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 596.146 RON +51.42% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 655.820 RON. Profit: 1.831 RON
Cifra de afaceri: 655.820 RON. Profit: 1.831 RON
- Cifra de afaceri
- 655.820 RON -26.79% față de anul precedent
- Profit net
- 1.831 RON -81.1% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 393.715 RON -32.58% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 895.797 RON. Profit: 9.688 RON
Cifra de afaceri: 895.797 RON. Profit: 9.688 RON
- Cifra de afaceri
- 895.797 RON +24.17% față de anul precedent
- Profit net
- 9.688 RON -69.23% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 583.938 RON -19.25% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 721.455 RON. Profit: 31.482 RON
Cifra de afaceri: 721.455 RON. Profit: 31.482 RON
- Cifra de afaceri
- 721.455 RON +30% față de anul precedent
- Profit net
- 31.482 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 723.161 RON -10.98% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 554.969 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 554.969 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 554.969 RON +9.27% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 21.385 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 812.332 RON -0.63% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 507.875 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 507.875 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 507.875 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 10.983 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 817.522 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2008Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4782, Argeş
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4782, Argeş
Alte firme din Argeş
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul ROMARIA EXCLUSIV SRL?
CUI-ul ROMARIA EXCLUSIV SRL este 6834862.
Unde este sediul ROMARIA EXCLUSIV SRL?
ROMARIA EXCLUSIV SRL are sediul in Romania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. G-ral Eremia Grigorescu, Mun. Piteşti, judetul ARGEŞ.
Cand a fost infiintata ROMARIA EXCLUSIV SRL?
ROMARIA EXCLUSIV SRL a fost infiintata in anul 1995 (31 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a ROMARIA EXCLUSIV SRL in 2024?
In 2024, ROMARIA EXCLUSIV SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.588.578 RON.
Cati angajati are ROMARIA EXCLUSIV SRL?
ROMARIA EXCLUSIV SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.
Ce activitate are ROMARIA EXCLUSIV SRL?
ROMARIA EXCLUSIV SRL are codul CAEN principal 4782 (Comerţ cu amănuntul al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule).
Ce profit a inregistrat ROMARIA EXCLUSIV SRL in 2024?
ROMARIA EXCLUSIV SRL a inregistrat un profit net de 40.849 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.