Activ

MENS SANO SRL

CUI: 6874735
CIF: 6874735
Reg. Com.: J1994004148082
CAEN: 8623
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 ianuarie 1995 · 31 ani
Distribuie:

Activități de asistență stomatologică

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 05:58

Despre MENS SANO SRL

MENS SANO SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Zărneşti, judetul BRAŞOV, infiintata in 1995 (31 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență stomatologică" (cod CAEN 8623), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MENS SANO SRL a raportat o cifra de afaceri de 217.160 RON, in crestere fata de anul precedent (+8.1%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 131.685 RON in 2008 la 217.160 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
217.160 RON
Venituri totale
217.161 RON
Cheltuieli totale
234.213 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
44.021 RON
Active circulante
7.483 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
7.483 RON
Capital propriu
12.371 RON

Contact

AdresaRomania, BRAŞOV, Orş. Zărneşti, Str. OITUZ, 505800
Telefon068222546

Adresă sediu social

Romania, BRAŞOV, Orş. Zărneşti, Str. OITUZ, 505800
Cod poștal: 505800
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRAŞOV, Orş. Zărneşti, Str. OITUZ, 505800
Cod postal
505800
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.01.1995
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Zărneşti
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
217.160 RON
Rezultat net
-23.567 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 217.160 RON 200.907 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 217.161 RON 205.657 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 234.213 RON 215.923 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 17.052 RON 10.266 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 23.567 RON 12.236 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 44.021 RON 61.260 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 7.483 RON 9.887 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 51.504 RON 71.147 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 1.876 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 7.483 RON 8.011 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 39.133 RON 35.209 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 12.371 RON 35.938 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active51.504RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

76,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale51.504 RON
Datorii totale39.133 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,19 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
24,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 217.160 +8,1% față de anul precedent 217.161 234.213 0 0 17.052 23.567
2023 200.907 +10,8% față de anul precedent 205.657 215.923 0 0 10.266 12.236
2022 181.400 -14,0% față de anul precedent 183.609 192.895 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 9.286 10.973
2021 210.865 +29,0% față de anul precedent 210.865 166.518 44.347 43.490 0 0
2020 163.447 -12,4% față de anul precedent 183.113 203.006 0 0 19.893 20.940
2019 186.523 +0,9% față de anul precedent 186.824 200.143 0 -100,0% față de anul precedent 0 13.319 15.184
2018 184.936 +13,2% față de anul precedent 184.936 184.469 467 -97,8% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 1.382
2017 163.391 +23,8% față de anul precedent 163.391 142.369 21.022 +187,4% față de anul precedent 19.388 +223,4% față de anul precedent 0 0
2016 132.036 +3,9% față de anul precedent 132.036 124.721 7.315 -38,0% față de anul precedent 5.995 -24,9% față de anul precedent 0 0
2015 127.034 -4,1% față de anul precedent 127.034 115.245 11.789 -4,2% față de anul precedent 7.978 -4,3% față de anul precedent Neraportat 0
2014 132.393 -27,4% față de anul precedent 132.417 120.110 12.307 +323,2% față de anul precedent 8.335 0 0
2013 182.256 -11,0% față de anul precedent 182.256 179.348 2.908 0 0 2.078
2012 204.814 +42,0% față de anul precedent 204.814 211.252 0 0 6.438 6.438
2011 144.237 -3,3% față de anul precedent 145.490 174.143 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 28.653 28.653
2010 149.200 +4,8% față de anul precedent 150.933 146.066 4.867 1.642 0 0
2009 142.429 +8,2% față de anul precedent 148.530 156.651 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 8.121 12.448
2008 131.685 140.073 132.690 7.383 4.090 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 44.021 7.483 51.504 0 0 7.483
2023 61.260 9.887 71.147 0 1.876 8.011
2022 81.565 3.102 84.667 0 2.245 857
2021 27.740 69.085 96.825 915 62.732 5.438
2020 41.969 2.049 44.018 0 0 2.049
2019 80.301 2.847 83.148 1.499 301 1.047
2018 107.285 2.068 109.353 1.771 0 297
2017 131.803 3.728 135.531 2.657 0 1.071
2016 150.111 7.649 157.760 0 4.097 3.552
2015 97.684 7.082 104.766 0 4.103 2.979
2014 115.493 4.897 120.390 0 4.148 749
2013 125.573 4.557 130.130 0 4.356 201
2012 48.185 4.933 53.118 0 4.358 575
2011 47.733 4.478 52.211 0 4.317 161
2010 61.786 20.876 82.662 15.127 4.136 1.613
2009 83.542 4.417 87.959 0 4.038 379
2008 101.981 12.811 114.792 0 5.975 6.836

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 39.133 +11,1% față de anul precedent 12.371 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 35.209 -3,5% față de anul precedent 35.938 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 36.492 -3,2% față de anul precedent 48.175 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 37.677 +32,9% față de anul precedent 59.148 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2020 28.360 -39,1% față de anul precedent 15.658 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 46.550 -19,1% față de anul precedent 36.598 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2018 57.571 -30,1% față de anul precedent 51.782 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 82.367 -33,6% față de anul precedent 53.164 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2016 123.984 +61,1% față de anul precedent 33.776 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 76.986 -23,5% față de anul precedent 27.780 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 100.587 -15,2% față de anul precedent 19.803 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2013 118.662 +199,9% față de anul precedent 11.468 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2012 39.572 -51,8% față de anul precedent 13.546 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2011 82.017 -2,2% față de anul precedent -29.806 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2010 83.815 -7,7% față de anul precedent -1.153 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2009 90.755 -13,7% față de anul precedent -2.796 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2008 105.140 9.652 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

76din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare16 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ALANA-MARIA LETCAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 1995 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1995 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 37362/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 217.160 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 217.160 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
217.160 RON +8.09% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
23.567 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
39.133 RON +11.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 200.907 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 200.907 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
200.907 RON +10.75% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.236 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
35.209 RON -3.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 181.400 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 181.400 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
181.400 RON -13.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
10.973 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
36.492 RON -3.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 210.865 RON. Profit: 43.490 RON

Cifra de afaceri: 210.865 RON. Profit: 43.490 RON

Cifra de afaceri
210.865 RON +29.01% față de anul precedent
Profit net
43.490 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
37.677 RON +32.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 163.447 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 163.447 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
163.447 RON -12.37% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
20.940 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
28.360 RON -39.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 186.523 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 186.523 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
186.523 RON +0.86% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.184 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
46.550 RON -19.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 184.936 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 184.936 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
184.936 RON +13.19% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.382 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
57.571 RON -30.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 163.391 RON. Profit: 19.388 RON

Cifra de afaceri: 163.391 RON. Profit: 19.388 RON

Cifra de afaceri
163.391 RON +23.75% față de anul precedent
Profit net
19.388 RON +223.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
82.367 RON -33.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 132.036 RON. Profit: 5.995 RON

Cifra de afaceri: 132.036 RON. Profit: 5.995 RON

Cifra de afaceri
132.036 RON +3.94% față de anul precedent
Profit net
5.995 RON -24.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
123.984 RON +61.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 127.034 RON. Profit: 7.978 RON

Cifra de afaceri: 127.034 RON. Profit: 7.978 RON

Cifra de afaceri
127.034 RON -4.05% față de anul precedent
Profit net
7.978 RON -4.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
76.986 RON -23.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 132.393 RON. Profit: 8.335 RON

Cifra de afaceri: 132.393 RON. Profit: 8.335 RON

Cifra de afaceri
132.393 RON -27.36% față de anul precedent
Profit net
8.335 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
100.587 RON -15.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 182.256 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 182.256 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
182.256 RON -11.01% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.078 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
118.662 RON +199.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 204.814 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 204.814 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
204.814 RON +42% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.438 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
39.572 RON -51.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 144.237 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 144.237 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
144.237 RON -3.33% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
28.653 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
82.017 RON -2.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 149.200 RON. Profit: 1.642 RON

Cifra de afaceri: 149.200 RON. Profit: 1.642 RON

Cifra de afaceri
149.200 RON +4.75% față de anul precedent
Profit net
1.642 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
83.815 RON -7.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 142.429 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 142.429 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
142.429 RON +8.16% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
12.448 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
90.755 RON -13.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 131.685 RON. Profit: 4.090 RON

Cifra de afaceri: 131.685 RON. Profit: 4.090 RON

Cifra de afaceri
131.685 RON
Profit net
4.090 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
105.140 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1995 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMENS SANO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Orş. Zărneşti (BRAŞOV)

MENS SANO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Orş. Zărneşti (BRAŞOV)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

09.102026Mentiune · Buletin 37362/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
MENS SANO SRL
CUI
6874735
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
09.10.2026
Registrul Comerțului
J08/4148/1994
EUID
ROONRC.J08/4148/1994
Sediu
Loc. Zărneşti, Oraş Zărneşti, Jud. Braşov, Str. OITUZ, Bl. 2, Scara A, Ap. 4
Județ
Braşov
Număr încheiere
797704
Data încheierii
08.10.2026
Număr dosar
3557341
Data dosarului
07.09.2026
Tribunal
Brasov
Registrator
Emil Zgondoiu

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3557341 din 07.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 37362/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8623, Braşov

VATAMAN DENTAL S.R.L.
CUI: 43325200CAEN: 8623
Activ
BRAŞOV, Mun. Săcele2020-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
217.185 RON
Profit
112.921 RON
Angajati
1
ZIMBETUL 32 S.R.L.
CUI: 49372350CAEN: 8623
Activ
BRAŞOV, Orş. Ghimbav2024-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
211.950 RON
Profit
114.484 RON
Angajati
1
NEW WAVE DENTISTRY SRL
CUI: 27353942CAEN: 8623
Activ
BRAŞOV, Sat Bod Com. Bod2010-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
220.066 RON
Profit
41.303 RON
Angajati
2
DR.CĂPĂŢÎNĂ S.R.L.
CUI: 39465885CAEN: 8623
Activ
BRAŞOV, Orş. Râşnov2018-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
210.432 RON
Profit
133.611 RON
Angajati
1
DENTALSAVIC S.R.L.
CUI: 49348041CAEN: 8623
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2023-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
195.810 RON
Profit
119.490 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8623, Braşov

VALPET MED SRL
CUI: 6938677CAEN: 8623
Activ
BRAŞOV, Mun. Săcele1995-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
467.183 RON
Profit
790.870 RON
Angajati
4
DENTAL WEST SRL
CUI: 5450057CAEN: 8623
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1994-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.764.781 RON
Profit
1.206.874 RON
Angajati
14
DUO DENT SRL
CUI: 8261664CAEN: 8623
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1996-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.050 RON
Profit
3.348 RON
Angajati
1

Alte firme din Braşov

BRUTARIA SOCOL SRL
CUI: 6874760CAEN: 4724
Activ
BRAŞOV, Sat Berivoi Com. Recea1995-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.910.888 RON
Profit
0 RON
Angajati
16
STARMOD SRL
CUI: 6853996CAEN: 6820
Activ
BRAŞOV, Orş. Zărneşti1995-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.400 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
QINVEST GRUP SRL
CUI: 7413730CAEN: 8559
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1995-06-12
fara e-Factura
EMYFOLL PREST SRL
CUI: 3717027CAEN: 4335
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1993-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.364 RON
Profit
25.385 RON
Angajati
0
BORMIO SRL
CUI: 11539109CAEN: 4711
Activ
BRAŞOV, Sat Comana de Jos Com. Comana1999-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.273.349 RON
Profit
15.112 RON
Angajati
2
MAURO IVO PROD SRL
CUI: 33005780CAEN: 4727
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2014-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
186.496 RON
Profit
19.815 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MENS SANO SRL?

CUI-ul MENS SANO SRL este 6874735.

Unde este sediul MENS SANO SRL?

MENS SANO SRL are sediul in Romania, BRAŞOV, Orş. Zărneşti, Str. OITUZ, 505800, Orş. Zărneşti, judetul BRAŞOV.

Cand a fost infiintata MENS SANO SRL?

MENS SANO SRL a fost infiintata in anul 1995 (31 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MENS SANO SRL in 2024?

In 2024, MENS SANO SRL a raportat o cifra de afaceri de 217.160 RON.

Cati angajati are MENS SANO SRL?

MENS SANO SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are MENS SANO SRL?

MENS SANO SRL are codul CAEN principal 8623 (Activități de asistență stomatologică).

Ce profit a inregistrat MENS SANO SRL in 2024?

MENS SANO SRL a inregistrat o pierdere neta de 23.567 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.