Cifra de afaceri
Profil de companie · informații din registrele publice
Surse și actualizareActualizat: 9 octombrie 2026 la 05:06
Despre HAZARD INTERNATIONAL PRODCOM SRL
HAZARD INTERNATIONAL PRODCOM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 1995 (31 ani de activitate). Activeaza in sectorul industria prelucratoare (cod CAEN 1413). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2025, HAZARD INTERNATIONAL PRODCOM SRL a raportat o cifra de afaceri de 858.016 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-63.4%). Profitul net inregistrat a fost de 22.100 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 14, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 543.113 RON in 2009 la 858.016 RON in 2025. Datoriile raportate (1.023.590 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Din punct de vedere al pozitionarii in piata, pe locul 5 din 23 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 9 la nivel national in domeniul sau (71 firme).
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 858.016 RON
- Venituri totale
- 908.621 RON
- Cheltuieli totale
- 882.375 RON
- Profit brut
- 26.246 RON
- Profit net
- 22.100 RON
- Marja profit net
- 2,58%
- Active imobilizate
- 23.318 RON
- Active circulante
- 1.031.769 RON
- Stocuri
- 491 RON
- Creanțe
- 648.565 RON
- Casa & conturi bănci
- 382.713 RON
- Capital propriu
- 31.497 RON
- Cifra de afaceri · CAEN 1413
- Loc 9 din 71
- Profit net · CAEN 1413
- Loc 13 din 71
- Angajati · CAEN 1413
- Loc 4 din 71
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. STIRBEI VODA nr. 4, 10111
- Cod postal
- 10111
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 22.12.1994
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 24 aprilie 2020
- Data reactivare
- 2 iulie 2020
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2009 –2025 · RON
- An explorat în grafic
- 2025
- Cifră de afaceri
- 858.016 RON
- Rezultat net
- 22.100 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 858.016 RON | 2.346.044 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 908.621 RON | 2.354.155 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 882.375 RON | 1.481.096 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 26.246 RON | 873.059 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 22.100 RON | 750.151 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 23.318 RON | 26.103 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 1.031.769 RON | 2.159.647 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 1.055.087 RON | 2.185.750 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 491 RON | 1.255 RON |
| CreanțeSume de încasat | 648.565 RON | 1.481.722 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 382.713 RON | 676.670 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 1.023.590 RON | 1.426.201 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 31.497 RON | 759.549 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 14 persoane | 25 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2025
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2025
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2025
- ROA
- 2,1 %Profit net / active totale
- ROE
- 70,2 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,01 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 3,0 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 858.016 -63,4% față de anul precedent | 908.621 | 882.375 | 26.246 -97,0% față de anul precedent | 22.100 -97,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2024 | 2.346.044 +4,6% față de anul precedent | 2.354.155 | 1.481.096 | 873.059 -31,9% față de anul precedent | 750.151 -39,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 2.243.128 +15,2% față de anul precedent | 2.636.807 | 1.355.006 | 1.281.801 +35,9% față de anul precedent | 1.242.058 +34,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 1.947.099 -9,5% față de anul precedent | 1.949.031 | 1.005.888 | 943.143 -19,8% față de anul precedent | 926.066 -19,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 2.152.396 +20,1% față de anul precedent | 2.164.164 | 988.920 | 1.175.244 +22,8% față de anul precedent | 1.154.023 +22,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 1.792.939 -4,6% față de anul precedent | 1.864.870 | 907.743 | 957.127 -9,9% față de anul precedent | 940.450 -9,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 1.879.968 +32,8% față de anul precedent | 1.882.186 | 820.215 | 1.061.971 +73,0% față de anul precedent | 1.043.150 +73,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 1.415.562 -27,7% față de anul precedent | 1.416.641 | 802.645 | 613.996 +2,4% față de anul precedent | 599.848 +3,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 1.958.080 +12,8% față de anul precedent | 1.960.317 | 1.360.852 | 599.465 -47,2% față de anul precedent | 581.381 -39,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 1.736.721 +16,2% față de anul precedent | 1.755.530 | 621.089 | 1.134.441 +203,1% față de anul precedent | 952.825 +174,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 1.494.498 +10,0% față de anul precedent | 1.498.612 | 1.124.275 | 374.337 +813,0% față de anul precedent | 347.657 +917,9% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 1.358.276 +16,4% față de anul precedent | 1.361.454 | 1.320.455 | 40.999 +0,4% față de anul precedent | 34.154 -0,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 1.167.161 +11,2% față de anul precedent | 1.171.080 | 1.130.225 | 40.855 +65,4% față de anul precedent | 34.319 +65,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 1.050.094 +11,4% față de anul precedent | 1.051.797 | 1.027.096 | 24.701 +255,4% față de anul precedent | 20.749 +255,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 942.791 +40,9% față de anul precedent | 942.834 | 935.884 | 6.950 -78,4% față de anul precedent | 5.841 -79,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 669.311 +23,2% față de anul precedent | 670.868 | 638.709 | 32.159 -72,4% față de anul precedent | 29.084 -74,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 543.113 | 543.131 | 426.705 | 116.426 | 112.093 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23.318 | 1.031.769 | 1.055.087 | 491 | 648.565 | 382.713 |
| 2024 | 26.103 | 2.159.647 | 2.185.750 | 1.255 | 1.481.722 | 676.670 |
| 2023 | 18.581 | 1.681.971 | 1.700.552 | 3.871 | 1.040.607 | 637.493 |
| 2022 | 419.664 | 2.896.483 | 3.316.147 | 4.118 | 1.444.293 | 1.448.072 |
| 2021 | 239.917 | 2.625.813 | 2.865.730 | 7.105 | 760.957 | 1.857.751 |
| 2020 | 256.053 | 2.120.210 | 2.376.263 | 12.215 | 718.792 | 1.389.203 |
| 2019 | 281.758 | 1.694.595 | 1.976.353 | -397 | 662.342 | 1.032.650 |
| 2018 | 328.725 | 1.044.875 | 1.373.600 | 8.497 | 517.295 | 519.083 |
| 2017 | 372.901 | 623.623 | 996.524 | 952 | 77.229 | 545.442 |
| 2016 | 419.774 | 494.315 | 914.089 | 110.546 | 64.571 | 319.198 |
| 2015 | 351.327 | 1.078.436 | 1.429.763 | 0 | 55.264 | 1.023.172 |
| 2014 | 334.532 | 742.670 | 1.077.202 | 0 | 165.396 | 577.274 |
| 2013 | 273.660 | 840.458 | 1.114.118 | 0 | 213.650 | 626.808 |
| 2012 | 0 | 925.798 | 925.798 | 0 | 91.227 | 834.571 |
| 2011 | 66.648 | 466.000 | 532.648 | 0 | 116.376 | 349.624 |
| 2010 | 244.132 | 253.350 | 497.482 | 0 | 35.681 | 217.669 |
| 2009 | 242.667 | 204.005 | 446.672 | 0 | 55.922 | 148.083 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.023.590 -28,2% față de anul precedent | 31.497 | Neraportat | 14 -44,0% față de anul precedent |
| 2024 | 1.426.201 +217,6% față de anul precedent | 759.549 | Neraportat | 25 +13,6% față de anul precedent |
| 2023 | 449.097 -79,5% față de anul precedent | 1.251.455 | Neraportat | 22 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 2.188.217 +1.075,2% față de anul precedent | 1.127.930 | Neraportat | 22 -15,4% față de anul precedent |
| 2021 | 186.205 +179,8% față de anul precedent | 2.679.525 | Neraportat | 26 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 66.552 -79,5% față de anul precedent | 2.309.711 | Neraportat | 26 +18,2% față de anul precedent |
| 2019 | 323.957 -57,6% față de anul precedent | 1.652.396 | Neraportat | 22 -8,3% față de anul precedent |
| 2018 | 764.354 +88,4% față de anul precedent | 609.246 | Neraportat | 24 -17,2% față de anul precedent |
| 2017 | 405.746 +943,0% față de anul precedent | 590.778 | Neraportat | 29 |
| 2016 | -48.133 -109,0% față de anul precedent | 962.222 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2015 | 533.839 +0,9% față de anul precedent | 895.924 | Neraportat | 36 +2,9% față de anul precedent |
| 2014 | 528.935 -11,8% față de anul precedent | 548.267 | Neraportat | 35 +12,9% față de anul precedent |
| 2013 | 600.005 +38,7% față de anul precedent | 514.113 | Neraportat | 31 +6,9% față de anul precedent |
| 2012 | 432.515 +619,5% față de anul precedent | 493.283 | Neraportat | 29 -12,1% față de anul precedent |
| 2011 | 60.114 +95,2% față de anul precedent | 472.534 | Neraportat | 33 -5,7% față de anul precedent |
| 2010 | 30.791 +153,7% față de anul precedent | 466.691 | Neraportat | 35 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 12.137 | 437.609 | Neraportat | 35 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2025
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
22 repere. O singură cronologie.
Din 1995 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.
2025 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 858.016 RON. Profit: 22.100 RON
Cifra de afaceri: 858.016 RON. Profit: 22.100 RON
- Cifra de afaceri
- 858.016 RON -63.43% față de anul precedent
- Profit net
- 22.100 RON -97.05% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 14 -44% față de anul precedent
- Datorii
- 1.023.590 RON -28.23% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2025reper anualClasamentePremii si distinctii 2025Locul 2 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 CAEN in judet la Angajati | Locul 2 CAEN in oras la Angajati
Locul 2 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 CAEN in judet la Angajati | Locul 2 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.346.044 RON. Profit: 750.151 RON
Cifra de afaceri: 2.346.044 RON. Profit: 750.151 RON
- Cifra de afaceri
- 2.346.044 RON +4.59% față de anul precedent
- Profit net
- 750.151 RON -39.6% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 25 +13.64% față de anul precedent
- Datorii
- 1.426.201 RON +217.57% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.243.128 RON. Profit: 1.242.058 RON
Cifra de afaceri: 2.243.128 RON. Profit: 1.242.058 RON
- Cifra de afaceri
- 2.243.128 RON +15.2% față de anul precedent
- Profit net
- 1.242.058 RON +34.12% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 22 0% față de anul precedent
- Datorii
- 449.097 RON -79.48% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.947.099 RON. Profit: 926.066 RON
Cifra de afaceri: 1.947.099 RON. Profit: 926.066 RON
- Cifra de afaceri
- 1.947.099 RON -9.54% față de anul precedent
- Profit net
- 926.066 RON -19.75% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 22 -15.38% față de anul precedent
- Datorii
- 2.188.217 RON +1075.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.152.396 RON. Profit: 1.154.023 RON
Cifra de afaceri: 2.152.396 RON. Profit: 1.154.023 RON
- Cifra de afaceri
- 2.152.396 RON +20.05% față de anul precedent
- Profit net
- 1.154.023 RON +22.71% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 26 0% față de anul precedent
- Datorii
- 186.205 RON +179.79% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 3 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.792.939 RON. Profit: 940.450 RON
Cifra de afaceri: 1.792.939 RON. Profit: 940.450 RON
- Cifra de afaceri
- 1.792.939 RON -4.63% față de anul precedent
- Profit net
- 940.450 RON -9.85% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 26 +18.18% față de anul precedent
- Datorii
- 66.552 RON -79.46% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2020Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.879.968 RON. Profit: 1.043.150 RON
Cifra de afaceri: 1.879.968 RON. Profit: 1.043.150 RON
- Cifra de afaceri
- 1.879.968 RON +32.81% față de anul precedent
- Profit net
- 1.043.150 RON +73.9% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 22 -8.33% față de anul precedent
- Datorii
- 323.957 RON -57.62% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.415.562 RON. Profit: 599.848 RON
Cifra de afaceri: 1.415.562 RON. Profit: 599.848 RON
- Cifra de afaceri
- 1.415.562 RON -27.71% față de anul precedent
- Profit net
- 599.848 RON +3.18% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 24 -17.24% față de anul precedent
- Datorii
- 764.354 RON +88.38% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.958.080 RON. Profit: 581.381 RON
Cifra de afaceri: 1.958.080 RON. Profit: 581.381 RON
- Cifra de afaceri
- 1.958.080 RON +12.75% față de anul precedent
- Profit net
- 581.381 RON -38.98% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 29
- Datorii
- 405.746 RON +942.97% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.736.721 RON. Profit: 952.825 RON
Cifra de afaceri: 1.736.721 RON. Profit: 952.825 RON
- Cifra de afaceri
- 1.736.721 RON +16.21% față de anul precedent
- Profit net
- 952.825 RON +174.07% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- -48.133 RON -109.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.494.498 RON. Profit: 347.657 RON
Cifra de afaceri: 1.494.498 RON. Profit: 347.657 RON
- Cifra de afaceri
- 1.494.498 RON +10.03% față de anul precedent
- Profit net
- 347.657 RON +917.91% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 36 +2.86% față de anul precedent
- Datorii
- 533.839 RON +0.93% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.358.276 RON. Profit: 34.154 RON
Cifra de afaceri: 1.358.276 RON. Profit: 34.154 RON
- Cifra de afaceri
- 1.358.276 RON +16.37% față de anul precedent
- Profit net
- 34.154 RON -0.48% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 35 +12.9% față de anul precedent
- Datorii
- 528.935 RON -11.84% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.167.161 RON. Profit: 34.319 RON
Cifra de afaceri: 1.167.161 RON. Profit: 34.319 RON
- Cifra de afaceri
- 1.167.161 RON +11.15% față de anul precedent
- Profit net
- 34.319 RON +65.4% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 31 +6.9% față de anul precedent
- Datorii
- 600.005 RON +38.72% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.050.094 RON. Profit: 20.749 RON
Cifra de afaceri: 1.050.094 RON. Profit: 20.749 RON
- Cifra de afaceri
- 1.050.094 RON +11.38% față de anul precedent
- Profit net
- 20.749 RON +255.23% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 29 -12.12% față de anul precedent
- Datorii
- 432.515 RON +619.49% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 942.791 RON. Profit: 5.841 RON
Cifra de afaceri: 942.791 RON. Profit: 5.841 RON
- Cifra de afaceri
- 942.791 RON +40.86% față de anul precedent
- Profit net
- 5.841 RON -79.92% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 33 -5.71% față de anul precedent
- Datorii
- 60.114 RON +95.23% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 669.311 RON. Profit: 29.084 RON
Cifra de afaceri: 669.311 RON. Profit: 29.084 RON
- Cifra de afaceri
- 669.311 RON +23.24% față de anul precedent
- Profit net
- 29.084 RON -74.05% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 35 0% față de anul precedent
- Datorii
- 30.791 RON +153.7% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2010Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Distincții 2025
Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.
Profit net
Angajati
Angajati
| An / indicator | Județ | Localitate | CAEN | CAEN în județ | CAEN în localitate |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025Cifra de afaceri | 3.349din 12.720 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI | 911din 2.917 · Sector 1 Mun. Bucureşti | 9din 71 · CAEN 1413 | 5din 23 · CAEN 1413 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI | 2din 5 · CAEN 1413 - Sector 1 Mun. Bucureşti |
| 2025Profit net | 5.244din 12.720 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI | 1.215din 2.917 · Sector 1 Mun. Bucureşti | 13din 71 · CAEN 1413 | 6din 23 · CAEN 1413 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI | 2din 5 · CAEN 1413 - Sector 1 Mun. Bucureşti |
| 2025Angajati | 946din 12.720 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI | 285din 2.917 · Sector 1 Mun. Bucureşti | 4din 71 · CAEN 1413 | 3din 23 · CAEN 1413 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI | 2din 5 · CAEN 1413 - Sector 1 Mun. Bucureşti |
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 1413, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1413, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul HAZARD INTERNATIONAL PRODCOM SRL?
CUI-ul HAZARD INTERNATIONAL PRODCOM SRL este 6889639.
Unde este sediul HAZARD INTERNATIONAL PRODCOM SRL?
HAZARD INTERNATIONAL PRODCOM SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. STIRBEI VODA nr. 4, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata HAZARD INTERNATIONAL PRODCOM SRL?
HAZARD INTERNATIONAL PRODCOM SRL a fost infiintata in anul 1995 (31 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a HAZARD INTERNATIONAL PRODCOM SRL in 2025?
In 2025, HAZARD INTERNATIONAL PRODCOM SRL a raportat o cifra de afaceri de 858.016 RON.
Cati angajati are HAZARD INTERNATIONAL PRODCOM SRL?
HAZARD INTERNATIONAL PRODCOM SRL a raportat un numar mediu de 14 salariati in 2025.
Ce activitate are HAZARD INTERNATIONAL PRODCOM SRL?
HAZARD INTERNATIONAL PRODCOM SRL are codul CAEN principal 1413.
Ce profit a inregistrat HAZARD INTERNATIONAL PRODCOM SRL in 2025?
HAZARD INTERNATIONAL PRODCOM SRL a inregistrat un profit net de 22.100 RON in 2025.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 9 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 9 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.