Activ Plătitor TVA

ADMET SRL

CUI: 6900141
CIF: RO6900141
Reg. Com.: J1995000021214
CAEN: 4683
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 ianuarie 1995 · 31 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 12:45

Despre ADMET SRL

ADMET SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Slobozia, judetul IALOMIŢA, infiintata in 1995 (31 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare" (cod CAEN 4683), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ADMET SRL a raportat o cifra de afaceri de 38.108.266 RON, in scadere fata de anul precedent (-5.2%). Profitul net inregistrat a fost de 1.305.834 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 89, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 47.050.385 RON in 2008 la 38.108.266 RON in 2024.

Din punct de vedere al pozitionarii in piata, La cifra de afaceri (2009), se afla pe locul 20 din 4487 firme din judetul IALOMIŢA.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
38.108.266 RON
Venituri totale
38.537.450 RON
Cheltuieli totale
36.997.650 RON
Profit brut
1.539.800 RON
Profit net
1.305.834 RON
Marja profit net
3,43%
Active imobilizate
15.816.425 RON
Active circulante
16.363.700 RON
Stocuri
6.368.774 RON
Creanțe
6.915.758 RON
Casa & conturi bănci
3.079.168 RON
Capital propriu
25.100.635 RON

Contact

AdresaRomania, IALOMIŢA, Mun. Slobozia, Şos. Brăilei nr. 17BIS, 920095
Telefon0243221144

Adresă sediu social

Romania, IALOMIŢA, Mun. Slobozia, Şos. Brăilei nr. 17BIS, 920095
Cod poștal: 920095
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IALOMIŢA, Mun. Slobozia, Sos. BRAILEI nr. 17BIS, 920095
Cod postal
920095
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.01.1995
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Ialomiţa
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
38.108.266 RON
Rezultat net
1.305.834 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 38.108.266 RON 40.207.460 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 38.537.450 RON 42.779.895 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 36.997.650 RON 40.943.291 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.539.800 RON 1.836.604 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.305.834 RON 1.585.619 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 15.816.425 RON 17.169.852 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 16.363.700 RON 17.895.235 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 32.180.125 RON 35.065.087 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 6.368.774 RON 5.314.354 RON
CreanțeSume de încasat 6.915.758 RON 9.702.604 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 3.079.168 RON 2.878.277 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 6.791.011 RON 8.968.389 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 25.100.635 RON 25.794.801 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 89 persoane 96 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active32.180.125RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

21,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale32.180.125 RON
Datorii totale6.791.011 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
4,1 %Profit net / active totale
ROE
5,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,41 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
78,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 38.108.266 -5,2% față de anul precedent 38.537.450 36.997.650 1.539.800 -16,2% față de anul precedent 1.305.834 -17,7% față de anul precedent 0 0
2023 40.207.460 -11,1% față de anul precedent 42.779.895 40.943.291 1.836.604 -44,2% față de anul precedent 1.585.619 -46,7% față de anul precedent 0 0
2022 45.250.096 +18,0% față de anul precedent 47.696.047 44.405.613 3.290.434 +23,3% față de anul precedent 2.975.871 +23,1% față de anul precedent 0 0
2021 38.342.034 +18,3% față de anul precedent 39.225.645 36.556.365 2.669.280 +166,1% față de anul precedent 2.418.030 +222,6% față de anul precedent 0 0
2020 32.414.480 -18,6% față de anul precedent 33.847.860 32.844.891 1.002.969 -65,5% față de anul precedent 749.451 -70,0% față de anul precedent 0 0
2019 39.811.534 +9,7% față de anul precedent 40.494.476 37.584.100 2.910.376 +18,3% față de anul precedent 2.500.921 +16,9% față de anul precedent 0 0
2018 36.282.926 +6,2% față de anul precedent 36.836.431 34.376.872 2.459.559 +4,8% față de anul precedent 2.140.288 +7,3% față de anul precedent 0 0
2017 34.150.515 +0,6% față de anul precedent 35.053.674 32.705.881 2.347.793 -1,6% față de anul precedent 1.994.903 -5,0% față de anul precedent 0 0
2016 33.946.693 -8,8% față de anul precedent 34.692.219 32.307.335 2.384.884 +15,1% față de anul precedent 2.099.773 +17,3% față de anul precedent 0 0
2015 37.237.468 +9,0% față de anul precedent 37.938.035 35.866.781 2.071.254 -12,1% față de anul precedent 1.789.962 -11,2% față de anul precedent 0 0
2014 34.170.891 -12,3% față de anul precedent 35.195.132 32.838.204 2.356.928 +37,0% față de anul precedent 2.016.578 +35,6% față de anul precedent 0 0
2013 38.969.383 +4,7% față de anul precedent 39.459.943 37.738.921 1.721.022 -19,9% față de anul precedent 1.486.770 -20,0% față de anul precedent 0 0
2012 37.208.772 -2,5% față de anul precedent 37.770.450 35.622.137 2.148.313 -7,0% față de anul precedent 1.857.461 -7,3% față de anul precedent 0 0
2011 38.175.160 +6,1% față de anul precedent 38.707.547 36.397.040 2.310.507 +46,9% față de anul precedent 2.002.943 +47,2% față de anul precedent 0 0
2010 35.980.633 -6,4% față de anul precedent 36.529.553 34.956.505 1.573.048 -73,7% față de anul precedent 1.360.686 -72,9% față de anul precedent 0 0
2009 38.441.591 -18,3% față de anul precedent 43.299.705 37.330.983 5.968.722 +23,2% față de anul precedent 5.016.973 +23,2% față de anul precedent 0 0
2008 47.050.385 48.046.864 43.203.585 4.843.279 4.072.838 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 15.816.425 16.363.700 32.180.125 6.368.774 6.915.758 3.079.168
2023 17.169.852 17.895.235 35.065.087 5.314.354 9.702.604 2.878.277
2022 19.084.413 20.365.434 39.449.847 5.796.986 7.783.770 6.784.678
2021 19.482.953 18.192.056 37.675.009 6.125.486 9.536.459 2.530.111
2020 19.215.460 17.358.491 36.573.951 3.959.795 8.796.626 4.602.070
2019 17.537.171 17.326.333 34.863.504 4.494.207 9.864.068 2.968.058
2018 17.901.664 16.143.643 34.045.307 4.585.985 8.965.465 2.592.193
2017 17.339.831 16.682.384 34.022.215 3.749.586 9.770.341 3.162.457
2016 18.522.171 15.547.586 34.069.757 3.601.548 9.344.140 2.601.898
2015 18.059.573 17.492.283 35.551.856 5.394.307 10.633.782 1.464.194
2014 16.858.531 14.834.925 31.693.456 5.022.586 6.879.760 2.932.579
2013 16.291.629 13.573.711 29.865.340 3.471.770 7.020.612 3.081.329
2012 17.141.016 14.620.742 31.761.758 3.306.201 8.211.890 3.102.651
2011 17.338.840 13.298.428 30.637.268 3.298.017 7.421.703 2.578.708
2010 16.858.895 11.410.956 28.269.851 2.643.568 6.464.946 2.302.442
2009 18.032.057 16.342.082 34.374.139 3.000.078 6.941.579 6.400.425
2008 4.857.203 15.940.730 20.797.933 5.541.011 10.270.280 129.439

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 6.791.011 -24,3% față de anul precedent 25.100.635 Neraportat 89 -7,3% față de anul precedent
2023 8.968.389 -40,7% față de anul precedent 25.794.801 Neraportat 96 +4,4% față de anul precedent
2022 15.114.355 +6,7% față de anul precedent 24.335.492 Neraportat 92 +12,2% față de anul precedent
2021 14.162.618 +6,2% față de anul precedent 23.636.426 Neraportat 82 -14,6% față de anul precedent
2020 13.340.443 +58,2% față de anul precedent 23.413.396 Neraportat 96 -8,6% față de anul precedent
2019 8.432.169 +5,7% față de anul precedent 26.640.657 Neraportat 105 +5,0% față de anul precedent
2018 7.981.090 -13,1% față de anul precedent 26.064.217 Neraportat 100 +1,0% față de anul precedent
2017 9.179.600 -16,2% față de anul precedent 24.842.615 Neraportat 99 -2,9% față de anul precedent
2016 10.952.045 -14,8% față de anul precedent 23.117.712 Neraportat 102 -2,9% față de anul precedent
2015 12.853.917 +24,6% față de anul precedent 22.697.939 Neraportat 105 +9,4% față de anul precedent
2014 10.314.402 -0,1% față de anul precedent 21.379.054 Neraportat 96 -2,0% față de anul precedent
2013 10.320.659 -22,7% față de anul precedent 19.546.577 Neraportat 98 -3,0% față de anul precedent
2012 13.349.911 -5,2% față de anul precedent 18.411.847 Neraportat 101 +14,8% față de anul precedent
2011 14.082.882 -4,6% față de anul precedent 16.554.386 Neraportat 88 +69,2% față de anul precedent
2010 14.758.986 -31,9% față de anul precedent 13.510.865 Neraportat 52 -3,7% față de anul precedent
2009 21.656.339 +93,1% față de anul precedent 12.798.407 Neraportat 54 +8,0% față de anul precedent
2008 11.214.879 9.831.434 Neraportat 50

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
VTVALERICĂ TURCUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1995 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1995 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 34810/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 38.108.266 RON. Profit: 1.305.834 RON

Cifra de afaceri: 38.108.266 RON. Profit: 1.305.834 RON

Cifra de afaceri
38.108.266 RON -5.22% față de anul precedent
Profit net
1.305.834 RON -17.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
89 -7.29% față de anul precedent
Datorii
6.791.011 RON -24.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 40.207.460 RON. Profit: 1.585.619 RON

Cifra de afaceri: 40.207.460 RON. Profit: 1.585.619 RON

Cifra de afaceri
40.207.460 RON -11.14% față de anul precedent
Profit net
1.585.619 RON -46.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
96 +4.35% față de anul precedent
Datorii
8.968.389 RON -40.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 45.250.096 RON. Profit: 2.975.871 RON

Cifra de afaceri: 45.250.096 RON. Profit: 2.975.871 RON

Cifra de afaceri
45.250.096 RON +18.02% față de anul precedent
Profit net
2.975.871 RON +23.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
92 +12.2% față de anul precedent
Datorii
15.114.355 RON +6.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 38.342.034 RON. Profit: 2.418.030 RON

Cifra de afaceri: 38.342.034 RON. Profit: 2.418.030 RON

Cifra de afaceri
38.342.034 RON +18.29% față de anul precedent
Profit net
2.418.030 RON +222.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
82 -14.58% față de anul precedent
Datorii
14.162.618 RON +6.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 32.414.480 RON. Profit: 749.451 RON

Cifra de afaceri: 32.414.480 RON. Profit: 749.451 RON

Cifra de afaceri
32.414.480 RON -18.58% față de anul precedent
Profit net
749.451 RON -70.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
96 -8.57% față de anul precedent
Datorii
13.340.443 RON +58.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 39.811.534 RON. Profit: 2.500.921 RON

Cifra de afaceri: 39.811.534 RON. Profit: 2.500.921 RON

Cifra de afaceri
39.811.534 RON +9.73% față de anul precedent
Profit net
2.500.921 RON +16.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
105 +5% față de anul precedent
Datorii
8.432.169 RON +5.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 36.282.926 RON. Profit: 2.140.288 RON

Cifra de afaceri: 36.282.926 RON. Profit: 2.140.288 RON

Cifra de afaceri
36.282.926 RON +6.24% față de anul precedent
Profit net
2.140.288 RON +7.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
100 +1.01% față de anul precedent
Datorii
7.981.090 RON -13.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 34.150.515 RON. Profit: 1.994.903 RON

Cifra de afaceri: 34.150.515 RON. Profit: 1.994.903 RON

Cifra de afaceri
34.150.515 RON +0.6% față de anul precedent
Profit net
1.994.903 RON -4.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
99 -2.94% față de anul precedent
Datorii
9.179.600 RON -16.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 33.946.693 RON. Profit: 2.099.773 RON

Cifra de afaceri: 33.946.693 RON. Profit: 2.099.773 RON

Cifra de afaceri
33.946.693 RON -8.84% față de anul precedent
Profit net
2.099.773 RON +17.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
102 -2.86% față de anul precedent
Datorii
10.952.045 RON -14.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 37.237.468 RON. Profit: 1.789.962 RON

Cifra de afaceri: 37.237.468 RON. Profit: 1.789.962 RON

Cifra de afaceri
37.237.468 RON +8.97% față de anul precedent
Profit net
1.789.962 RON -11.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
105 +9.38% față de anul precedent
Datorii
12.853.917 RON +24.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 34.170.891 RON. Profit: 2.016.578 RON

Cifra de afaceri: 34.170.891 RON. Profit: 2.016.578 RON

Cifra de afaceri
34.170.891 RON -12.31% față de anul precedent
Profit net
2.016.578 RON +35.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
96 -2.04% față de anul precedent
Datorii
10.314.402 RON -0.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 38.969.383 RON. Profit: 1.486.770 RON

Cifra de afaceri: 38.969.383 RON. Profit: 1.486.770 RON

Cifra de afaceri
38.969.383 RON +4.73% față de anul precedent
Profit net
1.486.770 RON -19.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
98 -2.97% față de anul precedent
Datorii
10.320.659 RON -22.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 37.208.772 RON. Profit: 1.857.461 RON

Cifra de afaceri: 37.208.772 RON. Profit: 1.857.461 RON

Cifra de afaceri
37.208.772 RON -2.53% față de anul precedent
Profit net
1.857.461 RON -7.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
101 +14.77% față de anul precedent
Datorii
13.349.911 RON -5.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 38.175.160 RON. Profit: 2.002.943 RON

Cifra de afaceri: 38.175.160 RON. Profit: 2.002.943 RON

Cifra de afaceri
38.175.160 RON +6.1% față de anul precedent
Profit net
2.002.943 RON +47.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
88 +69.23% față de anul precedent
Datorii
14.082.882 RON -4.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 35.980.633 RON. Profit: 1.360.686 RON

Cifra de afaceri: 35.980.633 RON. Profit: 1.360.686 RON

Cifra de afaceri
35.980.633 RON -6.4% față de anul precedent
Profit net
1.360.686 RON -72.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
52 -3.7% față de anul precedent
Datorii
14.758.986 RON -31.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 38.441.591 RON. Profit: 5.016.973 RON

Cifra de afaceri: 38.441.591 RON. Profit: 5.016.973 RON

Cifra de afaceri
38.441.591 RON -18.3% față de anul precedent
Profit net
5.016.973 RON +23.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
54 +8% față de anul precedent
Datorii
21.656.339 RON +93.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
reper anualClasamentePremii si distinctii 2009Locul 3 in oras la Profit net

Locul 3 in oras la Profit net

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 47.050.385 RON. Profit: 4.072.838 RON

Cifra de afaceri: 47.050.385 RON. Profit: 4.072.838 RON

Cifra de afaceri
47.050.385 RON
Profit net
4.072.838 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
50
Datorii
11.214.879 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1995 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataADMET SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4683 in Mun. Slobozia (IALOMIŢA)

ADMET SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4683 in Mun. Slobozia (IALOMIŢA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

21.092026Mentiune · Buletin 34810/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
ADMET SRL
CUI
6900141
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
21.09.2026
Registrul Comerțului
J21/21/1995
EUID
ROONRC.J21/21/1995
Sediu
Municipiul Slobozia, Jud. Ialomiţa, Sos. BRĂILEI, Nr. 17BIS
Județ
Ialomiţa
Număr încheiere
740011
Data încheierii
21.09.2026
Număr dosar
3419814
Data dosarului
28.08.2026
Tribunal
Ialomita
Registrator
Simona Daria Marinca

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3419814 din 28.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 34810/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Istoric complet al clasamentelor · poziție / număr de firme
An / indicatorJudețLocalitateCAENCAEN în județCAEN în localitate
2009Cifra de afaceri20din 4.487 · IALOMIŢA 13din 1.701 · Mun. Slobozia NeraportatNeraportatNeraportat
2009Profit net6din 4.487 · IALOMIŢA 3din 1.701 · Mun. Slobozia NeraportatNeraportatNeraportat
2009Angajati69din 4.487 · IALOMIŢA 33din 1.701 · Mun. Slobozia NeraportatNeraportatNeraportat

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4683, Ialomiţa

CRIS GROUP SRL
CUI: 23436980CAEN: 4683
Activ
IALOMIŢA, Sat Vlădeni Com. Vlădeni2008-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.065.683 RON
Profit
0 RON
Angajati
41
SLOW EXIM S.R.L.
CUI: 42942194CAEN: 4683
Activ
IALOMIŢA, Sat Moviliţa Com. Moviliţa2020-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.264.922 RON
Profit
1.518.054 RON
Angajati
25
PREMIER COM SRL
CUI: 5167914CAEN: 4683
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia1994-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
84.594.839 RON
Profit
3.366.586 RON
Angajati
91
NEOS INVEST SRL
CUI: 21918991CAEN: 4683
Activ
IALOMIŢA, Sat Amara Orş. Amara2007-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.291.053 RON
Profit
1.803.076 RON
Angajati
34
MCM STEEL S.R.L.
CUI: 34241089CAEN: 4683
Activ
IALOMIŢA, Sat Amara Orş. Amara2015-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.980.552 RON
Profit
270.862 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4683, Ialomiţa

TIMET SRL
CUI: 12366707CAEN: 4683
Activ
IALOMIŢA, Sat Griviţa Com. Griviţa1999-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.486.717 RON
Profit
884.996 RON
Angajati
5
COMIGO IMPEX SRL
CUI: 3353473CAEN: 4683
Activ
IALOMIŢA, Sat Ion Roată Com. Ion Roată1993-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.972.274 RON
Profit
115.777 RON
Angajati
10
EUROFOREST SRL
CUI: 16600460CAEN: 4683
Activ
IALOMIŢA, Mun. Feteşti2004-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
597.349 RON
Profit
18.480 RON
Angajati
1

Alte firme din Ialomiţa

JAZZ MUSIC SRL
CUI: 6900087CAEN: 9001
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia1995-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.175 RON
Profit
47.469 RON
Angajati
0
CUPTORUL DE AUR SRL
CUI: 6947250CAEN: 4711
Activ
IALOMIŢA, Sat Miloşeşti Com. Miloşeşti1995-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
189.953 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MARCHIM PROD S.R.L.
CUI: 6801148CAEN: 2030
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia1995-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.692.434 RON
Profit
1.668.216 RON
Angajati
24
GEOSTAR COM SRL
CUI: 7128903CAEN: 4939
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia1995-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
718.965 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ELECTRO SERVICE SRL
CUI: 6174120CAEN: 4321
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia1994-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.441.249 RON
Profit
1.852.587 RON
Angajati
2
MARMIDAN SRL
CUI: 8480818CAEN: 2370
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia1996-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
609.878 RON
Profit
50.696 RON
Angajati
1
ERA CONSULT SRL
CUI: 20094697CAEN: 6810
Activ
IALOMIŢA, Sat Amara Orş. Amara2006-12-20
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ADMET SRL?

CUI-ul ADMET SRL este 6900141.

Unde este sediul ADMET SRL?

ADMET SRL are sediul in Romania, IALOMIŢA, Mun. Slobozia, Şos. Brăilei nr. 17BIS, 920095, Mun. Slobozia, judetul IALOMIŢA.

Cand a fost infiintata ADMET SRL?

ADMET SRL a fost infiintata in anul 1995 (31 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ADMET SRL in 2024?

In 2024, ADMET SRL a raportat o cifra de afaceri de 38.108.266 RON.

Cati angajati are ADMET SRL?

ADMET SRL a raportat un numar mediu de 89 salariati in 2024.

Ce activitate are ADMET SRL?

ADMET SRL are codul CAEN principal 4683 (Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare).

Ce profit a inregistrat ADMET SRL in 2024?

ADMET SRL a inregistrat un profit net de 1.305.834 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.