Activ

ENYO PROD SERV SRL

CUI: 6940529
CIF: 6940529
Reg. Com.: J29/60/1995
CAEN: 2812
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 februarie 1995 · 31 ani
Distribuie:

Fabricarea de motoare hidraulice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 15:16

Despre ENYO PROD SERV SRL

ENYO PROD SERV SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA, infiintata in 1995 (31 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea de motoare hidraulice" (cod CAEN 2812), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ENYO PROD SERV SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
17.562 RON
Stocuri
5.598 RON
Creanțe
2.989 RON
Casa & conturi bănci
8.975 RON
Capital propriu
-22.698 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. DEALUL CU PIATRA
Telefon599186

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. DEALUL CU PIATRA
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. DEALUL CU PIATRA
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.02.1995
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 17.562 RON 17.562 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 17.562 RON 17.562 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 5.598 RON 5.598 RON
CreanțeSume de încasat 2.989 RON 2.989 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 8.975 RON 8.975 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 40.260 RON 40.260 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -22.698 RON -22.698 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active17.562RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

229,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale17.562 RON
Datorii totale40.260 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,44 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-129,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 0 0 0 0 0
2021 0 0 0 0 0 0 0
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 0 0 0 0 0 0
2018 0 0 0 0 0 0 0
2017 0 0 0 0 0 0 0
2016 0 0 0 0 0 0 0
2015 0 0 0 0 0 Neraportat 0
2014 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2013 5.315 5.315 0 5.315 5.315 0 0
2012 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2011 2.333 -75,1% față de anul precedent 2.333 1.513 820 -72,2% față de anul precedent 820 -37,1% față de anul precedent 0 0
2010 9.372 +179,7% față de anul precedent 9.372 6.418 2.954 1.304 0 0
2009 3.351 -21,4% față de anul precedent 3.351 11.150 0 0 7.799 9.266
2008 4.261 4.265 20.121 0 0 15.856 15.856

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 17.562 17.562 5.598 2.989 8.975
2023 0 17.562 17.562 5.598 2.989 8.975
2022 0 17.562 17.562 5.598 2.989 8.975
2021 0 17.562 17.562 5.598 2.989 8.975
2020 0 17.562 17.562 5.598 2.989 8.975
2019 0 17.562 17.562 5.598 2.989 8.975
2018 0 17.562 17.562 5.346 3.241 8.975
2017 0 17.562 17.562 5.346 3.241 8.975
2016 0 17.562 17.562 5.346 3.241 8.975
2015 0 17.562 17.562 5.346 3.241 8.975
2014 0 17.562 17.562 5.346 3.241 8.975
2013 0 17.562 17.562 5.346 3.241 8.975
2012 0 12.247 12.247 5.346 3.241 3.660
2011 0 12.247 12.247 5.346 3.241 3.660
2010 0 11.714 11.714 2.615 2.826 6.273
2009 0 8.310 8.310 3.502 2.826 1.982
2008 0 6.801 6.801 3.299 3.012 490

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 40.260 0,0% față de anul precedent -22.698 Neraportat 0
2023 40.260 0,0% față de anul precedent -22.698 Neraportat 0
2022 40.260 0,0% față de anul precedent -22.698 Neraportat 0
2021 40.260 0,0% față de anul precedent -22.698 Neraportat 0
2020 40.260 0,0% față de anul precedent -22.698 Neraportat 0
2019 40.260 0,0% față de anul precedent -22.698 Neraportat 0
2018 40.260 0,0% față de anul precedent -22.698 Neraportat 0
2017 40.260 0,0% față de anul precedent -22.698 Neraportat 0
2016 40.260 0,0% față de anul precedent -22.698 Neraportat 0
2015 40.261 0,0% față de anul precedent -22.699 Neraportat 0
2014 40.261 0,0% față de anul precedent -22.699 Neraportat 0
2013 40.261 0,0% față de anul precedent -22.699 Neraportat 0
2012 40.261 0,0% față de anul precedent -28.014 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2011 40.261 -0,7% față de anul precedent -28.014 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2010 40.548 +5,5% față de anul precedent -28.834 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2009 38.447 +38,9% față de anul precedent -30.137 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 27.672 -20.871 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 1995 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1995 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
40.260 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
40.260 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
40.260 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
40.260 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
40.260 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
40.260 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
40.260 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
40.260 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
40.260 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
40.261 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
40.261 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 5.315 RON. Profit: 5.315 RON

Cifra de afaceri: 5.315 RON. Profit: 5.315 RON

Cifra de afaceri
5.315 RON
Profit net
5.315 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
40.261 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
40.261 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 2.333 RON. Profit: 820 RON

Cifra de afaceri: 2.333 RON. Profit: 820 RON

Cifra de afaceri
2.333 RON -75.11% față de anul precedent
Profit net
820 RON -37.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
40.261 RON -0.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 9.372 RON. Profit: 1.304 RON

Cifra de afaceri: 9.372 RON. Profit: 1.304 RON

Cifra de afaceri
9.372 RON +179.68% față de anul precedent
Profit net
1.304 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
40.548 RON +5.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 3.351 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.351 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.351 RON -21.36% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.266 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
38.447 RON +38.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 4.261 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.261 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.261 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.856 RON
Angajati
2
Datorii
27.672 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1995 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataENYO PROD SERV SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2812 in Mun. Ploieşti (PRAHOVA)

ENYO PROD SERV SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2812 in Mun. Ploieşti (PRAHOVA)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 2812, Prahova

ABEL-AURYAN SRL
CUI: 16178358CAEN: 2812
Activ
PRAHOVA, Com. Filipeştii de Pădure2004-02-26
fara e-Factura
RAIBAK SRL
CUI: 16240328CAEN: 2812
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina2004-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.255.484 RON
Profit
1.280.809 RON
Angajati
12

Alte firme din Prahova

GALI PROD SRL
CUI: 6940340CAEN: 4333
Activ
PRAHOVA, Loc. Breaza de Sus Orş. Breaza1995-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
394.938 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
HELIS PROD COM SRL
CUI: 6959459CAEN: 4690
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1995-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
135.216 RON
Profit
14.621 RON
Angajati
0
PRATEX GAB COM SRL
CUI: 6884402CAEN: 4711
Activ
PRAHOVA, Orş. Plopeni1995-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.432 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AGENTIA DE UNELTE SI SCULE SRL
CUI: 7000121CAEN: 4712
Activ
PRAHOVA, Sat Ogretin Com. Drajna1995-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.125.738 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
LIPLAS PROD SRL
CUI: 6660251CAEN: 1721
Activ
PRAHOVA, Orş. Băicoi1994-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.910.791 RON
Profit
542.559 RON
Angajati
102
MAGMA INFO SERV SRL
CUI: 7384472CAEN: 4712
Activ
PRAHOVA, Orş. Sinaia1995-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.426 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MYNSTA SRL
CUI: 2994089CAEN: 4711
Activ
PRAHOVA, Com. Lipăneşti1993-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
982.248 RON
Profit
11.012 RON
Angajati
3
DIVEROLI INDUSTRIAL SRL
CUI: 11884123CAEN: 2511
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1999-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
364.909 RON
Profit
21.211 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ENYO PROD SERV SRL?

CUI-ul ENYO PROD SERV SRL este 6940529.

Unde este sediul ENYO PROD SERV SRL?

ENYO PROD SERV SRL are sediul in Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. DEALUL CU PIATRA, Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata ENYO PROD SERV SRL?

ENYO PROD SERV SRL a fost infiintata in anul 1995 (31 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ENYO PROD SERV SRL in 2024?

In 2024, ENYO PROD SERV SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are ENYO PROD SERV SRL?

ENYO PROD SERV SRL are codul CAEN principal 2812 (Fabricarea de motoare hidraulice).

Ce profit a inregistrat ENYO PROD SERV SRL in 2024?

ENYO PROD SERV SRL a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.