Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice
Surse și actualizareActualizat: 9 octombrie 2026 la 21:57
Despre DIANA FARM IMPEX S.R.L.
DIANA FARM IMPEX S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Chişineu-Criş, judetul ARAD, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice" (cod CAEN 4773), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, DIANA FARM IMPEX S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 536.288 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+69.8%). Profitul net inregistrat a fost de 44.101 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 1.004.457 RON in 2008 la 536.288 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 536.288 RON
- Venituri totale
- 536.501 RON
- Cheltuieli totale
- 481.220 RON
- Profit brut
- 55.281 RON
- Profit net
- 44.101 RON
- Marja profit net
- 8,22%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 226.313 RON
- Stocuri
- 121.943 RON
- Creanțe
- 84.026 RON
- Casa & conturi bănci
- 20.344 RON
- Capital propriu
- -71.359 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ARAD, Orş. Chişineu-Criş, Str. Nufărului nr. 82, 315100
- Cod postal
- 315100
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Transfer sediu fiscal (sosire) din 14.03.2018
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Chişineu Criş
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 ianuarie 2024)
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 536.288 RON
- Rezultat net
- 44.101 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 536.288 RON | 315.842 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 536.501 RON | 315.843 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 481.220 RON | 300.781 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 55.281 RON | 15.062 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 44.101 RON | 12.456 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 226.313 RON | 146.115 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 226.313 RON | 146.115 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 121.943 RON | 53.902 RON |
| CreanțeSume de încasat | 84.026 RON | 78.801 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 20.344 RON | 13.412 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 297.672 RON | 261.575 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -71.359 RON | -115.460 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 19,5 %Profit net / active totale
- ROE
- -61,8 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,76 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -31,5 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 536.288 +69,8% față de anul precedent | 536.501 | 481.220 | 55.281 +267,0% față de anul precedent | 44.101 +254,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 315.842 +87,7% față de anul precedent | 315.843 | 300.781 | 15.062 | 12.456 | 0 | 0 |
| 2022 | 168.244 -8,4% față de anul precedent | 168.245 | 188.608 | 0 | 0 | 20.363 | 22.045 |
| 2021 | 183.564 -12,9% față de anul precedent | 190.966 | 206.800 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 15.834 | 17.744 |
| 2020 | 210.662 +15,1% față de anul precedent | 235.999 | 208.055 | 27.944 +70,4% față de anul precedent | 25.747 +116,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 183.079 +40,2% față de anul precedent | 183.618 | 167.217 | 16.401 -75,5% față de anul precedent | 11.903 -81,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 130.604 -33,9% față de anul precedent | 311.607 | 244.707 | 66.900 | 63.785 | 0 | 0 |
| 2017 | 197.447 -12,0% față de anul precedent | 197.449 | 198.211 | 0 | 0 | 762 | 2.736 |
| 2016 | 224.357 -45,4% față de anul precedent | 226.316 | 272.371 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 46.055 | 48.303 |
| 2015 | 410.815 -33,0% față de anul precedent | 410.817 | 407.392 | 3.425 | 1.474 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 613.363 -2,7% față de anul precedent | 659.411 | 734.160 | 0 | 0 | 74.749 | 74.749 |
| 2013 | 630.532 -29,6% față de anul precedent | 639.786 | 666.871 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 27.085 | 27.085 |
| 2012 | 895.907 +13,0% față de anul precedent | 904.709 | 766.659 | 138.050 +371,5% față de anul precedent | 108.805 +394,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 792.944 -6,5% față de anul precedent | 795.709 | 766.427 | 29.282 -11,3% față de anul precedent | 22.013 -14,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 847.610 -10,4% față de anul precedent | 853.077 | 820.078 | 32.999 +561,0% față de anul precedent | 25.798 | 0 | 0 |
| 2009 | 945.720 -5,9% față de anul precedent | 952.754 | 947.762 | 4.992 | 0 | 0 | 741 |
| 2008 | 1.004.457 | 1.005.173 | 1.041.175 | 0 | 0 | 36.002 | 36.002 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 226.313 | 226.313 | 121.943 | 84.026 | 20.344 |
| 2023 | 0 | 146.115 | 146.115 | 53.902 | 78.801 | 13.412 |
| 2022 | 0 | 56.035 | 56.035 | 17.659 | 37.523 | 853 |
| 2021 | 0 | 60.906 | 60.906 | 12.927 | 47.137 | 842 |
| 2020 | 0 | 54.939 | 54.939 | 4.980 | 48.462 | 1.497 |
| 2019 | 0 | 53.402 | 53.402 | 9.002 | 41.249 | 3.151 |
| 2018 | 0 | 45.809 | 45.809 | 12.484 | 32.537 | 788 |
| 2017 | 93.135 | 339.723 | 432.858 | 6.918 | 331.840 | 965 |
| 2016 | 98.002 | 388.102 | 486.104 | 22.264 | 337.679 | 28.159 |
| 2015 | 103.245 | 440.141 | 543.386 | 70.114 | 365.995 | 4.032 |
| 2014 | 110.238 | 449.176 | 559.414 | 139.841 | 229.529 | 79.806 |
| 2013 | 181.861 | 730.474 | 912.335 | 180.477 | 488.726 | 61.271 |
| 2012 | 189.799 | 764.744 | 954.543 | 128.542 | 559.979 | 76.223 |
| 2011 | 187.207 | 607.569 | 794.776 | 68.425 | 455.360 | 83.784 |
| 2010 | 203.689 | 474.795 | 678.484 | 53.338 | 389.780 | 31.677 |
| 2009 | 229.136 | 421.369 | 650.505 | 109.105 | 306.246 | 6.018 |
| 2008 | 251.464 | 307.901 | 559.365 | 133.147 | 166.627 | 8.127 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 297.672 +13,8% față de anul precedent | -71.359 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 261.575 +42,2% față de anul precedent | -115.460 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2022 | 183.951 +10,3% față de anul precedent | -127.916 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 166.777 +16,6% față de anul precedent | -105.871 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2020 | 143.066 -14,5% față de anul precedent | -88.127 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 167.276 -2,5% față de anul precedent | -113.874 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 171.586 -67,7% față de anul precedent | -125.777 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 531.460 -8,7% față de anul precedent | -98.602 | Neraportat | 1 -66,7% față de anul precedent |
| 2016 | 581.969 -1,6% față de anul precedent | -95.865 | Neraportat | 3 |
| 2015 | 591.194 -4,6% față de anul precedent | -47.563 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2014 | 619.871 -31,0% față de anul precedent | -60.262 | Neraportat | 6 +20,0% față de anul precedent |
| 2013 | 898.012 -1,6% față de anul precedent | 14.487 | Neraportat | 5 -16,7% față de anul precedent |
| 2012 | 912.267 +5,4% față de anul precedent | 42.286 | Neraportat | 6 -14,3% față de anul precedent |
| 2011 | 865.472 +12,8% față de anul precedent | -70.414 | Neraportat | 7 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 767.585 +0,3% față de anul precedent | -88.623 | Neraportat | 7 -12,5% față de anul precedent |
| 2009 | 765.296 +27,4% față de anul precedent | -114.421 | Neraportat | 8 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 600.720 | -40.603 | Neraportat | 8 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 1992 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 536.288 RON. Profit: 44.101 RON
Cifra de afaceri: 536.288 RON. Profit: 44.101 RON
- Cifra de afaceri
- 536.288 RON +69.8% față de anul precedent
- Profit net
- 44.101 RON +254.05% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 297.672 RON +13.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 315.842 RON. Profit: 12.456 RON
Cifra de afaceri: 315.842 RON. Profit: 12.456 RON
- Cifra de afaceri
- 315.842 RON +87.73% față de anul precedent
- Profit net
- 12.456 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 261.575 RON +42.2% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 168.244 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 168.244 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 168.244 RON -8.35% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 22.045 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 183.951 RON +10.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 183.564 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 183.564 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 183.564 RON -12.86% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 17.744 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 166.777 RON +16.57% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 210.662 RON. Profit: 25.747 RON
Cifra de afaceri: 210.662 RON. Profit: 25.747 RON
- Cifra de afaceri
- 210.662 RON +15.07% față de anul precedent
- Profit net
- 25.747 RON +116.31% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 143.066 RON -14.47% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 183.079 RON. Profit: 11.903 RON
Cifra de afaceri: 183.079 RON. Profit: 11.903 RON
- Cifra de afaceri
- 183.079 RON +40.18% față de anul precedent
- Profit net
- 11.903 RON -81.34% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 167.276 RON -2.51% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 130.604 RON. Profit: 63.785 RON
Cifra de afaceri: 130.604 RON. Profit: 63.785 RON
- Cifra de afaceri
- 130.604 RON -33.85% față de anul precedent
- Profit net
- 63.785 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 171.586 RON -67.71% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 197.447 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 197.447 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 197.447 RON -11.99% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 2.736 RON
- Angajati
- 1 -66.67% față de anul precedent
- Datorii
- 531.460 RON -8.68% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 224.357 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 224.357 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 224.357 RON -45.39% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 48.303 RON
- Angajati
- 3
- Datorii
- 581.969 RON -1.56% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 410.815 RON. Profit: 1.474 RON
Cifra de afaceri: 410.815 RON. Profit: 1.474 RON
- Cifra de afaceri
- 410.815 RON -33.02% față de anul precedent
- Profit net
- 1.474 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 591.194 RON -4.63% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 613.363 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 613.363 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 613.363 RON -2.72% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 74.749 RON
- Angajati
- 6 +20% față de anul precedent
- Datorii
- 619.871 RON -30.97% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 630.532 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 630.532 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 630.532 RON -29.62% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 27.085 RON
- Angajati
- 5 -16.67% față de anul precedent
- Datorii
- 898.012 RON -1.56% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 895.907 RON. Profit: 108.805 RON
Cifra de afaceri: 895.907 RON. Profit: 108.805 RON
- Cifra de afaceri
- 895.907 RON +12.98% față de anul precedent
- Profit net
- 108.805 RON +394.28% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 -14.29% față de anul precedent
- Datorii
- 912.267 RON +5.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 792.944 RON. Profit: 22.013 RON
Cifra de afaceri: 792.944 RON. Profit: 22.013 RON
- Cifra de afaceri
- 792.944 RON -6.45% față de anul precedent
- Profit net
- 22.013 RON -14.67% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 0% față de anul precedent
- Datorii
- 865.472 RON +12.75% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 847.610 RON. Profit: 25.798 RON
Cifra de afaceri: 847.610 RON. Profit: 25.798 RON
- Cifra de afaceri
- 847.610 RON -10.37% față de anul precedent
- Profit net
- 25.798 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 -12.5% față de anul precedent
- Datorii
- 767.585 RON +0.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 945.720 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 945.720 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 945.720 RON -5.85% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 741 RON
- Angajati
- 8 0% față de anul precedent
- Datorii
- 765.296 RON +27.4% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 1.004.457 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.004.457 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.004.457 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 36.002 RON
- Angajati
- 8
- Datorii
- 600.720 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20081992 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDIANA FARM IMPEX S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4773 in Orş. Chişineu-Criş (ARAD)
DIANA FARM IMPEX S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4773 in Orş. Chişineu-Criş (ARAD)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4773, Arad
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4773, Arad
Alte firme din Arad
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul DIANA FARM IMPEX S.R.L.?
CUI-ul DIANA FARM IMPEX S.R.L. este 70782.
Unde este sediul DIANA FARM IMPEX S.R.L.?
DIANA FARM IMPEX S.R.L. are sediul in Romania, ARAD, Orş. Chişineu-Criş, Str. Nufărului nr. 82, 315100, Orş. Chişineu-Criş, judetul ARAD.
Cand a fost infiintata DIANA FARM IMPEX S.R.L.?
DIANA FARM IMPEX S.R.L. a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a DIANA FARM IMPEX S.R.L. in 2024?
In 2024, DIANA FARM IMPEX S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 536.288 RON.
Cati angajati are DIANA FARM IMPEX S.R.L.?
DIANA FARM IMPEX S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are DIANA FARM IMPEX S.R.L.?
DIANA FARM IMPEX S.R.L. are codul CAEN principal 4773 (Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice).
Ce profit a inregistrat DIANA FARM IMPEX S.R.L. in 2024?
DIANA FARM IMPEX S.R.L. a inregistrat un profit net de 44.101 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 9 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 9 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.