Activ Plătitor TVA

BOLISZE PRESTCOM S.R.L.

CUI: 7209587
CIF: RO7209587
Reg. Com.: J26/139/1995
CAEN: 4321
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 aprilie 1995 · 31 ani
Distribuie:

Lucrări de instalaţii electrice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 10:19

Despre BOLISZE PRESTCOM S.R.L.

BOLISZE PRESTCOM S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Târgu Mureş, judetul MUREŞ, infiintata in 1995 (31 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii electrice" (cod CAEN 4321), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BOLISZE PRESTCOM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 378.303 RON, in scadere fata de anul precedent (-11.9%). Profitul net inregistrat a fost de 131.526 RON (relativ stabila). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 372.538 RON in 2008 la 378.303 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
378.303 RON
Venituri totale
378.676 RON
Cheltuieli totale
222.307 RON
Profit brut
156.369 RON
Profit net
131.526 RON
Marja profit net
34,77%
Active imobilizate
378 RON
Active circulante
310.324 RON
Stocuri
13.713 RON
Creanțe
142.729 RON
Casa & conturi bănci
153.882 RON
Capital propriu
131.767 RON

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. Rozmarinului nr. 58, 540236
Telefon0265252234

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. Rozmarinului nr. 58, 540236
Cod poștal: 540236
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. Rozmarinului nr. 58, 540236
Cod postal
540236
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.04.1995
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
378.303 RON
Rezultat net
131.526 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 378.303 RON 429.295 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 378.676 RON 429.296 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 222.307 RON 272.380 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 156.369 RON 156.916 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 131.526 RON 131.676 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 378 RON 378 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 310.324 RON 470.764 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 310.702 RON 471.142 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 13.713 RON 8.997 RON
CreanțeSume de încasat 142.729 RON 157.535 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 153.882 RON 304.232 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 178.935 RON 229.159 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 131.767 RON 241.983 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active310.702RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

57,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale310.702 RON
Datorii totale178.935 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
42,3 %Profit net / active totale
ROE
99,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,73 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
42,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 378.303 -11,9% față de anul precedent 378.676 222.307 156.369 -0,4% față de anul precedent 131.526 -0,1% față de anul precedent 0 0
2023 429.295 +7,1% față de anul precedent 429.296 272.380 156.916 +3,6% față de anul precedent 131.676 -5,5% față de anul precedent 0 0
2022 400.701 +63,4% față de anul precedent 407.131 255.636 151.495 +17,2% față de anul precedent 139.283 +14,2% față de anul precedent 0 0
2021 245.280 -20,6% față de anul precedent 245.403 116.107 129.296 +2,3% față de anul precedent 121.937 +3,6% față de anul precedent 0 0
2020 308.924 -39,6% față de anul precedent 308.925 182.486 126.439 -24,9% față de anul precedent 117.683 -27,9% față de anul precedent 0 0
2019 511.487 +22,4% față de anul precedent 516.091 347.720 168.371 +95,2% față de anul precedent 163.210 +98,8% față de anul precedent 0 0
2018 417.934 +40,8% față de anul precedent 417.935 331.662 86.273 +20,9% față de anul precedent 82.094 +23,0% față de anul precedent 0 0
2017 296.790 -32,5% față de anul precedent 459.684 388.327 71.357 +6,5% față de anul precedent 66.760 +6,7% față de anul precedent 0 0
2016 439.547 +103,1% față de anul precedent 445.279 378.250 67.029 +5,9% față de anul precedent 62.573 +10,6% față de anul precedent 0 0
2015 216.442 +25,9% față de anul precedent 224.342 161.048 63.294 +95,7% față de anul precedent 56.564 +109,7% față de anul precedent 0 0
2014 171.965 -33,2% față de anul precedent 178.987 146.644 32.343 -49,6% față de anul precedent 26.973 -52,0% față de anul precedent 0 0
2013 257.512 +1,3% față de anul precedent 268.658 204.469 64.189 -2,8% față de anul precedent 56.245 +2,7% față de anul precedent 0 0
2012 254.339 -39,7% față de anul precedent 264.662 198.647 66.015 -39,5% față de anul precedent 54.744 -40,2% față de anul precedent 0 0
2011 421.969 +53,7% față de anul precedent 427.705 318.679 109.026 +240,5% față de anul precedent 91.522 +284,2% față de anul precedent 0 0
2010 274.582 -27,0% față de anul precedent 275.154 243.132 32.022 -22,4% față de anul precedent 23.820 -17,8% față de anul precedent 0 0
2009 376.067 +1,0% față de anul precedent 409.209 367.969 41.240 -50,9% față de anul precedent 28.964 -61,2% față de anul precedent 0 0
2008 372.538 377.382 293.395 83.987 74.552 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 378 310.324 310.702 13.713 142.729 153.882
2023 378 470.764 471.142 8.997 157.535 304.232
2022 378 174.413 174.791 3.704 106.683 64.026
2021 2.655 230.888 233.543 2.781 79.387 148.720
2020 7.191 527.792 534.983 3.049 89.907 434.836
2019 12.483 428.732 441.215 3.165 114.948 310.619
2018 17.019 495.925 512.944 105.463 104.124 286.338
2017 21.555 157.283 178.838 4.395 98.953 53.935
2016 149.165 513.257 662.422 6.827 70.372 166.781
2015 149.982 445.522 595.504 2.127 100.171 79.663
2014 150.960 384.176 535.136 7.912 80.701 39.881
2013 206.948 373.830 580.778 5.451 100.403 167.215
2012 207.829 297.853 505.682 1.414 75.448 220.991
2011 211.697 255.873 467.570 7.989 71.458 176.426
2010 217.584 174.943 392.527 193 120.930 53.820
2009 226.742 124.007 350.749 807 90.373 32.827
2008 285.689 153.249 438.938 67.708 69.258 16.283

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 178.935 -21,9% față de anul precedent 131.767 Neraportat 0
2023 229.159 +549,8% față de anul precedent 241.983 Neraportat 0
2022 35.268 -21,9% față de anul precedent 139.523 Neraportat 0
2021 45.153 +8,7% față de anul precedent 188.390 Neraportat 0
2020 41.533 -36,7% față de anul precedent 494.053 Neraportat 0
2019 65.633 -78,2% față de anul precedent 376.369 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 300.500 +529,0% față de anul precedent 213.159 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 47.774 +136,3% față de anul precedent 131.064 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 20.220 +30,1% față de anul precedent 642.530 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 15.547 +32,4% față de anul precedent 579.957 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 11.743 -60,3% față de anul precedent 523.393 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 29.593 +175,5% față de anul precedent 551.185 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 10.742 -57,1% față de anul precedent 494.940 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2011 25.027 -39,7% față de anul precedent 442.543 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2010 41.506 +69,3% față de anul precedent 351.021 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 24.510 -78,8% față de anul precedent 327.200 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 115.409 324.427 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

32din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare12 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 1995 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1995 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 378.303 RON. Profit: 131.526 RON

Cifra de afaceri: 378.303 RON. Profit: 131.526 RON

Cifra de afaceri
378.303 RON -11.88% față de anul precedent
Profit net
131.526 RON -0.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
178.935 RON -21.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 429.295 RON. Profit: 131.676 RON

Cifra de afaceri: 429.295 RON. Profit: 131.676 RON

Cifra de afaceri
429.295 RON +7.14% față de anul precedent
Profit net
131.676 RON -5.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
229.159 RON +549.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 400.701 RON. Profit: 139.283 RON

Cifra de afaceri: 400.701 RON. Profit: 139.283 RON

Cifra de afaceri
400.701 RON +63.36% față de anul precedent
Profit net
139.283 RON +14.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
35.268 RON -21.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 245.280 RON. Profit: 121.937 RON

Cifra de afaceri: 245.280 RON. Profit: 121.937 RON

Cifra de afaceri
245.280 RON -20.6% față de anul precedent
Profit net
121.937 RON +3.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
45.153 RON +8.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 308.924 RON. Profit: 117.683 RON

Cifra de afaceri: 308.924 RON. Profit: 117.683 RON

Cifra de afaceri
308.924 RON -39.6% față de anul precedent
Profit net
117.683 RON -27.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
41.533 RON -36.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 511.487 RON. Profit: 163.210 RON

Cifra de afaceri: 511.487 RON. Profit: 163.210 RON

Cifra de afaceri
511.487 RON +22.38% față de anul precedent
Profit net
163.210 RON +98.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
65.633 RON -78.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 417.934 RON. Profit: 82.094 RON

Cifra de afaceri: 417.934 RON. Profit: 82.094 RON

Cifra de afaceri
417.934 RON +40.82% față de anul precedent
Profit net
82.094 RON +22.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
300.500 RON +529% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 296.790 RON. Profit: 66.760 RON

Cifra de afaceri: 296.790 RON. Profit: 66.760 RON

Cifra de afaceri
296.790 RON -32.48% față de anul precedent
Profit net
66.760 RON +6.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
47.774 RON +136.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 439.547 RON. Profit: 62.573 RON

Cifra de afaceri: 439.547 RON. Profit: 62.573 RON

Cifra de afaceri
439.547 RON +103.08% față de anul precedent
Profit net
62.573 RON +10.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
20.220 RON +30.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 216.442 RON. Profit: 56.564 RON

Cifra de afaceri: 216.442 RON. Profit: 56.564 RON

Cifra de afaceri
216.442 RON +25.86% față de anul precedent
Profit net
56.564 RON +109.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
15.547 RON +32.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 171.965 RON. Profit: 26.973 RON

Cifra de afaceri: 171.965 RON. Profit: 26.973 RON

Cifra de afaceri
171.965 RON -33.22% față de anul precedent
Profit net
26.973 RON -52.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
11.743 RON -60.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 257.512 RON. Profit: 56.245 RON

Cifra de afaceri: 257.512 RON. Profit: 56.245 RON

Cifra de afaceri
257.512 RON +1.25% față de anul precedent
Profit net
56.245 RON +2.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
29.593 RON +175.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 254.339 RON. Profit: 54.744 RON

Cifra de afaceri: 254.339 RON. Profit: 54.744 RON

Cifra de afaceri
254.339 RON -39.73% față de anul precedent
Profit net
54.744 RON -40.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
10.742 RON -57.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 421.969 RON. Profit: 91.522 RON

Cifra de afaceri: 421.969 RON. Profit: 91.522 RON

Cifra de afaceri
421.969 RON +53.68% față de anul precedent
Profit net
91.522 RON +284.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
25.027 RON -39.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 274.582 RON. Profit: 23.820 RON

Cifra de afaceri: 274.582 RON. Profit: 23.820 RON

Cifra de afaceri
274.582 RON -26.99% față de anul precedent
Profit net
23.820 RON -17.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
41.506 RON +69.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 376.067 RON. Profit: 28.964 RON

Cifra de afaceri: 376.067 RON. Profit: 28.964 RON

Cifra de afaceri
376.067 RON +0.95% față de anul precedent
Profit net
28.964 RON -61.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
24.510 RON -78.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 372.538 RON. Profit: 74.552 RON

Cifra de afaceri: 372.538 RON. Profit: 74.552 RON

Cifra de afaceri
372.538 RON
Profit net
74.552 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
115.409 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1995 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBOLISZE PRESTCOM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4321 in Mun. Târgu Mureş (MUREŞ)

BOLISZE PRESTCOM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4321 in Mun. Târgu Mureş (MUREŞ)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4321, Mureş

MOLDO LIGHT S.R.L.
CUI: 47495615CAEN: 4321
Activ
MUREŞ, Sat Chinari Com. Sântana de Mureş2023-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
385.420 RON
Profit
172.435 RON
Angajati
3
ELECTRO MAN R SRL
CUI: 17703870CAEN: 4321
Activ
MUREŞ, Sat Recea Orş. Ungheni2005-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
363.516 RON
Profit
77.827 RON
Angajati
1
ION ENERGETIC S.R.L.
CUI: 44402891CAEN: 4321
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2021-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
395.837 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
BSG SECURITY SISTEMS SRL
CUI: 26235671CAEN: 4321
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2009-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
340.303 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
HOT & COLD PRODEL SRL
CUI: 30799237CAEN: 4321
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2012-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
501.539 RON
Profit
9.369 RON
Angajati
4
SIGELECTRO SRL
CUI: 26455251CAEN: 4321
Activ
MUREŞ, Mun. Sighişoara2010-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
277.926 RON
Profit
0 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4321, Mureş

MULTIVAN SRL
CUI: 6626640CAEN: 4321
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş1994-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.009.664 RON
Profit
538.461 RON
Angajati
8
STOPER TOP LINE SRL
CUI: 7332694CAEN: 4321
Activ
MUREŞ, Mun. Târnăveni1995-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
411.802 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
SOVAL PROD SRL
CUI: 6564998CAEN: 4321
Activ
MUREŞ, Orş. Sovata1994-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.979.315 RON
Profit
619.910 RON
Angajati
3
LEXUS COM SRL
CUI: 7852263CAEN: 4321
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş1995-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.885 RON
Profit
6.676 RON
Angajati
0

Alte firme din Mureş

VETEX COM S.R.L.
CUI: 7209471CAEN: 4773
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş1995-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
434.772 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
EURO AUTO SAN PRESTCOM SRL
CUI: 7209919CAEN: 8210
Activ
MUREŞ, Sat Cristeşti Com. Cristeşti1995-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
171.967 RON
Profit
26.750 RON
Angajati
2
FARIBO PRODCOM SRL
CUI: 7130520CAEN: 4711
Activ
MUREŞ, Sat Trei Sate Com. Ghindari1995-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.956.123 RON
Profit
81.834 RON
Angajati
34
ROMARUZ AGRO SRL
CUI: 7320843CAEN: 4621
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş1995-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.821.928 RON
Profit
148.821 RON
Angajati
2
MISERPANEX SRL
CUI: 6627123CAEN: 1071
Activ
MUREŞ, Sat Cuştelnic Mun. Târnăveni1994-12-27
fara e-Factura
GRANAT COM SRL
CUI: 8028090CAEN: 4777
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş1996-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
163.354 RON
Profit
18.339 RON
Angajati
0
PROD IMPEX MONICA SRL
CUI: 1257704CAEN: 1013
Activ
MUREŞ, Mun. Reghin1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.871.634 RON
Profit
103.988 RON
Angajati
13
NS PROIECT MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 13839943CAEN: 8220
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2001-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.142 RON
Profit
1.232 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BOLISZE PRESTCOM S.R.L.?

CUI-ul BOLISZE PRESTCOM S.R.L. este 7209587.

Unde este sediul BOLISZE PRESTCOM S.R.L.?

BOLISZE PRESTCOM S.R.L. are sediul in Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. Rozmarinului nr. 58, 540236, Mun. Târgu Mureş, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata BOLISZE PRESTCOM S.R.L.?

BOLISZE PRESTCOM S.R.L. a fost infiintata in anul 1995 (31 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BOLISZE PRESTCOM S.R.L. in 2024?

In 2024, BOLISZE PRESTCOM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 378.303 RON.

Ce activitate are BOLISZE PRESTCOM S.R.L.?

BOLISZE PRESTCOM S.R.L. are codul CAEN principal 4321 (Lucrări de instalaţii electrice).

Ce profit a inregistrat BOLISZE PRESTCOM S.R.L. in 2024?

BOLISZE PRESTCOM S.R.L. a inregistrat un profit net de 131.526 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.