Activ Plătitor TVA

F LIFT S.R.L.

CUI: 7250063
CIF: RO7250063
Reg. Com.: J1995000239192
CAEN: 4324
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 2 mai 1995 · 31 ani
Distribuie:

Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 23:15

Despre F LIFT S.R.L.

F LIFT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Miercurea Ciuc, judetul HARGHITA, infiintata in 1995 (31 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii" (cod CAEN 4324), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, F LIFT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 999.172 RON, in crestere fata de anul precedent (+38.4%). Profitul net inregistrat a fost de 72.457 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 194.458 RON in 2008 la 999.172 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
999.172 RON
Venituri totale
999.182 RON
Cheltuieli totale
913.117 RON
Profit brut
86.065 RON
Profit net
72.457 RON
Marja profit net
7,25%
Active imobilizate
29.246 RON
Active circulante
184.784 RON
Stocuri
5.109 RON
Creanțe
114.044 RON
Casa & conturi bănci
65.631 RON
Capital propriu
143.423 RON

Contact

AdresaRomania, HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc, Str. Jigodin nr. 89
Telefon266320222

Adresă sediu social

Romania, HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc, Str. Jigodin nr. 89
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc, Str. Jigodin nr. 89
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 02.05.1995
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Harghita
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
999.172 RON
Rezultat net
72.457 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 999.172 RON 722.005 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 999.182 RON 722.059 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 913.117 RON 645.027 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 86.065 RON 77.032 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 72.457 RON 69.956 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 29.246 RON 2.605 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 184.784 RON 171.236 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 214.030 RON 173.841 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 5.109 RON 33.613 RON
CreanțeSume de încasat 114.044 RON 100.024 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 65.631 RON 37.599 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 70.607 RON 125.119 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 143.423 RON 48.722 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active214.030RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

33,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale214.030 RON
Datorii totale70.607 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
33,9 %Profit net / active totale
ROE
50,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,62 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
67,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 999.172 +38,4% față de anul precedent 999.182 913.117 86.065 +11,7% față de anul precedent 72.457 +3,6% față de anul precedent 0 0
2023 722.005 +69,1% față de anul precedent 722.059 645.027 77.032 -81,7% față de anul precedent 69.956 -83,1% față de anul precedent 0 0
2022 426.928 +21,3% față de anul precedent 754.175 333.341 420.834 +248,4% față de anul precedent 413.449 +252,6% față de anul precedent 0 0
2021 352.092 -2,9% față de anul precedent 352.097 231.304 120.793 -11,3% față de anul precedent 117.272 -11,7% față de anul precedent 0 0
2020 362.626 -13,1% față de anul precedent 362.634 226.453 136.181 -7,1% față de anul precedent 132.802 -6,7% față de anul precedent 0 0
2019 417.380 +33,2% față de anul precedent 417.384 270.870 146.514 +29,8% față de anul precedent 142.341 +29,7% față de anul precedent 0 0
2018 313.430 -0,9% față de anul precedent 313.436 200.587 112.849 -22,9% față de anul precedent 109.714 -23,4% față de anul precedent 0 0
2017 316.171 +17,0% față de anul precedent 318.259 171.815 146.444 +84,5% față de anul precedent 143.262 +86,8% față de anul precedent 0 0
2016 270.311 -31,0% față de anul precedent 270.512 191.127 79.385 -62,2% față de anul precedent 76.681 -56,6% față de anul precedent 0 0
2015 391.838 +37,8% față de anul precedent 391.852 181.645 210.207 +98,1% față de anul precedent 176.574 +89,1% față de anul precedent Neraportat 0
2014 284.383 +14,1% față de anul precedent 284.846 178.748 106.098 +18,5% față de anul precedent 93.402 +24,2% față de anul precedent 0 0
2013 249.195 -21,3% față de anul precedent 249.274 159.717 89.557 -41,5% față de anul precedent 75.228 -40,2% față de anul precedent 0 0
2012 316.562 +35,6% față de anul precedent 316.728 163.670 153.058 +262,2% față de anul precedent 125.809 +254,4% față de anul precedent 0 0
2011 233.526 +7,5% față de anul precedent 235.183 192.922 42.261 -28,9% față de anul precedent 35.499 -28,9% față de anul precedent 0 0
2010 217.309 +3,1% față de anul precedent 217.394 157.928 59.466 +80,3% față de anul precedent 49.951 +149,3% față de anul precedent 0 0
2009 210.696 +8,4% față de anul precedent 210.806 177.827 32.979 -54,9% față de anul precedent 20.039 -67,4% față de anul precedent 0 0
2008 194.458 197.733 124.618 73.115 61.416 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 29.246 184.784 214.030 5.109 114.044 65.631
2023 2.605 171.236 173.841 33.613 100.024 37.599
2022 0 657.811 657.811 0 398.932 258.879
2021 25.004 300.676 325.680 9.156 86.381 205.139
2020 31.931 311.098 343.029 252 88.506 222.340
2019 40.007 314.187 354.194 14.150 100.760 199.277
2018 43.291 274.955 318.246 14.150 134.949 125.856
2017 38.406 316.606 355.012 13.838 65.841 236.927
2016 42.444 245.959 288.403 13.838 49.872 182.249
2015 46.615 355.629 402.244 7.717 68.073 279.839
2014 50.786 299.436 350.222 7.717 82.520 209.199
2013 51.972 247.850 299.822 7.717 66.444 173.689
2012 57.512 294.862 352.374 7.717 44.009 243.136
2011 94.467 203.603 298.070 7.717 46.982 148.904
2010 108.347 192.899 301.246 7.717 43.274 141.908
2009 138.235 150.907 289.142 7.717 25.074 118.116
2008 168.990 148.124 317.114 9.048 26.569 112.507

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 70.607 -43,6% față de anul precedent 143.423 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2023 125.119 -48,8% față de anul precedent 48.722 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2022 244.152 +467,6% față de anul precedent 413.659 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2021 43.016 +39,0% față de anul precedent 282.664 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2020 30.938 -5,0% față de anul precedent 312.091 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2019 32.564 +11,4% față de anul precedent 321.630 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2018 29.243 -83,4% față de anul precedent 289.003 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2017 175.724 +441,8% față de anul precedent 179.288 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2016 32.434 -30,1% față de anul precedent 255.969 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2015 46.382 -40,2% față de anul precedent 355.862 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2014 77.532 +71,1% față de anul precedent 272.690 Neraportat 5 -37,5% față de anul precedent
2013 45.306 -4,2% față de anul precedent 254.516 Neraportat 8 +14,3% față de anul precedent
2012 47.277 -60,2% față de anul precedent 305.097 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2011 118.782 +65,0% față de anul precedent 179.288 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2010 72.007 -19,8% față de anul precedent 229.239 Neraportat 6 +50,0% față de anul precedent
2009 89.815 +17,5% față de anul precedent 199.327 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2008 76.410 240.704 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

6din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare1 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
RSROBERT SEBASTIAN BELDESCUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1995 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1995 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36143/2026capital social, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date asociaţi persoane juridice

capital social, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date asociaţi persoane juridice

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 999.172 RON. Profit: 72.457 RON

Cifra de afaceri: 999.172 RON. Profit: 72.457 RON

Cifra de afaceri
999.172 RON +38.39% față de anul precedent
Profit net
72.457 RON +3.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
70.607 RON -43.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 722.005 RON. Profit: 69.956 RON

Cifra de afaceri: 722.005 RON. Profit: 69.956 RON

Cifra de afaceri
722.005 RON +69.12% față de anul precedent
Profit net
69.956 RON -83.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
125.119 RON -48.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 426.928 RON. Profit: 413.449 RON

Cifra de afaceri: 426.928 RON. Profit: 413.449 RON

Cifra de afaceri
426.928 RON +21.25% față de anul precedent
Profit net
413.449 RON +252.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
244.152 RON +467.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 352.092 RON. Profit: 117.272 RON

Cifra de afaceri: 352.092 RON. Profit: 117.272 RON

Cifra de afaceri
352.092 RON -2.9% față de anul precedent
Profit net
117.272 RON -11.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
43.016 RON +39.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 362.626 RON. Profit: 132.802 RON

Cifra de afaceri: 362.626 RON. Profit: 132.802 RON

Cifra de afaceri
362.626 RON -13.12% față de anul precedent
Profit net
132.802 RON -6.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
30.938 RON -4.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 417.380 RON. Profit: 142.341 RON

Cifra de afaceri: 417.380 RON. Profit: 142.341 RON

Cifra de afaceri
417.380 RON +33.17% față de anul precedent
Profit net
142.341 RON +29.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
32.564 RON +11.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 313.430 RON. Profit: 109.714 RON

Cifra de afaceri: 313.430 RON. Profit: 109.714 RON

Cifra de afaceri
313.430 RON -0.87% față de anul precedent
Profit net
109.714 RON -23.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
29.243 RON -83.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 316.171 RON. Profit: 143.262 RON

Cifra de afaceri: 316.171 RON. Profit: 143.262 RON

Cifra de afaceri
316.171 RON +16.97% față de anul precedent
Profit net
143.262 RON +86.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
175.724 RON +441.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 270.311 RON. Profit: 76.681 RON

Cifra de afaceri: 270.311 RON. Profit: 76.681 RON

Cifra de afaceri
270.311 RON -31.01% față de anul precedent
Profit net
76.681 RON -56.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
32.434 RON -30.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 391.838 RON. Profit: 176.574 RON

Cifra de afaceri: 391.838 RON. Profit: 176.574 RON

Cifra de afaceri
391.838 RON +37.79% față de anul precedent
Profit net
176.574 RON +89.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
46.382 RON -40.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 284.383 RON. Profit: 93.402 RON

Cifra de afaceri: 284.383 RON. Profit: 93.402 RON

Cifra de afaceri
284.383 RON +14.12% față de anul precedent
Profit net
93.402 RON +24.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -37.5% față de anul precedent
Datorii
77.532 RON +71.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 249.195 RON. Profit: 75.228 RON

Cifra de afaceri: 249.195 RON. Profit: 75.228 RON

Cifra de afaceri
249.195 RON -21.28% față de anul precedent
Profit net
75.228 RON -40.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +14.29% față de anul precedent
Datorii
45.306 RON -4.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 316.562 RON. Profit: 125.809 RON

Cifra de afaceri: 316.562 RON. Profit: 125.809 RON

Cifra de afaceri
316.562 RON +35.56% față de anul precedent
Profit net
125.809 RON +254.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
47.277 RON -60.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 233.526 RON. Profit: 35.499 RON

Cifra de afaceri: 233.526 RON. Profit: 35.499 RON

Cifra de afaceri
233.526 RON +7.46% față de anul precedent
Profit net
35.499 RON -28.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
118.782 RON +64.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 217.309 RON. Profit: 49.951 RON

Cifra de afaceri: 217.309 RON. Profit: 49.951 RON

Cifra de afaceri
217.309 RON +3.14% față de anul precedent
Profit net
49.951 RON +149.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +50% față de anul precedent
Datorii
72.007 RON -19.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 210.696 RON. Profit: 20.039 RON

Cifra de afaceri: 210.696 RON. Profit: 20.039 RON

Cifra de afaceri
210.696 RON +8.35% față de anul precedent
Profit net
20.039 RON -67.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
89.815 RON +17.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 194.458 RON. Profit: 61.416 RON

Cifra de afaceri: 194.458 RON. Profit: 61.416 RON

Cifra de afaceri
194.458 RON
Profit net
61.416 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
76.410 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1995 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataF LIFT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4324 in Mun. Miercurea Ciuc (HARGHITA)

F LIFT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4324 in Mun. Miercurea Ciuc (HARGHITA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

01.102026Mentiune · Buletin 36143/2026capital social, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date asociaţi persoane juridice

capital social; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date asociaţi persoane juridice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 25.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
F LIFT S.R.L.
CUI
7250063
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
01.10.2026
Registrul Comerțului
J1995000239192
EUID
ROONRC.J1995000239192
Sediu
Municipiul Miercurea Ciuc, Jud. Harghita, Strada JIGODIN, Nr. 89, Ap. 1
Județ
Harghita
Număr încheiere
769950
Data încheierii
30.09.2026
Număr dosar
3506218
Data dosarului
02.09.2026
Tribunal
Harghita
Registrator
Ana Luminiţa Ioniţă

Subiecte

capital social, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date asociaţi persoane juridice

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3506218 din 02.09.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 25.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 36143/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4324, Harghita

LIFT SERVICE SRL
CUI: 6179151CAEN: 4324
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc1994-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.545.487 RON
Profit
220.056 RON
Angajati
0
SIMI-BAU S.R.L.
CUI: 28339997CAEN: 4324
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc2011-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
127.700 RON
Profit
8.432 RON
Angajati
0
TIMBERMATRIX S.R.L.
CUI: 36147704CAEN: 4324
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2016-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.791.540 RON
Profit
699.007 RON
Angajati
1
TERA-CONSTR SRL
CUI: 6682276CAEN: 4324
Activ
HARGHITA, Sat Sândominic Com. Sândominic1994-12-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
113.540 RON
Profit
5.479 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4324, Harghita

Alte firme din Harghita

CARDIOPED SRL
CUI: 7250039CAEN: 8622
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc1995-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
239.823 RON
Profit
119.415 RON
Angajati
1
GRUNS TRANS SRL
CUI: 7250110CAEN: 2553
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc1995-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.911.989 RON
Profit
633.774 RON
Angajati
41
BAYO SRL
CUI: 7294191CAEN: 4711
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc1995-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.016.892 RON
Profit
361.943 RON
Angajati
8
KALORISZ IMPEX SRL
CUI: 6754410CAEN: 4711
Activ
HARGHITA, Sat Mădăraş Com. Mădăraş1995-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
952.232 RON
Profit
7.233 RON
Angajati
2
ARC COMPANY SRL
CUI: 7947002CAEN: 2222
Activ
HARGHITA, Sat Tămaşu Com. Dealu1995-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.042.130 RON
Profit
243.986 RON
Angajati
10
PSYCHE SRL
CUI: 515163CAEN: 8690
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc1992-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EMIRAD-TOP SRL
CUI: 15430456CAEN: 1610
Activ
HARGHITA, Sat Bilbor Com. Bilbor2003-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
197.053 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul F LIFT S.R.L.?

CUI-ul F LIFT S.R.L. este 7250063.

Unde este sediul F LIFT S.R.L.?

F LIFT S.R.L. are sediul in Romania, HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc, Str. Jigodin nr. 89, Mun. Miercurea Ciuc, judetul HARGHITA.

Cand a fost infiintata F LIFT S.R.L.?

F LIFT S.R.L. a fost infiintata in anul 1995 (31 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a F LIFT S.R.L. in 2024?

In 2024, F LIFT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 999.172 RON.

Cati angajati are F LIFT S.R.L.?

F LIFT S.R.L. a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are F LIFT S.R.L.?

F LIFT S.R.L. are codul CAEN principal 4324 (Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii).

Ce profit a inregistrat F LIFT S.R.L. in 2024?

F LIFT S.R.L. a inregistrat un profit net de 72.457 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.