Suspendat

HELIXIS PROD SRL

CUI: 7285215
CIF: 7285215
Reg. Com.: J27/290/1995
CAEN: 2229
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 mai 1995 · 31 ani
Suspendată din: 1 august 2026
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 07:36

Despre HELIXIS PROD SRL

HELIXIS PROD SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Podoleni Com. Podoleni, judetul NEAMŢ, infiintata in 1995 (31 ani de activitate). Activeaza in sectorul industria prelucratoare (cod CAEN 2229). Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca suspendat (din august 2026).

In 2024, HELIXIS PROD SRL a raportat o cifra de afaceri de 398.526 RON, in scadere fata de anul precedent (-14.5%). Profitul net inregistrat a fost de 26.396 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 649.931 RON in 2008 la 398.526 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
398.526 RON
Venituri totale
419.423 RON
Cheltuieli totale
386.606 RON
Profit brut
32.817 RON
Profit net
26.396 RON
Marja profit net
6,62%
Active imobilizate
266.901 RON
Active circulante
256.393 RON
Stocuri
26.596 RON
Creanțe
44.436 RON
Casa & conturi bănci
185.361 RON
Capital propriu
506.933 RON

Contact

AdresaRomania, NEAMŢ, Sat Podoleni Com. Podoleni, Str. ALEXANDRU PODOLEANU nr. 905, 617335
Telefon0233221003
Fax0233299440

Adresă sediu social

Romania, NEAMŢ, Sat Podoleni Com. Podoleni, Str. ALEXANDRU PODOLEANU nr. 905, 617335
Cod poștal: 617335
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, NEAMŢ, Sat Podoleni Com. Podoleni, Str. ALEXANDRU PODOLEANU nr. 905, 617335
Cod postal
617335
Date juridice și fiscale

Alte date din registru

Data inactivării în sursă
1 august 2026
Data suspendării
1 august 2026

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Suspendare activitate din 01.08.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 17 august 2026

Stare inactivitate

Status inactiv
Da
Data inactivare
17 august 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
398.526 RON
Rezultat net
26.396 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 398.526 RON 466.271 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 419.423 RON 466.296 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 386.606 RON 451.496 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 32.817 RON 14.800 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 26.396 RON 10.230 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 266.901 RON 296.665 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 256.393 RON 247.300 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 523.294 RON 543.965 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 26.596 RON 11.587 RON
CreanțeSume de încasat 44.436 RON 82.042 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 185.361 RON 153.671 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 16.361 RON 33.429 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 506.933 RON 510.536 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active523.294RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

3,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale523.294 RON
Datorii totale16.361 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
5,0 %Profit net / active totale
ROE
5,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
15,67 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
96,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 398.526 -14,5% față de anul precedent 419.423 386.606 32.817 +121,7% față de anul precedent 26.396 +158,0% față de anul precedent 0 0
2023 466.271 -4,6% față de anul precedent 466.296 451.496 14.800 -80,9% față de anul precedent 10.230 -85,9% față de anul precedent 0 0
2022 488.531 +39,3% față de anul precedent 488.531 411.016 77.515 +5.091,9% față de anul precedent 72.728 +8.834,6% față de anul precedent 0 0
2021 350.824 -1,1% față de anul precedent 350.873 349.380 1.493 +176,0% față de anul precedent 814 +79,3% față de anul precedent 0 0
2020 354.587 -22,2% față de anul precedent 364.471 363.930 541 454 0 0
2019 455.845 -19,5% față de anul precedent 520.869 541.797 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 20.928 20.928
2018 566.247 -24,9% față de anul precedent 623.247 622.999 248 -98,9% față de anul precedent 208 -98,9% față de anul precedent 0 0
2017 753.447 -55,7% față de anul precedent 702.491 680.178 22.313 -85,7% față de anul precedent 18.299 -86,3% față de anul precedent 0 0
2016 1.700.485 +263,2% față de anul precedent 902.669 747.059 155.610 +768,6% față de anul precedent 133.158 +790,6% față de anul precedent 0 0
2015 468.246 +10,7% față de anul precedent 647.433 629.517 17.916 +93,9% față de anul precedent 14.951 +232,3% față de anul precedent Neraportat 0
2014 423.037 -7,5% față de anul precedent 677.563 668.321 9.242 -75,9% față de anul precedent 4.499 -83,7% față de anul precedent 0 0
2013 457.239 +19,2% față de anul precedent 795.583 757.257 38.326 +281,9% față de anul precedent 27.615 +644,9% față de anul precedent 0 0
2012 383.747 -9,9% față de anul precedent 385.716 375.680 10.036 +10,0% față de anul precedent 3.707 -29,0% față de anul precedent 0 0
2011 425.695 +37,3% față de anul precedent 528.693 519.569 9.124 +8,9% față de anul precedent 5.224 +177,9% față de anul precedent 0 0
2010 310.125 -23,9% față de anul precedent 301.454 293.074 8.380 -71,8% față de anul precedent 1.880 -90,3% față de anul precedent 0 0
2009 407.390 -37,3% față de anul precedent 413.540 383.860 29.680 +201,2% față de anul precedent 19.286 +158,9% față de anul precedent 0 0
2008 649.931 653.190 643.336 9.854 7.449 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 266.901 256.393 523.294 26.596 44.436 185.361
2023 296.665 247.300 543.965 11.587 82.042 153.671
2022 216.142 463.633 679.775 3.558 130.928 329.147
2021 313.117 284.687 597.804 29.551 109.953 145.183
2020 410.638 187.527 598.165 46.094 96.565 44.868
2019 383.950 287.135 671.085 107.373 89.763 89.999
2018 364.285 338.005 702.290 42.573 146.343 149.089
2017 357.702 359.907 717.609 34.220 160.725 164.962
2016 408.010 329.834 737.844 76.557 208.729 44.548
2015 271.827 1.186.286 1.458.113 889.759 159.727 136.800
2014 253.366 880.495 1.133.861 702.684 115.248 62.563
2013 225.762 726.720 952.482 486.722 210.757 29.241
2012 217.751 297.639 515.390 151.509 140.024 6.106
2011 240.398 289.873 530.271 129.957 152.500 7.416
2010 263.048 158.252 421.300 10.501 125.210 22.541
2009 282.924 204.389 487.313 35.298 161.269 7.822
2008 319.489 213.705 533.194 53.089 154.136 6.480

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 16.361 -51,1% față de anul precedent 506.933 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2023 33.429 +13,4% față de anul precedent 510.536 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2022 29.468 +13,7% față de anul precedent 650.307 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 25.929 +21,2% față de anul precedent 577.579 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2020 21.400 -44,0% față de anul precedent 576.765 Neraportat 3 -62,5% față de anul precedent
2019 38.211 -11,5% față de anul precedent 641.311 Neraportat 8 -27,3% față de anul precedent
2018 43.183 -26,5% față de anul precedent 659.107 Neraportat 11 +10,0% față de anul precedent
2017 58.710 -39,6% față de anul precedent 658.899 Neraportat 10 -9,1% față de anul precedent
2016 97.244 -90,8% față de anul precedent 640.600 Neraportat 11 0,0% față de anul precedent
2015 1.056.591 +41,4% față de anul precedent 401.522 Neraportat 11 -8,3% față de anul precedent
2014 747.290 +32,9% față de anul precedent 386.571 Neraportat 12 0,0% față de anul precedent
2013 562.409 +299,0% față de anul precedent 390.073 Neraportat 12 +20,0% față de anul precedent
2012 140.955 -10,9% față de anul precedent 374.435 Neraportat 10 +42,9% față de anul precedent
2011 158.264 +300,5% față de anul precedent 372.007 Neraportat 7 +40,0% față de anul precedent
2010 39.517 +14,8% față de anul precedent 381.783 Neraportat 5 -28,6% față de anul precedent
2009 34.410 -63,2% față de anul precedent 452.903 Neraportat 7 -58,8% față de anul precedent
2008 93.577 439.617 Neraportat 17

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
NMNECULAI MURARUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

23 repere. O singură cronologie.

Din 1995 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1995 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
23 repere · toți anii

2026 4 repere

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 29740/2026suspendare activitate firma de la 01.08.2026 până la 01.08.2029

suspendare activitate firma de la 01.08.2026 până la 01.08.2029

Deschide înregistrarea completă
Stare companieStare companieActivitatea firmei a fost suspendataActivitatea companiei a fost suspendata temporar.

Activitatea companiei a fost suspendata temporar.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 398.526 RON. Profit: 26.396 RON

Cifra de afaceri: 398.526 RON. Profit: 26.396 RON

Cifra de afaceri
398.526 RON -14.53% față de anul precedent
Profit net
26.396 RON +158.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
16.361 RON -51.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 466.271 RON. Profit: 10.230 RON

Cifra de afaceri: 466.271 RON. Profit: 10.230 RON

Cifra de afaceri
466.271 RON -4.56% față de anul precedent
Profit net
10.230 RON -85.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
33.429 RON +13.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 488.531 RON. Profit: 72.728 RON

Cifra de afaceri: 488.531 RON. Profit: 72.728 RON

Cifra de afaceri
488.531 RON +39.25% față de anul precedent
Profit net
72.728 RON +8834.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
29.468 RON +13.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 350.824 RON. Profit: 814 RON

Cifra de afaceri: 350.824 RON. Profit: 814 RON

Cifra de afaceri
350.824 RON -1.06% față de anul precedent
Profit net
814 RON +79.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
25.929 RON +21.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 354.587 RON. Profit: 454 RON

Cifra de afaceri: 354.587 RON. Profit: 454 RON

Cifra de afaceri
354.587 RON -22.21% față de anul precedent
Profit net
454 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -62.5% față de anul precedent
Datorii
21.400 RON -44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 455.845 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 455.845 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
455.845 RON -19.5% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
20.928 RON
Angajati
8 -27.27% față de anul precedent
Datorii
38.211 RON -11.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 566.247 RON. Profit: 208 RON

Cifra de afaceri: 566.247 RON. Profit: 208 RON

Cifra de afaceri
566.247 RON -24.85% față de anul precedent
Profit net
208 RON -98.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +10% față de anul precedent
Datorii
43.183 RON -26.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 753.447 RON. Profit: 18.299 RON

Cifra de afaceri: 753.447 RON. Profit: 18.299 RON

Cifra de afaceri
753.447 RON -55.69% față de anul precedent
Profit net
18.299 RON -86.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 -9.09% față de anul precedent
Datorii
58.710 RON -39.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.700.485 RON. Profit: 133.158 RON

Cifra de afaceri: 1.700.485 RON. Profit: 133.158 RON

Cifra de afaceri
1.700.485 RON +263.16% față de anul precedent
Profit net
133.158 RON +790.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 0% față de anul precedent
Datorii
97.244 RON -90.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 468.246 RON. Profit: 14.951 RON

Cifra de afaceri: 468.246 RON. Profit: 14.951 RON

Cifra de afaceri
468.246 RON +10.69% față de anul precedent
Profit net
14.951 RON +232.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -8.33% față de anul precedent
Datorii
1.056.591 RON +41.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 423.037 RON. Profit: 4.499 RON

Cifra de afaceri: 423.037 RON. Profit: 4.499 RON

Cifra de afaceri
423.037 RON -7.48% față de anul precedent
Profit net
4.499 RON -83.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 0% față de anul precedent
Datorii
747.290 RON +32.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 457.239 RON. Profit: 27.615 RON

Cifra de afaceri: 457.239 RON. Profit: 27.615 RON

Cifra de afaceri
457.239 RON +19.15% față de anul precedent
Profit net
27.615 RON +644.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +20% față de anul precedent
Datorii
562.409 RON +299% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 383.747 RON. Profit: 3.707 RON

Cifra de afaceri: 383.747 RON. Profit: 3.707 RON

Cifra de afaceri
383.747 RON -9.85% față de anul precedent
Profit net
3.707 RON -29.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +42.86% față de anul precedent
Datorii
140.955 RON -10.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 425.695 RON. Profit: 5.224 RON

Cifra de afaceri: 425.695 RON. Profit: 5.224 RON

Cifra de afaceri
425.695 RON +37.27% față de anul precedent
Profit net
5.224 RON +177.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +40% față de anul precedent
Datorii
158.264 RON +300.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 310.125 RON. Profit: 1.880 RON

Cifra de afaceri: 310.125 RON. Profit: 1.880 RON

Cifra de afaceri
310.125 RON -23.88% față de anul precedent
Profit net
1.880 RON -90.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -28.57% față de anul precedent
Datorii
39.517 RON +14.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 23 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

07.082026Mentiune · Buletin 29740/2026suspendare activitate firma de la 01.08.2026 până la 01.08.2029

suspendare activitate firma de la 01.08.2026 până la 01.08.2029, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
HELIXIS PROD SRL
CUI
7285215
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
07.08.2026
Registrul Comerțului
J27/290/1995
EUID
ROONRC.J27/290/1995
Sediu
Sat Podoleni, Comuna Podoleni, Jud. Neamţ, Str. ALEXANDRU PODOLEANU, Nr. 905
Județ
Neamţ
Număr încheiere
623466
Data încheierii
06.08.2026
Număr dosar
2989877
Data dosarului
29.07.2026
Tribunal
Neamt
Registrator
Adriana Florentina Mihăilescu

Subiecte

suspendare activitate firma de la 01.08.2026 până la 01.08.2029

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 01 din 28.07.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2989877 din 29.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 29740/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 2229, Neamţ

COMFIL RO SRL
CUI: 22653043CAEN: 2229
Activ
NEAMŢ, Orş. Târgu Neamţ2007-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.892.066 RON
Profit
20.315 RON
Angajati
16
HOUSE DESIGN BOUTIQUE S.R.L.
CUI: 49634744CAEN: 2229
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2024-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.744 RON
Profit
844 RON
Angajati
0
SINDFIBRE SA
CUI: 3933225CAEN: 2229
Activ
NEAMŢ, Sat Săvineşti Com. Săvineşti1993-05-14
fara e-Factura
RODMIL COM S.R.L.
CUI: 6380677CAEN: 2229
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ1994-11-11
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul HELIXIS PROD SRL?

CUI-ul HELIXIS PROD SRL este 7285215.

Unde este sediul HELIXIS PROD SRL?

HELIXIS PROD SRL are sediul in Romania, NEAMŢ, Sat Podoleni Com. Podoleni, Str. ALEXANDRU PODOLEANU nr. 905, 617335, Sat Podoleni Com. Podoleni, judetul NEAMŢ.

Cand a fost infiintata HELIXIS PROD SRL?

HELIXIS PROD SRL a fost infiintata in anul 1995 (31 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a HELIXIS PROD SRL in 2024?

In 2024, HELIXIS PROD SRL a raportat o cifra de afaceri de 398.526 RON.

Cati angajati are HELIXIS PROD SRL?

HELIXIS PROD SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are HELIXIS PROD SRL?

HELIXIS PROD SRL are codul CAEN principal 2229.

Ce profit a inregistrat HELIXIS PROD SRL in 2024?

HELIXIS PROD SRL a inregistrat un profit net de 26.396 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.