Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Surse și actualizareActualizat: 11 octombrie 2026 la 18:54
Despre DRAGON R.C. SRL
DRAGON R.C. SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Alba Iulia, judetul ALBA, infiintata in 1995 (31 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie" (cod CAEN 1071), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, DRAGON R.C. SRL a raportat o cifra de afaceri de 9.155.497 RON, in crestere fata de anul precedent (+19.0%). Profitul net inregistrat a fost de 1.222.008 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 62, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.275.439 RON in 2008 la 9.155.497 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 9.155.497 RON
- Venituri totale
- 11.504.435 RON
- Cheltuieli totale
- 10.095.211 RON
- Profit brut
- 1.409.224 RON
- Profit net
- 1.222.008 RON
- Marja profit net
- 13,35%
- Active imobilizate
- 4.538.572 RON
- Active circulante
- 1.085.365 RON
- Stocuri
- 149.516 RON
- Creanțe
- 514.608 RON
- Casa & conturi bănci
- 421.241 RON
- Capital propriu
- 3.204.485 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ALBA, Mun. Alba Iulia, Bld. Republicii nr. 47
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 18.05.1995
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 ianuarie 2024)
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 martie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 9.155.497 RON
- Rezultat net
- 1.222.008 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 9.155.497 RON | 7.694.718 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 11.504.435 RON | 9.571.691 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 10.095.211 RON | 8.899.889 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 1.409.224 RON | 671.802 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 1.222.008 RON | 550.799 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 4.538.572 RON | 4.370.505 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 1.085.365 RON | 1.223.013 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 5.623.937 RON | 5.593.518 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 149.516 RON | 424.072 RON |
| CreanțeSume de încasat | 514.608 RON | 391.136 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 421.241 RON | 407.805 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 1.531.097 RON | 2.601.567 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 3.204.485 RON | 1.968.216 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 62 persoane | 58 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 21,7 %Profit net / active totale
- ROE
- 38,1 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,71 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 57,0 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 9.155.497 +19,0% față de anul precedent | 11.504.435 | 10.095.211 | 1.409.224 +109,8% față de anul precedent | 1.222.008 +121,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 7.694.718 +31,2% față de anul precedent | 9.571.691 | 8.899.889 | 671.802 +135,8% față de anul precedent | 550.799 +123,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 5.863.277 +14,6% față de anul precedent | 7.527.985 | 7.243.112 | 284.873 +148,6% față de anul precedent | 246.501 +154,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 5.114.542 +11,0% față de anul precedent | 6.361.758 | 6.247.147 | 114.611 +6,3% față de anul precedent | 96.744 +6,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 4.607.124 +2,8% față de anul precedent | 5.742.748 | 5.634.957 | 107.791 -15,7% față de anul precedent | 91.141 -17,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 4.481.104 +27,9% față de anul precedent | 5.576.768 | 5.448.921 | 127.847 -63,5% față de anul precedent | 109.826 -63,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 3.504.205 +1,7% față de anul precedent | 5.532.752 | 5.182.684 | 350.068 | 300.134 | 0 | 0 |
| 2017 | 3.447.422 +12,5% față de anul precedent | 5.110.563 | 5.128.313 | 0 | 0 | 17.750 | 24.881 |
| 2016 | 3.063.951 +19,6% față de anul precedent | 4.208.398 | 4.356.413 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 148.015 | 148.015 |
| 2015 | 2.561.373 +13,2% față de anul precedent | 3.588.102 | 3.558.881 | 29.221 -66,7% față de anul precedent | 4.104 -93,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2014 | 2.262.904 +18,0% față de anul precedent | 3.025.268 | 2.937.499 | 87.769 +800,8% față de anul precedent | 66.004 +15.393,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 1.917.873 -7,8% față de anul precedent | 2.691.323 | 2.681.580 | 9.743 +12,6% față de anul precedent | 426 -82,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 2.081.033 -7,2% față de anul precedent | 2.745.203 | 2.736.549 | 8.654 -55,8% față de anul precedent | 2.361 +2,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 2.241.362 +78,4% față de anul precedent | 2.944.201 | 2.924.616 | 19.585 +123,6% față de anul precedent | 2.306 +5,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 1.256.680 -8,1% față de anul precedent | 1.763.613 | 1.754.854 | 8.759 -20,6% față de anul precedent | 2.179 -50,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 1.367.104 +7,2% față de anul precedent | 1.673.625 | 1.662.594 | 11.031 -49,5% față de anul precedent | 4.374 -75,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 1.275.439 | 1.589.679 | 1.567.858 | 21.821 | 18.118 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4.538.572 | 1.085.365 | 5.623.937 | 149.516 | 514.608 | 421.241 |
| 2023 | 4.370.505 | 1.223.013 | 5.593.518 | 424.072 | 391.136 | 407.805 |
| 2022 | 4.412.870 | 2.148.068 | 6.560.938 | 930.438 | 376.434 | 841.196 |
| 2021 | 4.600.836 | 1.775.145 | 6.375.981 | 1.041.285 | 281.447 | 452.413 |
| 2020 | 4.967.808 | 1.483.783 | 6.451.591 | 746.541 | 351.604 | 385.638 |
| 2019 | 5.245.383 | 1.302.369 | 6.547.752 | 756.304 | 328.059 | 218.006 |
| 2018 | 5.542.695 | 1.252.113 | 6.794.808 | 1.003.181 | 138.171 | 110.761 |
| 2017 | 5.913.913 | 1.024.202 | 6.938.115 | 646.714 | 301.385 | 76.103 |
| 2016 | 6.278.650 | 841.050 | 7.119.700 | 517.391 | 243.866 | 79.793 |
| 2015 | 6.222.511 | 1.933.412 | 8.155.923 | 381.735 | 1.074.074 | 477.603 |
| 2014 | 3.537.574 | 1.918.776 | 5.456.350 | 648.563 | 1.144.418 | 125.795 |
| 2013 | 3.167.098 | 1.801.274 | 4.968.372 | 807.953 | 895.386 | 97.935 |
| 2012 | 2.648.186 | 1.731.806 | 4.379.992 | 544.854 | 1.178.858 | 8.094 |
| 2011 | 2.196.410 | 2.055.054 | 4.251.464 | 479.518 | 1.509.300 | 66.236 |
| 2010 | 1.134.090 | 2.200.149 | 3.334.239 | 799.998 | 250.108 | 1.150.043 |
| 2009 | 1.138.292 | 589.797 | 1.728.089 | 557.955 | 26.468 | 5.374 |
| 2008 | 1.060.268 | 559.025 | 1.619.293 | 516.494 | 31.086 | 11.445 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.531.097 -41,2% față de anul precedent | 3.204.485 | Neraportat | 62 +6,9% față de anul precedent |
| 2023 | 2.601.567 -27,8% față de anul precedent | 1.968.216 | Neraportat | 58 +9,4% față de anul precedent |
| 2022 | 3.602.194 -7,3% față de anul precedent | 1.417.417 | Neraportat | 53 +1,9% față de anul precedent |
| 2021 | 3.887.437 +0,3% față de anul precedent | 1.178.947 | Neraportat | 52 -3,7% față de anul precedent |
| 2020 | 3.876.736 -0,3% față de anul precedent | 1.082.203 | Neraportat | 54 +1,9% față de anul precedent |
| 2019 | 3.886.678 -4,4% față de anul precedent | 991.062 | Neraportat | 53 +35,9% față de anul precedent |
| 2018 | 4.066.198 -6,1% față de anul precedent | 881.237 | Neraportat | 39 +44,4% față de anul precedent |
| 2017 | 4.331.835 +0,3% față de anul precedent | 581.102 | Neraportat | 27 -6,9% față de anul precedent |
| 2016 | 4.319.649 -7,7% față de anul precedent | 605.993 | Neraportat | 29 +16,0% față de anul precedent |
| 2015 | 4.678.900 +157,5% față de anul precedent | 1.146.512 | Neraportat | 25 +8,7% față de anul precedent |
| 2014 | 1.817.247 +31,0% față de anul precedent | 1.300.899 | Neraportat | 23 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 1.387.581 +55,3% față de anul precedent | 1.234.895 | Neraportat | 23 +15,0% față de anul precedent |
| 2012 | 893.769 +18,1% față de anul precedent | 1.132.635 | Neraportat | 20 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 756.705 -33,7% față de anul precedent | 1.130.274 | Neraportat | 20 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 1.141.073 +58,6% față de anul precedent | 1.010.924 | Neraportat | 20 +42,9% față de anul precedent |
| 2009 | 719.344 -28,4% față de anul precedent | 1.008.745 | Neraportat | 14 -26,3% față de anul precedent |
| 2008 | 1.003.923 | 615.370 | Neraportat | 19 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| OMOVIDIU MOLDOVAN | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
22 repere. O singură cronologie.
Din 1995 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 25961/2026sedii secundare
sedii secundare
Deschide înregistrarea completă2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 9.155.497 RON. Profit: 1.222.008 RON
Cifra de afaceri: 9.155.497 RON. Profit: 1.222.008 RON
- Cifra de afaceri
- 9.155.497 RON +18.98% față de anul precedent
- Profit net
- 1.222.008 RON +121.86% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 62 +6.9% față de anul precedent
- Datorii
- 1.531.097 RON -41.15% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 7.694.718 RON. Profit: 550.799 RON
Cifra de afaceri: 7.694.718 RON. Profit: 550.799 RON
- Cifra de afaceri
- 7.694.718 RON +31.24% față de anul precedent
- Profit net
- 550.799 RON +123.45% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 58 +9.43% față de anul precedent
- Datorii
- 2.601.567 RON -27.78% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 5.863.277 RON. Profit: 246.501 RON
Cifra de afaceri: 5.863.277 RON. Profit: 246.501 RON
- Cifra de afaceri
- 5.863.277 RON +14.64% față de anul precedent
- Profit net
- 246.501 RON +154.8% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 53 +1.92% față de anul precedent
- Datorii
- 3.602.194 RON -7.34% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 5.114.542 RON. Profit: 96.744 RON
Cifra de afaceri: 5.114.542 RON. Profit: 96.744 RON
- Cifra de afaceri
- 5.114.542 RON +11.01% față de anul precedent
- Profit net
- 96.744 RON +6.15% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 52 -3.7% față de anul precedent
- Datorii
- 3.887.437 RON +0.28% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 4.607.124 RON. Profit: 91.141 RON
Cifra de afaceri: 4.607.124 RON. Profit: 91.141 RON
- Cifra de afaceri
- 4.607.124 RON +2.81% față de anul precedent
- Profit net
- 91.141 RON -17.01% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 54 +1.89% față de anul precedent
- Datorii
- 3.876.736 RON -0.26% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 4.481.104 RON. Profit: 109.826 RON
Cifra de afaceri: 4.481.104 RON. Profit: 109.826 RON
- Cifra de afaceri
- 4.481.104 RON +27.88% față de anul precedent
- Profit net
- 109.826 RON -63.41% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 53 +35.9% față de anul precedent
- Datorii
- 3.886.678 RON -4.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 3.504.205 RON. Profit: 300.134 RON
Cifra de afaceri: 3.504.205 RON. Profit: 300.134 RON
- Cifra de afaceri
- 3.504.205 RON +1.65% față de anul precedent
- Profit net
- 300.134 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 39 +44.44% față de anul precedent
- Datorii
- 4.066.198 RON -6.13% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 3.447.422 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 3.447.422 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 3.447.422 RON +12.52% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 24.881 RON
- Angajati
- 27 -6.9% față de anul precedent
- Datorii
- 4.331.835 RON +0.28% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 3.063.951 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 3.063.951 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 3.063.951 RON +19.62% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 148.015 RON
- Angajati
- 29 +16% față de anul precedent
- Datorii
- 4.319.649 RON -7.68% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 2.561.373 RON. Profit: 4.104 RON
Cifra de afaceri: 2.561.373 RON. Profit: 4.104 RON
- Cifra de afaceri
- 2.561.373 RON +13.19% față de anul precedent
- Profit net
- 4.104 RON -93.78% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 25 +8.7% față de anul precedent
- Datorii
- 4.678.900 RON +157.47% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 2.262.904 RON. Profit: 66.004 RON
Cifra de afaceri: 2.262.904 RON. Profit: 66.004 RON
- Cifra de afaceri
- 2.262.904 RON +17.99% față de anul precedent
- Profit net
- 66.004 RON +15393.9% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 23 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.817.247 RON +30.97% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 3 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.917.873 RON. Profit: 426 RON
Cifra de afaceri: 1.917.873 RON. Profit: 426 RON
- Cifra de afaceri
- 1.917.873 RON -7.84% față de anul precedent
- Profit net
- 426 RON -81.96% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 23 +15% față de anul precedent
- Datorii
- 1.387.581 RON +55.25% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 2.081.033 RON. Profit: 2.361 RON
Cifra de afaceri: 2.081.033 RON. Profit: 2.361 RON
- Cifra de afaceri
- 2.081.033 RON -7.15% față de anul precedent
- Profit net
- 2.361 RON +2.39% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 20 0% față de anul precedent
- Datorii
- 893.769 RON +18.11% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 2.241.362 RON. Profit: 2.306 RON
Cifra de afaceri: 2.241.362 RON. Profit: 2.306 RON
- Cifra de afaceri
- 2.241.362 RON +78.36% față de anul precedent
- Profit net
- 2.306 RON +5.83% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 20 0% față de anul precedent
- Datorii
- 756.705 RON -33.68% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.256.680 RON. Profit: 2.179 RON
Cifra de afaceri: 1.256.680 RON. Profit: 2.179 RON
- Cifra de afaceri
- 1.256.680 RON -8.08% față de anul precedent
- Profit net
- 2.179 RON -50.18% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 20 +42.86% față de anul precedent
- Datorii
- 1.141.073 RON +58.63% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.367.104 RON. Profit: 4.374 RON
Cifra de afaceri: 1.367.104 RON. Profit: 4.374 RON
- Cifra de afaceri
- 1.367.104 RON +7.19% față de anul precedent
- Profit net
- 4.374 RON -75.86% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 14 -26.32% față de anul precedent
- Datorii
- 719.344 RON -28.35% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2009Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
09.072026Mentiune · Buletin 25961/2026sedii secundare
sedii secundare, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- DRAGON R.C. SRL
- CUI
- 7312522
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 09.07.2026
- Registrul Comerțului
- J1992001099015
- EUID
- ROONRC.J1992001099015
- Sediu
- Municipiul Alba Iulia, Jud. Alba, Bulevardul REPUBLICII, Nr. 47, Bl. 111, Ap. 1
- Județ
- Alba
- Număr încheiere
- 546530
- Data încheierii
- 08.07.2026
- Număr dosar
- 2658242
- Data dosarului
- 03.07.2026
- Tribunal
- Alba
- Registrator
- Nicolae Octavian Rusu
Subiecte
sedii secundare
Documente menționate
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 263 din 03.07.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 03.07.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 1071, Alba
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1071, Alba
Alte firme din Alba
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul DRAGON R.C. SRL?
CUI-ul DRAGON R.C. SRL este 7312522.
Unde este sediul DRAGON R.C. SRL?
DRAGON R.C. SRL are sediul in Romania, ALBA, Mun. Alba Iulia, Bld. Republicii nr. 47, Mun. Alba Iulia, judetul ALBA.
Cand a fost infiintata DRAGON R.C. SRL?
DRAGON R.C. SRL a fost infiintata in anul 1995 (31 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a DRAGON R.C. SRL in 2024?
In 2024, DRAGON R.C. SRL a raportat o cifra de afaceri de 9.155.497 RON.
Cati angajati are DRAGON R.C. SRL?
DRAGON R.C. SRL a raportat un numar mediu de 62 salariati in 2024.
Ce activitate are DRAGON R.C. SRL?
DRAGON R.C. SRL are codul CAEN principal 1071 (Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie).
Ce profit a inregistrat DRAGON R.C. SRL in 2024?
DRAGON R.C. SRL a inregistrat un profit net de 1.222.008 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 11 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 11 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.