Activ Plătitor TVAe‑Factură

GREMAG 95 EXIM SRL

CUI: 7317520
CIF: RO7317520
Reg. Com.: J1995002616407
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 mai 1995 · 31 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 9 octombrie 2026 la 23:38

Despre GREMAG 95 EXIM SRL

GREMAG 95 EXIM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 1995 (31 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, GREMAG 95 EXIM SRL a raportat o cifra de afaceri de 933.360 RON, in crestere fata de anul precedent (+46.8%). Profitul net inregistrat a fost de 177.316 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 17 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 111.124 RON in 2008 la 933.360 RON in 2025.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
933.360 RON
Venituri totale
937.555 RON
Cheltuieli totale
735.669 RON
Profit brut
201.886 RON
Profit net
177.316 RON
Marja profit net
19,00%
Active imobilizate
58 RON
Active circulante
384.359 RON
Stocuri
326.191 RON
Creanțe
57.473 RON
Casa & conturi bănci
695 RON
Capital propriu
-424.686 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Anton Bacalbaşa nr. 17, 41927
Telefon0722043155

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Anton Bacalbaşa nr. 17, 41927
Cod poștal: 41927
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. ANTON BACALBASA nr. 17, 41927
Cod postal
41927
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.05.1995
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
933.360 RON
Rezultat net
177.316 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 933.360 RON 635.848 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 937.555 RON 650.118 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 735.669 RON 667.766 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 201.886 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 177.316 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 17.648 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 34.442 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 58 RON 7.750 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 384.359 RON 121.536 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 384.417 RON 129.286 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 326.191 RON 40.498 RON
CreanțeSume de încasat 57.473 RON 25.487 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 695 RON 55.551 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 812.785 RON 734.946 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -424.686 RON -602.002 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active384.417RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

211,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale384.417 RON
Datorii totale812.785 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
46,1 %Profit net / active totale
ROE
-41,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,47 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-110,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 18 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 933.360 +46,8% față de anul precedent 937.555 735.669 201.886 177.316 0 0
2024 635.848 +1,0% față de anul precedent 650.118 667.766 0 0 17.648 34.442
2023 629.698 +16,1% față de anul precedent 630.350 660.016 0 0 29.666 35.979
2022 542.588 +0,0% față de anul precedent 546.789 591.881 0 0 45.092 50.548
2021 542.552 -30,4% față de anul precedent 566.499 642.440 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 75.941 81.401
2020 779.670 +93,8% față de anul precedent 790.369 741.602 48.767 41.297 0 0
2019 402.332 -7,1% față de anul precedent 402.416 424.297 0 0 21.881 25.911
2018 433.252 +8,2% față de anul precedent 449.957 609.738 0 0 159.781 164.285
2017 400.370 -0,1% față de anul precedent 402.990 534.133 0 0 131.143 131.143
2016 400.859 -13,7% față de anul precedent 492.400 494.465 0 0 2.065 2.065
2015 464.610 +31,6% față de anul precedent 464.897 493.286 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent Neraportat 28.389
2014 352.960 -20,0% față de anul precedent 389.623 379.068 10.555 10.555 0 0
2013 441.156 +29,1% față de anul precedent 456.153 480.074 0 0 23.921 23.921
2012 341.642 -50,7% față de anul precedent 353.241 399.898 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 46.657 46.657
2011 692.734 +73,7% față de anul precedent 700.854 679.838 21.016 21.016 0 0
2010 398.811 +32,2% față de anul precedent 402.132 417.294 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 15.162 20.037
2009 301.669 +171,5% față de anul precedent 344.177 321.433 22.744 19.877 0 0
2008 111.124 111.786 135.581 0 0 23.795 23.795

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 58 384.359 384.417 326.191 57.473 695
2024 7.750 121.536 129.286 40.498 25.487 55.551
2023 38.460 102.927 141.387 60.556 23.571 18.800
2022 69.229 114.311 183.540 102.507 5.236 6.568
2021 99.997 184.857 284.854 148.825 8.193 27.839
2020 0 236.857 236.857 224.348 6.711 5.798
2019 0 386.039 386.039 370.976 13.682 1.381
2018 0 244.369 244.369 238.304 3.649 2.416
2017 116.554 230.331 346.885 218.590 7.375 4.366
2016 0 202.937 202.937 196.266 3.613 3.058
2015 74.798 167.771 242.569 160.716 1.612 5.443
2014 0 186.236 186.236 170.452 10.674 5.110
2013 0 198.093 198.093 169.100 14.397 14.596
2012 0 273.692 273.692 231.810 33.070 8.812
2011 9.858 139.462 149.320 114.538 11.266 13.658
2010 49.291 296.210 345.501 180.444 31.463 84.303
2009 2.124 59.048 61.172 45.361 8.672 5.015
2008 48.640 117.873 166.513 86.422 30.090 1.361

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 812.785 +10,6% față de anul precedent -424.686 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2024 734.946 +3,1% față de anul precedent -602.002 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 712.555 -0,9% față de anul precedent -567.560 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2022 718.730 -6,6% față de anul precedent -531.582 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 769.496 +20,2% față de anul precedent -481.034 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2020 640.097 -22,9% față de anul precedent -399.632 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2019 830.576 +25,3% față de anul precedent -440.929 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 662.996 +10,3% față de anul precedent -415.019 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 601.227 +84,4% față de anul precedent -250.734 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2016 326.135 -10,3% față de anul precedent -119.590 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 363.703 +30,4% față de anul precedent -117.526 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 278.981 -7,4% față de anul precedent -89.137 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2013 301.392 -14,6% față de anul precedent -99.691 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2012 353.070 +94,0% față de anul precedent -75.770 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2011 182.041 -54,4% față de anul precedent -29.113 Neraportat 3
2010 399.238 +317,3% față de anul precedent -50.129 Neraportat 0
2009 95.672 -56,5% față de anul precedent -30.092 Neraportat 0
2008 220.090 -49.969 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

35din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
AGAUREL GRAURfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

24 repere. O singură cronologie.

Din 1995 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1995 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
24 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 31930/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2025 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 933.360 RON. Profit: 177.316 RON

Cifra de afaceri: 933.360 RON. Profit: 177.316 RON

Cifra de afaceri
933.360 RON +46.79% față de anul precedent
Profit net
177.316 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
812.785 RON +10.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 31197/2025înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 635.848 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 635.848 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
635.848 RON +0.98% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
34.442 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
734.946 RON +3.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 629.698 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 629.698 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
629.698 RON +16.05% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
35.979 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
712.555 RON -0.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 542.588 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 542.588 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
542.588 RON +0.01% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
50.548 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
718.730 RON -6.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 542.552 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 542.552 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
542.552 RON -30.41% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
81.401 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
769.496 RON +20.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 779.670 RON. Profit: 41.297 RON

Cifra de afaceri: 779.670 RON. Profit: 41.297 RON

Cifra de afaceri
779.670 RON +93.79% față de anul precedent
Profit net
41.297 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
640.097 RON -22.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 402.332 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 402.332 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
402.332 RON -7.14% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
25.911 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
830.576 RON +25.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 433.252 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 433.252 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
433.252 RON +8.21% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
164.285 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
662.996 RON +10.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 400.370 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 400.370 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
400.370 RON -0.12% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
131.143 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
601.227 RON +84.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 400.859 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 400.859 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
400.859 RON -13.72% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.065 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
326.135 RON -10.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 464.610 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 464.610 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
464.610 RON +31.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
28.389 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
363.703 RON +30.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 352.960 RON. Profit: 10.555 RON

Cifra de afaceri: 352.960 RON. Profit: 10.555 RON

Cifra de afaceri
352.960 RON -19.99% față de anul precedent
Profit net
10.555 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
278.981 RON -7.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 441.156 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 441.156 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
441.156 RON +29.13% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
23.921 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
301.392 RON -14.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 341.642 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 341.642 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
341.642 RON -50.68% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
46.657 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
353.070 RON +93.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 692.734 RON. Profit: 21.016 RON

Cifra de afaceri: 692.734 RON. Profit: 21.016 RON

Cifra de afaceri
692.734 RON +73.7% față de anul precedent
Profit net
21.016 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
182.041 RON -54.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 24 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

27.082026Mentiune · Buletin 31930/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 2 din data: 24.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
GREMAG 95 EXIM SRL
CUI
7317520
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
27.08.2026
Registrul Comerțului
J1995002616407
EUID
ROONRC.J1995002616407
Sediu
Bucureşti Sectorul 4, Str. ANTON BACALBASA, Nr. 17, Bl. 143, Etaj 1, Ap. 50
Județ
București
Număr încheiere
674225
Data încheierii
26.08.2026
Număr dosar
3154564
Data dosarului
11.08.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Raluca Adriana Dumitrescu

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Act adiţional din 04.08.2026 la contractul de închiriere , Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 24.08.2026
  • Decizie asociat unic nr. 2 din 24.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 31930/2026 (PDF)
31.072025Mentiune · Buletin 31197/2025înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
GREMAG 95 EXIM SRL
CUI
7317520
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
31.07.2025
Registrul Comerțului
J1995002616407
EUID
ROONRC.J1995002616407
Sediu
Bucureşti Sectorul 4, Str. ANTON BACALBASA, Nr. 17, Bl. 143, Etaj 1, Ap. 50
Județ
București
Număr încheiere
629098
Data încheierii
31.07.2025
Număr dosar
2917588
Data dosarului
30.07.2025
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Emil Zgondoiu

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2917588 din 30.07.2025
Vezi Buletinul ONRC nr. 31197/2025 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Municipiul Bucureşti

DOSSIA BEST CONSULTING SRL
CUI: 33504420CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2014-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
637.828 RON
Profit
70.661 RON
Angajati
1
AMIF DIRECT MARKET S.R.L.
CUI: 46806780CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
635.728 RON
Profit
2.939 RON
Angajati
2
LOCAL SHOP DOROBANTU SRL
CUI: 36034063CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2016-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
637.987 RON
Profit
241.408 RON
Angajati
8
EXCLUSIV STORE CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 48962883CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
635.723 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LEADER VALIPROD SRL
CUI: 18880374CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
642.674 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FAST SHOP NOW S.R.L.
CUI: 47406804CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-01-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
629.639 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Municipiul Bucureşti

LILIEEN NAIK SRL
CUI: 7299873CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1995-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.635 RON
Profit
45.900 RON
Angajati
0
GOLGAN COM IMPEX SRL
CUI: 7345260CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1995-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.431 RON
Profit
33.942 RON
Angajati
1
CRISTIAN 95 IMPEX SRL
CUI: 7299822CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1995-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
280.322 RON
Profit
17.518 RON
Angajati
1
CRISSIM COM S.R.L.
CUI: 7368264CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1995-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.191.037 RON
Profit
0 RON
Angajati
5

Alte firme din Municipiul Bucureşti

CONTACOM SRL
CUI: 7299954CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1995-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
279.657 RON
Profit
116.377 RON
Angajati
1
ELOGY DESIGN S.R.L.
CUI: 7317708CAEN: 4753
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1995-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
265.403 RON
Profit
32.809 RON
Angajati
2
FLEKTOGON TRADING S.R.L.
CUI: 7299172CAEN: 7420
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1995-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.308 RON
Profit
10.287 RON
Angajati
0
CONSIS PROIECT SRL
CUI: 7335054CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1995-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.841.223 RON
Profit
6.296.112 RON
Angajati
56
HERSHEY SERVICE SRL
CUI: 7150773CAEN: 8123
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1995-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
137.786 RON
Profit
16.299 RON
Angajati
1
ARAJ TRADING 2010 SRL
CUI: 7456315CAEN: 4649
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1995-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.854.077 RON
Profit
43.203 RON
Angajati
2
CRIMAR CRI IMPEX SRL
CUI: 6520673CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1994-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.850 RON
Profit
5.224 RON
Angajati
1
VIALLY COM IMPEX SRL
CUI: 8564269CAEN: 4643
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1996-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.401.115 RON
Profit
379.387 RON
Angajati
5

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GREMAG 95 EXIM SRL?

CUI-ul GREMAG 95 EXIM SRL este 7317520.

Unde este sediul GREMAG 95 EXIM SRL?

GREMAG 95 EXIM SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Anton Bacalbaşa nr. 17, 41927, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata GREMAG 95 EXIM SRL?

GREMAG 95 EXIM SRL a fost infiintata in anul 1995 (31 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GREMAG 95 EXIM SRL in 2025?

In 2025, GREMAG 95 EXIM SRL a raportat o cifra de afaceri de 933.360 RON.

Cati angajati are GREMAG 95 EXIM SRL?

GREMAG 95 EXIM SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2025.

Ce activitate are GREMAG 95 EXIM SRL?

GREMAG 95 EXIM SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat GREMAG 95 EXIM SRL in 2025?

GREMAG 95 EXIM SRL a inregistrat un profit net de 177.316 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 18 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
9 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
9 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.