Activ Plătitor TVAe‑Factură

CARITAS FARM SRL

CUI: 7367790
CIF: RO7367790
Reg. Com.: J29/843/1995
CAEN: 4773
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 31 mai 1995 · 31 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 15:23

Despre CARITAS FARM SRL

CARITAS FARM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Com. Puchenii Mari, judetul PRAHOVA, infiintata in 1995 (31 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice" (cod CAEN 4773), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CARITAS FARM SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.149.701 RON, in crestere fata de anul precedent (+19.8%). Profitul net inregistrat a fost de 93.295 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.295.387 RON in 2008 la 2.149.701 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din iulie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.149.701 RON
Venituri totale
2.158.421 RON
Cheltuieli totale
2.050.115 RON
Profit brut
108.306 RON
Profit net
93.295 RON
Marja profit net
4,34%
Active imobilizate
245.219 RON
Active circulante
631.921 RON
Stocuri
275.229 RON
Creanțe
282.178 RON
Casa & conturi bănci
74.514 RON
Capital propriu
494.560 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Com. Puchenii Mari, Sat PUCHENII MOSNENI, 107485

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Com. Puchenii Mari, Sat PUCHENII MOSNENI, 107485
Cod poștal: 107485
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Com. Puchenii Mari, Sat PUCHENII MOSNENI, 107485
Cod postal
107485
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 31.05.1995
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.149.701 RON
Rezultat net
93.295 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.149.701 RON 1.794.639 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.158.421 RON 1.804.367 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.050.115 RON 1.668.026 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 108.306 RON 136.341 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 93.295 RON 120.994 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 245.219 RON 263.444 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 631.921 RON 583.111 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 877.140 RON 846.555 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 275.229 RON 264.339 RON
CreanțeSume de încasat 282.178 RON 264.233 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 74.514 RON 54.539 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 382.580 RON 445.290 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 494.560 RON 401.265 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active877.140RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

43,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale877.140 RON
Datorii totale382.580 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
10,6 %Profit net / active totale
ROE
18,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,65 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
56,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.149.701 +19,8% față de anul precedent 2.158.421 2.050.115 108.306 -20,6% față de anul precedent 93.295 -22,9% față de anul precedent 0 0
2023 1.794.639 +4,0% față de anul precedent 1.804.367 1.668.026 136.341 -10,3% față de anul precedent 120.994 -10,4% față de anul precedent 0 0
2022 1.726.387 +11,0% față de anul precedent 1.743.707 1.591.709 151.998 +25,3% față de anul precedent 135.019 +25,5% față de anul precedent 0 0
2021 1.555.365 -1,7% față de anul precedent 1.568.551 1.447.227 121.324 -12,2% față de anul precedent 107.621 -12,5% față de anul precedent 0 0
2020 1.582.872 +9,2% față de anul precedent 1.607.172 1.468.945 138.227 +24,0% față de anul precedent 122.962 +27,0% față de anul precedent 0 0
2019 1.449.901 +13,8% față de anul precedent 1.470.037 1.358.517 111.520 -1,1% față de anul precedent 96.851 -2,8% față de anul precedent 0 0
2018 1.273.688 +15,5% față de anul precedent 1.293.721 1.181.005 112.716 +27,5% față de anul precedent 99.679 +29,2% față de anul precedent 0 0
2017 1.102.687 -1,0% față de anul precedent 1.124.346 1.035.926 88.420 +37,5% față de anul precedent 77.167 +50,5% față de anul precedent 0 0
2016 1.114.108 +1,7% față de anul precedent 1.133.716 1.069.411 64.305 +0,6% față de anul precedent 51.269 -1,0% față de anul precedent 0 0
2015 1.095.237 -5,6% față de anul precedent 1.110.215 1.046.316 63.899 +4,7% față de anul precedent 51.788 +4,3% față de anul precedent Neraportat 0
2014 1.159.706 +0,7% față de anul precedent 1.195.392 1.134.378 61.014 +11,7% față de anul precedent 49.646 +12,6% față de anul precedent 0 0
2013 1.151.373 -3,4% față de anul precedent 1.242.027 1.187.417 54.610 -37,0% față de anul precedent 44.081 -37,7% față de anul precedent 0 0
2012 1.192.359 +1,7% față de anul precedent 1.217.454 1.130.816 86.638 -8,9% față de anul precedent 70.747 -9,4% față de anul precedent 0 0
2011 1.172.424 -5,7% față de anul precedent 1.192.470 1.097.385 95.085 -38,1% față de anul precedent 78.085 -38,6% față de anul precedent 0 0
2010 1.243.853 -8,3% față de anul precedent 1.317.126 1.163.501 153.625 -1,8% față de anul precedent 127.213 -2,7% față de anul precedent 0 0
2009 1.356.307 +4,7% față de anul precedent 1.432.378 1.275.967 156.411 +60,8% față de anul precedent 130.764 +62,9% față de anul precedent 0 0
2008 1.295.387 1.376.776 1.279.506 97.270 80.284 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 245.219 631.921 877.140 275.229 282.178 74.514
2023 263.444 583.111 846.555 264.339 264.233 54.539
2022 145.288 494.977 640.265 209.701 249.428 35.848
2021 164.157 467.675 631.832 204.334 211.479 51.862
2020 183.733 630.286 814.019 223.128 216.583 190.575
2019 164.050 475.536 639.586 193.269 175.021 107.246
2018 179.894 388.903 568.797 117.725 231.138 40.040
2017 196.027 448.418 644.445 116.789 141.114 190.515
2016 139.235 431.119 570.354 124.560 34.152 272.407
2015 150.099 441.644 591.743 118.710 129.265 193.669
2014 151.159 468.106 619.265 136.743 171.988 159.375
2013 180.373 616.079 796.452 143.310 262.882 209.887
2012 205.846 720.142 925.988 142.657 519.249 58.236
2011 176.915 647.305 824.220 106.927 468.877 71.501
2010 141.999 572.949 714.948 105.155 440.467 27.327
2009 164.162 435.073 599.235 102.675 317.196 15.202
2008 187.797 266.253 454.050 98.190 45.269 122.794

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 382.580 -14,1% față de anul precedent 494.560 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2023 445.290 +23,6% față de anul precedent 401.265 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2022 360.265 -5,2% față de anul precedent 280.272 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 379.986 -30,7% față de anul precedent 252.873 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2020 548.215 +25,6% față de anul precedent 268.213 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 436.428 +20,5% față de anul precedent 206.316 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2018 362.092 -19,9% față de anul precedent 209.145 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 451.833 -4,2% față de anul precedent 192.612 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2016 471.748 +351,8% față de anul precedent 98.606 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2015 104.406 -43,4% față de anul precedent 487.337 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2014 184.486 -36,3% față de anul precedent 434.736 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2013 289.558 -37,6% față de anul precedent 507.519 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2012 464.186 +0,6% față de anul precedent 463.437 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2011 461.261 +16,0% față de anul precedent 365.130 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2010 397.800 +39,8% față de anul precedent 322.759 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2009 284.512 +7,8% față de anul precedent 319.173 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2008 263.913 191.980 Neraportat 5

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

22din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare7 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 1995 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1995 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.149.701 RON. Profit: 93.295 RON

Cifra de afaceri: 2.149.701 RON. Profit: 93.295 RON

Cifra de afaceri
2.149.701 RON +19.78% față de anul precedent
Profit net
93.295 RON -22.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
382.580 RON -14.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.794.639 RON. Profit: 120.994 RON

Cifra de afaceri: 1.794.639 RON. Profit: 120.994 RON

Cifra de afaceri
1.794.639 RON +3.95% față de anul precedent
Profit net
120.994 RON -10.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
445.290 RON +23.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.726.387 RON. Profit: 135.019 RON

Cifra de afaceri: 1.726.387 RON. Profit: 135.019 RON

Cifra de afaceri
1.726.387 RON +11% față de anul precedent
Profit net
135.019 RON +25.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
360.265 RON -5.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.555.365 RON. Profit: 107.621 RON

Cifra de afaceri: 1.555.365 RON. Profit: 107.621 RON

Cifra de afaceri
1.555.365 RON -1.74% față de anul precedent
Profit net
107.621 RON -12.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
379.986 RON -30.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.582.872 RON. Profit: 122.962 RON

Cifra de afaceri: 1.582.872 RON. Profit: 122.962 RON

Cifra de afaceri
1.582.872 RON +9.17% față de anul precedent
Profit net
122.962 RON +26.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
548.215 RON +25.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.449.901 RON. Profit: 96.851 RON

Cifra de afaceri: 1.449.901 RON. Profit: 96.851 RON

Cifra de afaceri
1.449.901 RON +13.83% față de anul precedent
Profit net
96.851 RON -2.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
436.428 RON +20.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.273.688 RON. Profit: 99.679 RON

Cifra de afaceri: 1.273.688 RON. Profit: 99.679 RON

Cifra de afaceri
1.273.688 RON +15.51% față de anul precedent
Profit net
99.679 RON +29.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
362.092 RON -19.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.102.687 RON. Profit: 77.167 RON

Cifra de afaceri: 1.102.687 RON. Profit: 77.167 RON

Cifra de afaceri
1.102.687 RON -1.03% față de anul precedent
Profit net
77.167 RON +50.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
451.833 RON -4.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.114.108 RON. Profit: 51.269 RON

Cifra de afaceri: 1.114.108 RON. Profit: 51.269 RON

Cifra de afaceri
1.114.108 RON +1.72% față de anul precedent
Profit net
51.269 RON -1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
471.748 RON +351.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.095.237 RON. Profit: 51.788 RON

Cifra de afaceri: 1.095.237 RON. Profit: 51.788 RON

Cifra de afaceri
1.095.237 RON -5.56% față de anul precedent
Profit net
51.788 RON +4.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
104.406 RON -43.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.159.706 RON. Profit: 49.646 RON

Cifra de afaceri: 1.159.706 RON. Profit: 49.646 RON

Cifra de afaceri
1.159.706 RON +0.72% față de anul precedent
Profit net
49.646 RON +12.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
184.486 RON -36.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.151.373 RON. Profit: 44.081 RON

Cifra de afaceri: 1.151.373 RON. Profit: 44.081 RON

Cifra de afaceri
1.151.373 RON -3.44% față de anul precedent
Profit net
44.081 RON -37.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
289.558 RON -37.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.192.359 RON. Profit: 70.747 RON

Cifra de afaceri: 1.192.359 RON. Profit: 70.747 RON

Cifra de afaceri
1.192.359 RON +1.7% față de anul precedent
Profit net
70.747 RON -9.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
464.186 RON +0.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.172.424 RON. Profit: 78.085 RON

Cifra de afaceri: 1.172.424 RON. Profit: 78.085 RON

Cifra de afaceri
1.172.424 RON -5.74% față de anul precedent
Profit net
78.085 RON -38.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
461.261 RON +15.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.243.853 RON. Profit: 127.213 RON

Cifra de afaceri: 1.243.853 RON. Profit: 127.213 RON

Cifra de afaceri
1.243.853 RON -8.29% față de anul precedent
Profit net
127.213 RON -2.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
397.800 RON +39.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.356.307 RON. Profit: 130.764 RON

Cifra de afaceri: 1.356.307 RON. Profit: 130.764 RON

Cifra de afaceri
1.356.307 RON +4.7% față de anul precedent
Profit net
130.764 RON +62.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
284.512 RON +7.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 1.295.387 RON. Profit: 80.284 RON

Cifra de afaceri: 1.295.387 RON. Profit: 80.284 RON

Cifra de afaceri
1.295.387 RON
Profit net
80.284 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5
Datorii
263.913 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4773, Prahova

DOMIVET DMK S.R.L.
CUI: 44962287CAEN: 4773
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2021-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.157.208 RON
Profit
209.795 RON
Angajati
3
GERIFARM SRL
CUI: 17148207CAEN: 4773
Activ
PRAHOVA, Orş. Băicoi2005-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.114.634 RON
Profit
181.734 RON
Angajati
4
VALINEL SRL
CUI: 15867206CAEN: 4773
Activ
PRAHOVA, Orş. Mizil2003-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.235.570 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
DEMI FARM SRL
CUI: 1347688CAEN: 4773
Activ
PRAHOVA, Sat Bărcăneşti Com. Bărcăneşti1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.069.090 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
REMEDICA SRL
CUI: 4089478CAEN: 4773
Activ
PRAHOVA, Orş. Slănic1993-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.822.812 RON
Profit
160.421 RON
Angajati
8
BEST DUMFARM SRL
CUI: 25917697CAEN: 4773
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2009-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.346.142 RON
Profit
4.285 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4773, Prahova

DIAFARM SRL
CUI: 6760706CAEN: 4773
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1995-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.787.429 RON
Profit
410.542 RON
Angajati
56
SETI IMPEX SRL
CUI: 7791301CAEN: 4773
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina1995-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.408.854 RON
Profit
2.162.494 RON
Angajati
66
RODIMA FARM SRL
CUI: 7993270CAEN: 4773
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1995-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.941.893 RON
Profit
22.723 RON
Angajati
9

Alte firme din Prahova

GRAMIDENT S.R.L.
CUI: 7351254CAEN: 8623
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1995-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.873.891 RON
Profit
20.122 RON
Angajati
14
ELCLAU STIL COSM SRL
CUI: 7367935CAEN: 9622
Activ
PRAHOVA, Orş. Sinaia1995-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.151 RON
Profit
6.460 RON
Angajati
1
ELSILCOM SRL
CUI: 7328570CAEN: 9531
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1995-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.307 RON
Profit
24.745 RON
Angajati
2
IVERAL COM SRL
CUI: 7384553CAEN: 4719
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1995-06-05
fara e-Factura
DUMAS-SERV SRL
CUI: 6912014CAEN: 5611
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1995-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
292.693 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
PETCOR COM S.R.L.
CUI: 7823241CAEN: 4711
Activ
PRAHOVA, Sat Râfov Com. Râfov1995-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
180.217 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MULTICOM SERVICE SRL
CUI: 3282577CAEN: 4711
Activ
PRAHOVA, Orş. Boldeşti-Scăeni1993-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.492.828 RON
Profit
258.495 RON
Angajati
7
VERTICAL DESIGN SRL
CUI: 12525284CAEN: 4618
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1999-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.773.517 RON
Profit
1.897.856 RON
Angajati
32
PROVALOR SOLUTIONS SRL
CUI: 35123154CAEN: 6832
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2015-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
464.753 RON
Profit
198.135 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CARITAS FARM SRL?

CUI-ul CARITAS FARM SRL este 7367790.

Unde este sediul CARITAS FARM SRL?

CARITAS FARM SRL are sediul in Romania, PRAHOVA, Com. Puchenii Mari, Sat PUCHENII MOSNENI, 107485, Com. Puchenii Mari, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata CARITAS FARM SRL?

CARITAS FARM SRL a fost infiintata in anul 1995 (31 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CARITAS FARM SRL in 2024?

In 2024, CARITAS FARM SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.149.701 RON.

Cati angajati are CARITAS FARM SRL?

CARITAS FARM SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are CARITAS FARM SRL?

CARITAS FARM SRL are codul CAEN principal 4773 (Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice).

Ce profit a inregistrat CARITAS FARM SRL in 2024?

CARITAS FARM SRL a inregistrat un profit net de 93.295 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.