Activ Plătitor TVA

PIETRARU LUCIAN SORIN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ

CUI: 7379891
CIF: RO7379891
Reg. Com.: F2000000187389
CAEN: 0125
Formă: Intreprindere familiala
Înființată: 2 iunie 1995 · 31 ani
Distribuie:

Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuştilor fructiferi, căpşunilor şi a nuciferelor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 07:43

Despre PIETRARU LUCIAN SORIN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ

PIETRARU LUCIAN SORIN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ este o intreprindere familiala cu sediul in Orş. Horezu, judetul VÂLCEA, infiintata in 1995 (31 ani de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuştilor fructiferi, căpşunilor şi a nuciferelor" (cod CAEN 0125), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Alte Forme De Proprietate
Forma organizare
ASOCIATIE FAMILIE
Stare inregistrare
Înregistrat din 02.06.1995
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Horezu
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 0125, Vâlcea

RIAMAR FRUCT S.R.L.
CUI: 30635820CAEN: 0125
Activ
VÂLCEA, Sat Copăceni Com. Copăceni2012-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.558.038 RON
Profit
311.603 RON
Angajati
23
AMIFRUCT S.R.L.
CUI: 23677628CAEN: 0125
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2008-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
812.958 RON
Profit
0 RON
Angajati
8
FERMA SURPATELE S.R.L.
CUI: 42481481CAEN: 0125
Activ
VÂLCEA, Sat Băluţoaia Com. Frânceşti2020-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
716.311 RON
Profit
345.936 RON
Angajati
2
AFIN FRUCT S.R.L.
CUI: 37257721CAEN: 0125
Activ
VÂLCEA, Sat Vaideeni Com. Vaideeni2017-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
224.413 RON
Profit
131.085 RON
Angajati
1
AGRO ECO FRUCT S.R.L.
CUI: 37291910CAEN: 0125
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2017-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
115.593 RON
Profit
922 RON
Angajati
2
CAP CORBI S.R.L.
CUI: 36338046CAEN: 0125
Activ
VÂLCEA, Sat Corbii din Vale Com. Nicolae Bălcescu2016-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.880 RON
Profit
44.409 RON
Angajati
0
AGRICOLA ROŞIILE S.R.L.
CUI: 34187206CAEN: 0125
Activ
VÂLCEA, Sat Roşiile Com. Roşiile2015-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.675 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CĂPŞUNARUL S.R.L.
CUI: 43792567CAEN: 0125
Activ
VÂLCEA, Sat Giuleşti Com. Fârtăţeşti2021-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.350 RON
Profit
5.814 RON
Angajati
0
AFRUCTIDA S.R.L.
CUI: 49853841CAEN: 0125
Activ
VÂLCEA, Sat Olteni Com. Bujoreni2024-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
200 RON
Profit
712 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PIETRARU LUCIAN SORIN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

CUI-ul PIETRARU LUCIAN SORIN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ este 7379891.

Cand a fost infiintata PIETRARU LUCIAN SORIN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

PIETRARU LUCIAN SORIN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ a fost infiintata in anul 1995 (31 ani de activitate).

Ce activitate are PIETRARU LUCIAN SORIN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

PIETRARU LUCIAN SORIN ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ are codul CAEN principal 0125 (Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuştilor fructiferi, căpşunilor şi a nuciferelor).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.