Activ

NEL PYM COM SRL

CUI: 7429930
CIF: 7429930
Reg. Com.: J1995000679044
CAEN: 4727
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 16 iunie 1995 · 31 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al altor produse alimentare

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 08:50

Despre NEL PYM COM SRL

NEL PYM COM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Bacău, judetul BACĂU, infiintata in 1995 (31 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al altor produse alimentare" (cod CAEN 4727), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NEL PYM COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 150.798 RON, in crestere fata de anul precedent (+48.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 53.739 RON in 2008 la 150.798 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
150.798 RON
Venituri totale
150.798 RON
Cheltuieli totale
159.534 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
814 RON
Active circulante
41.346 RON
Stocuri
23.957 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
17.389 RON
Capital propriu
16.528 RON

Contact

AdresaRomania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Bucegi nr. 121, 600330
Telefon0745575695

Adresă sediu social

Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Bucegi nr. 121, 600330
Cod poștal: 600330
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Bucegi nr. 121, 600330
Cod postal
600330
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.08.1997
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
150.798 RON
Rezultat net
-9.836 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 150.798 RON 101.706 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 150.798 RON 141.706 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 159.534 RON 107.974 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 33.732 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 32.315 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 8.736 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 9.836 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 814 RON 7.338 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 41.346 RON 48.100 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 42.160 RON 55.438 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 23.957 RON 44.279 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 102 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 17.389 RON 3.719 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 25.632 RON 29.074 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 16.528 RON 26.364 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active42.160RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

60,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale42.160 RON
Datorii totale25.632 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,61 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
39,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 150.798 +48,3% față de anul precedent 150.798 159.534 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 8.736 9.836
2023 101.706 -4,4% față de anul precedent 141.706 107.974 33.732 +211,6% față de anul precedent 32.315 +272,6% față de anul precedent 0 0
2022 106.380 +55,8% față de anul precedent 106.380 95.553 10.827 +1.218,8% față de anul precedent 8.673 0 0
2021 68.264 +19,3% față de anul precedent 68.264 67.443 821 -91,1% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 1.227
2020 57.232 -39,2% față de anul precedent 68.613 59.356 9.257 +32,0% față de anul precedent 7.378 +35,9% față de anul precedent 0 0
2019 94.057 -30,1% față de anul precedent 94.057 87.042 7.015 -56,4% față de anul precedent 5.428 -63,2% față de anul precedent 0 0
2018 134.570 +14,5% față de anul precedent 134.570 118.495 16.075 +253,0% față de anul precedent 14.729 +335,9% față de anul precedent 0 0
2017 117.518 +22,2% față de anul precedent 117.518 112.964 4.554 -10,5% față de anul precedent 3.379 +6,7% față de anul precedent 0 0
2016 96.211 +55,6% față de anul precedent 96.211 91.121 5.090 3.166 0 0
2015 61.844 +28,8% față de anul precedent 61.844 63.974 0 0 Neraportat 3.982
2014 48.023 -30,8% față de anul precedent 48.023 61.031 0 0 13.008 14.449
2013 69.357 +10,7% față de anul precedent 69.357 77.420 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 8.063 9.958
2012 62.677 +23,8% față de anul precedent 62.677 61.970 707 707 0 0
2011 50.626 -20,2% față de anul precedent 50.626 52.758 0 -100,0% față de anul precedent 0 2.132 2.132
2010 63.416 -32,9% față de anul precedent 63.416 63.343 73 0 0 3.152
2009 94.485 +75,8% față de anul precedent 94.485 95.400 0 0 915 3.782
2008 53.739 53.739 63.992 0 0 10.253 10.253

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 814 41.346 42.160 23.957 0 17.389
2023 7.338 48.100 55.438 44.279 102 3.719
2022 7.338 46.620 53.958 46.547 0 73
2021 7.338 43.741 51.079 43.697 0 44
2020 7.338 27.018 34.356 24.712 1.320 986
2019 7.338 14.984 22.322 7.404 1.457 6.123
2018 7.338 21.214 28.552 18.247 1.298 1.669
2017 7.338 67.328 74.666 38.915 84 28.329
2016 7.898 80.549 88.447 78.061 0 2.488
2015 8.589 93.781 102.370 92.404 0 1.377
2014 9.282 79.924 89.206 79.563 0 361
2013 9.974 80.747 90.721 79.753 181 813
2012 10.648 71.560 82.208 71.102 0 458
2011 11.269 61.673 72.942 60.755 185 733
2010 11.889 47.011 58.900 44.176 252 2.583
2009 16.845 45.617 62.462 41.461 25 4.131
2008 22.668 51.993 74.661 51.238 0 755

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 25.632 -11,8% față de anul precedent 16.528 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 29.074 -51,5% față de anul precedent 26.364 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 59.908 -8,8% față de anul precedent -5.950 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2021 65.702 +37,6% față de anul precedent -14.623 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 47.753 +10,8% față de anul precedent -13.397 Neraportat 2
2019 43.096 -21,3% față de anul precedent -20.774 Neraportat 0
2018 54.754 -52,6% față de anul precedent -26.202 Neraportat 0
2017 115.596 -12,9% față de anul precedent -40.930 Neraportat 0
2016 132.756 -11,4% față de anul precedent -44.309 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2015 149.845 +12,9% față de anul precedent -47.475 Neraportat 1 -75,0% față de anul precedent
2014 132.699 +10,8% față de anul precedent -43.493 Neraportat 4 +300,0% față de anul precedent
2013 119.765 +18,2% față de anul precedent -29.044 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 101.294 +9,2% față de anul precedent -19.086 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2011 92.735 +21,1% față de anul precedent -19.793 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2010 76.561 -0,5% față de anul precedent -17.661 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 76.971 -9,9% față de anul precedent -14.509 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 85.388 -10.727 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

43din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare13 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 1995 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1995 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 150.798 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 150.798 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
150.798 RON +48.27% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
9.836 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
25.632 RON -11.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 101.706 RON. Profit: 32.315 RON

Cifra de afaceri: 101.706 RON. Profit: 32.315 RON

Cifra de afaceri
101.706 RON -4.39% față de anul precedent
Profit net
32.315 RON +272.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
29.074 RON -51.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 106.380 RON. Profit: 8.673 RON

Cifra de afaceri: 106.380 RON. Profit: 8.673 RON

Cifra de afaceri
106.380 RON +55.84% față de anul precedent
Profit net
8.673 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
59.908 RON -8.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 68.264 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 68.264 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
68.264 RON +19.28% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.227 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
65.702 RON +37.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 57.232 RON. Profit: 7.378 RON

Cifra de afaceri: 57.232 RON. Profit: 7.378 RON

Cifra de afaceri
57.232 RON -39.15% față de anul precedent
Profit net
7.378 RON +35.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
47.753 RON +10.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 94.057 RON. Profit: 5.428 RON

Cifra de afaceri: 94.057 RON. Profit: 5.428 RON

Cifra de afaceri
94.057 RON -30.11% față de anul precedent
Profit net
5.428 RON -63.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
43.096 RON -21.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 134.570 RON. Profit: 14.729 RON

Cifra de afaceri: 134.570 RON. Profit: 14.729 RON

Cifra de afaceri
134.570 RON +14.51% față de anul precedent
Profit net
14.729 RON +335.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
54.754 RON -52.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 117.518 RON. Profit: 3.379 RON

Cifra de afaceri: 117.518 RON. Profit: 3.379 RON

Cifra de afaceri
117.518 RON +22.15% față de anul precedent
Profit net
3.379 RON +6.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
115.596 RON -12.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 96.211 RON. Profit: 3.166 RON

Cifra de afaceri: 96.211 RON. Profit: 3.166 RON

Cifra de afaceri
96.211 RON +55.57% față de anul precedent
Profit net
3.166 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
132.756 RON -11.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 61.844 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 61.844 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
61.844 RON +28.78% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.982 RON
Angajati
1 -75% față de anul precedent
Datorii
149.845 RON +12.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 48.023 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 48.023 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
48.023 RON -30.76% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.449 RON
Angajati
4 +300% față de anul precedent
Datorii
132.699 RON +10.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 69.357 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 69.357 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
69.357 RON +10.66% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
9.958 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
119.765 RON +18.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 62.677 RON. Profit: 707 RON

Cifra de afaceri: 62.677 RON. Profit: 707 RON

Cifra de afaceri
62.677 RON +23.8% față de anul precedent
Profit net
707 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
101.294 RON +9.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 50.626 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 50.626 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
50.626 RON -20.17% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.132 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
92.735 RON +21.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 63.416 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 63.416 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
63.416 RON -32.88% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.152 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
76.561 RON -0.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 94.485 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 94.485 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
94.485 RON +75.82% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.782 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
76.971 RON -9.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 53.739 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 53.739 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
53.739 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.253 RON
Angajati
2
Datorii
85.388 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1995 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNEL PYM COM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4727 in Mun. Bacău (BACĂU)

NEL PYM COM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4727 in Mun. Bacău (BACĂU)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4727, Bacău

COFFEEMANIA TO GO S.R.L.
CUI: 39413207CAEN: 4727
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2018-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
190.552 RON
Profit
23.109 RON
Angajati
1
NATURA FLORIS S.R.L.
CUI: 43564127CAEN: 4727
Activ
BACĂU, Mun. Oneşti2021-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.899 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TOMIMIXT SRL
CUI: 24997442CAEN: 4727
Activ
BACĂU, Sat Cucova Com. Valea Seacă2009-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
199.437 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ANISSEM PRIM S.R.L.
CUI: 42522220CAEN: 4727
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2020-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
960.275 RON
Profit
6.754 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4727, Bacău

LARIMEX SRL
CUI: 984925CAEN: 4727
Activ
BACĂU, Mun. Moineşti1992-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
551.106 RON
Profit
23.551 RON
Angajati
1
BURVAS COM SRL
CUI: 11264750CAEN: 4727
Activ
BACĂU, Mun. Oneşti1998-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.491.018 RON
Profit
125.463 RON
Angajati
8
ILINI S.R.L.
CUI: 17357998CAEN: 4727
Activ
BACĂU, Sat Târgu Trotuş Com. Târgu Trotuş2005-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
548.983 RON
Profit
20.262 RON
Angajati
1

Alte firme din Bacău

TOMIROX S.R.L.
CUI: 7429841CAEN: 4532
Activ
BACĂU, Mun. Moineşti1995-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.518.570 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
DANGER COM SRL
CUI: 7374452CAEN: 4931
Activ
BACĂU, Mun. Bacău1995-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
169.668 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DOGICOM SRL
CUI: 7487427CAEN: 4799
Activ
BACĂU, Mun. Oneşti1995-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
112.234 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
COFARO S.R.L.
CUI: 6775286CAEN: 1610
Activ
BACĂU, Sat Faraoani Com. Faraoani1995-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.933.660 RON
Profit
17.755 RON
Angajati
25
PALADEX-COM SRL
CUI: 7984663CAEN: 4771
Activ
BACĂU, Sat Luncani Com. Mărgineni1995-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.395 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AGROINDUSTRIALA SA
CUI: 951138CAEN: 5510
Activ
BACĂU, Mun. Bacău1992-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.202.153 RON
Profit
7.592.329 RON
Angajati
62
VADOFEN SRL
CUI: 14304638CAEN: 4685
Activ
BACĂU, Sat Nicolae Bălcescu Com. Nicolae Bălcescu2001-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
979.018 RON
Profit
371.144 RON
Angajati
2
SORANA SERVICES S.R.L.
CUI: 41163137CAEN: 4617
Activ
BACĂU, Sat Letea Veche Com. Letea Veche2019-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.914 RON
Profit
37.563 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NEL PYM COM SRL?

CUI-ul NEL PYM COM SRL este 7429930.

Unde este sediul NEL PYM COM SRL?

NEL PYM COM SRL are sediul in Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Bucegi nr. 121, 600330, Mun. Bacău, judetul BACĂU.

Cand a fost infiintata NEL PYM COM SRL?

NEL PYM COM SRL a fost infiintata in anul 1995 (31 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NEL PYM COM SRL in 2024?

In 2024, NEL PYM COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 150.798 RON.

Ce activitate are NEL PYM COM SRL?

NEL PYM COM SRL are codul CAEN principal 4727 (Comerţ cu amănuntul al altor produse alimentare).

Ce profit a inregistrat NEL PYM COM SRL in 2024?

NEL PYM COM SRL a inregistrat o pierdere neta de 9.836 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.