Activ Plătitor TVA

COM ALPINA SRL

CUI: 7479076
CIF: RO7479076
Reg. Com.: J32/430/1995
CAEN: 4399
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 iunie 1995 · 31 ani
Distribuie:

Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 01:57

Despre COM ALPINA SRL

COM ALPINA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Răşinari Com. Răşinari, judetul SIBIU, infiintata in 1995 (31 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte lucrări speciale de construcții n.c.a." (cod CAEN 4399), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, COM ALPINA SRL a raportat o cifra de afaceri de 669.994 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+115.2%). Profitul net inregistrat a fost de 38.728 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 7.927 RON in 2008 la 669.994 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
669.994 RON
Venituri totale
670.153 RON
Cheltuieli totale
611.727 RON
Profit brut
58.426 RON
Profit net
38.728 RON
Marja profit net
5,78%
Active imobilizate
211.993 RON
Active circulante
165.191 RON
Stocuri
493 RON
Creanțe
142.374 RON
Casa & conturi bănci
22.324 RON
Capital propriu
122.975 RON

Contact

AdresaRomania, SIBIU, Sat Răşinari Com. Răşinari, Str. COPACELE nr. 193, 557200
Telefon0269557385

Adresă sediu social

Romania, SIBIU, Sat Răşinari Com. Răşinari, Str. COPACELE nr. 193, 557200
Cod poștal: 557200
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SIBIU, Sat Răşinari Com. Răşinari, Str. COPACELE nr. 193, 557200
Cod postal
557200
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 15.12.2007
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
669.994 RON
Rezultat net
38.728 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 669.994 RON 311.393 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 670.153 RON 311.594 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 611.727 RON 429.182 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 58.426 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 38.728 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 117.588 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 120.640 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 211.993 RON 154.948 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 165.191 RON 70.580 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 377.184 RON 225.528 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 493 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 142.374 RON 34.070 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 22.324 RON 36.510 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 254.209 RON 141.280 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 122.975 RON 84.248 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active377.184RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

67,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale377.184 RON
Datorii totale254.209 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
10,3 %Profit net / active totale
ROE
31,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,65 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
32,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 669.994 +115,2% față de anul precedent 670.153 611.727 58.426 38.728 0 0
2023 311.393 +23,9% față de anul precedent 311.594 429.182 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 117.588 120.640
2022 251.298 251.332 147.565 103.767 101.696 0 0
2021 0 -100,0% față de anul precedent 0 15.131 0 0 15.131 15.131
2020 950 950 47.962 0 0 47.012 47.022
2019 0 -100,0% față de anul precedent 0 100 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 100 100
2018 142.808 -21,8% față de anul precedent 142.808 275 142.533 +45,9% față de anul precedent 138.249 +44,2% față de anul precedent 0 0
2017 182.581 -13,1% față de anul precedent 182.581 84.883 97.698 +36,6% față de anul precedent 95.872 +46,9% față de anul precedent 0 0
2016 210.178 -0,1% față de anul precedent 210.179 138.648 71.531 -37,2% față de anul precedent 65.258 -39,3% față de anul precedent 0 0
2015 210.331 +460,7% față de anul precedent 210.331 96.510 113.821 107.433 Neraportat 0
2014 37.511 -35,3% față de anul precedent 37.621 88.912 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 51.291 52.514
2013 57.964 -21,9% față de anul precedent 83.022 64.502 18.520 16.088 0 0
2012 74.175 -8,3% față de anul precedent 74.175 78.401 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.226 5.902
2011 80.843 +115,3% față de anul precedent 81.354 79.281 2.073 -91,3% față de anul precedent 1.939 -91,3% față de anul precedent 0 0
2010 37.552 +177,0% față de anul precedent 40.047 16.209 23.838 +11.415,9% față de anul precedent 22.188 0 0
2009 13.556 +71,0% față de anul precedent 13.556 13.349 207 0 0 1.260
2008 7.927 7.988 25.827 0 0 17.839 17.839

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 211.993 165.191 377.184 493 142.374 22.324
2023 154.948 70.580 225.528 0 34.070 36.510
2022 188.575 319.315 507.890 0 13.463 305.852
2021 0 242.775 242.775 0 0 242.775
2020 0 270.097 270.097 0 0 270.097
2019 0 309.567 309.567 0 176 309.391
2018 0 313.951 313.951 0 176 313.775
2017 0 314.226 314.226 0 246 313.980
2016 0 104.511 104.511 22.112 5.600 76.799
2015 0 75.859 75.859 6.441 70 69.348
2014 0 8.927 8.927 8.670 70 187
2013 276 27.963 28.239 18.176 4.682 5.105
2012 551 21.215 21.766 14.119 4.313 2.783
2011 827 12.027 12.854 6.471 838 4.718
2010 1.103 16.823 17.926 12.195 2.225 2.403
2009 1.402 6.222 7.624 3.659 343 2.220
2008 1.655 2.612 4.267 1.721 865 26

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 254.209 +79,9% față de anul precedent 122.975 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 141.280 -16,6% față de anul precedent 84.248 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 169.306 +2.775,9% față de anul precedent 338.584 Neraportat 2
2021 5.887 -67,4% față de anul precedent 236.888 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 18.078 252.019 Neraportat 1
2019 0 -100,0% față de anul precedent 309.567 Neraportat 0
2018 4.284 -97,0% față de anul precedent 309.667 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 142.807 +393,0% față de anul precedent 171.419 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2016 28.965 +200,4% față de anul precedent 75.546 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2015 9.643 -80,8% față de anul precedent 66.216 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 50.144 +197,0% față de anul precedent -41.217 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 16.883 -34,0% față de anul precedent 11.356 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 25.567 +137,8% față de anul precedent -3.801 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2011 10.753 -39,5% față de anul precedent 2.101 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2010 17.763 -40,1% față de anul precedent 163 Neraportat 2
2009 29.650 +18,5% față de anul precedent -22.026 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2008 25.032 -20.765 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

29din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare14 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1995 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1995 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 669.994 RON. Profit: 38.728 RON

Cifra de afaceri: 669.994 RON. Profit: 38.728 RON

Cifra de afaceri
669.994 RON +115.16% față de anul precedent
Profit net
38.728 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
254.209 RON +79.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 311.393 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 311.393 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
311.393 RON +23.91% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
120.640 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
141.280 RON -16.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 251.298 RON. Profit: 101.696 RON

Cifra de afaceri: 251.298 RON. Profit: 101.696 RON

Cifra de afaceri
251.298 RON
Profit net
101.696 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
169.306 RON +2775.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.131 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
5.887 RON -67.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 950 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 950 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
950 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
47.022 RON
Angajati
1
Datorii
18.078 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
100 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 142.808 RON. Profit: 138.249 RON

Cifra de afaceri: 142.808 RON. Profit: 138.249 RON

Cifra de afaceri
142.808 RON -21.78% față de anul precedent
Profit net
138.249 RON +44.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
4.284 RON -97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 182.581 RON. Profit: 95.872 RON

Cifra de afaceri: 182.581 RON. Profit: 95.872 RON

Cifra de afaceri
182.581 RON -13.13% față de anul precedent
Profit net
95.872 RON +46.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
142.807 RON +393.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 210.178 RON. Profit: 65.258 RON

Cifra de afaceri: 210.178 RON. Profit: 65.258 RON

Cifra de afaceri
210.178 RON -0.07% față de anul precedent
Profit net
65.258 RON -39.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
28.965 RON +200.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 210.331 RON. Profit: 107.433 RON

Cifra de afaceri: 210.331 RON. Profit: 107.433 RON

Cifra de afaceri
210.331 RON +460.72% față de anul precedent
Profit net
107.433 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
9.643 RON -80.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 37.511 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 37.511 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
37.511 RON -35.29% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
52.514 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
50.144 RON +197.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 57.964 RON. Profit: 16.088 RON

Cifra de afaceri: 57.964 RON. Profit: 16.088 RON

Cifra de afaceri
57.964 RON -21.86% față de anul precedent
Profit net
16.088 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
16.883 RON -33.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 74.175 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 74.175 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
74.175 RON -8.25% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.902 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
25.567 RON +137.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 80.843 RON. Profit: 1.939 RON

Cifra de afaceri: 80.843 RON. Profit: 1.939 RON

Cifra de afaceri
80.843 RON +115.28% față de anul precedent
Profit net
1.939 RON -91.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
10.753 RON -39.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 37.552 RON. Profit: 22.188 RON

Cifra de afaceri: 37.552 RON. Profit: 22.188 RON

Cifra de afaceri
37.552 RON +177.01% față de anul precedent
Profit net
22.188 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
17.763 RON -40.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 13.556 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 13.556 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
13.556 RON +71.01% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.260 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
29.650 RON +18.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 7.927 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 7.927 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
7.927 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.839 RON
Angajati
1
Datorii
25.032 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1995 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCOM ALPINA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4399 in Sat Răşinari Com. Răşinari (SIBIU)

COM ALPINA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4399 in Sat Răşinari Com. Răşinari (SIBIU)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4399, Sibiu

KAROTEC CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 43083522CAEN: 4399
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2020-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
707.208 RON
Profit
299.005 RON
Angajati
2
BLOND VEST CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 49323519CAEN: 4399
Activ
SIBIU, Sat Veştem Com. Şelimbăr2023-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
551.862 RON
Profit
248.390 RON
Angajati
2
AIM STONE DETAILS S.R.L.
CUI: 45833370CAEN: 4399
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2022-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
729.025 RON
Profit
236.208 RON
Angajati
5
TREDA TRANS-CON S.R.L.
CUI: 42977532CAEN: 4399
Activ
SIBIU, Sat Păuca Com. Păuca2020-08-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
543.455 RON
Profit
165.406 RON
Angajati
4
MEDUSSA LSC S.R.L.
CUI: 24534235CAEN: 4399
Activ
SIBIU, Com. Şelimbăr2008-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.052.569 RON
Profit
337.649 RON
Angajati
5

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4399, Sibiu

SORY COM SRL
CUI: 6685558CAEN: 4399
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu1994-12-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.101 RON
Profit
12.261 RON
Angajati
3
MOZAIC CONSTRUCT SRL
CUI: 8715027CAEN: 4399
Activ
SIBIU, Mun. Mediaş1996-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.750 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PRODIAL SRL
CUI: 6442346CAEN: 4399
Activ
SIBIU, Orş. Cisnădie1994-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.374.781 RON
Profit
3.328.115 RON
Angajati
41
DELTA TECH COMPANY SRL
CUI: 9094041CAEN: 4399
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu1997-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
176.160 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Sibiu

104 VELO SRL
CUI: 7451660CAEN: 6820
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu1995-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
453.693 RON
Profit
290.389 RON
Angajati
2
CRISTI INFO SRL
CUI: 7479645CAEN: 1071
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu1995-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
234.155 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
TRANS DOMUS SRL
CUI: 7376992CAEN: 4941
Activ
SIBIU, Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr1995-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
135.088 RON
Profit
62.827 RON
Angajati
0
SEFA SRL
CUI: 7582259CAEN: 4721
Activ
SIBIU, Mun. Mediaş1995-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
211.190 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
S M CONSTRUCT SRL
CUI: 6685507CAEN: 7112
Activ
SIBIU, Mun. Mediaş1994-12-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
976.948 RON
Profit
217.275 RON
Angajati
2
AUTO MAVI SRL
CUI: 8570341CAEN: 4782
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu1996-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.054.655 RON
Profit
129.250 RON
Angajati
1
HERCULES INT SRL
CUI: 787001CAEN: 7120
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.497.545 RON
Profit
853.802 RON
Angajati
11
VALEMI S.R.L.
CUI: 15174455CAEN: 4322
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2003-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
597.114 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
CRAFTGATE S.R.L.
CUI: 40703298CAEN: 1812
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2019-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.240 RON
Profit
9.355 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul COM ALPINA SRL?

CUI-ul COM ALPINA SRL este 7479076.

Unde este sediul COM ALPINA SRL?

COM ALPINA SRL are sediul in Romania, SIBIU, Sat Răşinari Com. Răşinari, Str. COPACELE nr. 193, 557200, Sat Răşinari Com. Răşinari, judetul SIBIU.

Cand a fost infiintata COM ALPINA SRL?

COM ALPINA SRL a fost infiintata in anul 1995 (31 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a COM ALPINA SRL in 2024?

In 2024, COM ALPINA SRL a raportat o cifra de afaceri de 669.994 RON.

Cati angajati are COM ALPINA SRL?

COM ALPINA SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are COM ALPINA SRL?

COM ALPINA SRL are codul CAEN principal 4399 (Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.).

Ce profit a inregistrat COM ALPINA SRL in 2024?

COM ALPINA SRL a inregistrat un profit net de 38.728 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.