Activ Plătitor TVAe‑Factură

VOYAGER PRODCOM S.R.L.

CUI: 7485590
CIF: RO7485590
Reg. Com.: J27/564/1995
CAEN: 4741
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 iulie 1995 · 31 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 07:31

Despre VOYAGER PRODCOM S.R.L.

VOYAGER PRODCOM S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Târgu Neamţ, judetul NEAMŢ, infiintata in 1995 (31 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4741). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, VOYAGER PRODCOM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.504.110 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+1.0%). Profitul net inregistrat a fost de 78.988 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 1.443.582 RON in 2008 la 1.504.110 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.504.110 RON
Venituri totale
1.505.462 RON
Cheltuieli totale
1.398.349 RON
Profit brut
107.113 RON
Profit net
78.988 RON
Marja profit net
5,25%
Active imobilizate
308.372 RON
Active circulante
379.807 RON
Stocuri
190.705 RON
Creanțe
98.481 RON
Casa & conturi bănci
90.621 RON
Capital propriu
523.046 RON

Contact

AdresaRomania, NEAMŢ, Orş. Târgu Neamţ, Str. MIHAI EMINESCU nr. 6, 615200
Telefon0233662652

Adresă sediu social

Romania, NEAMŢ, Orş. Târgu Neamţ, Str. MIHAI EMINESCU nr. 6, 615200
Cod poștal: 615200
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, NEAMŢ, Orş. Târgu Neamţ, Str. MIHAI EMINESCU nr. 6, 615200
Cod postal
615200
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 03.07.1995
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească TÂRGU NEAMŢ
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.504.110 RON
Rezultat net
78.988 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.504.110 RON 1.488.597 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.505.462 RON 1.488.677 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.398.349 RON 1.420.518 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 107.113 RON 68.159 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 78.988 RON 55.708 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 308.372 RON 322.018 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 379.807 RON 376.019 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 688.179 RON 698.037 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 190.705 RON 223.661 RON
CreanțeSume de încasat 98.481 RON 95.080 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 90.621 RON 57.278 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 165.133 RON 211.564 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 523.046 RON 486.473 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 5 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active688.179RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

24,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale688.179 RON
Datorii totale165.133 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
11,5 %Profit net / active totale
ROE
15,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,30 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
76,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.504.110 +1,0% față de anul precedent 1.505.462 1.398.349 107.113 +57,2% față de anul precedent 78.988 +41,8% față de anul precedent 0 0
2023 1.488.597 -14,8% față de anul precedent 1.488.677 1.420.518 68.159 -50,9% față de anul precedent 55.708 -54,5% față de anul precedent 0 0
2022 1.746.060 +25,9% față de anul precedent 1.746.079 1.607.174 138.905 +33,9% față de anul precedent 122.317 +33,8% față de anul precedent 0 0
2021 1.387.231 -7,7% față de anul precedent 1.387.235 1.283.474 103.761 -38,5% față de anul precedent 91.414 -40,7% față de anul precedent 0 0
2020 1.502.719 +10,7% față de anul precedent 1.510.304 1.341.513 168.791 +14,8% față de anul precedent 154.081 +15,5% față de anul precedent 0 0
2019 1.357.691 -2,2% față de anul precedent 1.362.480 1.215.426 147.054 -1,1% față de anul precedent 133.411 -1,0% față de anul precedent 0 0
2018 1.387.604 +10,6% față de anul precedent 1.393.571 1.244.874 148.697 -4,7% față de anul precedent 134.805 -6,4% față de anul precedent 0 0
2017 1.254.120 -4,2% față de anul precedent 1.256.868 1.100.767 156.101 +398,1% față de anul precedent 143.961 +453,7% față de anul precedent 0 0
2016 1.309.574 +3,9% față de anul precedent 1.309.578 1.278.237 31.341 +29,1% față de anul precedent 26.002 +29,9% față de anul precedent 0 0
2015 1.260.308 +7,6% față de anul precedent 1.260.483 1.236.201 24.282 -36,9% față de anul precedent 20.011 -38,0% față de anul precedent Neraportat 0
2014 1.171.627 +9,1% față de anul precedent 1.178.069 1.139.606 38.463 +32,1% față de anul precedent 32.282 +32,1% față de anul precedent 0 0
2013 1.074.078 +2,6% față de anul precedent 1.081.798 1.052.675 29.123 +290,5% față de anul precedent 24.430 +352,9% față de anul precedent 0 0
2012 1.047.369 +0,3% față de anul precedent 1.056.766 1.049.308 7.458 -52,5% față de anul precedent 5.394 -56,9% față de anul precedent 0 0
2011 1.044.582 +3,6% față de anul precedent 1.046.011 1.030.304 15.707 +19,0% față de anul precedent 12.511 +85,3% față de anul precedent 0 0
2010 1.008.184 -17,1% față de anul precedent 1.013.564 1.000.363 13.201 -31,2% față de anul precedent 6.751 -49,9% față de anul precedent 0 0
2009 1.216.733 -15,7% față de anul precedent 1.226.650 1.207.452 19.198 -25,2% față de anul precedent 13.465 -33,0% față de anul precedent 0 0
2008 1.443.582 1.443.828 1.418.154 25.674 20.096 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 308.372 379.807 688.179 190.705 98.481 90.621
2023 322.018 376.019 698.037 223.661 95.080 57.278
2022 346.845 569.433 916.278 267.445 90.593 211.395
2021 380.781 896.304 1.277.085 443.147 38.256 414.901
2020 415.107 829.636 1.244.743 491.841 20.381 317.414
2019 442.286 711.656 1.153.942 537.913 37.892 135.851
2018 387.690 923.761 1.311.451 574.447 28.527 320.787
2017 439.714 755.572 1.195.286 602.626 32.736 120.210
2016 462.571 637.864 1.100.435 517.317 25.773 94.774
2015 501.835 668.530 1.170.365 540.051 40.900 87.579
2014 548.625 584.055 1.132.680 522.291 15.335 46.429
2013 603.107 593.920 1.197.027 529.714 43.543 20.663
2012 626.726 580.098 1.206.824 545.109 26.515 8.474
2011 617.157 492.667 1.109.824 391.956 90.311 10.400
2010 631.349 502.295 1.133.644 267.696 233.800 799
2009 631.349 598.583 1.229.932 243.612 342.528 12.443
2008 631.349 609.509 1.240.858 231.502 353.600 24.407

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 165.133 -22,0% față de anul precedent 523.046 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2023 211.564 -35,7% față de anul precedent 486.473 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2022 329.075 -10,3% față de anul precedent 587.203 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2021 366.949 -13,9% față de anul precedent 910.136 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2020 426.021 -12,9% față de anul precedent 818.722 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2019 489.301 -8,6% față de anul precedent 664.641 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2018 535.279 -1,0% față de anul precedent 789.530 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2017 540.562 -8,3% față de anul precedent 654.724 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2016 589.673 -14,0% față de anul precedent 510.762 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2015 685.605 +29,2% față de anul precedent 484.760 Neraportat 6 -40,0% față de anul precedent
2014 530.781 -15,4% față de anul precedent 601.899 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2013 627.409 -27,2% față de anul precedent 569.618 Neraportat 10 +66,7% față de anul precedent
2012 861.637 +11,8% față de anul precedent 345.187 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2011 770.429 -4,1% față de anul precedent 339.395 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2010 803.261 -10,7% față de anul precedent 358.083 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2009 899.200 -2,4% față de anul precedent 351.332 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2008 921.096 324.117 Neraportat 6

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 1995 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1995 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.504.110 RON. Profit: 78.988 RON

Cifra de afaceri: 1.504.110 RON. Profit: 78.988 RON

Cifra de afaceri
1.504.110 RON +1.04% față de anul precedent
Profit net
78.988 RON +41.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
165.133 RON -21.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.488.597 RON. Profit: 55.708 RON

Cifra de afaceri: 1.488.597 RON. Profit: 55.708 RON

Cifra de afaceri
1.488.597 RON -14.75% față de anul precedent
Profit net
55.708 RON -54.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
211.564 RON -35.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.746.060 RON. Profit: 122.317 RON

Cifra de afaceri: 1.746.060 RON. Profit: 122.317 RON

Cifra de afaceri
1.746.060 RON +25.87% față de anul precedent
Profit net
122.317 RON +33.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
329.075 RON -10.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.387.231 RON. Profit: 91.414 RON

Cifra de afaceri: 1.387.231 RON. Profit: 91.414 RON

Cifra de afaceri
1.387.231 RON -7.69% față de anul precedent
Profit net
91.414 RON -40.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
366.949 RON -13.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.502.719 RON. Profit: 154.081 RON

Cifra de afaceri: 1.502.719 RON. Profit: 154.081 RON

Cifra de afaceri
1.502.719 RON +10.68% față de anul precedent
Profit net
154.081 RON +15.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
426.021 RON -12.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.357.691 RON. Profit: 133.411 RON

Cifra de afaceri: 1.357.691 RON. Profit: 133.411 RON

Cifra de afaceri
1.357.691 RON -2.16% față de anul precedent
Profit net
133.411 RON -1.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
489.301 RON -8.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.387.604 RON. Profit: 134.805 RON

Cifra de afaceri: 1.387.604 RON. Profit: 134.805 RON

Cifra de afaceri
1.387.604 RON +10.64% față de anul precedent
Profit net
134.805 RON -6.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
535.279 RON -0.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.254.120 RON. Profit: 143.961 RON

Cifra de afaceri: 1.254.120 RON. Profit: 143.961 RON

Cifra de afaceri
1.254.120 RON -4.23% față de anul precedent
Profit net
143.961 RON +453.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
540.562 RON -8.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.309.574 RON. Profit: 26.002 RON

Cifra de afaceri: 1.309.574 RON. Profit: 26.002 RON

Cifra de afaceri
1.309.574 RON +3.91% față de anul precedent
Profit net
26.002 RON +29.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
589.673 RON -13.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.260.308 RON. Profit: 20.011 RON

Cifra de afaceri: 1.260.308 RON. Profit: 20.011 RON

Cifra de afaceri
1.260.308 RON +7.57% față de anul precedent
Profit net
20.011 RON -38.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -40% față de anul precedent
Datorii
685.605 RON +29.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.171.627 RON. Profit: 32.282 RON

Cifra de afaceri: 1.171.627 RON. Profit: 32.282 RON

Cifra de afaceri
1.171.627 RON +9.08% față de anul precedent
Profit net
32.282 RON +32.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
530.781 RON -15.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.074.078 RON. Profit: 24.430 RON

Cifra de afaceri: 1.074.078 RON. Profit: 24.430 RON

Cifra de afaceri
1.074.078 RON +2.55% față de anul precedent
Profit net
24.430 RON +352.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +66.67% față de anul precedent
Datorii
627.409 RON -27.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.047.369 RON. Profit: 5.394 RON

Cifra de afaceri: 1.047.369 RON. Profit: 5.394 RON

Cifra de afaceri
1.047.369 RON +0.27% față de anul precedent
Profit net
5.394 RON -56.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
861.637 RON +11.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.044.582 RON. Profit: 12.511 RON

Cifra de afaceri: 1.044.582 RON. Profit: 12.511 RON

Cifra de afaceri
1.044.582 RON +3.61% față de anul precedent
Profit net
12.511 RON +85.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
770.429 RON -4.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.008.184 RON. Profit: 6.751 RON

Cifra de afaceri: 1.008.184 RON. Profit: 6.751 RON

Cifra de afaceri
1.008.184 RON -17.14% față de anul precedent
Profit net
6.751 RON -49.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
803.261 RON -10.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.216.733 RON. Profit: 13.465 RON

Cifra de afaceri: 1.216.733 RON. Profit: 13.465 RON

Cifra de afaceri
1.216.733 RON -15.71% față de anul precedent
Profit net
13.465 RON -33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
899.200 RON -2.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 1.443.582 RON. Profit: 20.096 RON

Cifra de afaceri: 1.443.582 RON. Profit: 20.096 RON

Cifra de afaceri
1.443.582 RON
Profit net
20.096 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6
Datorii
921.096 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4741, Neamţ

ROMARNIA COM SRL
CUI: 3428800CAEN: 4741
Activ
NEAMŢ, Com. Păstrăveni1993-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.759.909 RON
Profit
426.904 RON
Angajati
33
GRIF SOFTEK SRL
CUI: 29501093CAEN: 4741
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2011-12-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.489.012 RON
Profit
345.448 RON
Angajati
4
ROBOTIK SERV IT S.R.L.
CUI: 41974147CAEN: 4740
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2019-12-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
923.514 RON
Profit
97.847 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4741, Neamţ

SERV CONTAB SRL
CUI: 15389004CAEN: 4741
Activ
NEAMŢ, Orş. Târgu Neamţ2003-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.292 RON
Profit
18.441 RON
Angajati
5
INFONET COMPUTERS SRL
CUI: 17184897CAEN: 4741
Activ
NEAMŢ, Orş. Târgu Neamţ2005-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.031 RON
Profit
11.792 RON
Angajati
0

Alte firme din Neamţ

TEODAN COM SRL
CUI: 7473006CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Orş. Bicaz1995-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.717.823 RON
Profit
1.036.449 RON
Angajati
30
AGROMEC S.A.
CUI: 7496115CAEN: 0161
Activ
NEAMŢ, Sat Girov Com. Girov1995-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.599 RON
Profit
7.249 RON
Angajati
0
C & O SERV SRL
CUI: 7440823CAEN: 9531
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ1995-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
567.180 RON
Profit
204 RON
Angajati
3
DRAGOMIR PROD COM SRL
CUI: 7574540CAEN: 5520
Activ
NEAMŢ, Sat Popeşti Com. Farcaşa1995-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.377.322 RON
Profit
518.775 RON
Angajati
10
TESS SRL
CUI: 6801733CAEN: 4531
Activ
NEAMŢ, Orş. Târgu Neamţ1995-01-11
fara e-Factura
VAN NASTASA COMPANY SRL
CUI: 8493435CAEN: 0220
Activ
NEAMŢ, Com. Agapia1996-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.057.209 RON
Profit
22.606 RON
Angajati
5
NELA ELECTRIC SRL
CUI: 15406946CAEN: 4712
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2003-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
228.837 RON
Profit
10.197 RON
Angajati
1
DAG URBAN CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 46391152CAEN: 4332
Activ
NEAMŢ, Sat Brusturi Com. Brusturi2022-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.451 RON
Profit
10.306 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VOYAGER PRODCOM S.R.L.?

CUI-ul VOYAGER PRODCOM S.R.L. este 7485590.

Unde este sediul VOYAGER PRODCOM S.R.L.?

VOYAGER PRODCOM S.R.L. are sediul in Romania, NEAMŢ, Orş. Târgu Neamţ, Str. MIHAI EMINESCU nr. 6, 615200, Orş. Târgu Neamţ, judetul NEAMŢ.

Cand a fost infiintata VOYAGER PRODCOM S.R.L.?

VOYAGER PRODCOM S.R.L. a fost infiintata in anul 1995 (31 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VOYAGER PRODCOM S.R.L. in 2024?

In 2024, VOYAGER PRODCOM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.504.110 RON.

Cati angajati are VOYAGER PRODCOM S.R.L.?

VOYAGER PRODCOM S.R.L. a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are VOYAGER PRODCOM S.R.L.?

VOYAGER PRODCOM S.R.L. are codul CAEN principal 4741.

Ce profit a inregistrat VOYAGER PRODCOM S.R.L. in 2024?

VOYAGER PRODCOM S.R.L. a inregistrat un profit net de 78.988 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.