Activ

RAILOCK COM SRL

CUI: 7574345
CIF: 7574345
Reg. Com.: J1995001169050
CAEN: 4771
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 28 iulie 1995 · 31 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 14:06

Despre RAILOCK COM SRL

RAILOCK COM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Oradea, judetul BIHOR, infiintata in 1995 (31 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei" (cod CAEN 4771), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, RAILOCK COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 17.369 RON, in scadere fata de anul precedent (-34.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 49.788 RON in 2008 la 17.369 RON in 2024. Datoriile raportate (219.709 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
17.369 RON
Venituri totale
17.369 RON
Cheltuieli totale
37.717 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
20.804 RON
Stocuri
18.661 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
2.143 RON
Capital propriu
-198.905 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Mun. Oradea, STR. CARPATI nr. 4

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Mun. Oradea, STR. CARPATI nr. 4
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Mun. Oradea, STR. CARPATI nr. 4
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 28.07.1995
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
17.369 RON
Rezultat net
-20.782 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 17.369 RON 26.418 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 17.369 RON 26.418 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 37.717 RON 50.667 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 20.348 RON 24.249 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 20.782 RON 24.513 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 20.804 RON 23.783 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 20.804 RON 23.783 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 18.661 RON 20.985 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.143 RON 2.798 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 219.709 RON 201.906 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -198.905 RON -178.123 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active20.804RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

1.056,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale20.804 RON
Datorii totale219.709 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,09 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-956,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 17.369 -34,3% față de anul precedent 17.369 37.717 0 0 20.348 20.782
2023 26.418 -5,5% față de anul precedent 26.418 50.667 0 0 24.249 24.513
2022 27.946 +46,0% față de anul precedent 27.946 45.605 0 0 17.659 17.938
2021 19.146 -9,7% față de anul precedent 19.146 33.525 0 0 14.379 14.571
2020 21.195 -49,1% față de anul precedent 23.045 33.910 0 0 10.865 11.077
2019 41.657 +16,0% față de anul precedent 41.657 55.270 0 0 13.613 14.030
2018 35.924 +3,1% față de anul precedent 35.924 65.502 0 0 29.578 29.937
2017 34.841 -13,8% față de anul precedent 34.841 42.834 0 0 7.993 8.341
2016 40.399 +40,0% față de anul precedent 40.399 41.559 0 0 1.160 1.967
2015 28.849 +42,5% față de anul precedent 28.849 33.313 0 0 Neraportat 5.329
2014 20.250 +27,5% față de anul precedent 20.250 26.649 0 0 6.399 7.007
2013 15.885 -45,2% față de anul precedent 15.885 31.826 0 0 15.941 16.349
2012 28.970 -17,4% față de anul precedent 28.970 39.757 0 0 10.787 10.787
2011 35.054 +20,3% față de anul precedent 35.413 42.513 0 -100,0% față de anul precedent 0 7.100 7.100
2010 29.141 +8,7% față de anul precedent 29.141 28.868 273 0 0 1.377
2009 26.805 -46,2% față de anul precedent 26.842 32.807 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 5.965 7.432
2008 49.788 49.791 48.696 1.095 1.095 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 20.804 20.804 18.661 0 2.143
2023 0 23.783 23.783 20.985 0 2.798
2022 0 25.992 25.992 21.792 0 4.200
2021 0 28.806 28.806 20.465 0 8.341
2020 0 26.871 26.871 26.437 0 434
2019 0 37.817 37.817 31.730 0 6.087
2018 0 47.616 47.616 42.725 0 4.891
2017 0 66.383 66.383 58.029 0 8.354
2016 0 64.084 64.084 60.533 0 3.551
2015 0 57.211 57.211 53.666 0 3.545
2014 0 68.631 68.631 61.420 0 7.211
2013 0 66.015 66.015 63.029 0 2.986
2012 0 74.991 74.991 71.421 0 3.570
2011 0 75.563 75.563 68.626 2.319 4.618
2010 0 82.123 82.123 76.629 2.319 3.175
2009 0 82.622 82.622 76.540 2.319 3.763
2008 0 88.355 88.355 85.271 0 3.084

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 219.709 +8,8% față de anul precedent -198.905 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 201.906 +12,4% față de anul precedent -178.123 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 179.602 +9,2% față de anul precedent -153.610 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 164.478 +11,2% față de anul precedent -135.672 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 147.972 +0,1% față de anul precedent -121.101 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 147.841 +3,0% față de anul precedent -110.024 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2018 143.610 +8,4% față de anul precedent -95.994 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 132.440 +8,7% față de anul precedent -66.057 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 121.800 +7,8% față de anul precedent -57.716 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 112.960 -5,1% față de anul precedent -55.749 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 119.051 +8,8% față de anul precedent -50.420 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 109.428 +7,2% față de anul precedent -43.413 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 102.055 +11,1% față de anul precedent -27.064 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2011 91.840 +0,6% față de anul precedent -16.277 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2010 91.300 +1,0% față de anul precedent -9.177 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2009 90.422 +1,9% față de anul precedent -7.800 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 88.723 -368 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

95din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 1995 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1995 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 17.369 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 17.369 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
17.369 RON -34.25% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
20.782 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
219.709 RON +8.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 26.418 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 26.418 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
26.418 RON -5.47% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
24.513 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
201.906 RON +12.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 27.946 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 27.946 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
27.946 RON +45.96% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.938 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
179.602 RON +9.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 19.146 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 19.146 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
19.146 RON -9.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.571 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
164.478 RON +11.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 21.195 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 21.195 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
21.195 RON -49.12% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.077 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
147.972 RON +0.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 41.657 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 41.657 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
41.657 RON +15.96% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.030 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
147.841 RON +2.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 35.924 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 35.924 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
35.924 RON +3.11% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
29.937 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
143.610 RON +8.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 34.841 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 34.841 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
34.841 RON -13.76% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.341 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
132.440 RON +8.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 40.399 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 40.399 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
40.399 RON +40.04% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.967 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
121.800 RON +7.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 28.849 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 28.849 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
28.849 RON +42.46% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.329 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
112.960 RON -5.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 20.250 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 20.250 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
20.250 RON +27.48% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.007 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
119.051 RON +8.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 15.885 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 15.885 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
15.885 RON -45.17% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
16.349 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
109.428 RON +7.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 28.970 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 28.970 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
28.970 RON -17.36% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.787 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
102.055 RON +11.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 35.054 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 35.054 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
35.054 RON +20.29% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.100 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
91.840 RON +0.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 29.141 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 29.141 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
29.141 RON +8.71% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.377 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
91.300 RON +0.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 26.805 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 26.805 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
26.805 RON -46.16% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
7.432 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
90.422 RON +1.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 49.788 RON. Profit: 1.095 RON

Cifra de afaceri: 49.788 RON. Profit: 1.095 RON

Cifra de afaceri
49.788 RON
Profit net
1.095 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
88.723 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1995 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRAILOCK COM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4771 in Mun. Oradea (BIHOR)

RAILOCK COM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4771 in Mun. Oradea (BIHOR)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4771, Bihor

MYCOLOURS S.R.L.
CUI: 48486755CAEN: 4771
Activ
BIHOR, Sat Şoimuş Com. Remetea2023-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.747 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CAMPAN EXIM SRL
CUI: 7072527CAEN: 4771
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1995-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.261 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MICORAD COMEXIM SRL
CUI: 6032559CAEN: 4771
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1994-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.314 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MILTONIA IMPEX SRL
CUI: 8120592CAEN: 4771
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1996-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.890 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GSMT TRADE SRL
CUI: 9262986CAEN: 4771
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1997-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.705 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DRESS ME S.R.L.
CUI: 39704494CAEN: 4771
Activ
BIHOR, Mun. Salonta2018-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.378 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4771, Bihor

MANITU COM SRL
CUI: 7520426CAEN: 4771
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1995-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.722 RON
Profit
1.406 RON
Angajati
0
ILGO PROD SRL
CUI: 7697607CAEN: 4771
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1995-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.873 RON
Profit
2.710 RON
Angajati
1
MIRIJAN IMPEX S.R.L.
CUI: 7463509CAEN: 4771
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1995-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.185 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
HELDIS COM SRL
CUI: 7728509CAEN: 4771
Activ
BIHOR, Sat Băile Felix Com. Sânmartin1995-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
250.864 RON
Profit
62.125 RON
Angajati
1

Alte firme din Bihor

SCATMAN PREST SRL
CUI: 7574310CAEN: 4324
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1995-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.431 RON
Profit
10.557 RON
Angajati
1
ARTIMPLET SRL
CUI: 7574388CAEN: 0111
Activ
BIHOR, Mun. Salonta1995-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.377.158 RON
Profit
362.332 RON
Angajati
1
VANC SERVICE SRL
CUI: 7551856CAEN: 4520
Activ
BIHOR, Mun. Salonta1995-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.100 RON
Profit
315 RON
Angajati
2
AGROCHIM SRL
CUI: 7606625CAEN: 4621
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1995-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.091.828 RON
Profit
228.601 RON
Angajati
5
SATURNIA COM SRL
CUI: 7245571CAEN: 4711
Activ
BIHOR, Sat Iteu Com. Abram1995-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.327 RON
Profit
3.909 RON
Angajati
0
SANDYMAR COM SRL
CUI: 7912098CAEN: 9531
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1995-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
535.897 RON
Profit
32.065 RON
Angajati
5
CHARMIS EXIM SRL
CUI: 5231804CAEN: 6820
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1994-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.696 RON
Profit
18.915 RON
Angajati
0
SPIRICA SRL
CUI: 12141151CAEN: 4752
Activ
BIHOR, Sat Sâmbăta Com. Sâmbăta1999-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.262.024 RON
Profit
31.424 RON
Angajati
4
GN GRID CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 33332715CAEN: 4613
Activ
BIHOR, Sat Mizieş Com. Drăgăneşti2014-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.760.605 RON
Profit
730.923 RON
Angajati
7

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RAILOCK COM SRL?

CUI-ul RAILOCK COM SRL este 7574345.

Unde este sediul RAILOCK COM SRL?

RAILOCK COM SRL are sediul in Romania, BIHOR, Mun. Oradea, STR. CARPATI nr. 4, Mun. Oradea, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata RAILOCK COM SRL?

RAILOCK COM SRL a fost infiintata in anul 1995 (31 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RAILOCK COM SRL in 2024?

In 2024, RAILOCK COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 17.369 RON.

Cati angajati are RAILOCK COM SRL?

RAILOCK COM SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are RAILOCK COM SRL?

RAILOCK COM SRL are codul CAEN principal 4771 (Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei).

Ce profit a inregistrat RAILOCK COM SRL in 2024?

RAILOCK COM SRL a inregistrat o pierdere neta de 20.782 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.