Activ Plătitor TVA

IONUT COM SRL

CUI: 7661417
CIF: RO7661417
Reg. Com.: J1995000397074
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 august 1995 · 31 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 19:32

Despre IONUT COM SRL

IONUT COM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Leorda Com. Leorda, judetul BOTOŞANI, infiintata in 1995 (31 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, IONUT COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.504.157 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+1.6%). Profitul net inregistrat a fost de 29.609 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 22, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 223.422 RON in 2008 la 2.504.157 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.504.157 RON
Venituri totale
3.067.060 RON
Cheltuieli totale
3.031.945 RON
Profit brut
35.115 RON
Profit net
29.609 RON
Marja profit net
1,18%
Active imobilizate
1.096 RON
Active circulante
550.197 RON
Stocuri
469.034 RON
Creanțe
38.729 RON
Casa & conturi bănci
42.434 RON
Capital propriu
9.815 RON

Contact

AdresaRomania, BOTOŞANI, Sat Leorda Com. Leorda, Str. Principală nr. 77, 717220
Telefon0231585933

Adresă sediu social

Romania, BOTOŞANI, Sat Leorda Com. Leorda, Str. Principală nr. 77, 717220
Cod poștal: 717220
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BOTOŞANI, Sat Leorda Com. Leorda, Str. Principală nr. 77, 717220
Cod postal
717220
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.08.1995
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.504.157 RON
Rezultat net
29.609 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.504.157 RON 2.463.765 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 3.067.060 RON 3.114.518 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 3.031.945 RON 3.017.491 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 35.115 RON 97.027 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 29.609 RON 74.649 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.096 RON 1.753 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 550.197 RON 985.182 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 551.293 RON 986.935 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 469.034 RON 743.367 RON
CreanțeSume de încasat 38.729 RON 41.761 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 42.434 RON 200.054 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 541.478 RON 1.006.729 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 9.815 RON -19.794 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 22 persoane 24 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active551.293RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

98,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale551.293 RON
Datorii totale541.478 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
5,4 %Profit net / active totale
ROE
301,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,02 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
1,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.504.157 +1,6% față de anul precedent 3.067.060 3.031.945 35.115 -63,8% față de anul precedent 29.609 -60,3% față de anul precedent 0 0
2023 2.463.765 +4,0% față de anul precedent 3.114.518 3.017.491 97.027 -64,2% față de anul precedent 74.649 -69,3% față de anul precedent 0 0
2022 2.368.690 +61,6% față de anul precedent 3.028.526 2.757.808 270.718 +239,5% față de anul precedent 243.360 +274,4% față de anul precedent 0 0
2021 1.465.628 +96,1% față de anul precedent 1.816.975 1.737.231 79.744 +52,2% față de anul precedent 64.998 +44,8% față de anul precedent 0 0
2020 747.251 -21,9% față de anul precedent 1.201.251 1.148.852 52.399 +147,8% față de anul precedent 44.882 +462,9% față de anul precedent 0 0
2019 956.439 +13,8% față de anul precedent 1.313.939 1.292.789 21.150 7.973 0 0
2018 840.759 +108,2% față de anul precedent 840.759 1.054.668 0 0 213.909 221.528
2017 403.895 +63,4% față de anul precedent 403.895 523.330 0 0 119.435 124.051
2016 247.262 +43,6% față de anul precedent 254.422 276.419 0 0 21.997 24.541
2015 172.197 +12,7% față de anul precedent 179.697 242.045 0 0 62.348 67.740
2014 152.845 +32,9% față de anul precedent 152.845 180.055 0 0 27.210 27.210
2013 114.992 -17,0% față de anul precedent 114.992 169.169 0 0 54.177 54.177
2012 138.461 +94,5% față de anul precedent 138.461 206.808 0 0 68.347 68.347
2011 71.207 +20,5% față de anul precedent 71.207 114.562 0 0 43.355 43.355
2010 59.078 -73,6% față de anul precedent 61.115 101.428 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 40.313 43.538
2008 223.422 223.424 203.797 19.627 16.487 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.096 550.197 551.293 469.034 38.729 42.434
2023 1.753 985.182 986.935 743.367 41.761 200.054
2022 12.190 654.461 666.651 538.844 13.862 101.755
2021 12.190 192.152 204.342 178.888 8.646 4.618
2020 12.476 222.012 234.488 216.150 2.912 2.950
2019 36.235 725.607 761.842 703.179 18.655 3.773
2018 36.235 468.870 505.105 458.670 3.049 7.151
2017 36.235 271.947 308.182 263.360 2.259 6.328
2016 36.235 156.015 192.250 155.847 158 10
2015 36.235 142.089 178.324 141.948 50 91
2014 90.752 116.906 207.658 116.843 50 13
2013 54.958 103.813 158.771 103.420 50 343
2012 47.184 73.076 120.260 72.976 50 50
2011 38.956 70.377 109.333 67.565 2.766 46
2010 31.800 25.930 57.730 22.630 3.119 181
2008 13.476 44.119 57.595 24.231 19.338 550

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 541.478 -46,2% față de anul precedent 9.815 Neraportat 22 -8,3% față de anul precedent
2023 1.006.729 +55,7% față de anul precedent -19.794 Neraportat 24 +9,1% față de anul precedent
2022 646.403 +51,2% față de anul precedent 20.248 Neraportat 22 +57,1% față de anul precedent
2021 427.453 -18,2% față de anul precedent -223.111 Neraportat 14 -30,0% față de anul precedent
2020 522.596 -50,2% față de anul precedent -288.108 Neraportat 20 +5,3% față de anul precedent
2019 1.049.931 +31,1% față de anul precedent -288.089 Neraportat 19 +111,1% față de anul precedent
2018 801.167 +131,2% față de anul precedent -296.062 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2017 346.481 +106,1% față de anul precedent -38.299 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2016 168.128 -64,3% față de anul precedent 24.122 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2015 470.341 +8,9% față de anul precedent -292.017 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2014 431.934 +13,8% față de anul precedent -224.276 Neraportat 9 +28,6% față de anul precedent
2013 379.595 +32,3% față de anul precedent -220.824 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2012 286.907 +38,2% față de anul precedent -166.647 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2011 207.633 +84,3% față de anul precedent -98.300 Neraportat 6 +50,0% față de anul precedent
2010 112.674 +244,7% față de anul precedent -54.944 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2008 32.691 24.904 Neraportat 5

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 1995 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1995 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.504.157 RON. Profit: 29.609 RON

Cifra de afaceri: 2.504.157 RON. Profit: 29.609 RON

Cifra de afaceri
2.504.157 RON +1.64% față de anul precedent
Profit net
29.609 RON -60.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
22 -8.33% față de anul precedent
Datorii
541.478 RON -46.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.463.765 RON. Profit: 74.649 RON

Cifra de afaceri: 2.463.765 RON. Profit: 74.649 RON

Cifra de afaceri
2.463.765 RON +4.01% față de anul precedent
Profit net
74.649 RON -69.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
24 +9.09% față de anul precedent
Datorii
1.006.729 RON +55.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.368.690 RON. Profit: 243.360 RON

Cifra de afaceri: 2.368.690 RON. Profit: 243.360 RON

Cifra de afaceri
2.368.690 RON +61.62% față de anul precedent
Profit net
243.360 RON +274.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
22 +57.14% față de anul precedent
Datorii
646.403 RON +51.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.465.628 RON. Profit: 64.998 RON

Cifra de afaceri: 1.465.628 RON. Profit: 64.998 RON

Cifra de afaceri
1.465.628 RON +96.14% față de anul precedent
Profit net
64.998 RON +44.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 -30% față de anul precedent
Datorii
427.453 RON -18.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 747.251 RON. Profit: 44.882 RON

Cifra de afaceri: 747.251 RON. Profit: 44.882 RON

Cifra de afaceri
747.251 RON -21.87% față de anul precedent
Profit net
44.882 RON +462.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
20 +5.26% față de anul precedent
Datorii
522.596 RON -50.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 956.439 RON. Profit: 7.973 RON

Cifra de afaceri: 956.439 RON. Profit: 7.973 RON

Cifra de afaceri
956.439 RON +13.76% față de anul precedent
Profit net
7.973 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
19 +111.11% față de anul precedent
Datorii
1.049.931 RON +31.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 840.759 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 840.759 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
840.759 RON +108.16% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
221.528 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
801.167 RON +131.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 403.895 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 403.895 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
403.895 RON +63.35% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
124.051 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
346.481 RON +106.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 247.262 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 247.262 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
247.262 RON +43.59% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
24.541 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
168.128 RON -64.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 172.197 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 172.197 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
172.197 RON +12.66% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
67.740 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
470.341 RON +8.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 152.845 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 152.845 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
152.845 RON +32.92% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
27.210 RON
Angajati
9 +28.57% față de anul precedent
Datorii
431.934 RON +13.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 114.992 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 114.992 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
114.992 RON -16.95% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
54.177 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
379.595 RON +32.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 138.461 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 138.461 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
138.461 RON +94.45% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
68.347 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
286.907 RON +38.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 71.207 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 71.207 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
71.207 RON +20.53% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
43.355 RON
Angajati
6 +50% față de anul precedent
Datorii
207.633 RON +84.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 59.078 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 59.078 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
59.078 RON -73.56% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
43.538 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
112.674 RON +244.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 223.422 RON. Profit: 16.487 RON

Cifra de afaceri: 223.422 RON. Profit: 16.487 RON

Cifra de afaceri
223.422 RON
Profit net
16.487 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5
Datorii
32.691 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1995 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataIONUT COM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Leorda Com. Leorda (BOTOŞANI)

IONUT COM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Leorda Com. Leorda (BOTOŞANI)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Botoşani

FIRST MANAGE MENTOR SRL
CUI: 18308730CAEN: 4711
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2006-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.651.047 RON
Profit
211.310 RON
Angajati
8
ŞERCĂIANU FORMULA S S.R.L.
CUI: 11152616CAEN: 4711
Activ
BOTOŞANI, Sat Todireni Com. Todireni1998-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.393.207 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
SIMA VIP TAXI SRL
CUI: 22797901CAEN: 4711
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2007-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.693.782 RON
Profit
9.783 RON
Angajati
4
COMPLEX APRODES SRL
CUI: 608459CAEN: 4711
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani1993-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.389.693 RON
Profit
23.248 RON
Angajati
8
COMDIV MARKETRO.RO S.R.L.
CUI: 42279050CAEN: 4711
Activ
BOTOŞANI, Orş. Darabani2020-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.609.166 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PAUSIM SRL
CUI: 17152194CAEN: 4711
Activ
BOTOŞANI, Sat Cătămăreşti-Deal Com. Mihai Eminescu2005-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.988.935 RON
Profit
145.613 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Botoşani

MANGO COM SRL
CUI: 7412890CAEN: 4711
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani1995-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
426.642 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CORDSAV SRL
CUI: 7661638CAEN: 4711
Activ
BOTOŞANI, Sat Griviţa Com. Cordăreni1995-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
149.363 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CRAI NOU IMPEX SRL
CUI: 7314159CAEN: 4711
Activ
BOTOŞANI, Orş. Săveni1995-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
257.707 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Botoşani

SERV COM ROMARO S.R.L.
CUI: 7625473CAEN: 5630
Activ
BOTOŞANI, Sat Dumbrăviţa Com. Ibăneşti1995-08-16
fara e-Factura
MODUS SRL
CUI: 7440068CAEN: 7111
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani1995-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.362 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
FOLIPLAST SRL
CUI: 7776174CAEN: 2222
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani1995-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.817.918 RON
Profit
43.974 RON
Angajati
19
CARMEN SRL
CUI: 6567048CAEN: 5630
Activ
BOTOŞANI, Orş. Săveni1994-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.989 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
DOLY-COM SRL
CUI: 9194636CAEN: 1011
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani1997-02-26
fara e-Factura
FETELE SRL
CUI: 18942671CAEN: 4100
Activ
BOTOŞANI, Sat Tudor Vladimirescu Com. Albeşti2006-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
916.681 RON
Profit
251.796 RON
Angajati
6

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IONUT COM SRL?

CUI-ul IONUT COM SRL este 7661417.

Unde este sediul IONUT COM SRL?

IONUT COM SRL are sediul in Romania, BOTOŞANI, Sat Leorda Com. Leorda, Str. Principală nr. 77, 717220, Sat Leorda Com. Leorda, judetul BOTOŞANI.

Cand a fost infiintata IONUT COM SRL?

IONUT COM SRL a fost infiintata in anul 1995 (31 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a IONUT COM SRL in 2024?

In 2024, IONUT COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.504.157 RON.

Cati angajati are IONUT COM SRL?

IONUT COM SRL a raportat un numar mediu de 22 salariati in 2024.

Ce activitate are IONUT COM SRL?

IONUT COM SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat IONUT COM SRL in 2024?

IONUT COM SRL a inregistrat un profit net de 29.609 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.