Activ Plătitor TVA

SILVI COM GABI SRL

CUI: 7703083
CIF: RO7703083
Reg. Com.: J10/886/1995
CAEN: 4719
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 septembrie 1995 · 31 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 03:39

Despre SILVI COM GABI SRL

SILVI COM GABI SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Buzău, judetul BUZĂU, infiintata in 1995 (31 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4719). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SILVI COM GABI SRL a raportat o cifra de afaceri de 313.372 RON, in crestere fata de anul precedent (+15.1%). Profitul net inregistrat a fost de 59.991 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 109.679 RON in 2008 la 313.372 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
313.372 RON
Venituri totale
313.372 RON
Cheltuieli totale
248.966 RON
Profit brut
64.406 RON
Profit net
59.991 RON
Marja profit net
19,14%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
81.850 RON
Stocuri
78.468 RON
Creanțe
757 RON
Casa & conturi bănci
2.625 RON
Capital propriu
-162.856 RON

Contact

AdresaRomania, BUZĂU, Mun. Buzău, Str. Gheorghe Asachi nr. 10, 120222
Telefon0757011944

Adresă sediu social

Romania, BUZĂU, Mun. Buzău, Str. Gheorghe Asachi nr. 10, 120222
Cod poștal: 120222
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BUZĂU, Mun. Buzău, Str. Gheorghe Asachi nr. 10, 120222
Cod postal
120222
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.09.1995
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 11 iulie 2023

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
313.372 RON
Rezultat net
59.991 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 313.372 RON 272.369 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 313.372 RON 302.370 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 248.966 RON 295.394 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 64.406 RON 6.976 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 59.991 RON 3.952 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 81.850 RON 18.553 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 81.850 RON 18.553 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 78.468 RON 13.639 RON
CreanțeSume de încasat 757 RON 1.555 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.625 RON 3.359 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 244.706 RON 241.400 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -162.856 RON -222.847 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active81.850RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

299,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale81.850 RON
Datorii totale244.706 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
73,3 %Profit net / active totale
ROE
-36,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,33 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-199,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 313.372 +15,1% față de anul precedent 313.372 248.966 64.406 +823,3% față de anul precedent 59.991 +1.418,0% față de anul precedent 0 0
2023 272.369 +43,3% față de anul precedent 302.370 295.394 6.976 -3,9% față de anul precedent 3.952 -18,7% față de anul precedent 0 0
2022 190.044 +13,4% față de anul precedent 240.044 232.784 7.260 +97,1% față de anul precedent 4.860 +142,0% față de anul precedent 0 0
2021 167.549 +18,2% față de anul precedent 217.549 213.865 3.684 -49,3% față de anul precedent 2.008 -65,6% față de anul precedent 0 0
2020 141.775 +6,6% față de anul precedent 196.775 189.514 7.261 5.843 0 0
2019 132.943 +5,8% față de anul precedent 132.943 182.028 0 0 49.085 50.414
2018 125.607 -7,2% față de anul precedent 125.607 170.087 0 0 44.480 45.736
2017 135.391 +35,3% față de anul precedent 135.391 151.950 0 0 16.559 17.829
2016 100.093 +24,5% față de anul precedent 100.093 112.192 0 0 12.099 13.303
2015 80.410 +35,4% față de anul precedent 80.415 97.073 0 0 Neraportat 19.070
2014 59.381 +4,4% față de anul precedent 59.381 71.240 0 0 11.859 13.640
2013 56.863 -19,3% față de anul precedent 56.863 62.253 0 0 5.390 6.905
2012 70.488 +18,2% față de anul precedent 70.598 76.824 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 6.226 6.226
2011 59.651 -13,9% față de anul precedent 59.651 57.894 1.757 -78,7% față de anul precedent 1.463 -70,8% față de anul precedent 0 0
2010 69.265 -30,3% față de anul precedent 69.265 61.022 8.243 -8,4% față de anul precedent 5.018 -16,6% față de anul precedent 0 0
2009 99.353 -9,4% față de anul precedent 99.353 90.354 8.999 +8,8% față de anul precedent 6.018 +8,9% față de anul precedent 0 0
2008 109.679 109.680 101.408 8.272 5.527 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 81.850 81.850 78.468 757 2.625
2023 0 18.553 18.553 13.639 1.555 3.359
2022 70.590 38.202 108.792 29.604 488 8.110
2021 70.590 47.869 118.459 47.828 40 1
2020 70.590 81.872 152.462 79.394 1.411 1.067
2019 70.590 89.463 160.053 88.901 97 465
2018 70.590 123.020 193.610 119.743 123 3.154
2017 70.590 134.418 205.008 132.630 1.370 418
2016 70.590 108.802 179.392 106.572 2.214 16
2015 70.590 92.859 163.449 88.837 1.686 2.336
2014 70.590 80.681 151.271 79.811 767 103
2013 70.590 80.161 150.751 80.151 2 8
2012 70.590 81.213 151.803 81.197 0 16
2011 64.493 87.751 152.244 87.355 0 396
2010 66.753 77.545 144.298 77.108 0 437
2009 57.882 87.135 145.017 84.274 2.717 144
2008 60.158 83.480 143.638 76.755 6.069 656

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 244.706 +1,4% față de anul precedent -162.856 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2023 241.400 +1,0% față de anul precedent -222.847 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2022 239.046 -5,7% față de anul precedent -130.254 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 253.573 -12,4% față de anul precedent -135.114 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2020 289.584 -4,4% față de anul precedent -137.122 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 303.018 +5,9% față de anul precedent -142.965 Neraportat 3
2018 286.161 +13,6% față de anul precedent -92.551 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 251.822 +20,9% față de anul precedent -46.814 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 208.377 +16,3% față de anul precedent -28.985 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 179.131 +21,1% față de anul precedent -15.682 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 147.883 +10,6% față de anul precedent 3.388 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2013 133.723 +4,6% față de anul precedent 17.028 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2012 127.870 +4,7% față de anul precedent 23.933 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2011 122.085 +5,6% față de anul precedent 30.159 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2010 115.602 -4,7% față de anul precedent 28.696 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 121.339 -3,7% față de anul precedent 23.678 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 125.978 17.660 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

35din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1995 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1995 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 313.372 RON. Profit: 59.991 RON

Cifra de afaceri: 313.372 RON. Profit: 59.991 RON

Cifra de afaceri
313.372 RON +15.05% față de anul precedent
Profit net
59.991 RON +1417.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
244.706 RON +1.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 272.369 RON. Profit: 3.952 RON

Cifra de afaceri: 272.369 RON. Profit: 3.952 RON

Cifra de afaceri
272.369 RON +43.32% față de anul precedent
Profit net
3.952 RON -18.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
241.400 RON +0.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 190.044 RON. Profit: 4.860 RON

Cifra de afaceri: 190.044 RON. Profit: 4.860 RON

Cifra de afaceri
190.044 RON +13.43% față de anul precedent
Profit net
4.860 RON +142.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
239.046 RON -5.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 167.549 RON. Profit: 2.008 RON

Cifra de afaceri: 167.549 RON. Profit: 2.008 RON

Cifra de afaceri
167.549 RON +18.18% față de anul precedent
Profit net
2.008 RON -65.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
253.573 RON -12.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 141.775 RON. Profit: 5.843 RON

Cifra de afaceri: 141.775 RON. Profit: 5.843 RON

Cifra de afaceri
141.775 RON +6.64% față de anul precedent
Profit net
5.843 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
289.584 RON -4.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 132.943 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 132.943 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
132.943 RON +5.84% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
50.414 RON
Angajati
3
Datorii
303.018 RON +5.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 125.607 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 125.607 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
125.607 RON -7.23% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
45.736 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
286.161 RON +13.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 135.391 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 135.391 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
135.391 RON +35.27% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.829 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
251.822 RON +20.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 100.093 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 100.093 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
100.093 RON +24.48% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
13.303 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
208.377 RON +16.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 80.410 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 80.410 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
80.410 RON +35.41% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
19.070 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
179.131 RON +21.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 59.381 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 59.381 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
59.381 RON +4.43% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
13.640 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
147.883 RON +10.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 56.863 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 56.863 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
56.863 RON -19.33% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.905 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
133.723 RON +4.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 70.488 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 70.488 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
70.488 RON +18.17% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.226 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
127.870 RON +4.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 59.651 RON. Profit: 1.463 RON

Cifra de afaceri: 59.651 RON. Profit: 1.463 RON

Cifra de afaceri
59.651 RON -13.88% față de anul precedent
Profit net
1.463 RON -70.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
122.085 RON +5.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 69.265 RON. Profit: 5.018 RON

Cifra de afaceri: 69.265 RON. Profit: 5.018 RON

Cifra de afaceri
69.265 RON -30.28% față de anul precedent
Profit net
5.018 RON -16.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
115.602 RON -4.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 99.353 RON. Profit: 6.018 RON

Cifra de afaceri: 99.353 RON. Profit: 6.018 RON

Cifra de afaceri
99.353 RON -9.41% față de anul precedent
Profit net
6.018 RON +8.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
121.339 RON -3.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 109.679 RON. Profit: 5.527 RON

Cifra de afaceri: 109.679 RON. Profit: 5.527 RON

Cifra de afaceri
109.679 RON
Profit net
5.527 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
125.978 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1995 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSILVI COM GABI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4719 in Mun. Buzău (BUZĂU)

SILVI COM GABI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4719 in Mun. Buzău (BUZĂU)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4719, Buzău

EDINUT S.R.L.
CUI: 22836164CAEN: 4719
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2007-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
334.451 RON
Profit
1.758 RON
Angajati
1
JUGANARU INSTAL S.R.L.
CUI: 48653497CAEN: 4719
Activ
BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat2023-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
308.793 RON
Profit
30.233 RON
Angajati
0
ADREIADA SRL
CUI: 15145000CAEN: 4719
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2003-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
357.339 RON
Profit
38.130 RON
Angajati
2
VELO TUR COM SRL
CUI: 9569701CAEN: 4719
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău1997-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
301.797 RON
Profit
6.434 RON
Angajati
1
CONDER MAXI SRL
CUI: 32315783CAEN: 4719
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2013-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
443.876 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
PLUS MINUS S.R.L.
CUI: 16098682CAEN: 4719
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2004-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
276.196 RON
Profit
57.156 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4719, Buzău

NIKOL STEF COM S.R.L.
CUI: 7416213CAEN: 4719
Activ
BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat1995-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.260 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ROXI COMIMPEX 96 SRL
CUI: 8943211CAEN: 4719
Activ
BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat1996-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.935.998 RON
Profit
5.128 RON
Angajati
9
ELDANIU COM S.R.L.
CUI: 6464875CAEN: 4719
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău1994-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.987 RON
Profit
2.496 RON
Angajati
0
STING PROD SRL
CUI: 9098450CAEN: 4719
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău1997-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
888.050 RON
Profit
71.134 RON
Angajati
0

Alte firme din Buzău

EMICOM SRL
CUI: 7693826CAEN: 5211
Activ
BUZĂU, Sat Oreavul Com. Valea Râmnicului1995-09-12
fara e-Factura
VIVAT TRANS COM SRL
CUI: 7733467CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Orş. Nehoiu1995-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.683.628 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
REMPROD S.R.L.
CUI: 7598549CAEN: 1041
Activ
BUZĂU, Sat Glodeanu Sărat Com. Glodeanu Sărat1995-08-07
fara e-Factura
G M COM SRL
CUI: 7838447CAEN: 7311
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău1995-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
276.251 RON
Profit
69.358 RON
Angajati
1
LEVIS COM 95 SRL
CUI: 6957474CAEN: 3314
Activ
BUZĂU, Sat Vadu Paşii Com. Vadu Paşii1995-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.064 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CTT SUD GLASS INT S.R.L.
CUI: 8598717CAEN: 2223
Activ
BUZĂU, Sat Poşta Câlnău Com. Poşta Câlnău1996-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.868.668 RON
Profit
241.140 RON
Angajati
3
ALINA MAGIC COM SRL
CUI: 1153746CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Sat Buda Com. Buda1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.774.847 RON
Profit
42.244 RON
Angajati
8
SENDONE SRL
CUI: 15419334CAEN: 4752
Activ
BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat2003-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.092.612 RON
Profit
0 RON
Angajati
8
ICE MAG QUALITY S.R.L.
CUI: 45527079CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Sat Amaru Com. Amaru2022-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
541.756 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SILVI COM GABI SRL?

CUI-ul SILVI COM GABI SRL este 7703083.

Unde este sediul SILVI COM GABI SRL?

SILVI COM GABI SRL are sediul in Romania, BUZĂU, Mun. Buzău, Str. Gheorghe Asachi nr. 10, 120222, Mun. Buzău, judetul BUZĂU.

Cand a fost infiintata SILVI COM GABI SRL?

SILVI COM GABI SRL a fost infiintata in anul 1995 (31 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SILVI COM GABI SRL in 2024?

In 2024, SILVI COM GABI SRL a raportat o cifra de afaceri de 313.372 RON.

Cati angajati are SILVI COM GABI SRL?

SILVI COM GABI SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are SILVI COM GABI SRL?

SILVI COM GABI SRL are codul CAEN principal 4719.

Ce profit a inregistrat SILVI COM GABI SRL in 2024?

SILVI COM GABI SRL a inregistrat un profit net de 59.991 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.