Activ e‑Factură

LORIN INTERCONECT SRL

CUI: 7755899
CIF: 7755899
Reg. Com.: J1995001010336
CAEN: 6492
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 octombrie 1995 · 31 ani
Distribuie:

Alte activități de creditare

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 21:44

Despre LORIN INTERCONECT SRL

LORIN INTERCONECT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Rădăuţi, judetul SUCEAVA, infiintata in 1995 (31 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de creditare" (cod CAEN 6492), in sectorul telecomunicatii si tehnologia informatiei. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LORIN INTERCONECT SRL a raportat o cifra de afaceri de 92.988 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-4.3%). Profitul net inregistrat a fost de 7.923 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 24.038 RON in 2008 la 92.988 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
92.988 RON
Venituri totale
92.988 RON
Cheltuieli totale
83.878 RON
Profit brut
9.110 RON
Profit net
7.923 RON
Marja profit net
8,52%
Active imobilizate
131.782 RON
Active circulante
219.809 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
219 RON
Casa & conturi bănci
219.590 RON
Capital propriu
365.390 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Mun. Rădăuţi, Pţa. Unirii nr. 20, 725400
Telefon0230563073

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Mun. Rădăuţi, Pţa. Unirii nr. 20, 725400
Cod poștal: 725400
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Mun. Rădăuţi, Pţa. Unirii nr. 20, 725400
Cod postal
725400
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.10.1995
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Rădăuţi
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 martie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
92.988 RON
Rezultat net
7.923 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 92.988 RON 97.150 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 92.988 RON 97.150 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 83.878 RON 92.030 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 9.110 RON 5.120 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 7.923 RON 4.148 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 131.782 RON 107.313 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 219.809 RON 237.671 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 351.591 RON 344.984 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 219 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 219.590 RON 237.671 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 4.507 RON 9.323 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 365.390 RON 357.467 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active351.591RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

1,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale351.591 RON
Datorii totale4.507 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
2,3 %Profit net / active totale
ROE
2,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
48,77 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
103,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 92.988 -4,3% față de anul precedent 92.988 83.878 9.110 +77,9% față de anul precedent 7.923 +91,0% față de anul precedent 0 0
2023 97.150 +38,4% față de anul precedent 97.150 92.030 5.120 -64,1% față de anul precedent 4.148 -69,4% față de anul precedent 0 0
2022 70.195 -14,0% față de anul precedent 70.195 55.945 14.250 13.547 0 0
2021 81.580 +1,8% față de anul precedent 81.580 81.935 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 355 1.171
2020 80.154 -9,8% față de anul precedent 80.154 69.844 10.310 -18,6% față de anul precedent 8.984 -23,7% față de anul precedent 0 0
2019 88.865 -19,8% față de anul precedent 88.865 76.204 12.661 +64,3% față de anul precedent 11.773 +78,5% față de anul precedent 0 0
2018 110.785 -8,8% față de anul precedent 110.785 103.081 7.704 -7,6% față de anul precedent 6.596 -7,4% față de anul precedent 0 0
2017 121.430 +6,7% față de anul precedent 121.430 113.094 8.336 -70,9% față de anul precedent 7.122 -71,7% față de anul precedent 0 0
2015 113.772 +7,0% față de anul precedent 113.854 85.241 28.613 +105,3% față de anul precedent 25.196 +134,4% față de anul precedent Neraportat 0
2014 106.287 -27,7% față de anul precedent 106.287 92.351 13.936 -76,0% față de anul precedent 10.748 -80,0% față de anul precedent 0 0
2013 146.948 +6,2% față de anul precedent 146.948 88.906 58.042 -13,4% față de anul precedent 53.633 -14,7% față de anul precedent 0 0
2012 138.337 +60,2% față de anul precedent 138.408 71.394 67.014 +100,4% față de anul precedent 62.861 +103,8% față de anul precedent 0 0
2011 86.332 +31,8% față de anul precedent 86.372 52.931 33.441 +7,6% față de anul precedent 30.850 +19,3% față de anul precedent 0 0
2010 65.480 +54,3% față de anul precedent 65.739 34.659 31.080 +119,1% față de anul precedent 25.867 +120,4% față de anul precedent 0 0
2009 42.431 +76,5% față de anul precedent 77.431 63.247 14.184 +238,2% față de anul precedent 11.736 +241,6% față de anul precedent 0 0
2008 24.038 24.038 19.844 4.194 3.436 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 131.782 219.809 351.591 0 219 219.590
2023 107.313 237.671 344.984 0 0 237.671
2022 129.259 183.704 312.963 0 0 183.704
2021 127.297 200.247 327.544 0 0 200.247
2020 90.707 237.918 328.625 0 0 237.918
2019 133.659 182.055 315.714 0 0 182.055
2018 113.303 192.932 306.235 0 64 192.868
2017 129.758 167.195 296.953 0 390 166.805
2015 130.200 147.185 277.385 0 390 146.795
2014 94.704 156.906 251.610 0 0 156.906
2013 101.321 154.654 255.975 0 0 154.654
2012 150.489 65.347 215.836 0 2.193 63.154
2011 110.102 77.642 187.744 0 2.201 75.441
2010 55.025 37.678 92.703 0 5.601 32.077
2009 27.617 38.148 65.765 0 2.200 35.948
2008 53.816 24.692 78.508 0 0 24.692

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 4.507 -51,7% față de anul precedent 365.390 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2023 9.323 +186,3% față de anul precedent 357.467 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 3.256 -37,4% față de anul precedent 353.319 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2021 5.202 +1,8% față de anul precedent 365.954 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2020 5.112 -0,7% față de anul precedent 367.125 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 5.150 -29,8% față de anul precedent 358.141 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2018 7.335 +57,8% față de anul precedent 346.368 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2017 4.649 +0,9% față de anul precedent 339.772 Neraportat 4
2015 4.608 +14,4% față de anul precedent 320.245 Neraportat 0
2014 4.029 -79,0% față de anul precedent 295.049 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2013 19.142 -41,4% față de anul precedent 284.301 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2012 32.636 -51,6% față de anul precedent 230.668 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2011 67.405 +1.997,2% față de anul precedent 167.807 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2010 3.214 +49,9% față de anul precedent 136.957 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2009 2.144 -92,0% față de anul precedent 111.089 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2008 26.623 99.353 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
LILORIN IOSIFadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 1995 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

1995 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2025 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 22341/2025prelungire valabilitate acte sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

prelungire valabilitate acte sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 92.988 RON. Profit: 7.923 RON

Cifra de afaceri: 92.988 RON. Profit: 7.923 RON

Cifra de afaceri
92.988 RON -4.28% față de anul precedent
Profit net
7.923 RON +91.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
4.507 RON -51.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 97.150 RON. Profit: 4.148 RON

Cifra de afaceri: 97.150 RON. Profit: 4.148 RON

Cifra de afaceri
97.150 RON +38.4% față de anul precedent
Profit net
4.148 RON -69.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.323 RON +186.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 70.195 RON. Profit: 13.547 RON

Cifra de afaceri: 70.195 RON. Profit: 13.547 RON

Cifra de afaceri
70.195 RON -13.96% față de anul precedent
Profit net
13.547 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
3.256 RON -37.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 81.580 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 81.580 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
81.580 RON +1.78% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.171 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
5.202 RON +1.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 80.154 RON. Profit: 8.984 RON

Cifra de afaceri: 80.154 RON. Profit: 8.984 RON

Cifra de afaceri
80.154 RON -9.8% față de anul precedent
Profit net
8.984 RON -23.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
5.112 RON -0.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 88.865 RON. Profit: 11.773 RON

Cifra de afaceri: 88.865 RON. Profit: 11.773 RON

Cifra de afaceri
88.865 RON -19.79% față de anul precedent
Profit net
11.773 RON +78.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
5.150 RON -29.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 110.785 RON. Profit: 6.596 RON

Cifra de afaceri: 110.785 RON. Profit: 6.596 RON

Cifra de afaceri
110.785 RON -8.77% față de anul precedent
Profit net
6.596 RON -7.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
7.335 RON +57.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 121.430 RON. Profit: 7.122 RON

Cifra de afaceri: 121.430 RON. Profit: 7.122 RON

Cifra de afaceri
121.430 RON +6.73% față de anul precedent
Profit net
7.122 RON -71.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
4.649 RON +0.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 113.772 RON. Profit: 25.196 RON

Cifra de afaceri: 113.772 RON. Profit: 25.196 RON

Cifra de afaceri
113.772 RON +7.04% față de anul precedent
Profit net
25.196 RON +134.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.608 RON +14.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 106.287 RON. Profit: 10.748 RON

Cifra de afaceri: 106.287 RON. Profit: 10.748 RON

Cifra de afaceri
106.287 RON -27.67% față de anul precedent
Profit net
10.748 RON -79.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
4.029 RON -78.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 146.948 RON. Profit: 53.633 RON

Cifra de afaceri: 146.948 RON. Profit: 53.633 RON

Cifra de afaceri
146.948 RON +6.22% față de anul precedent
Profit net
53.633 RON -14.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
19.142 RON -41.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 138.337 RON. Profit: 62.861 RON

Cifra de afaceri: 138.337 RON. Profit: 62.861 RON

Cifra de afaceri
138.337 RON +60.24% față de anul precedent
Profit net
62.861 RON +103.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
32.636 RON -51.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 86.332 RON. Profit: 30.850 RON

Cifra de afaceri: 86.332 RON. Profit: 30.850 RON

Cifra de afaceri
86.332 RON +31.84% față de anul precedent
Profit net
30.850 RON +19.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
67.405 RON +1997.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 65.480 RON. Profit: 25.867 RON

Cifra de afaceri: 65.480 RON. Profit: 25.867 RON

Cifra de afaceri
65.480 RON +54.32% față de anul precedent
Profit net
25.867 RON +120.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
3.214 RON +49.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 42.431 RON. Profit: 11.736 RON

Cifra de afaceri: 42.431 RON. Profit: 11.736 RON

Cifra de afaceri
42.431 RON +76.52% față de anul precedent
Profit net
11.736 RON +241.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
2.144 RON -91.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 24.038 RON. Profit: 3.436 RON

Cifra de afaceri: 24.038 RON. Profit: 3.436 RON

Cifra de afaceri
24.038 RON
Profit net
3.436 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
26.623 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1995 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLORIN INTERCONECT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6492 in Mun. Rădăuţi (SUCEAVA)

LORIN INTERCONECT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6492 in Mun. Rădăuţi (SUCEAVA)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

30.052025Mentiune · Buletin 22341/2025prelungire valabilitate acte sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

prelungire valabilitate acte sediu social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 28.05.2025, modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; durată societate; modificare stare firmă, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
LORIN INTERCONECT SRL
CUI
7755899
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
30.05.2025
Registrul Comerțului
J33/1010/1995
EUID
ROONRC.J33/1010/1995
Sediu
Jud. Suceava, Municipiul Rădăuţi, P-ta. UNIRII, Nr. 20, Bl. 4, Scara A, Etaj 3, Ap. 15
Județ
Suceava
Număr încheiere
465821
Data încheierii
30.05.2025
Număr dosar
2080201
Data dosarului
29.05.2025
Tribunal
Suceava
Registrator
Carina Tyron

Subiecte

prelungire valabilitate acte sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Documente menționate

  • Decizie asociat unic din 28.05.2025
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2080201 din 29.05.2025
Vezi Buletinul ONRC nr. 22341/2025 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6492, Suceava

CASA DE AMANET MŞ S.R.L.
CUI: 49101881CAEN: 6492
Activ
SUCEAVA, Orş. Gura Humorului2023-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
112.896 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ANAVIO SRL
CUI: 24681376CAEN: 6492
Activ
SUCEAVA, Orş. Siret2008-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
126.980 RON
Profit
31.589 RON
Angajati
0
GOLD ACTIV I.F.N. SRL
CUI: 21880358CAEN: 6492
Activ
SUCEAVA, Sat Sfântu Ilie Com. Şcheia2007-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.355 RON
Profit
20.872 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6492, Suceava

EURO TEHNIC - IFN SRL
CUI: 18783231CAEN: 6492
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi2006-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
880.865 RON
Profit
191.817 RON
Angajati
5

Alte firme din Suceava

CRILIS COM SRL
CUI: 7755880CAEN: 6020
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi1995-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.726 RON
Profit
1.409.045 RON
Angajati
1
LA RASCRUCE COM SRL
CUI: 7755970CAEN: 4711
Activ
SUCEAVA, Sat Bosanci Com. Bosanci1995-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.729.753 RON
Profit
336.733 RON
Angajati
11
ALLALOM PRODCOM SRL
CUI: 7720360CAEN: 4711
Activ
SUCEAVA, Sat Vatra Moldoviţei Com. Vatra Moldoviţei1995-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
262.409 RON
Profit
1.817 RON
Angajati
1
RESTACO GROUP S.R.L.
CUI: 7785733CAEN: 4120
Activ
SUCEAVA, Sat Bulai Com. Moara1995-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
263.943 RON
Profit
104.931 RON
Angajati
1
ARHITECT 95 S.R.L.
CUI: 7194516CAEN: 7111
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava1995-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
163.095 RON
Profit
68.916 RON
Angajati
2
CADRU PRO S.R.L.
CUI: 8252780CAEN: 7112
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava1996-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.992 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
OPAIŢ DESIGN SRL
CUI: 3663512CAEN: 4753
Activ
SUCEAVA, Mun. Fălticeni1993-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.392.832 RON
Profit
255.254 RON
Angajati
5
CASA CID EXCHANGE SRL
CUI: 14149011CAEN: 6612
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2001-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
615.477 RON
Profit
97.593 RON
Angajati
6
ROŞCA SUN S.R.L.
CUI: 39845345CAEN: 4759
Activ
SUCEAVA, Loc. Bivolăria Orş. Vicovu de Sus2018-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
140.917 RON
Profit
17.769 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LORIN INTERCONECT SRL?

CUI-ul LORIN INTERCONECT SRL este 7755899.

Unde este sediul LORIN INTERCONECT SRL?

LORIN INTERCONECT SRL are sediul in Romania, SUCEAVA, Mun. Rădăuţi, Pţa. Unirii nr. 20, 725400, Mun. Rădăuţi, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata LORIN INTERCONECT SRL?

LORIN INTERCONECT SRL a fost infiintata in anul 1995 (31 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LORIN INTERCONECT SRL in 2024?

In 2024, LORIN INTERCONECT SRL a raportat o cifra de afaceri de 92.988 RON.

Cati angajati are LORIN INTERCONECT SRL?

LORIN INTERCONECT SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are LORIN INTERCONECT SRL?

LORIN INTERCONECT SRL are codul CAEN principal 6492 (Alte activități de creditare).

Ce profit a inregistrat LORIN INTERCONECT SRL in 2024?

LORIN INTERCONECT SRL a inregistrat un profit net de 7.923 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.