Activ Plătitor TVAe‑Factură

COSTADAN CO SRL

CUI: 7757440
CIF: RO7757440
Reg. Com.: J1993012839403
CAEN: 6820
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 octombrie 1995 · 31 ani
Distribuie:

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 20:19

Despre COSTADAN CO SRL

COSTADAN CO SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 1995 (31 ani de activitate). Activitatea principala este "Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate" (cod CAEN 6820), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, COSTADAN CO SRL a raportat o cifra de afaceri de 131.369 RON, in crestere fata de anul precedent (+5.4%). Profitul net inregistrat a fost de 53.023 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 117.677 RON in 2008 la 131.369 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
131.369 RON
Venituri totale
133.456 RON
Cheltuieli totale
79.098 RON
Profit brut
54.358 RON
Profit net
53.023 RON
Marja profit net
40,36%
Active imobilizate
184.995 RON
Active circulante
112.000 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
87.700 RON
Casa & conturi bănci
24.300 RON
Capital propriu
278.388 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Bucureştii Noi nr. 62

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Bucureştii Noi nr. 62
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Bucureştii Noi nr. 62
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 05.10.2007
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
131.369 RON
Rezultat net
53.023 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 131.369 RON 124.656 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 133.456 RON 126.738 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 79.098 RON 110.286 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 54.358 RON 16.452 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 53.023 RON 15.185 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 184.995 RON 193.476 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 112.000 RON 64.353 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 296.995 RON 257.829 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 87.700 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 24.300 RON 64.353 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 18.607 RON 17.279 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 278.388 RON 240.550 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active296.995RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

6,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale296.995 RON
Datorii totale18.607 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
17,9 %Profit net / active totale
ROE
19,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
6,02 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
93,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 131.369 +5,4% față de anul precedent 133.456 79.098 54.358 +230,4% față de anul precedent 53.023 +249,2% față de anul precedent 0 0
2023 124.656 +0,4% față de anul precedent 126.738 110.286 16.452 -17,4% față de anul precedent 15.185 -18,7% față de anul precedent 0 0
2022 124.173 +0,2% față de anul precedent 125.781 105.857 19.924 +57,2% față de anul precedent 18.666 +63,4% față de anul precedent 0 0
2021 123.917 +6,5% față de anul precedent 125.246 112.571 12.675 -28,0% față de anul precedent 11.423 -30,5% față de anul precedent 0 0
2020 116.412 +15,2% față de anul precedent 121.638 104.044 17.594 -45,5% față de anul precedent 16.435 -47,4% față de anul precedent 0 0
2019 101.048 +0,6% față de anul precedent 102.052 69.784 32.268 -17,4% față de anul precedent 31.247 -17,8% față de anul precedent 0 0
2018 100.416 +1,9% față de anul precedent 104.563 65.506 39.057 +2,2% față de anul precedent 38.011 +2,1% față de anul precedent 0 0
2017 98.571 +50,9% față de anul precedent 99.338 61.131 38.207 +106,9% față de anul precedent 37.214 +120,0% față de anul precedent 0 0
2016 65.330 +8,1% față de anul precedent 70.875 52.411 18.464 +35,8% față de anul precedent 16.917 +46,6% față de anul precedent 0 0
2015 60.446 -11,0% față de anul precedent 68.398 54.803 13.595 +41,0% față de anul precedent 11.543 +57,7% față de anul precedent Neraportat 0
2014 67.949 -7,8% față de anul precedent 77.219 67.580 9.639 -68,5% față de anul precedent 7.322 -73,9% față de anul precedent Neraportat 0
2013 73.722 -16,1% față de anul precedent 84.976 54.353 30.623 +23,5% față de anul precedent 28.074 +35,4% față de anul precedent 0 0
2012 87.861 +4,9% față de anul precedent 100.233 75.434 24.799 +82,4% față de anul precedent 20.741 +81,8% față de anul precedent 0 0
2011 83.788 -15,7% față de anul precedent 93.648 80.054 13.594 +147,2% față de anul precedent 11.407 +1.092,0% față de anul precedent 0 0
2010 99.414 -26,8% față de anul precedent 106.322 100.823 5.499 -89,8% față de anul precedent 957 -97,8% față de anul precedent 0 0
2009 135.876 +15,5% față de anul precedent 145.485 91.617 53.868 +5,4% față de anul precedent 43.682 +1,7% față de anul precedent 0 0
2008 117.677 137.238 86.104 51.134 42.951 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 184.995 112.000 296.995 0 87.700 24.300
2023 193.476 64.353 257.829 0 0 64.353
2022 223.781 51.973 275.754 0 0 51.973
2021 264.362 43.600 307.962 0 0 43.600
2020 231.432 40.303 271.735 0 0 40.303
2019 267.484 57.802 325.286 0 8.399 49.403
2018 149.189 55.838 205.027 0 0 55.838
2017 138.222 50.242 188.464 0 0 50.242
2016 144.424 34.920 179.344 0 0 34.920
2015 155.205 11.367 166.572 0 0 11.367
2014 164.505 8.287 172.792 0 5.019 3.268
2013 158.018 26.790 184.808 0 0 26.790
2012 170.316 11.119 181.435 0 0 11.119
2011 191.555 4.708 196.263 0 0 4.708
2010 154.229 536 154.765 0 0 536
2009 174.276 17.820 192.096 0 17.129 691
2008 194.322 15.767 210.089 0 14.567 1.200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 18.607 +7,7% față de anul precedent 278.388 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 17.279 -4,6% față de anul precedent 240.550 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 18.105 -53,6% față de anul precedent 257.649 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 38.980 -35,3% față de anul precedent 268.982 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 60.256 -53,7% față de anul precedent 211.479 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 130.242 +215,9% față de anul precedent 195.044 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 41.231 +198,3% față de anul precedent 163.796 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 13.822 -49,7% față de anul precedent 174.642 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 27.499 +280,0% față de anul precedent 154.345 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 7.237 +30,1% față de anul precedent 158.021 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 5.563 -20,5% față de anul precedent 167.229 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 6.995 -14,7% față de anul precedent 177.813 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 8.196 -16,8% față de anul precedent 173.239 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2011 9.852 -30,1% față de anul precedent 186.411 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2010 14.096 -30,4% față de anul precedent 140.669 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2009 20.255 -68,7% față de anul precedent 171.841 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 64.614 147.859 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
DCDANIEL COSTACHEadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 1995 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1995 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 6719/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 131.369 RON. Profit: 53.023 RON

Cifra de afaceri: 131.369 RON. Profit: 53.023 RON

Cifra de afaceri
131.369 RON +5.39% față de anul precedent
Profit net
53.023 RON +249.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
18.607 RON +7.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 124.656 RON. Profit: 15.185 RON

Cifra de afaceri: 124.656 RON. Profit: 15.185 RON

Cifra de afaceri
124.656 RON +0.39% față de anul precedent
Profit net
15.185 RON -18.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
17.279 RON -4.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 124.173 RON. Profit: 18.666 RON

Cifra de afaceri: 124.173 RON. Profit: 18.666 RON

Cifra de afaceri
124.173 RON +0.21% față de anul precedent
Profit net
18.666 RON +63.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
18.105 RON -53.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 123.917 RON. Profit: 11.423 RON

Cifra de afaceri: 123.917 RON. Profit: 11.423 RON

Cifra de afaceri
123.917 RON +6.45% față de anul precedent
Profit net
11.423 RON -30.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
38.980 RON -35.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 116.412 RON. Profit: 16.435 RON

Cifra de afaceri: 116.412 RON. Profit: 16.435 RON

Cifra de afaceri
116.412 RON +15.2% față de anul precedent
Profit net
16.435 RON -47.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
60.256 RON -53.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 101.048 RON. Profit: 31.247 RON

Cifra de afaceri: 101.048 RON. Profit: 31.247 RON

Cifra de afaceri
101.048 RON +0.63% față de anul precedent
Profit net
31.247 RON -17.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
130.242 RON +215.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 100.416 RON. Profit: 38.011 RON

Cifra de afaceri: 100.416 RON. Profit: 38.011 RON

Cifra de afaceri
100.416 RON +1.87% față de anul precedent
Profit net
38.011 RON +2.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
41.231 RON +198.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 98.571 RON. Profit: 37.214 RON

Cifra de afaceri: 98.571 RON. Profit: 37.214 RON

Cifra de afaceri
98.571 RON +50.88% față de anul precedent
Profit net
37.214 RON +119.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
13.822 RON -49.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 65.330 RON. Profit: 16.917 RON

Cifra de afaceri: 65.330 RON. Profit: 16.917 RON

Cifra de afaceri
65.330 RON +8.08% față de anul precedent
Profit net
16.917 RON +46.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
27.499 RON +279.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 60.446 RON. Profit: 11.543 RON

Cifra de afaceri: 60.446 RON. Profit: 11.543 RON

Cifra de afaceri
60.446 RON -11.04% față de anul precedent
Profit net
11.543 RON +57.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.237 RON +30.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 67.949 RON. Profit: 7.322 RON

Cifra de afaceri: 67.949 RON. Profit: 7.322 RON

Cifra de afaceri
67.949 RON -7.83% față de anul precedent
Profit net
7.322 RON -73.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.563 RON -20.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 73.722 RON. Profit: 28.074 RON

Cifra de afaceri: 73.722 RON. Profit: 28.074 RON

Cifra de afaceri
73.722 RON -16.09% față de anul precedent
Profit net
28.074 RON +35.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.995 RON -14.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 87.861 RON. Profit: 20.741 RON

Cifra de afaceri: 87.861 RON. Profit: 20.741 RON

Cifra de afaceri
87.861 RON +4.86% față de anul precedent
Profit net
20.741 RON +81.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
8.196 RON -16.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 83.788 RON. Profit: 11.407 RON

Cifra de afaceri: 83.788 RON. Profit: 11.407 RON

Cifra de afaceri
83.788 RON -15.72% față de anul precedent
Profit net
11.407 RON +1091.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
9.852 RON -30.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 99.414 RON. Profit: 957 RON

Cifra de afaceri: 99.414 RON. Profit: 957 RON

Cifra de afaceri
99.414 RON -26.83% față de anul precedent
Profit net
957 RON -97.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
14.096 RON -30.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 135.876 RON. Profit: 43.682 RON

Cifra de afaceri: 135.876 RON. Profit: 43.682 RON

Cifra de afaceri
135.876 RON +15.47% față de anul precedent
Profit net
43.682 RON +1.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
20.255 RON -68.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

20.022026Mentiune · Buletin 6719/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 06.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
COSTADAN CO SRL
CUI
7757440
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
20.02.2026
Registrul Comerțului
J40/12839/1993
EUID
ROONRC.J40/12839/1993
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, B-dul BUCURESTII NOI, Nr. 62, Etaj P
Județ
București
Număr încheiere
139470
Data încheierii
18.02.2026
Număr dosar
568021
Data dosarului
06.02.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Camelia Doina Pancu

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 568021 din 06.02.2026
  • Decizie asociat unic nr. 1 din 06.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 6719/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6820, Municipiul Bucureşti

BIVUAC IMPEX SRL
CUI: 5550072CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1994-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.747 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MIANDCOR COMIMPEX SRL
CUI: 4545230CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1993-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.337 RON
Profit
93.926 RON
Angajati
0
COMPLEX PANTELIMON 359 S.R.L.
CUI: 44708239CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.894 RON
Profit
47.488 RON
Angajati
0
AL.MI.SA. COM SRL
CUI: 16555628CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2004-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.937 RON
Profit
79.378 RON
Angajati
0
GAM IMOBILIARE SRL
CUI: 13694524CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2001-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
134.012 RON
Profit
43.097 RON
Angajati
1
ICON RENT S.R.L.
CUI: 50540422CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2024-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
128.830 RON
Profit
100.205 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6820, Municipiul Bucureşti

WAROVI COM PREST SRL
CUI: 7738324CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1995-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.234 RON
Profit
628 RON
Angajati
0
BAB GROUP SA
CUI: 7758151CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1995-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.713.813 RON
Profit
1.190.110 RON
Angajati
1
CHRYS COMPROD EXIM 95 SRL
CUI: 7737124CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1995-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
170.369 RON
Profit
39.477 RON
Angajati
1
6 M INVEST SRL
CUI: 7820768CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1995-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
315.020 RON
Profit
105.927 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

CRISTAL 7 IMPEX SRL
CUI: 7757415CAEN: 4777
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1995-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
504.548 RON
Profit
109.117 RON
Angajati
1
AMD MEDIA & BUSINESS SRL
CUI: 7744725CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1995-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.801 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
COTE DAZUR IMPEX SRL
CUI: 7772016CAEN: 4724
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1995-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
627.136 RON
Profit
29.594 RON
Angajati
3
BOMAD CONSULTING SRL
CUI: 7637290CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1995-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
185.783 RON
Profit
13.120 RON
Angajati
3
AIR CONTROL SYSTEMS SRL
CUI: 7900433CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1995-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PEGASUS RESTAURARI SRL
CUI: 15186840CAEN: 9130
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.706.387 RON
Profit
941.094 RON
Angajati
6

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul COSTADAN CO SRL?

CUI-ul COSTADAN CO SRL este 7757440.

Unde este sediul COSTADAN CO SRL?

COSTADAN CO SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Bld. Bucureştii Noi nr. 62, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata COSTADAN CO SRL?

COSTADAN CO SRL a fost infiintata in anul 1995 (31 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a COSTADAN CO SRL in 2024?

In 2024, COSTADAN CO SRL a raportat o cifra de afaceri de 131.369 RON.

Cati angajati are COSTADAN CO SRL?

COSTADAN CO SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are COSTADAN CO SRL?

COSTADAN CO SRL are codul CAEN principal 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate).

Ce profit a inregistrat COSTADAN CO SRL in 2024?

COSTADAN CO SRL a inregistrat un profit net de 53.023 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.