Activ Plătitor TVAe‑Factură

COLOMBI SRL

CUI: 7813329
CIF: RO7813329
Reg. Com.: J1995000662383
CAEN: 4939
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 octombrie 1995 · 30 ani
Distribuie:

Alte transporturi terestre de călători n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 07:50

Despre COLOMBI SRL

COLOMBI SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Râmnicu Vâlcea, judetul VÂLCEA, infiintata in 1995 (30 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte transporturi terestre de călători n.c.a." (cod CAEN 4939), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, COLOMBI SRL a raportat o cifra de afaceri de 568.945 RON, in scadere fata de anul precedent (-22.2%). Profitul net inregistrat a fost de 84.589 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 596.478 RON in 2008 la 568.945 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din decembrie 2023.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
568.945 RON
Venituri totale
580.626 RON
Cheltuieli totale
480.282 RON
Profit brut
100.344 RON
Profit net
84.589 RON
Marja profit net
14,87%
Active imobilizate
141.227 RON
Active circulante
-5.849 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
5.984 RON
Casa & conturi bănci
-11.833 RON
Capital propriu
87.989 RON

Contact

AdresaRomania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Str. Morilor nr. 26, 240554
Telefon0744664502
Fax0250712760

Adresă sediu social

Romania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Str. Morilor nr. 26, 240554
Cod poștal: 240554
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Str. Morilor nr. 26, 240554
Cod postal
240554
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 24.10.1995
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 decembrie 2023)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
568.945 RON
Rezultat net
84.589 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 568.945 RON 731.019 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 580.626 RON 731.021 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 480.282 RON 586.089 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 100.344 RON 144.932 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 84.589 RON 137.622 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 141.227 RON 121.829 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă -5.849 RON 75.665 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 135.378 RON 197.494 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 5.984 RON 4.201 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești -11.833 RON 71.464 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 47.389 RON 56.472 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 87.989 RON 141.022 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Componentele disponibile nu permit o distribuție completă.

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

35,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale135.378 RON
Datorii totale47.389 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
62,5 %Profit net / active totale
ROE
96,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
-0,12 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
65,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 568.945 -22,2% față de anul precedent 580.626 480.282 100.344 -30,8% față de anul precedent 84.589 -38,5% față de anul precedent 0 0
2023 731.019 -2,8% față de anul precedent 731.021 586.089 144.932 +206,2% față de anul precedent 137.622 +244,8% față de anul precedent 0 0
2022 751.682 +29,2% față de anul precedent 757.592 710.255 47.337 -62,2% față de anul precedent 39.913 -66,7% față de anul precedent 0 0
2021 581.996 +2,4% față de anul precedent 734.852 609.481 125.371 +114,3% față de anul precedent 119.666 +124,8% față de anul precedent 0 0
2020 568.199 -41,6% față de anul precedent 685.022 626.520 58.502 -40,7% față de anul precedent 53.238 -40,4% față de anul precedent 0 0
2019 972.678 -0,4% față de anul precedent 1.074.746 976.147 98.599 +192,9% față de anul precedent 89.283 +273,6% față de anul precedent 0 0
2018 976.125 +4,2% față de anul precedent 976.615 942.953 33.662 -25,1% față de anul precedent 23.901 -34,0% față de anul precedent 0 0
2017 936.549 +1,2% față de anul precedent 937.634 892.708 44.926 -33,5% față de anul precedent 36.227 -36,1% față de anul precedent 0 0
2016 925.560 +4,9% față de anul precedent 928.038 860.500 67.538 +199,6% față de anul precedent 56.730 +199,8% față de anul precedent 0 0
2015 882.283 +2,1% față de anul precedent 882.284 859.739 22.545 +343,4% față de anul precedent 18.924 +343,7% față de anul precedent Neraportat 0
2014 864.364 +0,8% față de anul precedent 865.736 860.651 5.085 -17,2% față de anul precedent 4.265 -15,1% față de anul precedent 0 0
2013 857.406 -2,5% față de anul precedent 884.819 878.679 6.140 -60,7% față de anul precedent 5.026 -61,7% față de anul precedent 0 0
2012 879.357 +10,3% față de anul precedent 879.358 863.752 15.606 +51,5% față de anul precedent 13.109 +56,5% față de anul precedent 0 0
2011 797.396 +3,3% față de anul precedent 799.177 788.877 10.300 +35,1% față de anul precedent 8.376 +613,5% față de anul precedent 0 0
2010 772.162 +4,8% față de anul precedent 776.313 768.689 7.624 -18,7% față de anul precedent 1.174 -61,4% față de anul precedent 0 0
2009 736.767 +23,5% față de anul precedent 740.428 731.054 9.374 3.045 0 0
2008 596.478 611.234 645.317 0 0 34.083 34.083

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 141.227 -5.849 135.378 0 5.984 -11.833
2023 121.829 75.665 197.494 0 4.201 71.464
2022 188.327 5.281 193.608 0 5.043 238
2021 249.284 24.198 273.482 0 954 23.244
2020 315.782 25.762 341.544 0 526 25.236
2019 249.865 42.082 291.947 0 1.798 40.284
2018 303.257 64.401 367.658 0 2.117 62.284
2017 168.481 72.524 241.005 0 2.777 69.747
2016 230.335 83.842 314.177 0 3.819 80.023
2015 332.959 17.703 350.662 7.660 237 9.806
2014 462.236 17.818 480.054 3.130 10.567 4.121
2013 503.432 34.016 537.448 250 25.944 7.822
2012 484.390 17.928 502.318 1.000 5.398 11.530
2011 455.773 17.115 472.888 1.801 150 15.164
2010 586.220 44.530 630.750 1.618 1.616 41.296
2009 693.927 11.869 705.796 1.016 2.149 8.704
2008 810.715 23.545 834.260 0 3.493 20.052

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 47.389 -16,1% față de anul precedent 87.989 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2023 56.472 +46,2% față de anul precedent 141.022 Neraportat 3 -40,0% față de anul precedent
2022 38.617 +8,3% față de anul precedent 154.991 Neraportat 5 -28,6% față de anul precedent
2021 35.673 -56,1% față de anul precedent 237.809 Neraportat 7 -12,5% față de anul precedent
2020 81.297 -4,3% față de anul precedent 260.247 Neraportat 8 -11,1% față de anul precedent
2019 84.938 -59,1% față de anul precedent 207.009 Neraportat 9 -10,0% față de anul precedent
2018 207.827 +150,5% față de anul precedent 159.831 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2017 82.970 -37,3% față de anul precedent 158.035 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2016 132.368 -24,0% față de anul precedent 187.597 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2015 174.211 -46,3% față de anul precedent 178.235 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2014 324.567 -16,4% față de anul precedent 159.311 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2013 388.011 +10,1% față de anul precedent 155.046 Neraportat 10 +25,0% față de anul precedent
2012 352.298 +4,9% față de anul precedent 150.020 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2011 335.977 -33,1% față de anul precedent 136.911 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2010 502.214 -13,2% față de anul precedent 128.536 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2009 578.435 -18,6% față de anul precedent 127.361 Neraportat 8 +33,3% față de anul precedent
2008 710.916 124.316 Neraportat 6

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

38din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare3 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 1995 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1995 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 568.945 RON. Profit: 84.589 RON

Cifra de afaceri: 568.945 RON. Profit: 84.589 RON

Cifra de afaceri
568.945 RON -22.17% față de anul precedent
Profit net
84.589 RON -38.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
47.389 RON -16.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 731.019 RON. Profit: 137.622 RON

Cifra de afaceri: 731.019 RON. Profit: 137.622 RON

Cifra de afaceri
731.019 RON -2.75% față de anul precedent
Profit net
137.622 RON +244.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -40% față de anul precedent
Datorii
56.472 RON +46.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 751.682 RON. Profit: 39.913 RON

Cifra de afaceri: 751.682 RON. Profit: 39.913 RON

Cifra de afaceri
751.682 RON +29.16% față de anul precedent
Profit net
39.913 RON -66.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -28.57% față de anul precedent
Datorii
38.617 RON +8.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 581.996 RON. Profit: 119.666 RON

Cifra de afaceri: 581.996 RON. Profit: 119.666 RON

Cifra de afaceri
581.996 RON +2.43% față de anul precedent
Profit net
119.666 RON +124.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -12.5% față de anul precedent
Datorii
35.673 RON -56.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 568.199 RON. Profit: 53.238 RON

Cifra de afaceri: 568.199 RON. Profit: 53.238 RON

Cifra de afaceri
568.199 RON -41.58% față de anul precedent
Profit net
53.238 RON -40.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -11.11% față de anul precedent
Datorii
81.297 RON -4.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 972.678 RON. Profit: 89.283 RON

Cifra de afaceri: 972.678 RON. Profit: 89.283 RON

Cifra de afaceri
972.678 RON -0.35% față de anul precedent
Profit net
89.283 RON +273.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -10% față de anul precedent
Datorii
84.938 RON -59.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 976.125 RON. Profit: 23.901 RON

Cifra de afaceri: 976.125 RON. Profit: 23.901 RON

Cifra de afaceri
976.125 RON +4.23% față de anul precedent
Profit net
23.901 RON -34.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
207.827 RON +150.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 936.549 RON. Profit: 36.227 RON

Cifra de afaceri: 936.549 RON. Profit: 36.227 RON

Cifra de afaceri
936.549 RON +1.19% față de anul precedent
Profit net
36.227 RON -36.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
82.970 RON -37.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 925.560 RON. Profit: 56.730 RON

Cifra de afaceri: 925.560 RON. Profit: 56.730 RON

Cifra de afaceri
925.560 RON +4.91% față de anul precedent
Profit net
56.730 RON +199.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
132.368 RON -24.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 882.283 RON. Profit: 18.924 RON

Cifra de afaceri: 882.283 RON. Profit: 18.924 RON

Cifra de afaceri
882.283 RON +2.07% față de anul precedent
Profit net
18.924 RON +343.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
174.211 RON -46.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 864.364 RON. Profit: 4.265 RON

Cifra de afaceri: 864.364 RON. Profit: 4.265 RON

Cifra de afaceri
864.364 RON +0.81% față de anul precedent
Profit net
4.265 RON -15.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
324.567 RON -16.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 857.406 RON. Profit: 5.026 RON

Cifra de afaceri: 857.406 RON. Profit: 5.026 RON

Cifra de afaceri
857.406 RON -2.5% față de anul precedent
Profit net
5.026 RON -61.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +25% față de anul precedent
Datorii
388.011 RON +10.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 879.357 RON. Profit: 13.109 RON

Cifra de afaceri: 879.357 RON. Profit: 13.109 RON

Cifra de afaceri
879.357 RON +10.28% față de anul precedent
Profit net
13.109 RON +56.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
352.298 RON +4.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 797.396 RON. Profit: 8.376 RON

Cifra de afaceri: 797.396 RON. Profit: 8.376 RON

Cifra de afaceri
797.396 RON +3.27% față de anul precedent
Profit net
8.376 RON +613.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
335.977 RON -33.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 772.162 RON. Profit: 1.174 RON

Cifra de afaceri: 772.162 RON. Profit: 1.174 RON

Cifra de afaceri
772.162 RON +4.8% față de anul precedent
Profit net
1.174 RON -61.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
502.214 RON -13.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 736.767 RON. Profit: 3.045 RON

Cifra de afaceri: 736.767 RON. Profit: 3.045 RON

Cifra de afaceri
736.767 RON +23.52% față de anul precedent
Profit net
3.045 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +33.33% față de anul precedent
Datorii
578.435 RON -18.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 596.478 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 596.478 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
596.478 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
34.083 RON
Angajati
6
Datorii
710.916 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4939, Vâlcea

DIKEL TOUR SRL
CUI: 29104352CAEN: 4939
Activ
VÂLCEA, Sat Bărbăteşti Com. Bărbăteşti2011-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
794.279 RON
Profit
57.939 RON
Angajati
5
BERMICO IMPEX SRL
CUI: 14184272CAEN: 4939
Activ
VÂLCEA, Mun. Drăgăşani2001-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
433.046 RON
Profit
29.709 RON
Angajati
3
MINITRANS S.R.L.
CUI: 3290960CAEN: 4939
Activ
VÂLCEA, Sat Bârseşti Com. Budeşti1993-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.129.907 RON
Profit
0 RON
Angajati
10
DRIVING BOD S.R.L.
CUI: 47918979CAEN: 4939
Activ
VÂLCEA, Sat Stănculeşti Com. Fârtăţeşti2023-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.924 RON
Profit
65.176 RON
Angajati
3
TRANSMONTANA SA
CUI: 2545187CAEN: 4939
Activ
VÂLCEA, Orş. Horezu1992-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.259.902 RON
Profit
1.083.574 RON
Angajati
26
4PAPYS S.R.L.
CUI: 50092493CAEN: 4939
Activ
VÂLCEA, Loc. Olăneşti Orş. Băile Olăneşti2024-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
206.394 RON
Profit
16.414 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4939, Vâlcea

CRISTI CRINA CAMELIA S.R.L.
CUI: 6051739CAEN: 4939
Activ
VÂLCEA, Mun. Drăgăşani1994-08-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
189.655 RON
Profit
1.627 RON
Angajati
1
OBADA TRANS SRL
CUI: 11153328CAEN: 4939
Activ
VÂLCEA, Orş. Horezu1998-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.873.215 RON
Profit
1.049.536 RON
Angajati
30
AMAL-TOUR SRL
CUI: 5986838CAEN: 4939
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1994-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.234.066 RON
Profit
355.332 RON
Angajati
25
MOBIL INTER COM S.R.L.
CUI: 12515272CAEN: 4939
Activ
VÂLCEA, Mun. Drăgăşani1999-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.691 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Alte firme din Vâlcea

MOGADEN OLIV S.R.L.
CUI: 7798644CAEN: 4711
Activ
VÂLCEA, Sat Malaia Com. Malaia1995-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
137.051 RON
Profit
388 RON
Angajati
1
LENORY SRL
CUI: 7833288CAEN: 1611
Activ
VÂLCEA, Sat Voineasa Com. Voineasa1995-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.584.559 RON
Profit
292.601 RON
Angajati
15
VIPREST SRL
CUI: 7701678CAEN: 7499
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1995-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.301 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ADCRIM SRL
CUI: 7900085CAEN: 1611
Activ
VÂLCEA, Sat Grebleşti Com. Câineni1995-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.730.881 RON
Profit
170.476 RON
Angajati
3
LAURENŢIU VANĂ MEDIA S.R.L.
CUI: 6764902CAEN: 7312
Activ
VÂLCEA, Sat Drăgoeşti Com. Drăgoeşti1995-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
92.590 RON
Profit
20.630 RON
Angajati
2
BIROTEC SRL
CUI: 16028180CAEN: 1812
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2004-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
212.663 RON
Profit
53.435 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul COLOMBI SRL?

CUI-ul COLOMBI SRL este 7813329.

Unde este sediul COLOMBI SRL?

COLOMBI SRL are sediul in Romania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Str. Morilor nr. 26, 240554, Mun. Râmnicu Vâlcea, judetul VÂLCEA.

Cand a fost infiintata COLOMBI SRL?

COLOMBI SRL a fost infiintata in anul 1995 (30 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a COLOMBI SRL in 2024?

In 2024, COLOMBI SRL a raportat o cifra de afaceri de 568.945 RON.

Cati angajati are COLOMBI SRL?

COLOMBI SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are COLOMBI SRL?

COLOMBI SRL are codul CAEN principal 4939 (Alte transporturi terestre de călători n.c.a.).

Ce profit a inregistrat COLOMBI SRL in 2024?

COLOMBI SRL a inregistrat un profit net de 84.589 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.