Activități de coafură și frizerie
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 15:31
Despre PICOLLO MONDO IMPEX SRL
PICOLLO MONDO IMPEX SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Borşa, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 1995 (30 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de coafură și frizerie" (cod CAEN 9621), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, PICOLLO MONDO IMPEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.523.015 RON, in crestere fata de anul precedent (+26.0%). Profitul net inregistrat a fost de 660.223 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 28.160 RON in 2008 la 1.523.015 RON in 2024. Datoriile raportate (1.936.643 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din martie 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 1.523.015 RON
- Venituri totale
- 1.523.015 RON
- Cheltuieli totale
- 822.721 RON
- Profit brut
- 700.294 RON
- Profit net
- 660.223 RON
- Marja profit net
- 43,35%
- Active imobilizate
- 88.572 RON
- Active circulante
- 2.263.875 RON
- Stocuri
- 48.205 RON
- Creanțe
- 1.828.544 RON
- Casa & conturi bănci
- 387.126 RON
- Capital propriu
- 415.804 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MARAMUREŞ, Orş. Borşa, Str. 22 Decembrie nr. 14B, 435200
- Cod postal
- 435200
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 30.10.1995
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Vişeu De Sus
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 martie 2024)
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 1.523.015 RON
- Rezultat net
- 660.223 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 1.523.015 RON | 1.208.980 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 1.523.015 RON | 1.151.384 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 822.721 RON | 1.090.501 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 700.294 RON | 60.883 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 660.223 RON | 51.210 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 88.572 RON | 180.280 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 2.263.875 RON | 1.135.934 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 2.352.447 RON | 1.316.214 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 48.205 RON | 51.162 RON |
| CreanțeSume de încasat | 1.828.544 RON | 851.532 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 387.126 RON | 233.240 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 1.936.643 RON | 1.560.632 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 415.804 RON | -244.418 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 5 persoane | 5 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 28,1 %Profit net / active totale
- ROE
- 158,8 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,17 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 17,7 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.523.015 +26,0% față de anul precedent | 1.523.015 | 822.721 | 700.294 +1.050,2% față de anul precedent | 660.223 +1.189,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 1.208.980 +30,2% față de anul precedent | 1.151.384 | 1.090.501 | 60.883 +440,1% față de anul precedent | 51.210 +1.605,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 928.883 +53,3% față de anul precedent | 1.045.474 | 1.034.201 | 11.273 | 3.002 | 0 | 0 |
| 2021 | 605.950 -27,8% față de anul precedent | 606.959 | 834.140 | 0 | 0 | 227.181 | 233.249 |
| 2020 | 839.217 +42,4% față de anul precedent | 940.350 | 1.056.212 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 115.862 | 123.536 |
| 2019 | 589.563 +48,1% față de anul precedent | 700.133 | 599.372 | 100.761 +1.316,0% față de anul precedent | 94.543 +2.916,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 398.190 -12,4% față de anul precedent | 573.297 | 566.181 | 7.116 -93,4% față de anul precedent | 3.134 -97,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 454.624 -14,3% față de anul precedent | 456.409 | 349.171 | 107.238 | 102.671 | 0 | 0 |
| 2016 | 530.375 +17,1% față de anul precedent | 530.376 | 692.262 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 161.886 | 161.886 |
| 2015 | 452.863 -16,2% față de anul precedent | 512.863 | 505.814 | 7.049 -28,0% față de anul precedent | 5.921 -27,8% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 540.183 +274,5% față de anul precedent | 565.735 | 555.949 | 9.786 | 8.195 | 0 | 0 |
| 2013 | 144.230 +402,6% față de anul precedent | 234.165 | 330.569 | 0 | 0 | 96.404 | 103.377 |
| 2012 | 28.698 -2,5% față de anul precedent | 28.698 | 29.004 | 0 | 0 | 306 | 306 |
| 2011 | 29.421 -34,1% față de anul precedent | 29.421 | 34.837 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 5.416 | 5.416 |
| 2010 | 44.609 +51,8% față de anul precedent | 44.609 | 40.387 | 4.222 +361,4% față de anul precedent | 2.572 | 0 | 0 |
| 2009 | 29.397 +4,4% față de anul precedent | 29.397 | 28.482 | 915 +215,5% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 552 |
| 2008 | 28.160 | 28.161 | 27.871 | 290 | 290 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 88.572 | 2.263.875 | 2.352.447 | 48.205 | 1.828.544 | 387.126 |
| 2023 | 180.280 | 1.135.934 | 1.316.214 | 51.162 | 851.532 | 233.240 |
| 2022 | 334.587 | 690.147 | 1.024.734 | 169.407 | 378.411 | 142.329 |
| 2021 | 488.545 | 594.413 | 1.082.958 | 218.665 | 359.911 | 15.837 |
| 2020 | 381.915 | 350.841 | 732.756 | 120.307 | 202.772 | 27.762 |
| 2019 | 478.307 | 302.636 | 780.943 | 39.140 | 248.441 | 15.055 |
| 2018 | 160.248 | 352.244 | 512.492 | 5.022 | 333.425 | 13.797 |
| 2017 | 163.467 | 490.150 | 653.617 | 115.007 | 328.959 | 46.184 |
| 2016 | 225.523 | 250.755 | 476.278 | 66.507 | 157.127 | 27.121 |
| 2015 | 252.590 | 300.725 | 553.315 | 48.169 | 244.143 | 8.413 |
| 2014 | 315.644 | 152.803 | 468.447 | 21.396 | 97.406 | 34.001 |
| 2013 | 323.346 | 88.976 | 412.322 | 24.670 | 63.213 | 1.093 |
| 2012 | 100.865 | 41.281 | 142.146 | 40.723 | 317 | 241 |
| 2011 | 102.461 | 36.238 | 138.699 | 33.375 | 1.509 | 1.354 |
| 2010 | 99.565 | 30.558 | 130.123 | 27.348 | 184 | 3.026 |
| 2009 | 100.669 | 28.709 | 129.378 | 22.679 | 4.871 | 1.159 |
| 2008 | 42.612 | 50.969 | 93.581 | 46.363 | 2.975 | 1.631 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.936.643 +24,1% față de anul precedent | 415.804 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 1.560.632 +18,2% față de anul precedent | -244.418 | Neraportat | 5 +25,0% față de anul precedent |
| 2022 | 1.320.363 -0,6% față de anul precedent | -295.629 | Neraportat | 4 -20,0% față de anul precedent |
| 2021 | 1.328.629 +68,9% față de anul precedent | -245.671 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 786.724 +17,5% față de anul precedent | -12.421 | Neraportat | 5 +25,0% față de anul precedent |
| 2019 | 669.828 +35,1% față de anul precedent | 111.115 | Neraportat | 4 +100,0% față de anul precedent |
| 2018 | 495.921 -22,5% față de anul precedent | 16.571 | Neraportat | 2 -50,0% față de anul precedent |
| 2017 | 640.180 -12,4% față de anul precedent | 13.437 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 730.893 +13,1% față de anul precedent | -254.615 | Neraportat | 4 +33,3% față de anul precedent |
| 2015 | 646.044 +10,0% față de anul precedent | -92.729 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2014 | 587.097 +13,1% față de anul precedent | -98.650 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2013 | 519.167 +256,5% față de anul precedent | -106.845 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 145.614 +2,7% față de anul precedent | -3.468 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 141.861 +10,9% față de anul precedent | -3.162 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2010 | 127.869 -1,4% față de anul precedent | 2.254 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 129.696 +38,9% față de anul precedent | -318 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 93.347 | 234 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 1995 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.523.015 RON. Profit: 660.223 RON
Cifra de afaceri: 1.523.015 RON. Profit: 660.223 RON
- Cifra de afaceri
- 1.523.015 RON +25.98% față de anul precedent
- Profit net
- 660.223 RON +1189.25% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.936.643 RON +24.09% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.208.980 RON. Profit: 51.210 RON
Cifra de afaceri: 1.208.980 RON. Profit: 51.210 RON
- Cifra de afaceri
- 1.208.980 RON +30.15% față de anul precedent
- Profit net
- 51.210 RON +1605.86% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 +25% față de anul precedent
- Datorii
- 1.560.632 RON +18.2% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 928.883 RON. Profit: 3.002 RON
Cifra de afaceri: 928.883 RON. Profit: 3.002 RON
- Cifra de afaceri
- 928.883 RON +53.29% față de anul precedent
- Profit net
- 3.002 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 -20% față de anul precedent
- Datorii
- 1.320.363 RON -0.62% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 605.950 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 605.950 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 605.950 RON -27.8% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 233.249 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.328.629 RON +68.88% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 839.217 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 839.217 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 839.217 RON +42.35% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 123.536 RON
- Angajati
- 5 +25% față de anul precedent
- Datorii
- 786.724 RON +17.45% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 589.563 RON. Profit: 94.543 RON
Cifra de afaceri: 589.563 RON. Profit: 94.543 RON
- Cifra de afaceri
- 589.563 RON +48.06% față de anul precedent
- Profit net
- 94.543 RON +2916.69% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 669.828 RON +35.07% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 398.190 RON. Profit: 3.134 RON
Cifra de afaceri: 398.190 RON. Profit: 3.134 RON
- Cifra de afaceri
- 398.190 RON -12.41% față de anul precedent
- Profit net
- 3.134 RON -96.95% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 495.921 RON -22.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 454.624 RON. Profit: 102.671 RON
Cifra de afaceri: 454.624 RON. Profit: 102.671 RON
- Cifra de afaceri
- 454.624 RON -14.28% față de anul precedent
- Profit net
- 102.671 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 640.180 RON -12.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 530.375 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 530.375 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 530.375 RON +17.12% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 161.886 RON
- Angajati
- 4 +33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 730.893 RON +13.13% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 452.863 RON. Profit: 5.921 RON
Cifra de afaceri: 452.863 RON. Profit: 5.921 RON
- Cifra de afaceri
- 452.863 RON -16.16% față de anul precedent
- Profit net
- 5.921 RON -27.75% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 646.044 RON +10.04% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 540.183 RON. Profit: 8.195 RON
Cifra de afaceri: 540.183 RON. Profit: 8.195 RON
- Cifra de afaceri
- 540.183 RON +274.53% față de anul precedent
- Profit net
- 8.195 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 587.097 RON +13.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 144.230 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 144.230 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 144.230 RON +402.58% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 103.377 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 519.167 RON +256.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 28.698 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 28.698 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 28.698 RON -2.46% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 306 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 145.614 RON +2.65% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 29.421 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 29.421 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 29.421 RON -34.05% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 5.416 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 141.861 RON +10.94% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 44.609 RON. Profit: 2.572 RON
Cifra de afaceri: 44.609 RON. Profit: 2.572 RON
- Cifra de afaceri
- 44.609 RON +51.75% față de anul precedent
- Profit net
- 2.572 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 127.869 RON -1.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 29.397 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 29.397 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 29.397 RON +4.39% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 552 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 129.696 RON +38.94% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 28.160 RON. Profit: 290 RON
Cifra de afaceri: 28.160 RON. Profit: 290 RON
- Cifra de afaceri
- 28.160 RON
- Profit net
- 290 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 93.347 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20081995 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPICOLLO MONDO IMPEX SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9621 in Orş. Borşa (MARAMUREŞ)
PICOLLO MONDO IMPEX SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9621 in Orş. Borşa (MARAMUREŞ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 9621, Maramureş
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9621, Maramureş
Alte firme din Maramureş
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul PICOLLO MONDO IMPEX SRL?
CUI-ul PICOLLO MONDO IMPEX SRL este 7828400.
Unde este sediul PICOLLO MONDO IMPEX SRL?
PICOLLO MONDO IMPEX SRL are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Orş. Borşa, Str. 22 DECEMBRIE nr. 14B, 435200, Orş. Borşa, judetul MARAMUREŞ.
Cand a fost infiintata PICOLLO MONDO IMPEX SRL?
PICOLLO MONDO IMPEX SRL a fost infiintata in anul 1995 (30 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a PICOLLO MONDO IMPEX SRL in 2024?
In 2024, PICOLLO MONDO IMPEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.523.015 RON.
Cati angajati are PICOLLO MONDO IMPEX SRL?
PICOLLO MONDO IMPEX SRL a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.
Ce activitate are PICOLLO MONDO IMPEX SRL?
PICOLLO MONDO IMPEX SRL are codul CAEN principal 9621 (Activități de coafură și frizerie).
Ce profit a inregistrat PICOLLO MONDO IMPEX SRL in 2024?
PICOLLO MONDO IMPEX SRL a inregistrat un profit net de 660.223 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.