Activ Plătitor TVA

GOS-TRANS-COM SRL

CUI: 7850009
CIF: RO7850009
Reg. Com.: J1995000295149
CAEN: 3811
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 noiembrie 1995 · 30 ani
Distribuie:

Colectarea deşeurilor nepericuloase

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 00:31

Despre GOS-TRANS-COM SRL

GOS-TRANS-COM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Covasna, judetul COVASNA, infiintata in 1995 (30 ani de activitate). Activitatea principala este "Colectarea deşeurilor nepericuloase" (cod CAEN 3811), in sectorul distributia apei; salubritate. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GOS-TRANS-COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.320.046 RON, in crestere fata de anul precedent (+10.8%). Profitul net inregistrat a fost de 419.154 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 36. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 2.892.052 RON in 2008 la 4.320.046 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
4.320.046 RON
Venituri totale
4.347.201 RON
Cheltuieli totale
3.857.297 RON
Profit brut
489.904 RON
Profit net
419.154 RON
Marja profit net
9,70%
Active imobilizate
669.361 RON
Active circulante
2.820.910 RON
Stocuri
17.512 RON
Creanțe
1.679.014 RON
Casa & conturi bănci
1.124.384 RON
Capital propriu
3.110.462 RON

Contact

AdresaRomania, COVASNA, Orş. Covasna, Str. Ştefan cel Mare nr. 2, 525200
Telefon0752271001

Adresă sediu social

Romania, COVASNA, Orş. Covasna, Str. Ştefan cel Mare nr. 2, 525200
Cod poștal: 525200
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, COVASNA, Orş. Covasna, Str. Ştefan cel Mare nr. 2, 525200
Cod postal
525200
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate De Stat Societate Comerciala
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.11.1995
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Târgu Secuiesc
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2019

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
4.320.046 RON
Rezultat net
419.154 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 4.320.046 RON 3.899.871 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 4.347.201 RON 3.926.124 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 3.857.297 RON 3.478.106 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 489.904 RON 448.018 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 419.154 RON 378.195 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 669.361 RON 437.445 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.820.910 RON 2.582.754 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 3.490.271 RON 3.020.199 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 17.512 RON 35.600 RON
CreanțeSume de încasat 1.679.014 RON 1.508.908 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.124.384 RON 1.038.246 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 289.594 RON 256.275 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 3.110.462 RON 2.691.366 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 36 persoane 37 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active3.490.271RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

8,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale3.490.271 RON
Datorii totale289.594 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
12,0 %Profit net / active totale
ROE
13,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
9,74 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
89,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 4.320.046 +10,8% față de anul precedent 4.347.201 3.857.297 489.904 +9,4% față de anul precedent 419.154 +10,8% față de anul precedent 0 0
2023 3.899.871 +19,0% față de anul precedent 3.926.124 3.478.106 448.018 +249,5% față de anul precedent 378.195 +249,5% față de anul precedent 0 0
2022 3.277.054 +10,9% față de anul precedent 3.292.930 3.164.732 128.198 -12,9% față de anul precedent 108.222 -15,7% față de anul precedent 0 0
2021 2.954.802 +6,7% față de anul precedent 2.972.419 2.825.265 147.154 +40,4% față de anul precedent 128.371 +45,5% față de anul precedent 0 0
2020 2.768.813 +11,6% față de anul precedent 2.794.828 2.689.981 104.847 +140,0% față de anul precedent 88.225 +145,2% față de anul precedent 0 0
2019 2.482.041 +5,5% față de anul precedent 2.546.117 2.502.438 43.679 -75,8% față de anul precedent 35.977 -76,2% față de anul precedent 0 0
2018 2.352.526 +5,8% față de anul precedent 2.394.215 2.213.666 180.549 +5,2% față de anul precedent 151.358 +7,5% față de anul precedent 0 0
2017 2.224.103 +14,7% față de anul precedent 2.285.849 2.114.192 171.657 -30,5% față de anul precedent 140.832 -31,4% față de anul precedent 0 0
2016 1.938.593 +8,5% față de anul precedent 2.004.252 1.757.282 246.970 +23,6% față de anul precedent 205.398 +24,5% față de anul precedent 0 0
2015 1.786.527 -6,0% față de anul precedent 1.843.447 1.643.698 199.749 -40,5% față de anul precedent 164.982 -41,0% față de anul precedent 0 0
2014 1.899.734 +9,3% față de anul precedent 1.961.441 1.625.823 335.618 +87,4% față de anul precedent 279.441 +86,9% față de anul precedent 0 0
2013 1.738.844 +1,3% față de anul precedent 1.800.438 1.621.334 179.104 +135,9% față de anul precedent 149.515 +191,5% față de anul precedent 0 0
2012 1.716.365 +8,1% față de anul precedent 1.755.279 1.679.341 75.938 +695,1% față de anul precedent 51.300 +2.268,4% față de anul precedent 0 0
2011 1.587.108 +6,0% față de anul precedent 1.619.207 1.609.656 9.551 2.166 0 0
2010 1.497.419 -48,2% față de anul precedent 1.536.132 1.671.001 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 134.869 143.941
2009 2.889.924 -0,1% față de anul precedent 2.962.281 2.629.073 333.208 +171,8% față de anul precedent 277.142 +222,6% față de anul precedent 0 0
2008 2.892.052 3.000.504 2.877.893 122.611 85.902 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 669.361 2.820.910 3.490.271 17.512 1.679.014 1.124.384
2023 437.445 2.582.754 3.020.199 35.600 1.508.908 1.038.246
2022 432.122 2.255.884 2.688.006 23.848 1.117.504 1.114.532
2021 487.449 2.089.114 2.576.563 16.233 1.137.830 935.051
2020 446.014 2.024.736 2.470.750 30.183 1.057.365 937.188
2019 457.167 2.057.924 2.515.091 35.161 1.181.827 840.936
2018 435.319 1.948.144 2.383.463 19.481 1.127.596 801.067
2017 448.966 1.854.281 2.303.247 34.720 1.107.861 711.700
2016 409.357 1.770.231 2.179.588 4.622 1.133.909 631.700
2015 353.715 1.717.326 2.071.041 2.188 1.199.460 515.678
2014 391.542 1.729.510 2.121.052 4.677 1.416.595 308.238
2013 308.864 1.532.131 1.840.995 1.901 1.395.428 134.802
2012 264.525 1.538.372 1.802.897 658 1.479.161 58.553
2011 220.341 1.515.501 1.735.842 460 1.476.116 38.925
2010 150.096 2.083.488 2.233.584 820 2.049.168 33.500
2009 671.245 1.590.698 2.261.943 29.178 1.376.888 184.632
2008 708.997 1.372.937 2.081.934 107.585 1.229.629 35.723

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 289.594 +13,0% față de anul precedent 3.110.462 Neraportat 36 -2,7% față de anul precedent
2023 256.275 +9,9% față de anul precedent 2.691.366 Neraportat 37 0,0% față de anul precedent
2022 233.214 +0,6% față de anul precedent 2.313.252 Neraportat 37 -2,6% față de anul precedent
2021 231.910 +13,0% față de anul precedent 2.205.045 Neraportat 38 -2,6% față de anul precedent
2020 205.267 -15,2% față de anul precedent 2.076.693 Neraportat 39 -2,5% față de anul precedent
2019 242.159 +7,0% față de anul precedent 2.005.365 Neraportat 40 +8,1% față de anul precedent
2018 226.231 +3,8% față de anul precedent 1.969.406 Neraportat 37 0,0% față de anul precedent
2017 218.045 +27,6% față de anul precedent 1.868.508 Neraportat 37 +2,8% față de anul precedent
2016 170.886 -26,2% față de anul precedent 1.734.236 Neraportat 36 0,0% față de anul precedent
2015 231.636 -16,2% față de anul precedent 1.516.372 Neraportat 36 -5,3% față de anul precedent
2014 276.379 -13,2% față de anul precedent 1.463.416 Neraportat 38 -9,5% față de anul precedent
2013 318.437 -27,0% față de anul precedent 1.090.393 Neraportat 42 -6,7% față de anul precedent
2012 435.904 +30,7% față de anul precedent 895.943 Neraportat 45 0,0% față de anul precedent
2011 333.634 -32,4% față de anul precedent 916.504 Neraportat 45 +2,3% față de anul precedent
2010 493.559 +70,3% față de anul precedent 1.201.843 Neraportat 44 -47,6% față de anul precedent
2009 289.879 -15,6% față de anul precedent 1.397.563 Neraportat 84 -3,5% față de anul precedent
2008 343.351 1.120.421 Neraportat 87

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
LMLAJOS-ATTILA MIHÁLYdirector generalNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

23 repere. O singură cronologie.

Din 1995 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1995 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
23 repere · toți anii

2026 3 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 19395/2026modificare puteri administrator, prelungire mandat director persoane împuternicite

modificare puteri administrator, prelungire mandat director persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 11079/2026modificare date, modificare durată mandat persoane împuternicite

modificare date, modificare durată mandat persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 3294/2026capital social, modificare date asociaţi persoane juridice

capital social, modificare date asociaţi persoane juridice

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 4.320.046 RON. Profit: 419.154 RON

Cifra de afaceri: 4.320.046 RON. Profit: 419.154 RON

Cifra de afaceri
4.320.046 RON +10.77% față de anul precedent
Profit net
419.154 RON +10.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
36 -2.7% față de anul precedent
Datorii
289.594 RON +13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.899.871 RON. Profit: 378.195 RON

Cifra de afaceri: 3.899.871 RON. Profit: 378.195 RON

Cifra de afaceri
3.899.871 RON +19.01% față de anul precedent
Profit net
378.195 RON +249.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
37 0% față de anul precedent
Datorii
256.275 RON +9.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 3.277.054 RON. Profit: 108.222 RON

Cifra de afaceri: 3.277.054 RON. Profit: 108.222 RON

Cifra de afaceri
3.277.054 RON +10.91% față de anul precedent
Profit net
108.222 RON -15.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
37 -2.63% față de anul precedent
Datorii
233.214 RON +0.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.954.802 RON. Profit: 128.371 RON

Cifra de afaceri: 2.954.802 RON. Profit: 128.371 RON

Cifra de afaceri
2.954.802 RON +6.72% față de anul precedent
Profit net
128.371 RON +45.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
38 -2.56% față de anul precedent
Datorii
231.910 RON +12.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.768.813 RON. Profit: 88.225 RON

Cifra de afaceri: 2.768.813 RON. Profit: 88.225 RON

Cifra de afaceri
2.768.813 RON +11.55% față de anul precedent
Profit net
88.225 RON +145.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
39 -2.5% față de anul precedent
Datorii
205.267 RON -15.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.482.041 RON. Profit: 35.977 RON

Cifra de afaceri: 2.482.041 RON. Profit: 35.977 RON

Cifra de afaceri
2.482.041 RON +5.51% față de anul precedent
Profit net
35.977 RON -76.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
40 +8.11% față de anul precedent
Datorii
242.159 RON +7.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.352.526 RON. Profit: 151.358 RON

Cifra de afaceri: 2.352.526 RON. Profit: 151.358 RON

Cifra de afaceri
2.352.526 RON +5.77% față de anul precedent
Profit net
151.358 RON +7.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
37 0% față de anul precedent
Datorii
226.231 RON +3.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 2.224.103 RON. Profit: 140.832 RON

Cifra de afaceri: 2.224.103 RON. Profit: 140.832 RON

Cifra de afaceri
2.224.103 RON +14.73% față de anul precedent
Profit net
140.832 RON -31.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
37 +2.78% față de anul precedent
Datorii
218.045 RON +27.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.938.593 RON. Profit: 205.398 RON

Cifra de afaceri: 1.938.593 RON. Profit: 205.398 RON

Cifra de afaceri
1.938.593 RON +8.51% față de anul precedent
Profit net
205.398 RON +24.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
36 0% față de anul precedent
Datorii
170.886 RON -26.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.786.527 RON. Profit: 164.982 RON

Cifra de afaceri: 1.786.527 RON. Profit: 164.982 RON

Cifra de afaceri
1.786.527 RON -5.96% față de anul precedent
Profit net
164.982 RON -40.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
36 -5.26% față de anul precedent
Datorii
231.636 RON -16.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.899.734 RON. Profit: 279.441 RON

Cifra de afaceri: 1.899.734 RON. Profit: 279.441 RON

Cifra de afaceri
1.899.734 RON +9.25% față de anul precedent
Profit net
279.441 RON +86.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
38 -9.52% față de anul precedent
Datorii
276.379 RON -13.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.738.844 RON. Profit: 149.515 RON

Cifra de afaceri: 1.738.844 RON. Profit: 149.515 RON

Cifra de afaceri
1.738.844 RON +1.31% față de anul precedent
Profit net
149.515 RON +191.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
42 -6.67% față de anul precedent
Datorii
318.437 RON -26.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.716.365 RON. Profit: 51.300 RON

Cifra de afaceri: 1.716.365 RON. Profit: 51.300 RON

Cifra de afaceri
1.716.365 RON +8.14% față de anul precedent
Profit net
51.300 RON +2268.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
45 0% față de anul precedent
Datorii
435.904 RON +30.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.587.108 RON. Profit: 2.166 RON

Cifra de afaceri: 1.587.108 RON. Profit: 2.166 RON

Cifra de afaceri
1.587.108 RON +5.99% față de anul precedent
Profit net
2.166 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
45 +2.27% față de anul precedent
Datorii
333.634 RON -32.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.497.419 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.497.419 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.497.419 RON -48.18% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
143.941 RON
Angajati
44 -47.62% față de anul precedent
Datorii
493.559 RON +70.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 23 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

3 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

21.052026Mentiune · Buletin 19395/2026modificare puteri administrator, prelungire mandat director persoane împuternicite

modificare puteri administrator, prelungire mandat director persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 14.05.2026

Companie
GOS-TRANS-COM SRL
CUI
7850009
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
21.05.2026
Registrul Comerțului
J1995000295149
EUID
ROONRC.J1995000295149
Sediu
Loc. Covasna, Oraş Covasna, Jud. Covasna, Str. ŞTEFAN CEL MARE, Nr. 2
Județ
Covasna
Număr încheiere
407974
Data încheierii
20.05.2026
Număr dosar
1981000
Data dosarului
15.05.2026
Tribunal
Covasna
Registrator
Catalin Alin Balan

Subiecte

modificare puteri administrator, prelungire mandat director persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic din 14.05.2026
  • Hotărârea consiliului de administraţie nr. 12 din 12.05.2026
  • Hotărârea consiliului de administraţie nr. 15 din 12.05.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 19395/2026 (PDF)
23.032026Mentiune · Buletin 11079/2026modificare date, modificare durată mandat persoane împuternicite

modificare date, modificare durată mandat persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 17.03.2026

Companie
GOS-TRANS-COM SRL
CUI
7850009
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
23.03.2026
Registrul Comerțului
J1995000295149
EUID
ROONRC.J1995000295149
Sediu
Jud. Covasna, Loc. Covasna, Oraş Covasna, Str. ŞTEFAN CEL MARE, Nr. 2
Județ
Covasna
Număr încheiere
236585
Data încheierii
20.03.2026
Număr dosar
1203695
Data dosarului
19.03.2026
Tribunal
Covasna
Registrator
Pamela Maria Raţa

Subiecte

modificare date, modificare durată mandat persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic din 17.03.2026
  • Hotărârea consiliului de administraţie nr. 4 din 17.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 11079/2026 (PDF)
29.012026Mentiune · Buletin 3294/2026capital social, modificare date asociaţi persoane juridice

capital social; modificare date asociaţi persoane juridice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 27.01.2026

Companie
GOS-TRANS-COM SRL
CUI
7850009
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
29.01.2026
Registrul Comerțului
J1995000295149
EUID
ROONRC.J1995000295149
Sediu
Jud. Covasna, Loc. Covasna, Oraş Covasna, Str. ŞTEFAN CEL MARE, Nr. 2
Județ
Covasna
Număr încheiere
64467
Data încheierii
28.01.2026
Număr dosar
306292
Data dosarului
23.01.2026
Tribunal
Covasna
Registrator
Pamela Maria Raţa

Subiecte

capital social, modificare date asociaţi persoane juridice

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 45 din 23.01.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 3294/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 3811, Covasna

GOSP-COM SRL
CUI: 8510382CAEN: 3811
Activ
COVASNA, Mun. Târgu Secuiesc1996-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.051.826 RON
Profit
336.838 RON
Angajati
58
SALUBRITATEA IBSV SRL
CUI: 25428615CAEN: 3811
Activ
COVASNA, Orş. Întorsura Buzăului2009-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.336.475 RON
Profit
220.223 RON
Angajati
18
TEGA SA
CUI: 8670570CAEN: 3811
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe1996-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.471.031 RON
Profit
2.822.541 RON
Angajati
235
GASTROFILTER S.R.L.
CUI: 36829183CAEN: 3811
Activ
COVASNA, Sat Chilieni Mun. Sfântu Gheorghe2016-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.582.146 RON
Profit
0 RON
Angajati
11

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 3811, Covasna

Alte firme din Covasna

"DRAGOMIR COMERT" SRL
CUI: 7849985CAEN: 4941
Activ
COVASNA, Mun. Târgu Secuiesc1995-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.167.777 RON
Profit
112.121 RON
Angajati
5
ANTIMAR-SEMLEG-PROD SRL
CUI: 7875119CAEN: 4621
Activ
COVASNA, Mun. Târgu Secuiesc1995-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.430.586 RON
Profit
20.100 RON
Angajati
6
KARPATEN SCHATZE S.R.L.
CUI: 7787203CAEN: 1089
Activ
COVASNA, Sat Bodoc Com. Bodoc1995-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.737.547 RON
Profit
278.173 RON
Angajati
5
COMERT "ECY" SRL
CUI: 7934193CAEN: 4711
Activ
COVASNA, Mun. Târgu Secuiesc1995-12-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
579.723 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ECONLEX SRL
CUI: 6832012CAEN: 6920
Activ
COVASNA, Sat Bicfalău Com. Ozun1995-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.650 RON
Profit
7.996 RON
Angajati
0
GAS SYSTEMS COMPANY SRL
CUI: 9230640CAEN: 4322
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe1997-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.228.506 RON
Profit
196.153 RON
Angajati
17
ACKNO SYSTEM SRL
CUI: 20856947CAEN: 4762
Activ
COVASNA, Mun. Târgu Secuiesc2007-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.000 RON
Profit
6.720 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GOS-TRANS-COM SRL?

CUI-ul GOS-TRANS-COM SRL este 7850009.

Unde este sediul GOS-TRANS-COM SRL?

GOS-TRANS-COM SRL are sediul in Romania, COVASNA, Orş. Covasna, Str. Ştefan cel Mare nr. 2, 525200, Orş. Covasna, judetul COVASNA.

Cand a fost infiintata GOS-TRANS-COM SRL?

GOS-TRANS-COM SRL a fost infiintata in anul 1995 (30 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GOS-TRANS-COM SRL in 2024?

In 2024, GOS-TRANS-COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.320.046 RON.

Cati angajati are GOS-TRANS-COM SRL?

GOS-TRANS-COM SRL a raportat un numar mediu de 36 salariati in 2024.

Ce activitate are GOS-TRANS-COM SRL?

GOS-TRANS-COM SRL are codul CAEN principal 3811 (Colectarea deşeurilor nepericuloase).

Ce profit a inregistrat GOS-TRANS-COM SRL in 2024?

GOS-TRANS-COM SRL a inregistrat un profit net de 419.154 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
3 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.