Activ Plătitor TVAe‑Factură

STINA TURISTICA SRL

CUI: 7890143
CIF: RO7890143
Reg. Com.: J08/1312/1995
CAEN: 5611
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 noiembrie 1995 · 30 ani
Distribuie:

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 05:58

Despre STINA TURISTICA SRL

STINA TURISTICA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Braşov, judetul BRAŞOV, infiintata in 1995 (30 ani de activitate). Activitatea principala este "Restaurante" (cod CAEN 5611), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, STINA TURISTICA SRL a raportat o cifra de afaceri de 16.597.819 RON, in crestere fata de anul precedent (+10.8%). Profitul net inregistrat a fost de 3.415.218 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 57, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 843.853 RON in 2008 la 16.597.819 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din august 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
16.597.819 RON
Venituri totale
20.435.360 RON
Cheltuieli totale
16.578.487 RON
Profit brut
3.856.873 RON
Profit net
3.415.218 RON
Marja profit net
20,58%
Active imobilizate
6.038.741 RON
Active circulante
6.502.684 RON
Stocuri
416.628 RON
Creanțe
2.126.192 RON
Casa & conturi bănci
3.959.864 RON
Capital propriu
9.947.855 RON

Contact

AdresaRomania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Păstorului nr. 5
Detalii adresaPOIANA BRAŞOV
Telefon0268475978
Fax094330929

Adresă sediu social

Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Păstorului nr. 5
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Păstorului nr. 5
Detalii
POIANA BRAŞOV
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.11.1995
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Braşov
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 august 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 14 ianuarie 2015

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
16.597.819 RON
Rezultat net
3.415.218 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 16.597.819 RON 14.986.809 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 20.435.360 RON 18.581.970 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 16.578.487 RON 15.851.460 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 3.856.873 RON 2.730.510 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 3.415.218 RON 2.624.125 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 6.038.741 RON 6.099.163 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 6.502.684 RON 3.319.009 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 12.541.425 RON 9.418.172 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 416.628 RON 349.600 RON
CreanțeSume de încasat 2.126.192 RON 1.883.493 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 3.959.864 RON 1.085.916 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.435.824 RON 1.877.498 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 9.947.855 RON 7.444.478 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 57 persoane 53 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active12.541.425RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

19,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale12.541.425 RON
Datorii totale2.435.824 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
27,2 %Profit net / active totale
ROE
34,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,67 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
79,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 16.597.819 +10,8% față de anul precedent 20.435.360 16.578.487 3.856.873 +41,3% față de anul precedent 3.415.218 +30,2% față de anul precedent 0 0
2023 14.986.809 +25,6% față de anul precedent 18.581.970 15.851.460 2.730.510 +22,3% față de anul precedent 2.624.125 +19,3% față de anul precedent 0 0
2022 11.930.877 +41,2% față de anul precedent 14.748.849 12.515.770 2.233.079 +28,4% față de anul precedent 2.199.930 +28,6% față de anul precedent 0 0
2021 8.450.499 +36,1% față de anul precedent 10.565.046 8.825.607 1.739.439 +117,3% față de anul precedent 1.710.924 +132,3% față de anul precedent 0 0
2020 6.208.417 +48,6% față de anul precedent 8.239.427 7.438.983 800.444 736.495 0 0
2019 4.178.085 5.139.747 5.239.122 0 0 99.375 141.569
2018 0 -100,0% față de anul precedent 5.700 131.678 0 0 125.978 126.003
2017 90.970 -55,9% față de anul precedent 90.970 102.137 0 0 11.167 12.077
2016 206.122 -24,3% față de anul precedent 206.122 259.153 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 53.031 55.092
2015 272.152 +85,5% față de anul precedent 272.152 210.388 61.764 53.599 Neraportat 0
2014 146.689 -35,6% față de anul precedent 146.689 173.900 0 0 27.211 32.101
2013 227.591 +1,9% față de anul precedent 240.508 303.474 0 0 62.966 68.149
2012 223.272 -27,6% față de anul precedent 238.536 327.370 0 0 88.834 88.834
2011 308.337 -17,4% față de anul precedent 371.921 510.876 0 0 138.955 138.955
2010 373.221 -18,6% față de anul precedent 479.922 614.056 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 134.134 144.850
2009 458.685 -45,6% față de anul precedent 671.798 666.433 5.365 +50,8% față de anul precedent 3.898 +9,6% față de anul precedent 0 0
2008 843.853 1.005.516 1.001.959 3.557 3.557 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 6.038.741 6.502.684 12.541.425 416.628 2.126.192 3.959.864
2023 6.099.163 3.319.009 9.418.172 349.600 1.883.493 1.085.916
2022 6.316.392 1.493.067 7.809.459 345.576 821.824 325.667
2021 6.512.389 1.407.903 7.920.292 212.839 768.687 426.377
2020 6.495.026 1.319.733 7.814.759 178.783 721.996 418.954
2019 6.569.173 1.475.183 8.044.356 262.158 456.687 756.338
2018 3.987.772 340.214 4.327.986 2.834 324.953 12.427
2017 1.860.765 3.178 1.863.943 1.407 0 1.771
2016 1.871.338 2.174 1.873.512 2.031 0 143
2015 1.944.500 11.084 1.955.584 1.490 6.053 3.541
2014 1.953.878 16.171 1.970.049 10.000 6.053 118
2013 1.954.754 15.504 1.970.258 9.485 6.000 19
2012 1.867.981 75.291 1.943.272 46.236 6.260 22.795
2011 1.863.863 105.001 1.968.864 59.948 37.714 7.339
2010 1.919.282 122.839 2.042.121 101.041 19.454 2.344
2009 1.877.155 313.413 2.190.568 282.843 21.816 8.754
2008 1.882.820 257.166 2.139.986 149.186 38.498 69.482

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.435.824 +29,7% față de anul precedent 9.947.855 Neraportat 57 +7,6% față de anul precedent
2023 1.877.498 -35,7% față de anul precedent 7.444.478 Neraportat 53 +10,4% față de anul precedent
2022 2.919.529 -32,3% față de anul precedent 4.820.353 Neraportat 48 +14,3% față de anul precedent
2021 4.310.724 -25,8% față de anul precedent 3.641.476 Neraportat 42 +44,8% față de anul precedent
2020 5.808.310 -15,3% față de anul precedent 1.930.552 Neraportat 29 +3,6% față de anul precedent
2019 6.854.159 +128,8% față de anul precedent 1.194.057 Neraportat 28
2018 2.995.915 +179,3% față de anul precedent 1.332.126 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 1.072.813 +0,2% față de anul precedent 791.130 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2016 1.070.305 -2,5% față de anul precedent 803.207 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2015 1.097.286 -5,8% față de anul precedent 858.298 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2014 1.165.349 +2,8% față de anul precedent 804.700 Neraportat 6 -25,0% față de anul precedent
2013 1.133.458 -0,5% față de anul precedent 836.800 Neraportat 8 -11,1% față de anul precedent
2012 1.139.298 +5,9% față de anul precedent 803.974 Neraportat 9 -10,0% față de anul precedent
2011 1.076.056 +6,5% față de anul precedent 892.808 Neraportat 10 +25,0% față de anul precedent
2010 1.010.358 -0,4% față de anul precedent 1.031.763 Neraportat 8 -42,9% față de anul precedent
2009 1.013.955 -48,5% față de anul precedent 1.176.613 Neraportat 14 -12,5% față de anul precedent
2008 1.967.271 172.715 Neraportat 16

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
SMSORIN MIHAILAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 1995 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1995 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 17275/2026modificare date administrator persoane împuternicite

modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 16.597.819 RON. Profit: 3.415.218 RON

Cifra de afaceri: 16.597.819 RON. Profit: 3.415.218 RON

Cifra de afaceri
16.597.819 RON +10.75% față de anul precedent
Profit net
3.415.218 RON +30.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
57 +7.55% față de anul precedent
Datorii
2.435.824 RON +29.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 14.986.809 RON. Profit: 2.624.125 RON

Cifra de afaceri: 14.986.809 RON. Profit: 2.624.125 RON

Cifra de afaceri
14.986.809 RON +25.61% față de anul precedent
Profit net
2.624.125 RON +19.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
53 +10.42% față de anul precedent
Datorii
1.877.498 RON -35.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 11.930.877 RON. Profit: 2.199.930 RON

Cifra de afaceri: 11.930.877 RON. Profit: 2.199.930 RON

Cifra de afaceri
11.930.877 RON +41.19% față de anul precedent
Profit net
2.199.930 RON +28.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
48 +14.29% față de anul precedent
Datorii
2.919.529 RON -32.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 8.450.499 RON. Profit: 1.710.924 RON

Cifra de afaceri: 8.450.499 RON. Profit: 1.710.924 RON

Cifra de afaceri
8.450.499 RON +36.11% față de anul precedent
Profit net
1.710.924 RON +132.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
42 +44.83% față de anul precedent
Datorii
4.310.724 RON -25.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 6.208.417 RON. Profit: 736.495 RON

Cifra de afaceri: 6.208.417 RON. Profit: 736.495 RON

Cifra de afaceri
6.208.417 RON +48.59% față de anul precedent
Profit net
736.495 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
29 +3.57% față de anul precedent
Datorii
5.808.310 RON -15.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 4.178.085 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.178.085 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.178.085 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
141.569 RON
Angajati
28
Datorii
6.854.159 RON +128.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
126.003 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
2.995.915 RON +179.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 90.970 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 90.970 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
90.970 RON -55.87% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.077 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
1.072.813 RON +0.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 206.122 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 206.122 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
206.122 RON -24.26% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
55.092 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
1.070.305 RON -2.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 272.152 RON. Profit: 53.599 RON

Cifra de afaceri: 272.152 RON. Profit: 53.599 RON

Cifra de afaceri
272.152 RON +85.53% față de anul precedent
Profit net
53.599 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
1.097.286 RON -5.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 146.689 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 146.689 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
146.689 RON -35.55% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
32.101 RON
Angajati
6 -25% față de anul precedent
Datorii
1.165.349 RON +2.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 227.591 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 227.591 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
227.591 RON +1.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
68.149 RON
Angajati
8 -11.11% față de anul precedent
Datorii
1.133.458 RON -0.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 223.272 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 223.272 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
223.272 RON -27.59% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
88.834 RON
Angajati
9 -10% față de anul precedent
Datorii
1.139.298 RON +5.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 308.337 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 308.337 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
308.337 RON -17.38% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
138.955 RON
Angajati
10 +25% față de anul precedent
Datorii
1.076.056 RON +6.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 373.221 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 373.221 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
373.221 RON -18.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
144.850 RON
Angajati
8 -42.86% față de anul precedent
Datorii
1.010.358 RON -0.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 458.685 RON. Profit: 3.898 RON

Cifra de afaceri: 458.685 RON. Profit: 3.898 RON

Cifra de afaceri
458.685 RON -45.64% față de anul precedent
Profit net
3.898 RON +9.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 -12.5% față de anul precedent
Datorii
1.013.955 RON -48.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

07.052026Mentiune · Buletin 17275/2026modificare date administrator persoane împuternicite

modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 15.04.2026

Companie
STINA TURISTICA SRL
CUI
7890143
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
07.05.2026
Registrul Comerțului
J1995001312083
EUID
ROONRC.J1995001312083
Sediu
Jud. Braşov, Municipiul Braşov, Strada PĂSTORULUI, Nr. 5, POIANA BRAŞOV
Județ
Braşov
Număr încheiere
365366
Data încheierii
06.05.2026
Număr dosar
1771201
Data dosarului
30.04.2026
Tribunal
Brasov
Registrator
Mirela Ungureanu

Subiecte

modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 226 din 15.04.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 17275/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5611, Braşov

FREE MEDIA SRL
CUI: 24366999CAEN: 5611
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2008-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.964.478 RON
Profit
5.398.403 RON
Angajati
16
B ART RESTAURANTE SRL
CUI: 36690998CAEN: 5611
Activ
BRAŞOV, Sat Sânpetru Com. Sânpetru2016-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.502.583 RON
Profit
1.564.853 RON
Angajati
55
AMRITA COM SRL
CUI: 10010346CAEN: 5611
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1997-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.008.195 RON
Profit
45.625 RON
Angajati
80
ARTEGIANALEBYHVA S.R.L.
CUI: 42767034CAEN: 5611
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2020-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.897.517 RON
Profit
2.152.151 RON
Angajati
54
BACK 4 YOU SRL
CUI: 25768650CAEN: 5611
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2009-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.159.457 RON
Profit
1.009.498 RON
Angajati
32

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5611, Braşov

ALISTOR COMEXIM SRL
CUI: 7314647CAEN: 5611
Activ
BRAŞOV, Com. Tărlungeni1995-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.993.708 RON
Profit
345.809 RON
Angajati
20
ELDORE IMPEX SRL
CUI: 7958672CAEN: 5611
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1995-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
586.156 RON
Profit
181.368 RON
Angajati
1
ITA PRESCOM SRL
CUI: 7161802CAEN: 5611
Activ
BRAŞOV, Com. Hoghiz1995-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.929.182 RON
Profit
718.656 RON
Angajati
25
FLOYD CO SRL
CUI: 8224232CAEN: 5611
Activ
BRAŞOV, Sat Hărman Com. Hărman1996-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.016.510 RON
Profit
95.238 RON
Angajati
10

Alte firme din Braşov

DAVERA S.R.L.
CUI: 7889963CAEN: 7112
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1995-11-21
fara e-Factura
OBREMY COMPANY SRL
CUI: 7890259CAEN: 7711
Activ
BRAŞOV, Mun. Săcele1995-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
120.221 RON
Profit
31.274 RON
Angajati
0
SAUD COM SRL
CUI: 7834143CAEN: 4771
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1995-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
268.937 RON
Profit
19.948 RON
Angajati
1
CHIRIL SRL
CUI: 7941808CAEN: 4683
Activ
BRAŞOV, Mun. Săcele1995-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.976 RON
Profit
2.774 RON
Angajati
1
RECARO-SERV SRL
CUI: 8424362CAEN: 0240
Activ
BRAŞOV, Orş. Râşnov1996-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
304.104 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MIRTUS SRL
CUI: 4383243CAEN: 2313
Activ
BRAŞOV, Orş. Ghimbav1993-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.690 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LUBRISERV SRL
CUI: 12738568CAEN: 4612
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2000-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
735.649 RON
Profit
18.217 RON
Angajati
2
BOLOBOC TEAM SRL
CUI: 33362511CAEN: 4322
Activ
BRAŞOV, Com. Sâmbăta de Sus2014-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.043.924 RON
Profit
56.245 RON
Angajati
15

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul STINA TURISTICA SRL?

CUI-ul STINA TURISTICA SRL este 7890143.

Unde este sediul STINA TURISTICA SRL?

STINA TURISTICA SRL are sediul in Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Păstorului nr. 5, Mun. Braşov, judetul BRAŞOV.

Cand a fost infiintata STINA TURISTICA SRL?

STINA TURISTICA SRL a fost infiintata in anul 1995 (30 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a STINA TURISTICA SRL in 2024?

In 2024, STINA TURISTICA SRL a raportat o cifra de afaceri de 16.597.819 RON.

Cati angajati are STINA TURISTICA SRL?

STINA TURISTICA SRL a raportat un numar mediu de 57 salariati in 2024.

Ce activitate are STINA TURISTICA SRL?

STINA TURISTICA SRL are codul CAEN principal 5611 (Restaurante).

Ce profit a inregistrat STINA TURISTICA SRL in 2024?

STINA TURISTICA SRL a inregistrat un profit net de 3.415.218 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.