Activ Plătitor TVAe‑Factură

UNIVTEH SRL

CUI: 7978386
CIF: RO7978386
Reg. Com.: J1995000771328
CAEN: 7120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 decembrie 1995 · 30 ani
Distribuie:

Activități de testări și analize tehnice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 02:51

Despre UNIVTEH SRL

UNIVTEH SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Sibiu, judetul SIBIU, infiintata in 1995 (30 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de testări și analize tehnice" (cod CAEN 7120), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, UNIVTEH SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.084.004 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+53.1%). Profitul net inregistrat a fost de 1.041.484 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 7, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 357.408 RON in 2008 la 2.084.004 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din iulie 2022.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.084.004 RON
Venituri totale
2.144.324 RON
Cheltuieli totale
911.267 RON
Profit brut
1.233.057 RON
Profit net
1.041.484 RON
Marja profit net
49,98%
Active imobilizate
463.411 RON
Active circulante
2.349.059 RON
Stocuri
71.051 RON
Creanțe
1.403.858 RON
Casa & conturi bănci
874.150 RON
Capital propriu
1.053.690 RON

Contact

AdresaRomania, SIBIU, Mun. Sibiu, Aleea Postăvarilor, 550081
Telefon0269/223356

Adresă sediu social

Romania, SIBIU, Mun. Sibiu, Aleea Postăvarilor, 550081
Cod poștal: 550081
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SIBIU, Mun. Sibiu, Aleea Postăvarilor, 550081
Cod postal
550081
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 01.01.2004
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2022)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.084.004 RON
Rezultat net
1.041.484 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.084.004 RON 1.361.376 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.144.324 RON 1.387.089 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 911.267 RON 772.213 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.233.057 RON 614.876 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.041.484 RON 605.110 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 463.411 RON 320.301 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.349.059 RON 2.545.017 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.812.470 RON 2.865.318 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 71.051 RON 4.473 RON
CreanțeSume de încasat 1.403.858 RON 1.175.156 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 874.150 RON 1.365.388 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.776.011 RON 1.657.757 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.053.690 RON 1.222.206 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 7 persoane 8 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.812.470RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

63,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.812.470 RON
Datorii totale1.776.011 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
37,0 %Profit net / active totale
ROE
98,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,32 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
37,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.084.004 +53,1% față de anul precedent 2.144.324 911.267 1.233.057 +100,5% față de anul precedent 1.041.484 +72,1% față de anul precedent 0 0
2023 1.361.376 +2,7% față de anul precedent 1.387.089 772.213 614.876 +9,4% față de anul precedent 605.110 +9,8% față de anul precedent 0 0
2022 1.325.403 +33,7% față de anul precedent 1.382.469 820.285 562.184 +150,3% față de anul precedent 551.344 +153,4% față de anul precedent 0 0
2021 991.217 -50,1% față de anul precedent 1.001.952 777.327 224.625 -80,9% față de anul precedent 217.570 -81,2% față de anul precedent 0 0
2020 1.987.095 -3,5% față de anul precedent 1.995.110 821.524 1.173.586 -13,7% față de anul precedent 1.158.647 -13,5% față de anul precedent 0 0
2019 2.058.346 +77,1% față de anul precedent 2.061.042 701.201 1.359.841 +89,9% față de anul precedent 1.340.131 +90,1% față de anul precedent 0 0
2018 1.162.292 +67,1% față de anul precedent 1.163.258 447.303 715.955 +119,5% față de anul precedent 704.823 +120,8% față de anul precedent 0 0
2017 695.713 +34,3% față de anul precedent 697.323 371.132 326.191 +217,1% față de anul precedent 319.218 +270,5% față de anul precedent 0 0
2016 518.221 -16,3% față de anul precedent 520.320 417.445 102.875 -59,3% față de anul precedent 86.170 -59,3% față de anul precedent 0 0
2015 618.929 -19,3% față de anul precedent 625.177 372.733 252.444 -30,1% față de anul precedent 211.728 -30,1% față de anul precedent Neraportat 0
2014 767.147 -18,4% față de anul precedent 769.625 408.566 361.059 -32,7% față de anul precedent 302.849 -32,8% față de anul precedent 0 0
2013 939.519 -8,2% față de anul precedent 940.908 404.521 536.387 +22,4% față de anul precedent 450.394 +22,5% față de anul precedent 0 0
2012 1.022.913 +111,0% față de anul precedent 1.031.912 593.639 438.273 +112,4% față de anul precedent 367.767 +112,8% față de anul precedent 0 0
2011 484.918 +48,3% față de anul precedent 487.249 280.910 206.339 +258,1% față de anul precedent 172.811 +281,1% față de anul precedent 0 0
2010 326.908 -79,5% față de anul precedent 330.207 272.593 57.614 -94,2% față de anul precedent 45.347 -94,3% față de anul precedent 0 0
2009 1.592.072 +345,5% față de anul precedent 1.597.544 602.200 995.344 +413,4% față de anul precedent 801.772 +333,8% față de anul precedent 0 0
2008 357.408 361.156 167.297 193.859 184.830 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 463.411 2.349.059 2.812.470 71.051 1.403.858 874.150
2023 320.301 2.545.017 2.865.318 4.473 1.175.156 1.365.388
2022 319.385 1.938.102 2.257.487 6.369 715.839 1.215.894
2021 358.379 3.181.831 3.540.210 10.664 440.403 2.730.764
2020 517.464 2.966.408 3.483.872 5.397 920.103 2.040.908
2019 549.408 2.061.943 2.611.351 5.326 660.050 1.396.567
2018 279.680 1.510.903 1.790.583 14.262 829.915 666.726
2017 156.391 864.426 1.020.817 15.844 489.932 358.650
2016 116.723 745.852 862.575 5.312 500.304 240.236
2015 159.005 940.294 1.099.299 6.179 462.168 471.947
2014 222.208 1.298.168 1.520.376 5.818 718.414 573.936
2013 231.136 1.263.671 1.494.807 12.546 765.182 485.943
2012 242.739 1.007.375 1.250.114 13.720 675.933 317.722
2011 319.205 537.270 856.475 5.617 374.953 156.700
2010 342.867 536.674 879.541 21.577 371.699 143.398
2009 158.940 1.228.294 1.387.234 28 728.585 499.681
2008 98.479 242.659 341.138 100 128.240 114.319

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.776.011 +7,1% față de anul precedent 1.053.690 Neraportat 7 -12,5% față de anul precedent
2023 1.657.757 +0,2% față de anul precedent 1.222.206 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2022 1.653.955 +1.494,0% față de anul precedent 617.097 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2021 103.763 -60,7% față de anul precedent 3.449.964 Neraportat 8 +33,3% față de anul precedent
2020 263.755 +71,7% față de anul precedent 3.232.394 Neraportat 6 -25,0% față de anul precedent
2019 153.605 -8,6% față de anul precedent 2.491.641 Neraportat 8 +33,3% față de anul precedent
2018 168.109 +136,7% față de anul precedent 1.635.721 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2017 71.017 -12,9% față de anul precedent 961.952 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2016 81.566 -41,7% față de anul precedent 800.367 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2015 139.966 -60,9% față de anul precedent 979.985 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2014 357.623 +14,9% față de anul precedent 1.168.257 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2013 311.213 +16,4% față de anul precedent 1.185.408 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2012 267.445 +97,8% față de anul precedent 989.014 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2011 135.228 -55,8% față de anul precedent 721.247 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2010 306.104 -46,6% față de anul precedent 573.437 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2009 573.462 +1.563,6% față de anul precedent 813.772 Neraportat 7 +75,0% față de anul precedent
2008 34.471 306.667 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

18din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare13 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1995 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1995 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.084.004 RON. Profit: 1.041.484 RON

Cifra de afaceri: 2.084.004 RON. Profit: 1.041.484 RON

Cifra de afaceri
2.084.004 RON +53.08% față de anul precedent
Profit net
1.041.484 RON +72.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -12.5% față de anul precedent
Datorii
1.776.011 RON +7.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.361.376 RON. Profit: 605.110 RON

Cifra de afaceri: 1.361.376 RON. Profit: 605.110 RON

Cifra de afaceri
1.361.376 RON +2.71% față de anul precedent
Profit net
605.110 RON +9.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
1.657.757 RON +0.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.325.403 RON. Profit: 551.344 RON

Cifra de afaceri: 1.325.403 RON. Profit: 551.344 RON

Cifra de afaceri
1.325.403 RON +33.71% față de anul precedent
Profit net
551.344 RON +153.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
1.653.955 RON +1493.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 991.217 RON. Profit: 217.570 RON

Cifra de afaceri: 991.217 RON. Profit: 217.570 RON

Cifra de afaceri
991.217 RON -50.12% față de anul precedent
Profit net
217.570 RON -81.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +33.33% față de anul precedent
Datorii
103.763 RON -60.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.987.095 RON. Profit: 1.158.647 RON

Cifra de afaceri: 1.987.095 RON. Profit: 1.158.647 RON

Cifra de afaceri
1.987.095 RON -3.46% față de anul precedent
Profit net
1.158.647 RON -13.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -25% față de anul precedent
Datorii
263.755 RON +71.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.058.346 RON. Profit: 1.340.131 RON

Cifra de afaceri: 2.058.346 RON. Profit: 1.340.131 RON

Cifra de afaceri
2.058.346 RON +77.09% față de anul precedent
Profit net
1.340.131 RON +90.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +33.33% față de anul precedent
Datorii
153.605 RON -8.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.162.292 RON. Profit: 704.823 RON

Cifra de afaceri: 1.162.292 RON. Profit: 704.823 RON

Cifra de afaceri
1.162.292 RON +67.06% față de anul precedent
Profit net
704.823 RON +120.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
168.109 RON +136.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 695.713 RON. Profit: 319.218 RON

Cifra de afaceri: 695.713 RON. Profit: 319.218 RON

Cifra de afaceri
695.713 RON +34.25% față de anul precedent
Profit net
319.218 RON +270.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
71.017 RON -12.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 518.221 RON. Profit: 86.170 RON

Cifra de afaceri: 518.221 RON. Profit: 86.170 RON

Cifra de afaceri
518.221 RON -16.27% față de anul precedent
Profit net
86.170 RON -59.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
81.566 RON -41.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 618.929 RON. Profit: 211.728 RON

Cifra de afaceri: 618.929 RON. Profit: 211.728 RON

Cifra de afaceri
618.929 RON -19.32% față de anul precedent
Profit net
211.728 RON -30.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
139.966 RON -60.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 767.147 RON. Profit: 302.849 RON

Cifra de afaceri: 767.147 RON. Profit: 302.849 RON

Cifra de afaceri
767.147 RON -18.35% față de anul precedent
Profit net
302.849 RON -32.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
357.623 RON +14.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 939.519 RON. Profit: 450.394 RON

Cifra de afaceri: 939.519 RON. Profit: 450.394 RON

Cifra de afaceri
939.519 RON -8.15% față de anul precedent
Profit net
450.394 RON +22.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
311.213 RON +16.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.022.913 RON. Profit: 367.767 RON

Cifra de afaceri: 1.022.913 RON. Profit: 367.767 RON

Cifra de afaceri
1.022.913 RON +110.95% față de anul precedent
Profit net
367.767 RON +112.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
267.445 RON +97.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 484.918 RON. Profit: 172.811 RON

Cifra de afaceri: 484.918 RON. Profit: 172.811 RON

Cifra de afaceri
484.918 RON +48.33% față de anul precedent
Profit net
172.811 RON +281.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
135.228 RON -55.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 326.908 RON. Profit: 45.347 RON

Cifra de afaceri: 326.908 RON. Profit: 45.347 RON

Cifra de afaceri
326.908 RON -79.47% față de anul precedent
Profit net
45.347 RON -94.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
306.104 RON -46.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.592.072 RON. Profit: 801.772 RON

Cifra de afaceri: 1.592.072 RON. Profit: 801.772 RON

Cifra de afaceri
1.592.072 RON +345.45% față de anul precedent
Profit net
801.772 RON +333.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +75% față de anul precedent
Datorii
573.462 RON +1563.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 357.408 RON. Profit: 184.830 RON

Cifra de afaceri: 357.408 RON. Profit: 184.830 RON

Cifra de afaceri
357.408 RON
Profit net
184.830 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
34.471 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1995 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataUNIVTEH SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7120 in Mun. Sibiu (SIBIU)

UNIVTEH SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7120 in Mun. Sibiu (SIBIU)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7120, Sibiu

ITP TOPINSPECT RAPID S.R.L.
CUI: 45840393CAEN: 7120
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2022-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.101.358 RON
Profit
582.508 RON
Angajati
9
ERDBARON HQ S.R.L.
CUI: 43198247CAEN: 7120
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2020-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.944.674 RON
Profit
773.977 RON
Angajati
1
JAHN INTERPROF SRL
CUI: 30727397CAEN: 7120
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2012-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.727.256 RON
Profit
0 RON
Angajati
21
HERCULES INT SRL
CUI: 787001CAEN: 7120
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.497.545 RON
Profit
853.802 RON
Angajati
11

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7120, Sibiu

SOCO PROIECT SRL
CUI: 7652117CAEN: 7120
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu1995-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
245.300 RON
Profit
115.935 RON
Angajati
0
H P SERVICE SRL
CUI: 8830794CAEN: 7120
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu1996-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
216.694 RON
Profit
15.008 RON
Angajati
1
ANTARES CORPORASION SRL
CUI: 3099007CAEN: 7120
Activ
SIBIU, Orş. Copşa Mică1993-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
258.803 RON
Profit
38.309 RON
Angajati
1
EMILIANA SRL
CUI: 9004588CAEN: 7120
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu1996-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.231.548 RON
Profit
410.649 RON
Angajati
6

Alte firme din Sibiu

AUTO CENTER ACHIM S.R.L.
CUI: 7978351CAEN: 6820
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu1995-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.043.734 RON
Profit
629.991 RON
Angajati
1
AUTO ADYSIM SRL
CUI: 7978505CAEN: 4941
Activ
SIBIU, Sat Cârţa Com. Cârţa1995-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
585.483 RON
Profit
17.863 RON
Angajati
3
EDERA COM SRL
CUI: 7841493CAEN: 4711
Activ
SIBIU, Sat Miercurea Sibiului Orş. Miercurea Sibiului1995-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
544.332 RON
Profit
38.293 RON
Angajati
0
NASACOM SRL
CUI: 8129141CAEN: 9531
Activ
SIBIU, Orş. Avrig1996-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.126.241 RON
Profit
44.522 RON
Angajati
9
PANIFICATIE DOBRUN SA
CUI: 7086093CAEN: 6820
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu1995-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
574.395 RON
Profit
190.092 RON
Angajati
1
HORECA BIZ S.R.L.
CUI: 9094009CAEN: 4637
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu1997-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
270.893 RON
Profit
37.704 RON
Angajati
1
EAGLE PROPERTIES S.A.
CUI: 790619CAEN: 2830
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.022.710 RON
Profit
0 RON
Angajati
8
TOSCANA SRL
CUI: 15302872CAEN: 4120
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2003-03-20
fara e-Factura
NUNTI ALBE SIBIU S.R.L.
CUI: 40761086CAEN: 9329
Activ
SIBIU, Orş. Cisnădie2019-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
175.834 RON
Profit
1.267 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul UNIVTEH SRL?

CUI-ul UNIVTEH SRL este 7978386.

Unde este sediul UNIVTEH SRL?

UNIVTEH SRL are sediul in Romania, SIBIU, Mun. Sibiu, Aleea Postăvarilor, 550081, Mun. Sibiu, judetul SIBIU.

Cand a fost infiintata UNIVTEH SRL?

UNIVTEH SRL a fost infiintata in anul 1995 (30 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a UNIVTEH SRL in 2024?

In 2024, UNIVTEH SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.084.004 RON.

Cati angajati are UNIVTEH SRL?

UNIVTEH SRL a raportat un numar mediu de 7 salariati in 2024.

Ce activitate are UNIVTEH SRL?

UNIVTEH SRL are codul CAEN principal 7120 (Activități de testări și analize tehnice).

Ce profit a inregistrat UNIVTEH SRL in 2024?

UNIVTEH SRL a inregistrat un profit net de 1.041.484 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.