Activ Plătitor TVAe‑Factură

G & D CONSTRUCT COMPANY SRL

CUI: 8223199
CIF: RO8223199
Reg. Com.: J40/1773/1996
CAEN: 4673
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 martie 1996 · 30 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 06:56

Despre G & D CONSTRUCT COMPANY SRL

G & D CONSTRUCT COMPANY SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 1996 (30 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete" (cod CAEN 4673), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, G & D CONSTRUCT COMPANY SRL a raportat o cifra de afaceri de 515.796 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+78.5%). Profitul net inregistrat a fost de 22.257 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 17 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 1.637.653 RON in 2008 la 515.796 RON in 2025.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
515.796 RON
Venituri totale
516.056 RON
Cheltuieli totale
488.911 RON
Profit brut
27.145 RON
Profit net
22.257 RON
Marja profit net
4,32%
Active imobilizate
12.190 RON
Active circulante
177.967 RON
Stocuri
108.032 RON
Creanțe
31.186 RON
Casa & conturi bănci
38.749 RON
Capital propriu
43.782 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Bld. Uverturii nr. 134 A

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Bld. Uverturii nr. 134 A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Bld. Uverturii nr. 134 A
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.03.1996
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
515.796 RON
Rezultat net
22.257 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 515.796 RON 288.984 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 516.056 RON 288.986 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 488.911 RON 297.575 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 27.145 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 22.257 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 8.589 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 8.589 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 12.190 RON 17.662 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 177.967 RON 222.071 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 190.157 RON 239.733 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 108.032 RON 121.100 RON
CreanțeSume de încasat 31.186 RON 33.066 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 38.749 RON 67.905 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 146.671 RON 218.246 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 43.782 RON 21.525 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active190.157RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

77,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale190.157 RON
Datorii totale146.671 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
11,7 %Profit net / active totale
ROE
50,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,21 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
23,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 18 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 515.796 +78,5% față de anul precedent 516.056 488.911 27.145 22.257 0 0
2024 288.984 -41,1% față de anul precedent 288.986 297.575 0 0 8.589 8.589
2023 490.665 -30,9% față de anul precedent 490.666 540.280 0 0 49.614 49.614
2022 710.143 -9,9% față de anul precedent 711.036 752.594 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 41.558 42.862
2021 787.871 -14,8% față de anul precedent 787.872 766.123 21.749 20.228 0 0
2020 924.723 -34,0% față de anul precedent 924.723 945.257 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 20.534 20.534
2019 1.400.508 +5,2% față de anul precedent 1.401.063 1.366.050 35.013 -8,6% față de anul precedent 28.196 -5,7% față de anul precedent 0 0
2018 1.331.761 -12,4% față de anul precedent 1.331.847 1.293.553 38.294 29.884 0 0
2017 1.520.169 +11,9% față de anul precedent 1.520.242 1.536.900 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 16.658 18.186
2016 1.357.967 +37,8% față de anul precedent 1.358.026 1.344.188 13.838 -93,7% față de anul precedent 13.838 -93,7% față de anul precedent 0 0
2015 985.799 +45,5% față de anul precedent 1.185.802 965.732 220.070 220.070 Neraportat 0
2014 677.495 -2,3% față de anul precedent 686.877 687.403 0 0 526 526
2013 693.750 -21,9% față de anul precedent 698.039 704.536 0 0 6.497 6.497
2012 887.972 +92,1% față de anul precedent 888.445 945.783 0 0 57.338 57.338
2011 462.237 -22,2% față de anul precedent 462.530 540.682 0 0 78.152 78.152
2010 594.180 -16,1% față de anul precedent 595.009 614.492 0 0 19.483 25.933
2009 708.325 -56,8% față de anul precedent 712.383 847.214 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 134.831 134.831
2008 1.637.653 1.639.034 1.541.173 97.861 81.273 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 12.190 177.967 190.157 108.032 31.186 38.749
2024 17.662 222.071 239.733 121.100 33.066 67.905
2023 19.897 200.810 220.707 113.984 39.454 47.372
2022 10.826 250.070 260.896 141.570 32.430 76.070
2021 9.297 350.528 359.825 304.950 35.948 9.630
2020 18.326 300.416 318.742 258.824 30.467 11.125
2019 17.599 274.311 291.910 223.146 33.315 17.850
2018 8.695 364.054 372.749 263.186 32.895 67.973
2017 12.381 282.076 294.457 259.649 16.401 6.026
2016 19.560 319.033 338.593 285.322 19.330 14.381
2015 23.820 280.845 304.665 209.451 66.165 5.229
2014 2.089 358.016 360.105 322.306 25.324 10.386
2013 2.403 234.097 236.500 176.245 45.693 12.159
2012 12.367 241.191 253.558 170.027 58.382 12.782
2011 43.708 364.495 408.203 276.853 77.916 9.726
2010 75.048 361.599 436.647 292.154 60.615 8.830
2009 106.307 377.092 483.399 279.576 67.362 30.154
2008 65.111 642.511 707.622 490.323 98.416 53.772

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 146.671 -32,8% față de anul precedent 43.782 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2024 218.246 +14,3% față de anul precedent 21.525 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 191.033 +5,2% față de anul precedent 30.114 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 181.536 -23,5% față de anul precedent 79.728 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 237.236 +9,6% față de anul precedent 122.589 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2020 216.425 +28,1% față de anul precedent 102.361 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 169.015 -39,2% față de anul precedent 122.895 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2018 278.050 +20,9% față de anul precedent 94.699 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2017 229.909 -24,8% față de anul precedent 64.815 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2016 305.742 +7,1% față de anul precedent 33.001 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2015 285.503 -49,1% față de anul precedent 19.162 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2014 561.013 +28,4% față de anul precedent -200.908 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2013 436.882 -2,4% față de anul precedent -200.382 Neraportat 4 -33,3% față de anul precedent
2012 447.757 -17,8% față de anul precedent -193.885 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2011 544.990 +10,0% față de anul precedent -136.547 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2010 495.408 -4,0% față de anul precedent -58.395 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2009 516.123 -14,7% față de anul precedent -32.462 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2008 605.253 102.369 Neraportat 6

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

31din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare16 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 1996 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

1996 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2025 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 515.796 RON. Profit: 22.257 RON

Cifra de afaceri: 515.796 RON. Profit: 22.257 RON

Cifra de afaceri
515.796 RON +78.49% față de anul precedent
Profit net
22.257 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
146.671 RON -32.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 288.984 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 288.984 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
288.984 RON -41.1% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.589 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
218.246 RON +14.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 490.665 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 490.665 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
490.665 RON -30.91% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
49.614 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
191.033 RON +5.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 710.143 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 710.143 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
710.143 RON -9.87% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
42.862 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
181.536 RON -23.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 787.871 RON. Profit: 20.228 RON

Cifra de afaceri: 787.871 RON. Profit: 20.228 RON

Cifra de afaceri
787.871 RON -14.8% față de anul precedent
Profit net
20.228 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
237.236 RON +9.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 924.723 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 924.723 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
924.723 RON -33.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
20.534 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
216.425 RON +28.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.400.508 RON. Profit: 28.196 RON

Cifra de afaceri: 1.400.508 RON. Profit: 28.196 RON

Cifra de afaceri
1.400.508 RON +5.16% față de anul precedent
Profit net
28.196 RON -5.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
169.015 RON -39.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.331.761 RON. Profit: 29.884 RON

Cifra de afaceri: 1.331.761 RON. Profit: 29.884 RON

Cifra de afaceri
1.331.761 RON -12.39% față de anul precedent
Profit net
29.884 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
278.050 RON +20.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.520.169 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.520.169 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.520.169 RON +11.94% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
18.186 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
229.909 RON -24.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.357.967 RON. Profit: 13.838 RON

Cifra de afaceri: 1.357.967 RON. Profit: 13.838 RON

Cifra de afaceri
1.357.967 RON +37.75% față de anul precedent
Profit net
13.838 RON -93.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
305.742 RON +7.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 985.799 RON. Profit: 220.070 RON

Cifra de afaceri: 985.799 RON. Profit: 220.070 RON

Cifra de afaceri
985.799 RON +45.51% față de anul precedent
Profit net
220.070 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
285.503 RON -49.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 677.495 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 677.495 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
677.495 RON -2.34% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
526 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
561.013 RON +28.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 693.750 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 693.750 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
693.750 RON -21.87% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.497 RON
Angajati
4 -33.33% față de anul precedent
Datorii
436.882 RON -2.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 887.972 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 887.972 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
887.972 RON +92.1% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
57.338 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
447.757 RON -17.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 462.237 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 462.237 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
462.237 RON -22.21% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
78.152 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
544.990 RON +10.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 594.180 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 594.180 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
594.180 RON -16.11% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
25.933 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
495.408 RON -4.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 708.325 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 708.325 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
708.325 RON -56.75% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
134.831 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
516.123 RON -14.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 1.637.653 RON. Profit: 81.273 RON

Cifra de afaceri: 1.637.653 RON. Profit: 81.273 RON

Cifra de afaceri
1.637.653 RON
Profit net
81.273 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6
Datorii
605.253 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4673, Municipiul Bucureşti

RIINA DEPO S.R.L.
CUI: 41018250CAEN: 4673
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2019-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.496 RON
Profit
279.803 RON
Angajati
0
DST CONS S.R.L.
CUI: 47484349CAEN: 4673
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
277.300 RON
Profit
21.773 RON
Angajati
0
TESIGN HOME SOLUTIONS STUDIO SRL
CUI: 32276196CAEN: 4673
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2013-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.330 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SHIMONY INDUSTRIES S.R.L.
CUI: 18331783CAEN: 4673
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2006-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
248.408 RON
Profit
6.784 RON
Angajati
0
CONCEPT SPA STORE SRL
CUI: 30233610CAEN: 4673
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2012-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
441.732 RON
Profit
258.940 RON
Angajati
0
ADK TRADE PROFASHION S.R.L.
CUI: 35903877CAEN: 4673
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2016-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
209.800 RON
Profit
27.748 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4673, Municipiul Bucureşti

CASACOM SRL
CUI: 7878310CAEN: 4673
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1995-11-16
fara e-Factura
A.M.A. IMPEX 12 TRADING S.R.L.
CUI: 8630702CAEN: 4673
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1996-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MEGATPROM SA
CUI: 6969835CAEN: 4673
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1995-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.086.842 RON
Profit
0 RON
Angajati
14
PERUSCA COMIMPEX S.R.L.
CUI: 8639620CAEN: 4673
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1996-07-22
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

M.H. ASISTCONT SRL
CUI: 8222746CAEN: 4712
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti1996-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
345 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CEMPS SA
CUI: 8223423CAEN: 4664
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1996-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.642.497 RON
Profit
2.889.222 RON
Angajati
65
NORD MEDICA SRL
CUI: 8222002CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1996-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.175 RON
Profit
51.885 RON
Angajati
0
COCO COM IMPEX SRL
CUI: 8236890CAEN: 4712
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1996-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
238.905 RON
Profit
20.408 RON
Angajati
1
SERVCOM IMPEX 96 SRL
CUI: 8096702CAEN: 8123
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1996-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
467.809 RON
Profit
250.655 RON
Angajati
3
M.C. DAAL COM SRL
CUI: 8337983CAEN: 2433
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1996-04-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.200.179 RON
Profit
12.927 RON
Angajati
1
LUCAS87 COM SRL
CUI: 6951803CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1995-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.675 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NATEX INT SRL
CUI: 15282422CAEN: 4690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2003-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.212.135 RON
Profit
5.969 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul G & D CONSTRUCT COMPANY SRL?

CUI-ul G & D CONSTRUCT COMPANY SRL este 8223199.

Unde este sediul G & D CONSTRUCT COMPANY SRL?

G & D CONSTRUCT COMPANY SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Bld. Uverturii nr. 134 A, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata G & D CONSTRUCT COMPANY SRL?

G & D CONSTRUCT COMPANY SRL a fost infiintata in anul 1996 (30 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a G & D CONSTRUCT COMPANY SRL in 2025?

In 2025, G & D CONSTRUCT COMPANY SRL a raportat o cifra de afaceri de 515.796 RON.

Cati angajati are G & D CONSTRUCT COMPANY SRL?

G & D CONSTRUCT COMPANY SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2025.

Ce activitate are G & D CONSTRUCT COMPANY SRL?

G & D CONSTRUCT COMPANY SRL are codul CAEN principal 4673 (Comerţ cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete).

Ce profit a inregistrat G & D CONSTRUCT COMPANY SRL in 2025?

G & D CONSTRUCT COMPANY SRL a inregistrat un profit net de 22.257 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 18 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.