Activ Plătitor TVAe‑Factură

C M C JR SRL

CUI: 8251369
CIF: RO8251369
Reg. Com.: J1996000396221
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 martie 1996 · 30 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 07:18

Despre C M C JR SRL

C M C JR SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Deleni Com. Deleni, judetul IAŞI, infiintata in 1996 (30 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, C M C JR SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.274.672 RON, in crestere fata de anul precedent (+6.8%). Profitul net inregistrat a fost de 163.682 RON (in crestere puternica). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 94.841 RON in 2008 la 1.274.672 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.274.672 RON
Venituri totale
1.274.672 RON
Cheltuieli totale
1.094.391 RON
Profit brut
180.281 RON
Profit net
163.682 RON
Marja profit net
12,84%
Active imobilizate
125.645 RON
Active circulante
194.030 RON
Stocuri
81.885 RON
Creanțe
17.793 RON
Casa & conturi bănci
94.352 RON
Capital propriu
177.998 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Sat Deleni Com. Deleni, Aleea Teilor nr. 294A, 707165
Telefon723231

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Sat Deleni Com. Deleni, Aleea Teilor nr. 294A, 707165
Cod poștal: 707165
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Sat Deleni Com. Deleni, Aleea Teilor nr. 294A, 707165
Cod postal
707165
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.03.1996
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Hârlău
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.274.672 RON
Rezultat net
163.682 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.274.672 RON 1.193.576 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.274.672 RON 1.193.576 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.094.391 RON 1.083.729 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 180.281 RON 109.847 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 163.682 RON 97.723 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 125.645 RON 48.536 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 194.030 RON 151.312 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 319.675 RON 199.848 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 81.885 RON 75.247 RON
CreanțeSume de încasat 17.793 RON 8.199 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 94.352 RON 67.866 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 141.677 RON 88.532 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 177.998 RON 111.316 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active319.675RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

44,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale319.675 RON
Datorii totale141.677 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
51,2 %Profit net / active totale
ROE
92,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,37 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
55,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.274.672 +6,8% față de anul precedent 1.274.672 1.094.391 180.281 +64,1% față de anul precedent 163.682 +67,5% față de anul precedent 0 0
2023 1.193.576 +23,4% față de anul precedent 1.193.576 1.083.729 109.847 +75,2% față de anul precedent 97.723 +85,3% față de anul precedent 0 0
2022 967.551 +567,6% față de anul precedent 967.551 904.856 62.695 +997,6% față de anul precedent 52.748 +1.189,4% față de anul precedent 0 0
2021 144.931 -1,3% față de anul precedent 144.931 139.219 5.712 +124,8% față de anul precedent 4.091 +697,5% față de anul precedent 0 0
2020 146.780 -78,8% față de anul precedent 146.780 144.239 2.541 -97,9% față de anul precedent 513 -99,6% față de anul precedent 0 0
2019 690.606 +33,6% față de anul precedent 690.606 567.352 123.254 +65,3% față de anul precedent 115.925 +68,6% față de anul precedent 0 0
2018 516.943 +0,4% față de anul precedent 516.943 442.377 74.566 +11,9% față de anul precedent 68.755 +11,6% față de anul precedent 0 0
2017 514.673 +11,2% față de anul precedent 514.673 448.024 66.649 +4,5% față de anul precedent 61.623 +5,2% față de anul precedent 0 0
2016 462.804 +40,2% față de anul precedent 462.804 399.015 63.789 +181,9% față de anul precedent 58.596 +415,8% față de anul precedent 0 0
2015 330.159 +79,7% față de anul precedent 330.159 307.529 22.630 11.361 Neraportat 0
2014 183.688 +27,1% față de anul precedent 183.688 190.607 0 0 6.919 13.694
2013 144.500 +135,2% față de anul precedent 144.500 219.760 0 0 75.260 79.018
2012 61.426 -44,8% față de anul precedent 72.165 139.896 0 0 67.731 67.731
2011 111.311 +17,6% față de anul precedent 111.312 132.615 0 0 21.303 21.303
2010 94.619 -18,0% față de anul precedent 94.620 121.974 0 0 27.354 30.579
2009 115.394 +21,7% față de anul precedent 115.395 127.594 0 0 12.199 13.666
2008 94.841 94.842 114.862 0 0 20.020 20.020

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 125.645 194.030 319.675 81.885 17.793 94.352
2023 48.536 151.312 199.848 75.247 8.199 67.866
2022 48.536 115.269 163.805 62.237 1.405 51.627
2021 48.536 69.558 118.094 62.649 5.165 1.744
2020 48.536 35.963 84.499 15.859 17.027 3.077
2019 48.536 51.161 99.697 49.598 0 1.563
2018 48.536 94.308 142.844 92.973 0 1.335
2017 48.536 41.616 90.152 39.974 0 1.642
2016 48.536 78.343 126.879 77.753 0 590
2015 48.536 72.092 120.628 65.175 5.570 1.347
2014 48.536 35.370 83.906 31.700 0 3.670
2013 39.098 43.901 82.999 37.320 5.583 998
2012 48.061 95.442 143.503 77.281 6.837 11.324
2011 57.600 61.764 119.364 60.834 0 930
2010 50.887 74.991 125.878 71.383 1.957 1.651
2009 50.887 59.752 110.639 59.178 220 354
2008 46.403 58.666 105.069 58.108 46 512

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 141.677 +60,0% față de anul precedent 177.998 Neraportat 0
2023 88.532 -9,7% față de anul precedent 111.316 Neraportat 0
2022 98.013 -3,0% față de anul precedent 65.792 Neraportat 0
2021 101.050 +41,2% față de anul precedent 17.044 Neraportat 0
2020 71.546 -3,9% față de anul precedent 12.953 Neraportat 0
2019 74.432 -68,1% față de anul precedent 25.265 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 233.504 -6,4% față de anul precedent -90.660 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2017 249.567 -28,3% față de anul precedent -159.415 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2016 347.917 -13,1% față de anul precedent -221.038 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2015 400.262 +6,8% față de anul precedent -279.634 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2014 374.901 +1,1% față de anul precedent -290.995 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2013 370.768 +7,3% față de anul precedent -287.769 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2012 345.539 +35,0% față de anul precedent -202.036 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2011 255.917 +2,3% față de anul precedent -136.553 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2010 250.091 +22,4% față de anul precedent -124.213 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2009 204.273 +10,4% față de anul precedent -93.634 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2008 185.036 -79.967 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

17din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare7 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
CCCONSTANTIN CIUBUCadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 1996 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1996 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 29999/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.274.672 RON. Profit: 163.682 RON

Cifra de afaceri: 1.274.672 RON. Profit: 163.682 RON

Cifra de afaceri
1.274.672 RON +6.79% față de anul precedent
Profit net
163.682 RON +67.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
141.677 RON +60.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.193.576 RON. Profit: 97.723 RON

Cifra de afaceri: 1.193.576 RON. Profit: 97.723 RON

Cifra de afaceri
1.193.576 RON +23.36% față de anul precedent
Profit net
97.723 RON +85.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
88.532 RON -9.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 967.551 RON. Profit: 52.748 RON

Cifra de afaceri: 967.551 RON. Profit: 52.748 RON

Cifra de afaceri
967.551 RON +567.59% față de anul precedent
Profit net
52.748 RON +1189.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
98.013 RON -3.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 144.931 RON. Profit: 4.091 RON

Cifra de afaceri: 144.931 RON. Profit: 4.091 RON

Cifra de afaceri
144.931 RON -1.26% față de anul precedent
Profit net
4.091 RON +697.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
101.050 RON +41.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 146.780 RON. Profit: 513 RON

Cifra de afaceri: 146.780 RON. Profit: 513 RON

Cifra de afaceri
146.780 RON -78.75% față de anul precedent
Profit net
513 RON -99.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
71.546 RON -3.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 690.606 RON. Profit: 115.925 RON

Cifra de afaceri: 690.606 RON. Profit: 115.925 RON

Cifra de afaceri
690.606 RON +33.59% față de anul precedent
Profit net
115.925 RON +68.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
74.432 RON -68.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 516.943 RON. Profit: 68.755 RON

Cifra de afaceri: 516.943 RON. Profit: 68.755 RON

Cifra de afaceri
516.943 RON +0.44% față de anul precedent
Profit net
68.755 RON +11.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
233.504 RON -6.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 514.673 RON. Profit: 61.623 RON

Cifra de afaceri: 514.673 RON. Profit: 61.623 RON

Cifra de afaceri
514.673 RON +11.21% față de anul precedent
Profit net
61.623 RON +5.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
249.567 RON -28.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 462.804 RON. Profit: 58.596 RON

Cifra de afaceri: 462.804 RON. Profit: 58.596 RON

Cifra de afaceri
462.804 RON +40.18% față de anul precedent
Profit net
58.596 RON +415.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
347.917 RON -13.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 330.159 RON. Profit: 11.361 RON

Cifra de afaceri: 330.159 RON. Profit: 11.361 RON

Cifra de afaceri
330.159 RON +79.74% față de anul precedent
Profit net
11.361 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
400.262 RON +6.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 183.688 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 183.688 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
183.688 RON +27.12% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
13.694 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
374.901 RON +1.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 144.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 144.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
144.500 RON +135.24% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
79.018 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
370.768 RON +7.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 61.426 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 61.426 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
61.426 RON -44.82% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
67.731 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
345.539 RON +35.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 111.311 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 111.311 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
111.311 RON +17.64% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
21.303 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
255.917 RON +2.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 94.619 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 94.619 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
94.619 RON -18% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
30.579 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
250.091 RON +22.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 115.394 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 115.394 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
115.394 RON +21.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
13.666 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
204.273 RON +10.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

11.082026Mentiune · Buletin 29999/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 29.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
C M C JR SRL
CUI
8251369
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
11.08.2026
Registrul Comerțului
J22/396/1996
EUID
ROONRC.J22/396/1996
Sediu
Sat Deleni, Comuna Deleni, Jud. Iaşi, Aleea TEILOR, Nr. 294A
Județ
Iaşi
Număr încheiere
631446
Data încheierii
10.08.2026
Număr dosar
3015269
Data dosarului
30.07.2026
Tribunal
Iasi
Registrator
Daniela Ştefan

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 29.07.2026
  • Cerere de înregistrare nr. 3015269 din 30.07.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 30.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 29999/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Iaşi

MINI MARKET DENIMAR SRL
CUI: 17962921CAEN: 4711
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2005-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.283.230 RON
Profit
142.016 RON
Angajati
3
STEFMAR TRADE SRL
CUI: 37532171CAEN: 4711
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2017-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.267.155 RON
Profit
52.218 RON
Angajati
4
NICOVEC SRL
CUI: 4104837CAEN: 4711
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului1993-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.291.508 RON
Profit
646 RON
Angajati
8
MIH-MAR STORE SRL
CUI: 33996659CAEN: 4711
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2015-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.262.163 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ELACOR TRADING S.R.L.
CUI: 49183776CAEN: 4711
Activ
IAŞI, Sat Buznea Com. Ion Neculce2023-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.375.254 RON
Profit
37.613 RON
Angajati
1
GRILL HOUSE CATERING SRL
CUI: 19038430CAEN: 4711
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2006-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.213.969 RON
Profit
19.235 RON
Angajati
5

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Iaşi

PRACTIC ABCD SRL
CUI: 8177149CAEN: 4711
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1996-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
128.970 RON
Profit
6.733 RON
Angajati
3
SOREA STAR S.R.L.
CUI: 8267020CAEN: 4711
Activ
IAŞI, Sat Cotu Morii Com. Popricani1996-03-27
fara e-Factura
NISTOR COMPANY SRL
CUI: 8177025CAEN: 4711
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1996-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.272.176 RON
Profit
291.002 RON
Angajati
12
YXANTIA SRL
CUI: 8357298CAEN: 4711
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1996-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.341.128 RON
Profit
257.517 RON
Angajati
6

Alte firme din Iaşi

ADRYALEX COMPANY SRL
CUI: 8251288CAEN: 4616
Activ
IAŞI, Mun. Paşcani1996-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
156.577 RON
Profit
20.548 RON
Angajati
0
TERMOPRECIZIA SA
CUI: 8251750CAEN: 2651
Activ
IAŞI, Mun. Paşcani1996-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.627.340 RON
Profit
610.644 RON
Angajati
5
MONDENT SRL
CUI: 8207428CAEN: 8623
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1996-03-08
fara e-Factura
BICMA SRL
CUI: 8331522CAEN: 4771
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1996-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
246.596 RON
Profit
56.374 RON
Angajati
2
MIDAN ROM SRL
CUI: 7839566CAEN: 5611
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1995-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
638.982 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
MAY IMOBILS SRL
CUI: 8818189CAEN: 7500
Activ
IAŞI, Sat Lunca Rateş Com. Scânteia1996-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
379.368 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
T A R SRL
CUI: 3634223CAEN: 2892
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1993-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
486.619 RON
Profit
278.852 RON
Angajati
1
ITECH ROMANIA SRL
CUI: 14431399CAEN: 6220
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2002-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.900 RON
Profit
27.889 RON
Angajati
0
AGRALIA TRADE SRL
CUI: 36024604CAEN: 4617
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.376.358 RON
Profit
202.806 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul C M C JR SRL?

CUI-ul C M C JR SRL este 8251369.

Unde este sediul C M C JR SRL?

C M C JR SRL are sediul in Romania, IAŞI, Sat Deleni Com. Deleni, Aleea Teilor nr. 294A, 707165, Sat Deleni Com. Deleni, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata C M C JR SRL?

C M C JR SRL a fost infiintata in anul 1996 (30 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a C M C JR SRL in 2024?

In 2024, C M C JR SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.274.672 RON.

Ce activitate are C M C JR SRL?

C M C JR SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat C M C JR SRL in 2024?

C M C JR SRL a inregistrat un profit net de 163.682 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.