Activ Plătitor TVAe‑Factură

FEROM EXIM SRL

CUI: 8305868
CIF: RO8305868
Reg. Com.: J12/583/1996
CAEN: 3832
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 aprilie 1996 · 30 ani
Distribuie:

Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 10:00

Despre FEROM EXIM SRL

FEROM EXIM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Câmpia Turzii, judetul CLUJ, infiintata in 1996 (30 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri" (cod CAEN 3832), in sectorul distributia apei; salubritate. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FEROM EXIM SRL a raportat o cifra de afaceri de 395.425 RON, in crestere fata de anul precedent (+7.4%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 228.408 RON in 2008 la 395.425 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din aprilie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
395.425 RON
Venituri totale
396.319 RON
Cheltuieli totale
397.233 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
60.217 RON
Active circulante
79.950 RON
Stocuri
2.008 RON
Creanțe
41.407 RON
Casa & conturi bănci
36.535 RON
Capital propriu
75.702 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Câmpia Turzii, Str. 1 MAI nr. 25, 405100
Telefon0264367509

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Câmpia Turzii, Str. 1 MAI nr. 25, 405100
Cod poștal: 405100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Câmpia Turzii, Str. 1 Mai nr. 25, 405100
Cod postal
405100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.04.1996
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Turda
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 aprilie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
395.425 RON
Rezultat net
-1.552 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 395.425 RON 368.157 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 396.319 RON 368.157 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 397.233 RON 330.635 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 37.522 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 33.798 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 914 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 1.552 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 60.217 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 79.950 RON 85.616 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 140.167 RON 85.616 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.008 RON 2.342 RON
CreanțeSume de încasat 41.407 RON 53.359 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 36.535 RON 29.915 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 64.465 RON 8.362 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 75.702 RON 77.254 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active140.167RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

46,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale140.167 RON
Datorii totale64.465 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,24 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
54,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 395.425 +7,4% față de anul precedent 396.319 397.233 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 914 1.552
2023 368.157 +30,3% față de anul precedent 368.157 330.635 37.522 +34,4% față de anul precedent 33.798 +35,0% față de anul precedent 0 0
2022 282.500 -41,0% față de anul precedent 286.702 258.792 27.910 -71,9% față de anul precedent 25.045 -73,5% față de anul precedent 0 0
2021 478.537 +243,6% față de anul precedent 478.537 379.396 99.141 +684,6% față de anul precedent 94.348 +735,3% față de anul precedent 0 0
2020 139.291 -7,1% față de anul precedent 148.161 135.525 12.636 +150,4% față de anul precedent 11.295 +218,4% față de anul precedent 0 0
2019 149.966 -32,7% față de anul precedent 149.966 144.919 5.047 -88,2% față de anul precedent 3.547 -91,3% față de anul precedent 0 0
2018 222.691 +19,0% față de anul precedent 223.232 180.418 42.814 -13,2% față de anul precedent 40.586 -14,4% față de anul precedent 0 0
2017 187.203 +69,3% față de anul precedent 187.203 137.909 49.294 +88,1% față de anul precedent 47.423 +89,5% față de anul precedent 0 0
2016 110.563 +38,0% față de anul precedent 117.230 91.025 26.205 +583,9% față de anul precedent 25.031 +1.651,6% față de anul precedent 0 0
2015 80.093 +13,6% față de anul precedent 80.093 76.261 3.832 1.429 Neraportat 0
2014 70.535 -33,4% față de anul precedent 70.535 70.835 0 0 300 794
2013 105.867 -52,6% față de anul precedent 105.867 118.079 0 0 12.212 12.212
2012 223.510 -34,1% față de anul precedent 223.510 260.961 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 37.451 37.801
2011 339.196 +17,6% față de anul precedent 339.196 326.489 12.707 -72,7% față de anul precedent 8.922 -78,9% față de anul precedent 0 0
2010 288.494 +180,3% față de anul precedent 290.107 243.628 46.479 42.179 0 0
2009 102.937 -54,9% față de anul precedent 102.937 122.000 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 19.063 23.396
2008 228.408 228.448 224.702 3.746 3.136 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 60.217 79.950 140.167 2.008 41.407 36.535
2023 0 85.616 85.616 2.342 53.359 29.915
2022 0 69.132 69.132 6.763 47.098 15.271
2021 0 162.005 162.005 12.822 51.073 98.110
2020 0 85.995 85.995 8.505 44.926 32.564
2019 0 81.295 81.295 2.148 41.445 37.702
2018 0 96.196 96.196 2.465 42.115 51.616
2017 0 74.571 74.571 848 38.214 35.509
2016 6.133 52.693 58.826 2.645 42.638 7.410
2015 6.133 31.859 37.992 1.041 30.801 17
2014 6.133 30.825 36.958 866 29.818 0
2013 6.133 33.156 39.289 1.339 29.251 2.566
2012 6.133 55.973 62.106 2.904 26.069 27.000
2011 12.262 38.984 51.246 1.359 18.435 19.190
2010 20.608 23.227 43.835 1.130 9.845 12.252
2009 27.495 6.564 34.059 45 4.858 1.661
2008 39.307 16.649 55.956 2.553 9.123 4.973

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 64.465 +670,9% față de anul precedent 75.702 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 8.362 +66,5% față de anul precedent 77.254 Neraportat 2
2022 5.023 +6,8% față de anul precedent 64.109 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 4.703 -22,2% față de anul precedent 157.302 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 6.041 -9,0% față de anul precedent 79.954 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 6.636 +57,5% față de anul precedent 74.659 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2018 4.214 +10,7% față de anul precedent 91.982 Neraportat 1
2017 3.807 -89,3% față de anul precedent 70.764 Neraportat 0
2016 35.485 -10,6% față de anul precedent 23.341 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2015 39.682 -1,0% față de anul precedent -1.690 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2014 40.077 -3,7% față de anul precedent -3.119 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2013 41.615 -20,8% față de anul precedent -2.326 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2012 52.566 +897,8% față de anul precedent 9.540 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2011 5.268 -22,3% față de anul precedent 45.978 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2010 6.779 -82,7% față de anul precedent 37.056 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 39.182 +4,0% față de anul precedent -5.123 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 37.683 18.273 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

43din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare8 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1996 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1996 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 395.425 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 395.425 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
395.425 RON +7.41% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.552 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
64.465 RON +670.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 368.157 RON. Profit: 33.798 RON

Cifra de afaceri: 368.157 RON. Profit: 33.798 RON

Cifra de afaceri
368.157 RON +30.32% față de anul precedent
Profit net
33.798 RON +34.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
8.362 RON +66.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 282.500 RON. Profit: 25.045 RON

Cifra de afaceri: 282.500 RON. Profit: 25.045 RON

Cifra de afaceri
282.500 RON -40.97% față de anul precedent
Profit net
25.045 RON -73.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
5.023 RON +6.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 478.537 RON. Profit: 94.348 RON

Cifra de afaceri: 478.537 RON. Profit: 94.348 RON

Cifra de afaceri
478.537 RON +243.55% față de anul precedent
Profit net
94.348 RON +735.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
4.703 RON -22.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 139.291 RON. Profit: 11.295 RON

Cifra de afaceri: 139.291 RON. Profit: 11.295 RON

Cifra de afaceri
139.291 RON -7.12% față de anul precedent
Profit net
11.295 RON +218.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
6.041 RON -8.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 149.966 RON. Profit: 3.547 RON

Cifra de afaceri: 149.966 RON. Profit: 3.547 RON

Cifra de afaceri
149.966 RON -32.66% față de anul precedent
Profit net
3.547 RON -91.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
6.636 RON +57.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 222.691 RON. Profit: 40.586 RON

Cifra de afaceri: 222.691 RON. Profit: 40.586 RON

Cifra de afaceri
222.691 RON +18.96% față de anul precedent
Profit net
40.586 RON -14.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
4.214 RON +10.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 187.203 RON. Profit: 47.423 RON

Cifra de afaceri: 187.203 RON. Profit: 47.423 RON

Cifra de afaceri
187.203 RON +69.32% față de anul precedent
Profit net
47.423 RON +89.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.807 RON -89.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 110.563 RON. Profit: 25.031 RON

Cifra de afaceri: 110.563 RON. Profit: 25.031 RON

Cifra de afaceri
110.563 RON +38.04% față de anul precedent
Profit net
25.031 RON +1651.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
35.485 RON -10.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 80.093 RON. Profit: 1.429 RON

Cifra de afaceri: 80.093 RON. Profit: 1.429 RON

Cifra de afaceri
80.093 RON +13.55% față de anul precedent
Profit net
1.429 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
39.682 RON -0.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 70.535 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 70.535 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
70.535 RON -33.37% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
794 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
40.077 RON -3.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 105.867 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 105.867 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
105.867 RON -52.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.212 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
41.615 RON -20.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 223.510 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 223.510 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
223.510 RON -34.11% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
37.801 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
52.566 RON +897.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 339.196 RON. Profit: 8.922 RON

Cifra de afaceri: 339.196 RON. Profit: 8.922 RON

Cifra de afaceri
339.196 RON +17.57% față de anul precedent
Profit net
8.922 RON -78.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
5.268 RON -22.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 288.494 RON. Profit: 42.179 RON

Cifra de afaceri: 288.494 RON. Profit: 42.179 RON

Cifra de afaceri
288.494 RON +180.26% față de anul precedent
Profit net
42.179 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
6.779 RON -82.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 102.937 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 102.937 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
102.937 RON -54.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
23.396 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
39.182 RON +3.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 228.408 RON. Profit: 3.136 RON

Cifra de afaceri: 228.408 RON. Profit: 3.136 RON

Cifra de afaceri
228.408 RON
Profit net
3.136 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
37.683 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1996 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFEROM EXIM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3832 in Mun. Câmpia Turzii (CLUJ)

FEROM EXIM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3832 in Mun. Câmpia Turzii (CLUJ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 3832, Cluj

MAN RECMAT S.R.L.
CUI: 46199417CAEN: 3832
Activ
CLUJ, Sat Vaida-Cămăraş Com. Căianu2022-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
495.872 RON
Profit
49.235 RON
Angajati
2
ROBICOM SERVCOM SRL
CUI: 10152570CAEN: 3832
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1998-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.808 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CLEAFER S.R.L.
CUI: 25649993CAEN: 3832
Activ
CLUJ, Sat Viştea Com. Gârbău2009-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.629.837 RON
Profit
285.237 RON
Angajati
3
CRAMI RECYCLING SRL
CUI: 37077518CAEN: 3832
Activ
CLUJ, Sat Viişoara Com. Viişoara2017-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
141.636 RON
Profit
0 RON
Angajati
8

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 3832, Cluj

RECMET COMPANY SRL
CUI: 14900541CAEN: 3832
Activ
CLUJ, Orş. Huedin2002-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
75.845 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Cluj

SAS SERV COM S.R.L.
CUI: 8302837CAEN: 4321
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1996-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VATYSALL EXIM SRL
CUI: 8305906CAEN: 4933
Activ
CLUJ, Sat Mintiu Gherlii Com. Mintiu Gherlii1996-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
886.040 RON
Profit
72.733 RON
Angajati
9
JANIRO COM SRL
CUI: 8262023CAEN: 4721
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1996-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
739.958 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CENTER POINT EXIM SRL
CUI: 8306510CAEN: 4642
Activ
CLUJ, Mun. Turda1996-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.344.640 RON
Profit
459.083 RON
Angajati
0
TULCONFEX CROITORIE SRL
CUI: 7953098CAEN: 1421
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1995-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
93.909 RON
Profit
6.563 RON
Angajati
1
ALPE CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 8655820CAEN: 4332
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1996-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.151 RON
Profit
3.021 RON
Angajati
1
DOLSAT COM SRL
CUI: 5506956CAEN: 9531
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti1994-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.839.258 RON
Profit
365.207 RON
Angajati
5
EXTREM TOP SERVICE SRL
CUI: 11782760CAEN: 9609
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti1999-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
458.416 RON
Profit
100.908 RON
Angajati
3
ADT INVEST SRL
CUI: 24528683CAEN: 7430
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2008-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
148.132 RON
Profit
32.441 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FEROM EXIM SRL?

CUI-ul FEROM EXIM SRL este 8305868.

Unde este sediul FEROM EXIM SRL?

FEROM EXIM SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Câmpia Turzii, Str. 1 MAI nr. 25, 405100, Mun. Câmpia Turzii, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata FEROM EXIM SRL?

FEROM EXIM SRL a fost infiintata in anul 1996 (30 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FEROM EXIM SRL in 2024?

In 2024, FEROM EXIM SRL a raportat o cifra de afaceri de 395.425 RON.

Cati angajati are FEROM EXIM SRL?

FEROM EXIM SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are FEROM EXIM SRL?

FEROM EXIM SRL are codul CAEN principal 3832 (Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri).

Ce profit a inregistrat FEROM EXIM SRL in 2024?

FEROM EXIM SRL a inregistrat o pierdere neta de 1.552 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.