Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 13:47
Despre FLANDRA COM SRL
FLANDRA COM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Miroslăveşti Com. Puchenii Mari, judetul PRAHOVA, infiintata in 1996 (30 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie" (cod CAEN 1071), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, FLANDRA COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.879.479 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+0.7%). Profitul net inregistrat a fost de 37.159 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 26. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.437.159 RON in 2008 la 2.879.479 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 2.879.479 RON
- Venituri totale
- 2.881.166 RON
- Cheltuieli totale
- 2.828.377 RON
- Profit brut
- 52.789 RON
- Profit net
- 37.159 RON
- Marja profit net
- 1,29%
- Active imobilizate
- 593.979 RON
- Active circulante
- 291.057 RON
- Stocuri
- 41.592 RON
- Creanțe
- 10.964 RON
- Casa & conturi bănci
- 78.501 RON
- Capital propriu
- 408.557 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, PRAHOVA, Sat Miroslăveşti Com. Puchenii Mari, MIROSLĂVEŞTI nr. 495, 107486
- Cod postal
- 107486
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 09.04.1996
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 7 octombrie 2013 - 1 februarie 2014
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 2.879.479 RON
- Rezultat net
- 37.159 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 2.879.479 RON | 2.860.972 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 2.881.166 RON | 2.867.883 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 2.828.377 RON | 2.497.618 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 52.789 RON | 370.265 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 37.159 RON | 336.487 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 593.979 RON | 534.717 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 291.057 RON | 338.088 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 885.036 RON | 872.805 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 41.592 RON | 24.576 RON |
| CreanțeSume de încasat | 10.964 RON | 20.331 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 78.501 RON | 293.181 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 476.479 RON | 501.407 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 408.557 RON | 371.398 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 26 persoane | 25 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 4,2 %Profit net / active totale
- ROE
- 9,1 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,61 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 46,2 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.879.479 +0,7% față de anul precedent | 2.881.166 | 2.828.377 | 52.789 -85,7% față de anul precedent | 37.159 -89,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 2.860.972 +5,7% față de anul precedent | 2.867.883 | 2.497.618 | 370.265 | 336.487 | 0 | 0 |
| 2022 | 2.707.825 +23,2% față de anul precedent | 2.716.208 | 2.801.460 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 85.252 | 111.871 |
| 2021 | 2.198.495 +12,9% față de anul precedent | 2.204.382 | 2.185.066 | 19.316 +1.784,5% față de anul precedent | 0 | 0 | 2.729 |
| 2020 | 1.947.626 -1,6% față de anul precedent | 1.947.690 | 1.946.665 | 1.025 | 0 | 0 | 18.451 |
| 2019 | 1.979.108 -1,8% față de anul precedent | 1.984.709 | 2.051.257 | 0 | 0 | 66.548 | 86.395 |
| 2018 | 2.014.565 +0,2% față de anul precedent | 2.065.809 | 2.214.642 | 0 | 0 | 148.833 | 169.490 |
| 2017 | 2.010.660 -6,1% față de anul precedent | 2.024.191 | 2.143.265 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 119.074 | 140.732 |
| 2016 | 2.140.184 -5,3% față de anul precedent | 2.151.548 | 2.014.801 | 136.747 -47,0% față de anul precedent | 115.891 -44,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 2.260.548 +8,3% față de anul precedent | 2.278.076 | 2.020.214 | 257.862 +43,1% față de anul precedent | 209.208 +48,4% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 2.087.183 +4,2% față de anul precedent | 2.094.885 | 1.914.713 | 180.172 +133,7% față de anul precedent | 141.006 +103,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 2.003.535 +13,9% față de anul precedent | 2.004.053 | 1.926.958 | 77.095 | 69.346 | 0 | 0 |
| 2012 | 1.759.552 +0,9% față de anul precedent | 1.784.729 | 1.896.335 | 0 | 0 | 111.606 | 111.606 |
| 2011 | 1.743.471 +9,0% față de anul precedent | 1.774.025 | 1.849.200 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 75.175 | 75.175 |
| 2010 | 1.600.119 +9,3% față de anul precedent | 1.788.932 | 1.697.301 | 91.631 -45,0% față de anul precedent | 74.723 -49,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 1.463.840 +1,9% față de anul precedent | 1.665.600 | 1.498.876 | 166.724 | 146.693 | 0 | 0 |
| 2008 | 1.437.159 | 1.541.103 | 1.737.622 | 0 | 0 | 196.519 | 196.519 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 593.979 | 291.057 | 885.036 | 41.592 | 10.964 | 78.501 |
| 2023 | 534.717 | 338.088 | 872.805 | 24.576 | 20.331 | 293.181 |
| 2022 | 635.058 | 191.195 | 826.253 | 37.770 | 8.547 | 144.878 |
| 2021 | 750.362 | 132.328 | 882.690 | 47.687 | 11.312 | 73.329 |
| 2020 | 610.105 | 78.862 | 688.967 | 42.288 | 7.803 | 28.771 |
| 2019 | 586.120 | 32.215 | 618.335 | 28.262 | 4.075 | -122 |
| 2018 | 723.711 | 76.292 | 800.003 | 60.404 | 13.781 | 2.107 |
| 2017 | 826.224 | 97.630 | 923.854 | 41.409 | 9.335 | 46.886 |
| 2016 | 851.048 | 198.450 | 1.049.498 | 35.881 | 11.876 | 150.693 |
| 2015 | 864.818 | 157.134 | 1.021.952 | 26.659 | 54.199 | 76.276 |
| 2014 | 791.196 | 136.931 | 928.127 | 31.733 | 73.391 | 31.807 |
| 2013 | 700.877 | 103.795 | 804.672 | 27.339 | 40.041 | 36.415 |
| 2012 | 454.525 | 112.493 | 567.018 | 37.714 | 71.629 | 3.150 |
| 2011 | 388.267 | 120.543 | 508.810 | 26.919 | 69.822 | 23.802 |
| 2010 | 402.769 | 131.959 | 534.728 | 23.027 | 63.609 | 45.323 |
| 2009 | 495.747 | 172.230 | 667.977 | 24.720 | 116.278 | 31.232 |
| 2008 | 449.254 | 90.449 | 539.703 | 38.009 | 742 | 51.698 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 476.479 -5,0% față de anul precedent | 408.557 | Neraportat | 26 +4,0% față de anul precedent |
| 2023 | 501.407 -36,6% față de anul precedent | 371.398 | Neraportat | 25 -13,8% față de anul precedent |
| 2022 | 791.342 +7,5% față de anul precedent | 34.911 | Neraportat | 29 +3,6% față de anul precedent |
| 2021 | 735.907 +73,6% față de anul precedent | 146.783 | Neraportat | 28 +3,7% față de anul precedent |
| 2020 | 423.901 -25,0% față de anul precedent | 265.066 | Neraportat | 27 -3,6% față de anul precedent |
| 2019 | 564.817 -24,6% față de anul precedent | 53.518 | Neraportat | 28 -20,0% față de anul precedent |
| 2018 | 748.870 +6,5% față de anul precedent | 51.133 | Neraportat | 35 -5,4% față de anul precedent |
| 2017 | 703.232 +2,2% față de anul precedent | 220.622 | Neraportat | 37 +8,8% față de anul precedent |
| 2016 | 688.144 -19,6% față de anul precedent | 361.354 | Neraportat | 34 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 856.105 -10,0% față de anul precedent | 245.463 | Neraportat | 34 |
| 2014 | 950.904 -1,1% față de anul precedent | 36.254 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2013 | 961.092 +25,7% față de anul precedent | -104.752 | Neraportat | 32 -5,9% față de anul precedent |
| 2012 | 764.586 +28,1% față de anul precedent | -181.617 | Neraportat | 34 +17,2% față de anul precedent |
| 2011 | 596.812 +27,7% față de anul precedent | -70.011 | Neraportat | 29 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 467.446 -25,9% față de anul precedent | 79.164 | Neraportat | 29 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 630.977 -6,1% față de anul precedent | 63.338 | Neraportat | 29 +3,6% față de anul precedent |
| 2008 | 671.597 | -83.355 | Neraportat | 28 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 1996 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.879.479 RON. Profit: 37.159 RON
Cifra de afaceri: 2.879.479 RON. Profit: 37.159 RON
- Cifra de afaceri
- 2.879.479 RON +0.65% față de anul precedent
- Profit net
- 37.159 RON -88.96% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 26 +4% față de anul precedent
- Datorii
- 476.479 RON -4.97% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.860.972 RON. Profit: 336.487 RON
Cifra de afaceri: 2.860.972 RON. Profit: 336.487 RON
- Cifra de afaceri
- 2.860.972 RON +5.66% față de anul precedent
- Profit net
- 336.487 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 25 -13.79% față de anul precedent
- Datorii
- 501.407 RON -36.64% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.707.825 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 2.707.825 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 2.707.825 RON +23.17% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 111.871 RON
- Angajati
- 29 +3.57% față de anul precedent
- Datorii
- 791.342 RON +7.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.198.495 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 2.198.495 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 2.198.495 RON +12.88% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 2.729 RON
- Angajati
- 28 +3.7% față de anul precedent
- Datorii
- 735.907 RON +73.6% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.947.626 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.947.626 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.947.626 RON -1.59% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 18.451 RON
- Angajati
- 27 -3.57% față de anul precedent
- Datorii
- 423.901 RON -24.95% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.979.108 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.979.108 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.979.108 RON -1.76% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 86.395 RON
- Angajati
- 28 -20% față de anul precedent
- Datorii
- 564.817 RON -24.58% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.014.565 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 2.014.565 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 2.014.565 RON +0.19% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 169.490 RON
- Angajati
- 35 -5.41% față de anul precedent
- Datorii
- 748.870 RON +6.49% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 2.010.660 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 2.010.660 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 2.010.660 RON -6.05% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 140.732 RON
- Angajati
- 37 +8.82% față de anul precedent
- Datorii
- 703.232 RON +2.19% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 2.140.184 RON. Profit: 115.891 RON
Cifra de afaceri: 2.140.184 RON. Profit: 115.891 RON
- Cifra de afaceri
- 2.140.184 RON -5.32% față de anul precedent
- Profit net
- 115.891 RON -44.6% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 34 0% față de anul precedent
- Datorii
- 688.144 RON -19.62% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 2.260.548 RON. Profit: 209.208 RON
Cifra de afaceri: 2.260.548 RON. Profit: 209.208 RON
- Cifra de afaceri
- 2.260.548 RON +8.31% față de anul precedent
- Profit net
- 209.208 RON +48.37% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 34
- Datorii
- 856.105 RON -9.97% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 2.087.183 RON. Profit: 141.006 RON
Cifra de afaceri: 2.087.183 RON. Profit: 141.006 RON
- Cifra de afaceri
- 2.087.183 RON +4.18% față de anul precedent
- Profit net
- 141.006 RON +103.34% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 950.904 RON -1.06% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 2.003.535 RON. Profit: 69.346 RON
Cifra de afaceri: 2.003.535 RON. Profit: 69.346 RON
- Cifra de afaceri
- 2.003.535 RON +13.87% față de anul precedent
- Profit net
- 69.346 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 32 -5.88% față de anul precedent
- Datorii
- 961.092 RON +25.7% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.759.552 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.759.552 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.759.552 RON +0.92% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 111.606 RON
- Angajati
- 34 +17.24% față de anul precedent
- Datorii
- 764.586 RON +28.11% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.743.471 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.743.471 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.743.471 RON +8.96% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 75.175 RON
- Angajati
- 29 0% față de anul precedent
- Datorii
- 596.812 RON +27.68% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.600.119 RON. Profit: 74.723 RON
Cifra de afaceri: 1.600.119 RON. Profit: 74.723 RON
- Cifra de afaceri
- 1.600.119 RON +9.31% față de anul precedent
- Profit net
- 74.723 RON -49.06% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 29 0% față de anul precedent
- Datorii
- 467.446 RON -25.92% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.463.840 RON. Profit: 146.693 RON
Cifra de afaceri: 1.463.840 RON. Profit: 146.693 RON
- Cifra de afaceri
- 1.463.840 RON +1.86% față de anul precedent
- Profit net
- 146.693 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 29 +3.57% față de anul precedent
- Datorii
- 630.977 RON -6.05% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 1.437.159 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.437.159 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.437.159 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 196.519 RON
- Angajati
- 28
- Datorii
- 671.597 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20081996 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFLANDRA COM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1071 in Sat Miroslăveşti Com. Puchenii Mari (PRAHOVA)
FLANDRA COM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1071 in Sat Miroslăveşti Com. Puchenii Mari (PRAHOVA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 1071, Prahova
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1071, Prahova
Alte firme din Prahova
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul FLANDRA COM SRL?
CUI-ul FLANDRA COM SRL este 8318515.
Unde este sediul FLANDRA COM SRL?
FLANDRA COM SRL are sediul in Romania, PRAHOVA, Sat Miroslăveşti Com. Puchenii Mari, MIROSLĂVEŞTI nr. 495, 107486, Sat Miroslăveşti Com. Puchenii Mari, judetul PRAHOVA.
Cand a fost infiintata FLANDRA COM SRL?
FLANDRA COM SRL a fost infiintata in anul 1996 (30 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a FLANDRA COM SRL in 2024?
In 2024, FLANDRA COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.879.479 RON.
Cati angajati are FLANDRA COM SRL?
FLANDRA COM SRL a raportat un numar mediu de 26 salariati in 2024.
Ce activitate are FLANDRA COM SRL?
FLANDRA COM SRL are codul CAEN principal 1071 (Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie).
Ce profit a inregistrat FLANDRA COM SRL in 2024?
FLANDRA COM SRL a inregistrat un profit net de 37.159 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.