Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 20:00
Despre ALX SERV SRL
ALX SERV SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Ovidiu, judetul CONSTANŢA, infiintata in 1996 (30 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare" (cod CAEN 4712), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, ALX SERV SRL a raportat o cifra de afaceri de 145.141 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+53.0%). Profitul net inregistrat a fost de 10.570 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 34.700 RON in 2008 la 145.141 RON in 2024.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 145.141 RON
- Venituri totale
- 145.141 RON
- Cheltuieli totale
- 131.257 RON
- Profit brut
- 13.884 RON
- Profit net
- 10.570 RON
- Marja profit net
- 7,28%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 82.385 RON
- Stocuri
- 60.038 RON
- Creanțe
- 3.293 RON
- Casa & conturi bănci
- 19.054 RON
- Capital propriu
- 20.794 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, CONSTANŢA, Orş. Ovidiu, Str. AMURGULUI nr. 73
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 29.04.1996
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 145.141 RON
- Rezultat net
- 10.570 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 145.141 RON | 94.836 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 145.141 RON | 94.836 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 131.257 RON | 110.296 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 13.884 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 10.570 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 15.460 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 16.275 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 82.385 RON | 83.781 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 82.385 RON | 83.781 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 60.038 RON | 80.021 RON |
| CreanțeSume de încasat | 3.293 RON | 1.776 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 19.054 RON | 1.984 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 61.591 RON | 73.557 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 20.794 RON | 10.224 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 12,8 %Profit net / active totale
- ROE
- 50,8 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,34 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 25,2 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 145.141 +53,0% față de anul precedent | 145.141 | 131.257 | 13.884 | 10.570 | 0 | 0 |
| 2023 | 94.836 -35,3% față de anul precedent | 94.836 | 110.296 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 15.460 | 16.275 |
| 2022 | 146.588 -19,3% față de anul precedent | 146.588 | 140.297 | 6.291 -45,0% față de anul precedent | 5.045 -48,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 181.605 -13,2% față de anul precedent | 181.605 | 170.159 | 11.446 -29,4% față de anul precedent | 9.852 -30,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 209.291 -12,8% față de anul precedent | 209.691 | 193.490 | 16.201 -16,0% față de anul precedent | 14.218 -15,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 240.088 +113,2% față de anul precedent | 240.153 | 220.869 | 19.284 | 16.882 | 0 | 0 |
| 2018 | 112.596 -35,3% față de anul precedent | 112.596 | 134.093 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 21.497 | 22.623 |
| 2017 | 173.883 +5,9% față de anul precedent | 173.883 | 171.545 | 2.338 -78,5% față de anul precedent | 1.099 -88,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 164.138 -19,4% față de anul precedent | 164.181 | 153.300 | 10.881 -42,4% față de anul precedent | 9.239 -27,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 203.519 +154,4% față de anul precedent | 203.519 | 184.620 | 18.899 | 12.793 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 80.000 +24,0% față de anul precedent | 80.000 | 87.797 | 0 | 0 | 7.797 | 10.197 |
| 2013 | 64.500 -14,9% față de anul precedent | 64.500 | 69.929 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 5.429 | 7.274 |
| 2012 | 75.800 +8,3% față de anul precedent | 75.800 | 75.114 | 686 -88,1% față de anul precedent | 576 -88,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 70.000 -4,1% față de anul precedent | 70.000 | 64.215 | 5.785 -44,6% față de anul precedent | 4.859 -30,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 73.000 +39,9% față de anul precedent | 73.000 | 62.552 | 10.448 | 7.029 | 0 | 0 |
| 2009 | 52.170 +50,4% față de anul precedent | 52.170 | 53.613 | 0 | 0 | 1.443 | 3.260 |
| 2008 | 34.700 | 34.700 | 44.994 | 0 | 0 | 10.294 | 11.162 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 82.385 | 82.385 | 60.038 | 3.293 | 19.054 |
| 2023 | 0 | 83.781 | 83.781 | 80.021 | 1.776 | 1.984 |
| 2022 | 0 | 53.835 | 53.835 | 12.975 | 37.776 | 3.084 |
| 2021 | 0 | 44.859 | 44.859 | 2.842 | 1.776 | 40.241 |
| 2020 | 0 | 48.917 | 48.917 | 45.820 | 1.776 | 1.321 |
| 2019 | 0 | 87.601 | 87.601 | 71.528 | 1.776 | 14.297 |
| 2018 | 0 | 105.454 | 105.454 | 101.558 | 1.776 | 2.120 |
| 2017 | 0 | 50.659 | 50.659 | 41.313 | 0 | 9.346 |
| 2016 | 0 | 42.567 | 42.567 | 22.500 | 700 | 19.367 |
| 2015 | 0 | 27.600 | 27.600 | 26.205 | 700 | 695 |
| 2014 | 0 | 74.699 | 74.699 | 73.289 | 0 | 1.410 |
| 2013 | 0 | 36.307 | 36.307 | 35.550 | 0 | 757 |
| 2012 | 0 | 21.613 | 21.613 | 20.561 | 0 | 1.052 |
| 2011 | 0 | 25.747 | 25.747 | 24.353 | 0 | 1.394 |
| 2010 | 0 | 10.286 | 10.286 | 9.393 | 0 | 893 |
| 2009 | 0 | 11.111 | 11.111 | 10.379 | 0 | 732 |
| 2008 | 0 | 13.307 | 13.307 | 12.329 | 0 | 978 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 61.591 -16,3% față de anul precedent | 20.794 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 73.557 +169,1% față de anul precedent | 10.224 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 27.336 +16,8% față de anul precedent | 26.499 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 23.405 -37,3% față de anul precedent | 21.454 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 37.315 -58,6% față de anul precedent | 11.602 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 90.216 -27,8% față de anul precedent | -2.615 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2018 | 124.951 +162,9% față de anul precedent | -19.497 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 47.533 +17,3% față de anul precedent | 3.126 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 40.540 +16,5% față de anul precedent | 2.027 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 34.812 -63,2% față de anul precedent | -7.212 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 94.704 +105,4% față de anul precedent | -20.005 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 46.115 +91,0% față de anul precedent | -9.808 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 24.147 -16,3% față de anul precedent | -2.534 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2011 | 28.856 +58,1% față de anul precedent | -3.109 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 18.255 -30,1% față de anul precedent | -7.969 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2009 | 26.109 +4,3% față de anul precedent | -14.998 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 25.045 | -11.738 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| NANICOLETA ALEXANDRU | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
19 repere. O singură cronologie.
Din 1996 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 27792/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 145.141 RON. Profit: 10.570 RON
Cifra de afaceri: 145.141 RON. Profit: 10.570 RON
- Cifra de afaceri
- 145.141 RON +53.04% față de anul precedent
- Profit net
- 10.570 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 61.591 RON -16.27% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 94.836 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 94.836 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 94.836 RON -35.3% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 16.275 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 73.557 RON +169.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 146.588 RON. Profit: 5.045 RON
Cifra de afaceri: 146.588 RON. Profit: 5.045 RON
- Cifra de afaceri
- 146.588 RON -19.28% față de anul precedent
- Profit net
- 5.045 RON -48.79% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 27.336 RON +16.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 181.605 RON. Profit: 9.852 RON
Cifra de afaceri: 181.605 RON. Profit: 9.852 RON
- Cifra de afaceri
- 181.605 RON -13.23% față de anul precedent
- Profit net
- 9.852 RON -30.71% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 23.405 RON -37.28% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 209.291 RON. Profit: 14.218 RON
Cifra de afaceri: 209.291 RON. Profit: 14.218 RON
- Cifra de afaceri
- 209.291 RON -12.83% față de anul precedent
- Profit net
- 14.218 RON -15.78% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 37.315 RON -58.64% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 240.088 RON. Profit: 16.882 RON
Cifra de afaceri: 240.088 RON. Profit: 16.882 RON
- Cifra de afaceri
- 240.088 RON +113.23% față de anul precedent
- Profit net
- 16.882 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 90.216 RON -27.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 112.596 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 112.596 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 112.596 RON -35.25% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 22.623 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 124.951 RON +162.87% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 173.883 RON. Profit: 1.099 RON
Cifra de afaceri: 173.883 RON. Profit: 1.099 RON
- Cifra de afaceri
- 173.883 RON +5.94% față de anul precedent
- Profit net
- 1.099 RON -88.1% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 47.533 RON +17.25% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 164.138 RON. Profit: 9.239 RON
Cifra de afaceri: 164.138 RON. Profit: 9.239 RON
- Cifra de afaceri
- 164.138 RON -19.35% față de anul precedent
- Profit net
- 9.239 RON -27.78% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 40.540 RON +16.45% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 203.519 RON. Profit: 12.793 RON
Cifra de afaceri: 203.519 RON. Profit: 12.793 RON
- Cifra de afaceri
- 203.519 RON +154.4% față de anul precedent
- Profit net
- 12.793 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 34.812 RON -63.24% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 80.000 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 80.000 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 80.000 RON +24.03% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 10.197 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 94.704 RON +105.36% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 64.500 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 64.500 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 64.500 RON -14.91% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 7.274 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 46.115 RON +90.98% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 75.800 RON. Profit: 576 RON
Cifra de afaceri: 75.800 RON. Profit: 576 RON
- Cifra de afaceri
- 75.800 RON +8.29% față de anul precedent
- Profit net
- 576 RON -88.15% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 24.147 RON -16.32% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 70.000 RON. Profit: 4.859 RON
Cifra de afaceri: 70.000 RON. Profit: 4.859 RON
- Cifra de afaceri
- 70.000 RON -4.11% față de anul precedent
- Profit net
- 4.859 RON -30.87% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 28.856 RON +58.07% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 73.000 RON. Profit: 7.029 RON
Cifra de afaceri: 73.000 RON. Profit: 7.029 RON
- Cifra de afaceri
- 73.000 RON +39.93% față de anul precedent
- Profit net
- 7.029 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 18.255 RON -30.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 52.170 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 52.170 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 52.170 RON +50.35% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 3.260 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 26.109 RON +4.25% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 34.700 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 34.700 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 34.700 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 11.162 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 25.045 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20081996 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataALX SERV SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4712 in Orş. Ovidiu (CONSTANŢA)
ALX SERV SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4712 in Orş. Ovidiu (CONSTANŢA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
23.072026Mentiune · Buletin 27792/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite
domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 10.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- ALX SERV SRL
- CUI
- 8376150
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 23.07.2026
- Registrul Comerțului
- J13/1186/1996
- EUID
- ROONRC.J13/1186/1996
- Sediu
- Loc. Ovidiu, Oraş Ovidiu, Jud. Constanţa, Str. AMURGULUI, Nr. 73
- Județ
- Constanţa
- Număr încheiere
- 585081
- Data încheierii
- 22.07.2026
- Număr dosar
- 2793496
- Data dosarului
- 14.07.2026
- Tribunal
- Constanta
- Registrator
- Raluca-Ana Cetean
Subiecte
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite
Documente menționate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2793496 din 14.07.2026
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 01 din 10.07.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4712, Constanţa
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4712, Constanţa
Alte firme din Constanţa
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul ALX SERV SRL?
CUI-ul ALX SERV SRL este 8376150.
Unde este sediul ALX SERV SRL?
ALX SERV SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Orş. Ovidiu, Str. AMURGULUI nr. 73, Orş. Ovidiu, judetul CONSTANŢA.
Cand a fost infiintata ALX SERV SRL?
ALX SERV SRL a fost infiintata in anul 1996 (30 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a ALX SERV SRL in 2024?
In 2024, ALX SERV SRL a raportat o cifra de afaceri de 145.141 RON.
Cati angajati are ALX SERV SRL?
ALX SERV SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are ALX SERV SRL?
ALX SERV SRL are codul CAEN principal 4712 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare).
Ce profit a inregistrat ALX SERV SRL in 2024?
ALX SERV SRL a inregistrat un profit net de 10.570 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.