Activ Plătitor TVAe‑Factură

FRIDERICI SRL

CUI: 8401300
CIF: RO8401300
Reg. Com.: J1996000418338
CAEN: 4752
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 mai 1996 · 30 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă şi a celor pentru vopsit

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 06:09

Despre FRIDERICI SRL

FRIDERICI SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Lisaura Com. Ipoteşti, judetul SUCEAVA, infiintata in 1996 (30 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă şi a celor pentru vopsit" (cod CAEN 4752), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FRIDERICI SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.301.085 RON, in crestere fata de anul precedent (+20.1%). Profitul net inregistrat a fost de 36.216 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 1.942.052 RON in 2008 la 1.301.085 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din iulie 2022.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.301.085 RON
Venituri totale
1.308.414 RON
Cheltuieli totale
1.262.521 RON
Profit brut
45.893 RON
Profit net
36.216 RON
Marja profit net
2,78%
Active imobilizate
321.633 RON
Active circulante
370.683 RON
Stocuri
295.609 RON
Creanțe
24.043 RON
Casa & conturi bănci
51.031 RON
Capital propriu
475.748 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Sat Lisaura Com. Ipoteşti, Str nr. 23 A
Telefon0230517423
Fax0230517423

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Sat Lisaura Com. Ipoteşti, Str nr. 23 A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Sat Lisaura Com. Ipoteşti, Str nr. 23 A
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.05.1996
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2022)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 martie 2017

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.301.085 RON
Rezultat net
36.216 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.301.085 RON 1.083.656 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.308.414 RON 1.084.423 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.262.521 RON 1.085.117 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 45.893 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 36.216 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 694 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 4.654 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 321.633 RON 354.110 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 370.683 RON 375.929 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 692.316 RON 730.039 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 295.609 RON 310.183 RON
CreanțeSume de încasat 24.043 RON 57.411 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 51.031 RON 8.335 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 218.162 RON 291.963 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 475.748 RON 439.533 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active692.316RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

31,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale692.316 RON
Datorii totale218.162 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
5,2 %Profit net / active totale
ROE
7,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,70 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
68,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.301.085 +20,1% față de anul precedent 1.308.414 1.262.521 45.893 36.216 0 0
2023 1.083.656 +14,9% față de anul precedent 1.084.423 1.085.117 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 694 4.654
2022 942.876 +18,4% față de anul precedent 1.121.421 1.085.742 35.679 +16,7% față de anul precedent 29.749 +19,2% față de anul precedent 0 0
2021 796.602 +7,6% față de anul precedent 831.554 800.984 30.570 -19,6% față de anul precedent 24.968 -16,4% față de anul precedent 0 0
2020 740.317 +10,0% față de anul precedent 760.605 722.578 38.027 +112,7% față de anul precedent 29.861 +97,0% față de anul precedent 0 0
2019 673.083 +7,4% față de anul precedent 684.047 666.169 17.878 -23,7% față de anul precedent 15.158 -11,6% față de anul precedent 0 0
2018 626.901 -1,7% față de anul precedent 637.568 614.151 23.417 -21,8% față de anul precedent 17.149 -27,2% față de anul precedent 0 0
2017 638.024 +38,8% față de anul precedent 677.538 647.604 29.934 +399,2% față de anul precedent 23.554 +1.581,2% față de anul precedent 0 0
2016 459.550 +39,7% față de anul precedent 459.610 453.614 5.996 1.401 0 0
2015 328.895 +13,9% față de anul precedent 377.859 610.699 0 0 Neraportat 232.840
2014 288.772 +10,5% față de anul precedent 763.352 770.891 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 7.539 7.539
2013 261.378 -40,2% față de anul precedent 262.081 255.556 6.525 6.525 0 0
2012 436.922 -33,6% față de anul precedent 440.421 451.428 0 0 11.007 11.007
2011 657.904 -54,4% față de anul precedent 671.158 694.727 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 23.569 23.816
2010 1.441.851 -15,3% față de anul precedent 1.477.705 1.426.063 51.642 -71,0% față de anul precedent 39.852 -73,9% față de anul precedent 0 0
2009 1.701.441 -12,4% față de anul precedent 1.718.154 1.540.083 178.071 -49,3% față de anul precedent 152.521 -49,1% față de anul precedent 0 0
2008 1.942.052 1.946.274 1.595.229 351.045 299.501 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 321.633 370.683 692.316 295.609 24.043 51.031
2023 354.110 375.929 730.039 310.183 57.411 8.335
2022 175.867 487.619 663.486 403.204 68.261 16.154
2021 301.419 326.060 627.479 297.293 49.462 -20.695
2020 301.419 290.599 592.018 261.137 46.559 -17.097
2019 301.419 273.615 575.034 231.083 65.777 -23.245
2018 301.419 241.367 542.786 175.713 63.122 2.532
2017 301.419 188.367 489.786 125.050 56.657 6.660
2016 311.291 130.822 442.113 62.141 62.003 6.678
2015 312.771 136.106 448.877 63.674 61.730 10.702
2014 564.886 336.313 901.199 71.648 205.623 59.042
2013 967.171 84.151 1.051.322 53.841 56.040 -25.730
2012 1.009.683 162.411 1.172.094 79.535 111.005 -28.129
2011 1.058.045 251.444 1.309.489 98.252 188.811 -35.619
2010 419.974 387.428 807.402 197.615 167.237 22.576
2009 667.508 434.690 1.102.198 244.539 179.615 10.536
2008 472.419 506.808 979.227 187.005 222.116 97.687

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 218.162 -25,3% față de anul precedent 475.748 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 291.963 +54,9% față de anul precedent 439.533 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 188.481 +23,7% față de anul precedent 475.787 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2021 152.393 +7,1% față de anul precedent 476.021 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2020 142.272 -7,6% față de anul precedent 451.053 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 154.006 +37,1% față de anul precedent 421.192 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 112.324 +111,0% față de anul precedent 430.994 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 53.248 +51,1% față de anul precedent 436.645 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 35.246 -19,9% față de anul precedent 413.091 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 44.020 -79,6% față de anul precedent 411.690 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 215.266 -47,0% față de anul precedent 644.530 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 406.099 -24,0% față de anul precedent 652.069 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2012 534.507 -20,9% față de anul precedent 645.544 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2011 675.694 +419,8% față de anul precedent 656.551 Neraportat 4 -73,3% față de anul precedent
2010 129.987 -31,6% față de anul precedent 680.367 Neraportat 15 0,0% față de anul precedent
2009 189.893 -5,2% față de anul precedent 917.770 Neraportat 15 +15,4% față de anul precedent
2008 200.269 785.249 Neraportat 13

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

16din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare1 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 1996 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1996 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.301.085 RON. Profit: 36.216 RON

Cifra de afaceri: 1.301.085 RON. Profit: 36.216 RON

Cifra de afaceri
1.301.085 RON +20.06% față de anul precedent
Profit net
36.216 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
218.162 RON -25.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.083.656 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.083.656 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.083.656 RON +14.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
4.654 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
291.963 RON +54.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 942.876 RON. Profit: 29.749 RON

Cifra de afaceri: 942.876 RON. Profit: 29.749 RON

Cifra de afaceri
942.876 RON +18.36% față de anul precedent
Profit net
29.749 RON +19.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
188.481 RON +23.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 796.602 RON. Profit: 24.968 RON

Cifra de afaceri: 796.602 RON. Profit: 24.968 RON

Cifra de afaceri
796.602 RON +7.6% față de anul precedent
Profit net
24.968 RON -16.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
152.393 RON +7.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 740.317 RON. Profit: 29.861 RON

Cifra de afaceri: 740.317 RON. Profit: 29.861 RON

Cifra de afaceri
740.317 RON +9.99% față de anul precedent
Profit net
29.861 RON +97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
142.272 RON -7.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 673.083 RON. Profit: 15.158 RON

Cifra de afaceri: 673.083 RON. Profit: 15.158 RON

Cifra de afaceri
673.083 RON +7.37% față de anul precedent
Profit net
15.158 RON -11.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
154.006 RON +37.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 626.901 RON. Profit: 17.149 RON

Cifra de afaceri: 626.901 RON. Profit: 17.149 RON

Cifra de afaceri
626.901 RON -1.74% față de anul precedent
Profit net
17.149 RON -27.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
112.324 RON +110.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 638.024 RON. Profit: 23.554 RON

Cifra de afaceri: 638.024 RON. Profit: 23.554 RON

Cifra de afaceri
638.024 RON +38.84% față de anul precedent
Profit net
23.554 RON +1581.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
53.248 RON +51.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 459.550 RON. Profit: 1.401 RON

Cifra de afaceri: 459.550 RON. Profit: 1.401 RON

Cifra de afaceri
459.550 RON +39.73% față de anul precedent
Profit net
1.401 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
35.246 RON -19.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 328.895 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 328.895 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
328.895 RON +13.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
232.840 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
44.020 RON -79.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 288.772 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 288.772 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
288.772 RON +10.48% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
7.539 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
215.266 RON -46.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 261.378 RON. Profit: 6.525 RON

Cifra de afaceri: 261.378 RON. Profit: 6.525 RON

Cifra de afaceri
261.378 RON -40.18% față de anul precedent
Profit net
6.525 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
406.099 RON -24.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 436.922 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 436.922 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
436.922 RON -33.59% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.007 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
534.507 RON -20.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 657.904 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 657.904 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
657.904 RON -54.37% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
23.816 RON
Angajati
4 -73.33% față de anul precedent
Datorii
675.694 RON +419.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.441.851 RON. Profit: 39.852 RON

Cifra de afaceri: 1.441.851 RON. Profit: 39.852 RON

Cifra de afaceri
1.441.851 RON -15.26% față de anul precedent
Profit net
39.852 RON -73.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 0% față de anul precedent
Datorii
129.987 RON -31.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.701.441 RON. Profit: 152.521 RON

Cifra de afaceri: 1.701.441 RON. Profit: 152.521 RON

Cifra de afaceri
1.701.441 RON -12.39% față de anul precedent
Profit net
152.521 RON -49.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 +15.38% față de anul precedent
Datorii
189.893 RON -5.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 1.942.052 RON. Profit: 299.501 RON

Cifra de afaceri: 1.942.052 RON. Profit: 299.501 RON

Cifra de afaceri
1.942.052 RON
Profit net
299.501 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13
Datorii
200.269 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4752, Suceava

ABC FERESTRE S.R.L.
CUI: 36559799CAEN: 4752
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2016-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.433.831 RON
Profit
227.665 RON
Angajati
2
BLINDOR UŞI EXTERIOR S.R.L.
CUI: 37362662CAEN: 4752
Activ
SUCEAVA, Sat Buda Com. Zvoriştea2017-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.275.432 RON
Profit
524.944 RON
Angajati
1
FAG MAR COM SRL
CUI: 6728551CAEN: 4752
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi1995-01-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.437.675 RON
Profit
87.299 RON
Angajati
3
MITU SRL
CUI: 15587338CAEN: 4752
Activ
SUCEAVA, Mun. Fălticeni2003-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.272.554 RON
Profit
69.395 RON
Angajati
3
GAVCOM SRL
CUI: 24479610CAEN: 4752
Activ
SUCEAVA, Sat Vereşti Com. Vereşti2008-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.317.877 RON
Profit
134.687 RON
Angajati
3
ULTRAVOX RECORDING STUDIO SRL
CUI: 8876740CAEN: 4752
Activ
SUCEAVA, Mun. Vatra-Dornei1996-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.073.938 RON
Profit
5.746 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4752, Suceava

SANIMET COM SRL
CUI: 7981870CAEN: 4752
Activ
SUCEAVA, Mun. Fălticeni1995-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.977.631 RON
Profit
863.146 RON
Angajati
25
IANYS PRODCOM SRL
CUI: 8486837CAEN: 4752
Activ
SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc1996-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.424.753 RON
Profit
868.717 RON
Angajati
39
CHIMCOLOR S.R.L.
CUI: 7322011CAEN: 4752
Activ
SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc1995-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
129.462 RON
Profit
3.583 RON
Angajati
0

Alte firme din Suceava

DENSON IMPEX SRL
CUI: 8392082CAEN: 4782
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi1996-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
881.112 RON
Profit
3.518 RON
Angajati
2
SNICKERS IMPEX SRL
CUI: 8401431CAEN: 4685
Activ
SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc1996-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.116.364 RON
Profit
25.205 RON
Angajati
1
LACRY-NICA COMPRESRT SRL
CUI: 8319669CAEN: 4711
Activ
SUCEAVA, Sat Şcheia Com. Şcheia1996-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
154.823 RON
Profit
6.453 RON
Angajati
1
VLADROM SRL
CUI: 8486624CAEN: 9531
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava1996-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.097 RON
Profit
4.618 RON
Angajati
1
TEHNO-DINAMIC SRL
CUI: 7858207CAEN: 4532
Activ
SUCEAVA, Sat Cumpărătura Com. Bosanci1995-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.663.141 RON
Profit
777.932 RON
Angajati
27
TOF-AGRO SRL
CUI: 9016507CAEN: 0150
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava1996-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.091.361 RON
Profit
119.810 RON
Angajati
1
EUCALIPTI FARM SRL
CUI: 4326477CAEN: 4690
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava1993-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.998 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TRANS DMV EUROPA SRL
CUI: 14628863CAEN: 4931
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2002-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.876.474 RON
Profit
2.135 RON
Angajati
30
MTE PROJECT S.R.L.
CUI: 40033732CAEN: 7112
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2018-10-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
239.495 RON
Profit
14.178 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FRIDERICI SRL?

CUI-ul FRIDERICI SRL este 8401300.

Unde este sediul FRIDERICI SRL?

FRIDERICI SRL are sediul in Romania, SUCEAVA, Sat Lisaura Com. Ipoteşti, Str nr. 23 A, Sat Lisaura Com. Ipoteşti, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata FRIDERICI SRL?

FRIDERICI SRL a fost infiintata in anul 1996 (30 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FRIDERICI SRL in 2024?

In 2024, FRIDERICI SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.301.085 RON.

Cati angajati are FRIDERICI SRL?

FRIDERICI SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are FRIDERICI SRL?

FRIDERICI SRL are codul CAEN principal 4752 (Comerţ cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă şi a celor pentru vopsit).

Ce profit a inregistrat FRIDERICI SRL in 2024?

FRIDERICI SRL a inregistrat un profit net de 36.216 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.