Activ

COCA BIC COMALIMENT SRL

CUI: 8567001
CIF: 8567001
Reg. Com.: J1996000607204
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 iunie 1996 · 30 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 6 octombrie 2026 la 15:36

Despre COCA BIC COMALIMENT SRL

COCA BIC COMALIMENT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Deva, judetul HUNEDOARA, infiintata in 1996 (30 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, COCA BIC COMALIMENT SRL a raportat o cifra de afaceri de 92.276 RON, in scadere fata de anul precedent (-6.8%). Profitul net inregistrat a fost de 2.418 RON. Pe parcursul ultimilor 17 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 87.388 RON in 2008 la 92.276 RON in 2025.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
92.276 RON
Venituri totale
92.276 RON
Cheltuieli totale
89.398 RON
Profit brut
2.878 RON
Profit net
2.418 RON
Marja profit net
2,62%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
37.843 RON
Stocuri
36.509 RON
Creanțe
107 RON
Casa & conturi bănci
1.227 RON
Capital propriu
-24.177 RON

Contact

AdresaRomania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Bld. Decebal
Telefon282142

Adresă sediu social

Romania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Bld. Decebal
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Bld. Decebal
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.06.1996
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
92.276 RON
Rezultat net
2.418 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 92.276 RON 99.028 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 92.276 RON 99.032 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 89.398 RON 99.182 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 2.878 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 2.418 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 150 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 150 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 37.843 RON 37.293 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 37.843 RON 37.293 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 36.509 RON 33.454 RON
CreanțeSume de încasat 107 RON 256 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.227 RON 3.583 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 62.620 RON 63.888 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -24.177 RON -26.595 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active37.843RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

165,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale37.843 RON
Datorii totale62.620 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
6,4 %Profit net / active totale
ROE
-10,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,60 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-63,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 18 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 92.276 -6,8% față de anul precedent 92.276 89.398 2.878 2.418 0 0
2024 99.028 -0,8% față de anul precedent 99.032 99.182 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 150 150
2023 99.823 -0,7% față de anul precedent 99.823 94.992 4.831 +1.191,7% față de anul precedent 4.058 0 0
2022 100.542 +7,5% față de anul precedent 100.542 100.168 374 -90,6% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 2.642
2021 93.489 +1,7% față de anul precedent 93.489 89.511 3.978 +7,1% față de anul precedent 3.037 +74,1% față de anul precedent 0 0
2020 91.896 +4,5% față de anul precedent 91.896 88.183 3.713 1.744 0 0
2019 87.911 -7,8% față de anul precedent 87.911 97.095 0 0 9.184 10.985
2018 95.297 -12,7% față de anul precedent 95.297 101.232 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 5.935 6.888
2017 109.210 -5,6% față de anul precedent 109.210 105.739 3.471 2.379 0 0
2016 115.666 +36,7% față de anul precedent 115.666 123.482 0 0 7.816 10.131
2015 84.636 -1,2% față de anul precedent 84.637 92.731 0 0 Neraportat 10.633
2014 85.661 +50,5% față de anul precedent 85.663 93.412 0 0 7.749 10.318
2013 56.905 -8,4% față de anul precedent 56.907 64.523 0 0 7.616 9.248
2012 62.092 +22,7% față de anul precedent 62.093 62.170 0 0 77 77
2011 50.619 -30,0% față de anul precedent 50.619 57.184 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 6.565 6.565
2010 72.257 +15,5% față de anul precedent 72.257 65.864 6.393 -22,9% față de anul precedent 2.822 -43,6% față de anul precedent 0 0
2009 62.556 -28,4% față de anul precedent 62.556 54.266 8.290 -24,7% față de anul precedent 5.004 -43,3% față de anul precedent 0 0
2008 87.388 87.388 76.385 11.003 8.818 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 0 37.843 37.843 36.509 107 1.227
2024 0 37.293 37.293 33.454 256 3.583
2023 0 36.411 36.411 29.729 0 6.682
2022 0 32.432 32.432 29.992 0 2.440
2021 0 32.900 32.900 29.423 0 3.477
2020 0 28.909 28.909 26.575 0 2.334
2019 0 26.546 26.546 22.206 0 4.340
2018 0 25.458 25.458 22.932 500 2.026
2017 0 25.717 25.717 21.420 2.227 2.070
2016 0 15.980 15.980 15.487 0 493
2015 0 17.851 17.851 16.855 165 831
2014 0 18.305 18.305 16.443 0 1.862
2013 0 20.080 20.080 15.576 0 4.504
2012 0 27.830 27.830 14.895 1.280 11.655
2011 0 27.145 27.145 21.107 0 6.038
2010 0 32.843 32.843 23.373 0 9.470
2009 0 38.099 38.099 35.592 0 2.507
2008 0 34.908 34.908 28.520 0 6.388

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

18 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 62.620 -2,0% față de anul precedent -24.177 Neraportat 0
2024 63.888 +1,6% față de anul precedent -26.595 Neraportat 0
2023 62.856 -0,1% față de anul precedent -26.445 Neraportat 0
2022 62.935 +3,6% față de anul precedent -30.503 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 60.761 +1,6% față de anul precedent -27.861 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 59.807 +1,1% față de anul precedent -30.898 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2019 59.188 +25,6% față de anul precedent -32.642 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2018 47.115 +16,4% față de anul precedent -21.657 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 40.486 +22,2% față de anul precedent -14.769 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2016 33.127 +33,2% față de anul precedent -17.147 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2015 24.867 +69,3% față de anul precedent -7.016 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2014 14.688 +139,0% față de anul precedent 3.617 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2013 6.146 +32,2% față de anul precedent 13.934 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2012 4.648 +11,7% față de anul precedent 23.182 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2011 4.160 +37,8% față de anul precedent 23.259 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2010 3.018 -72,8% față de anul precedent 29.825 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 11.096 -14,0% față de anul precedent 27.003 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 12.909 21.999 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

50din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1996 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1996 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36775/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2025 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 92.276 RON. Profit: 2.418 RON

Cifra de afaceri: 92.276 RON. Profit: 2.418 RON

Cifra de afaceri
92.276 RON -6.82% față de anul precedent
Profit net
2.418 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
62.620 RON -1.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 99.028 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 99.028 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
99.028 RON -0.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
150 RON
Angajati
0
Datorii
63.888 RON +1.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 99.823 RON. Profit: 4.058 RON

Cifra de afaceri: 99.823 RON. Profit: 4.058 RON

Cifra de afaceri
99.823 RON -0.72% față de anul precedent
Profit net
4.058 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
62.856 RON -0.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 100.542 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 100.542 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
100.542 RON +7.54% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.642 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
62.935 RON +3.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 93.489 RON. Profit: 3.037 RON

Cifra de afaceri: 93.489 RON. Profit: 3.037 RON

Cifra de afaceri
93.489 RON +1.73% față de anul precedent
Profit net
3.037 RON +74.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
60.761 RON +1.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 91.896 RON. Profit: 1.744 RON

Cifra de afaceri: 91.896 RON. Profit: 1.744 RON

Cifra de afaceri
91.896 RON +4.53% față de anul precedent
Profit net
1.744 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
59.807 RON +1.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 87.911 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 87.911 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
87.911 RON -7.75% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.985 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
59.188 RON +25.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 95.297 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 95.297 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
95.297 RON -12.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.888 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
47.115 RON +16.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 109.210 RON. Profit: 2.379 RON

Cifra de afaceri: 109.210 RON. Profit: 2.379 RON

Cifra de afaceri
109.210 RON -5.58% față de anul precedent
Profit net
2.379 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
40.486 RON +22.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 115.666 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 115.666 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
115.666 RON +36.66% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.131 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
33.127 RON +33.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 84.636 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 84.636 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
84.636 RON -1.2% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.633 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
24.867 RON +69.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 85.661 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 85.661 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
85.661 RON +50.53% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.318 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
14.688 RON +138.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 56.905 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 56.905 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
56.905 RON -8.35% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.248 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
6.146 RON +32.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 62.092 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 62.092 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
62.092 RON +22.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
77 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
4.648 RON +11.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 50.619 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 50.619 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
50.619 RON -29.95% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.565 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
4.160 RON +37.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 72.257 RON. Profit: 2.822 RON

Cifra de afaceri: 72.257 RON. Profit: 2.822 RON

Cifra de afaceri
72.257 RON +15.51% față de anul precedent
Profit net
2.822 RON -43.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.018 RON -72.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 62.556 RON. Profit: 5.004 RON

Cifra de afaceri: 62.556 RON. Profit: 5.004 RON

Cifra de afaceri
62.556 RON -28.42% față de anul precedent
Profit net
5.004 RON -43.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
11.096 RON -14.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 87.388 RON. Profit: 8.818 RON

Cifra de afaceri: 87.388 RON. Profit: 8.818 RON

Cifra de afaceri
87.388 RON
Profit net
8.818 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
12.909 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1996 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCOCA BIC COMALIMENT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Mun. Deva (HUNEDOARA)

COCA BIC COMALIMENT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Mun. Deva (HUNEDOARA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

06.102026Mentiune · Buletin 36775/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
COCA BIC COMALIMENT SRL
CUI
8567001
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
06.10.2026
Registrul Comerțului
J20/607/1996
EUID
ROONRC.J20/607/1996
Sediu
Municipiul Deva, Jud. Hunedoara, B-dul DECEBAL, Bl. 16, Ap. 87
Județ
Hunedoara
Număr încheiere
782645
Data încheierii
05.10.2026
Număr dosar
3537888
Data dosarului
04.09.2026
Tribunal
Hunedoara
Registrator
Mihaela Ileana Radu

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3537888 din 04.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 36775/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Hunedoara

EUROPOLDINA SERVICE S.R.L.
CUI: 42473039CAEN: 4711
Activ
HUNEDOARA, Mun. Petroşani2020-04-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.838 RON
Profit
9.938 RON
Angajati
1
DANILA FOREST IMPEX S.R.L.
CUI: 8212971CAEN: 4711
Activ
HUNEDOARA, Sat Hobiţa Com. Pui1996-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.994 RON
Profit
8.679 RON
Angajati
0
YANA INTERCOMPREST SRL
CUI: 18420759CAEN: 4711
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2006-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.977 RON
Profit
10.561 RON
Angajati
2
SIM DIRECT PANIMEX SRL
CUI: 9774650CAEN: 4711
Activ
HUNEDOARA, Mun. Orăştie1997-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.710 RON
Profit
631.518 RON
Angajati
0
VALENTIN COMPROD S.R.L.
CUI: 3191142CAEN: 4711
Activ
HUNEDOARA, Sat Căzăneşti Com. Vaţa de Jos1993-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
105.529 RON
Profit
10.981 RON
Angajati
0
ALEX LEO DIVERS S.R.L.
CUI: 48098915CAEN: 4711
Activ
HUNEDOARA, Orş. Haţeg2023-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.471 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Hunedoara

NEGO TAV PRODIMPEX SRL
CUI: 8555678CAEN: 4711
Activ
HUNEDOARA, Orş. Haţeg1996-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.573.604 RON
Profit
102.218 RON
Angajati
5
PRESTAL WILLIMPEX SRL
CUI: 8595567CAEN: 4711
Activ
HUNEDOARA, Mun. Vulcan1996-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
53.727 RON
Profit
25.478 RON
Angajati
0
RUMATI SERVTCOM SRL
CUI: 8555589CAEN: 4711
Activ
HUNEDOARA, Mun. Hunedoara1996-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
205.700 RON
Profit
282.831 RON
Angajati
1
GRIMIN S.R.L.
CUI: 8614936CAEN: 4711
Activ
HUNEDOARA, Mun. Petroşani1996-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.140 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Alte firme din Hunedoara

NORD SUD EXIM SRL
CUI: 8567087CAEN: 7112
Activ
HUNEDOARA, Mun. Hunedoara1996-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
281.943 RON
Profit
199.185 RON
Angajati
1
TEHNO AUTOP SRL
CUI: 8480532CAEN: 8553
Activ
HUNEDOARA, Mun. Orăştie1996-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.400 RON
Profit
40.873 RON
Angajati
1
GALAXY SERVICE IMPEX S.R.L.
CUI: 8635327CAEN: 4611
Activ
HUNEDOARA, Mun. Hunedoara1996-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
25.281 RON
Angajati
0
EURO GLASS 2003 SRL
CUI: 7718670CAEN: 4334
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva1995-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.810.697 RON
Profit
871.511 RON
Angajati
30
ROMIS NECKAR EXIM SRL
CUI: 9507474CAEN: 4642
Activ
HUNEDOARA, Sat Sântămăria-Orlea Com. Sântămăria-Orlea1997-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.654.191 RON
Profit
0 RON
Angajati
31
UTIL CONS SRL
CUI: 15740767CAEN: 3811
Activ
HUNEDOARA, Orş. Călan2003-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.947.920 RON
Profit
1.209.060 RON
Angajati
15
ROTARY INVEST S.R.L.
CUI: 46024075CAEN: 4791
Activ
HUNEDOARA, Orş. Simeria2022-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
834.108 RON
Profit
191.402 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul COCA BIC COMALIMENT SRL?

CUI-ul COCA BIC COMALIMENT SRL este 8567001.

Unde este sediul COCA BIC COMALIMENT SRL?

COCA BIC COMALIMENT SRL are sediul in Romania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Bld. Decebal, Mun. Deva, judetul HUNEDOARA.

Cand a fost infiintata COCA BIC COMALIMENT SRL?

COCA BIC COMALIMENT SRL a fost infiintata in anul 1996 (30 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a COCA BIC COMALIMENT SRL in 2025?

In 2025, COCA BIC COMALIMENT SRL a raportat o cifra de afaceri de 92.276 RON.

Ce activitate are COCA BIC COMALIMENT SRL?

COCA BIC COMALIMENT SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat COCA BIC COMALIMENT SRL in 2025?

COCA BIC COMALIMENT SRL a inregistrat un profit net de 2.418 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 18 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
6 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
6 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.