Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
Surse și actualizareActualizat: 10 octombrie 2026 la 18:24
Despre ARLANDA CONSTRUCT SRL
ARLANDA CONSTRUCT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 1996 (30 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2025, ARLANDA CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 843.546 RON, in scadere fata de anul precedent (-7.1%). Profitul net inregistrat a fost de 192.975 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 17 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 354.120 RON in 2008 la 843.546 RON in 2025.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 843.546 RON
- Venituri totale
- 843.546 RON
- Cheltuieli totale
- 600.178 RON
- Profit brut
- 243.368 RON
- Profit net
- 192.975 RON
- Marja profit net
- 22,88%
- Active imobilizate
- 552.707 RON
- Active circulante
- 30.068 RON
- Stocuri
- 12.672 RON
- Creanțe
- 4.088 RON
- Casa & conturi bănci
- 13.308 RON
- Capital propriu
- 384.740 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Aleea Mizil nr. 50D
- Detalii
- PARTER. CAMERA 7
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 24.06.1996
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2025 · RON
- An explorat în grafic
- 2025
- Cifră de afaceri
- 843.546 RON
- Rezultat net
- 192.975 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 843.546 RON | 907.629 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 843.546 RON | 907.629 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 600.178 RON | 758.854 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 243.368 RON | 148.775 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 192.975 RON | 130.662 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 552.707 RON | 142.856 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 30.068 RON | 71.364 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 582.775 RON | 214.220 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 12.672 RON | 12.672 RON |
| CreanțeSume de încasat | 4.088 RON | 3.548 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 13.308 RON | 55.144 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 207.361 RON | 36.107 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 384.740 RON | 186.722 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 4 persoane | 6 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2025
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2025
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2025
- ROA
- 33,1 %Profit net / active totale
- ROE
- 50,2 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,15 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 66,0 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 18 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 843.546 -7,1% față de anul precedent | 843.546 | 600.178 | 243.368 +63,6% față de anul precedent | 192.975 +47,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2024 | 907.629 +35,7% față de anul precedent | 907.629 | 758.854 | 148.775 -19,9% față de anul precedent | 130.662 -27,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 668.875 +21,0% față de anul precedent | 668.875 | 483.111 | 185.764 +46,4% față de anul precedent | 179.209 +47,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 552.906 +52,8% față de anul precedent | 556.906 | 429.973 | 126.933 +318,6% față de anul precedent | 121.474 +353,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 361.966 +3,4% față de anul precedent | 361.966 | 331.646 | 30.320 | 26.772 | 0 | 0 |
| 2020 | 350.212 -30,6% față de anul precedent | 350.212 | 358.822 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 8.610 | 11.798 |
| 2019 | 504.845 +146,4% față de anul precedent | 504.845 | 457.518 | 47.327 | 42.279 | 0 | 0 |
| 2018 | 204.894 -78,0% față de anul precedent | 204.898 | 297.733 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 92.835 | 94.884 |
| 2017 | 931.662 +90,2% față de anul precedent | 932.662 | 648.308 | 284.354 +281,6% față de anul precedent | 275.022 +369,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 489.735 +39,6% față de anul precedent | 503.235 | 428.716 | 74.519 | 58.554 | 0 | 0 |
| 2015 | 350.735 -5,9% față de anul precedent | 355.248 | 442.936 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | Neraportat | 87.688 |
| 2014 | 372.596 -5,8% față de anul precedent | 372.761 | 360.172 | 12.589 -83,3% față de anul precedent | 7.108 -88,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 395.603 -5,6% față de anul precedent | 396.081 | 320.502 | 75.579 -46,4% față de anul precedent | 59.861 -57,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 418.829 +66,8% față de anul precedent | 419.336 | 278.213 | 141.123 +5.024,3% față de anul precedent | 139.546 +4.967,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 251.152 -28,3% față de anul precedent | 251.166 | 248.412 | 2.754 -52,0% față de anul precedent | 2.754 +9,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 350.452 +415,2% față de anul precedent | 351.321 | 345.589 | 5.732 | 2.507 | 0 | 0 |
| 2009 | 68.023 -80,8% față de anul precedent | 87.595 | 235.019 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 147.424 | 152.425 |
| 2008 | 354.120 | 354.473 | 211.372 | 143.101 | 134.248 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 552.707 | 30.068 | 582.775 | 12.672 | 4.088 | 13.308 |
| 2024 | 142.856 | 71.364 | 214.220 | 12.672 | 3.548 | 55.144 |
| 2023 | 54.333 | 157.188 | 211.521 | 12.767 | 3.925 | 140.496 |
| 2022 | 68.763 | 60.690 | 129.453 | 14.211 | 33.398 | 13.081 |
| 2021 | 64.223 | 38.410 | 102.633 | 16.082 | 5.278 | 17.050 |
| 2020 | 7.613 | 37.600 | 45.213 | 21.826 | 4.974 | 10.800 |
| 2019 | 13.826 | 46.025 | 59.851 | 31.397 | 5.381 | 9.247 |
| 2018 | 20.448 | 87.147 | 107.595 | 31.397 | 15.118 | 40.632 |
| 2017 | 27.889 | 261.379 | 289.268 | 31.728 | 8.801 | 220.850 |
| 2016 | 3.984 | 78.222 | 82.206 | 32.886 | 13.612 | 31.724 |
| 2015 | 16.111 | 78.394 | 94.505 | 42.567 | 9.101 | 26.726 |
| 2014 | 40.153 | 147.687 | 187.840 | 43.837 | 12.503 | 91.347 |
| 2013 | 52.714 | 185.024 | 237.738 | 35.534 | 6.562 | 142.928 |
| 2012 | 68.183 | 102.441 | 170.624 | 15.947 | 11.203 | 75.291 |
| 2011 | 23.365 | 134.968 | 158.333 | 49.696 | 11.697 | 73.575 |
| 2010 | 18.849 | 122.868 | 141.717 | 45.698 | 22.401 | 54.769 |
| 2009 | 10.180 | 32.468 | 42.648 | 16.185 | 261 | 16.022 |
| 2008 | 136.713 | 57.673 | 194.386 | 12.352 | 2.281 | 43.040 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 207.361 +474,3% față de anul precedent | 384.740 | Neraportat | 4 -33,3% față de anul precedent |
| 2024 | 36.107 -12,6% față de anul precedent | 186.722 | Neraportat | 6 +20,0% față de anul precedent |
| 2023 | 41.296 +174,5% față de anul precedent | 179.809 | Neraportat | 5 -16,7% față de anul precedent |
| 2022 | 15.046 -74,6% față de anul precedent | 122.074 | Neraportat | 6 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 59.187 +104,1% față de anul precedent | 43.446 | Neraportat | 6 -14,3% față de anul precedent |
| 2020 | 29.002 +63,3% față de anul precedent | 16.674 | Neraportat | 7 -12,5% față de anul precedent |
| 2019 | 17.762 -83,5% față de anul precedent | 42.883 | Neraportat | 8 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 107.747 +648,1% față de anul precedent | 604 | Neraportat | 8 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 14.402 -37,5% față de anul precedent | 275.622 | Neraportat | 8 +33,3% față de anul precedent |
| 2016 | 23.052 +62,0% față de anul precedent | 59.154 | Neraportat | 6 -14,3% față de anul precedent |
| 2015 | 14.226 +10,8% față de anul precedent | 80.909 | Neraportat | 7 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 12.835 -24,2% față de anul precedent | 175.705 | Neraportat | 7 -41,7% față de anul precedent |
| 2013 | 16.924 +75,3% față de anul precedent | 220.840 | Neraportat | 12 +33,3% față de anul precedent |
| 2012 | 9.654 -93,0% față de anul precedent | 160.979 | Neraportat | 9 +28,6% față de anul precedent |
| 2011 | 136.900 +11,3% față de anul precedent | 21.433 | Neraportat | 7 +16,7% față de anul precedent |
| 2010 | 123.038 +364,7% față de anul precedent | 18.679 | Neraportat | 6 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 26.476 -0,3% față de anul precedent | 16.172 | Neraportat | 6 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 26.553 | 168.596 | Neraportat | 6 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2025
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 1996 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.
2025 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 843.546 RON. Profit: 192.975 RON
Cifra de afaceri: 843.546 RON. Profit: 192.975 RON
- Cifra de afaceri
- 843.546 RON -7.06% față de anul precedent
- Profit net
- 192.975 RON +47.69% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 207.361 RON +474.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20252024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 907.629 RON. Profit: 130.662 RON
Cifra de afaceri: 907.629 RON. Profit: 130.662 RON
- Cifra de afaceri
- 907.629 RON +35.69% față de anul precedent
- Profit net
- 130.662 RON -27.09% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 +20% față de anul precedent
- Datorii
- 36.107 RON -12.57% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 668.875 RON. Profit: 179.209 RON
Cifra de afaceri: 668.875 RON. Profit: 179.209 RON
- Cifra de afaceri
- 668.875 RON +20.97% față de anul precedent
- Profit net
- 179.209 RON +47.53% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 -16.67% față de anul precedent
- Datorii
- 41.296 RON +174.46% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 552.906 RON. Profit: 121.474 RON
Cifra de afaceri: 552.906 RON. Profit: 121.474 RON
- Cifra de afaceri
- 552.906 RON +52.75% față de anul precedent
- Profit net
- 121.474 RON +353.74% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 0% față de anul precedent
- Datorii
- 15.046 RON -74.58% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 361.966 RON. Profit: 26.772 RON
Cifra de afaceri: 361.966 RON. Profit: 26.772 RON
- Cifra de afaceri
- 361.966 RON +3.36% față de anul precedent
- Profit net
- 26.772 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 -14.29% față de anul precedent
- Datorii
- 59.187 RON +104.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 350.212 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 350.212 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 350.212 RON -30.63% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 11.798 RON
- Angajati
- 7 -12.5% față de anul precedent
- Datorii
- 29.002 RON +63.28% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 504.845 RON. Profit: 42.279 RON
Cifra de afaceri: 504.845 RON. Profit: 42.279 RON
- Cifra de afaceri
- 504.845 RON +146.39% față de anul precedent
- Profit net
- 42.279 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8 0% față de anul precedent
- Datorii
- 17.762 RON -83.52% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 204.894 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 204.894 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 204.894 RON -78.01% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 94.884 RON
- Angajati
- 8 0% față de anul precedent
- Datorii
- 107.747 RON +648.14% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 931.662 RON. Profit: 275.022 RON
Cifra de afaceri: 931.662 RON. Profit: 275.022 RON
- Cifra de afaceri
- 931.662 RON +90.24% față de anul precedent
- Profit net
- 275.022 RON +369.69% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8 +33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 14.402 RON -37.52% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 489.735 RON. Profit: 58.554 RON
Cifra de afaceri: 489.735 RON. Profit: 58.554 RON
- Cifra de afaceri
- 489.735 RON +39.63% față de anul precedent
- Profit net
- 58.554 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 -14.29% față de anul precedent
- Datorii
- 23.052 RON +62.04% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 350.735 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 350.735 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 350.735 RON -5.87% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 87.688 RON
- Angajati
- 7 0% față de anul precedent
- Datorii
- 14.226 RON +10.84% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 372.596 RON. Profit: 7.108 RON
Cifra de afaceri: 372.596 RON. Profit: 7.108 RON
- Cifra de afaceri
- 372.596 RON -5.82% față de anul precedent
- Profit net
- 7.108 RON -88.13% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 -41.67% față de anul precedent
- Datorii
- 12.835 RON -24.16% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 395.603 RON. Profit: 59.861 RON
Cifra de afaceri: 395.603 RON. Profit: 59.861 RON
- Cifra de afaceri
- 395.603 RON -5.55% față de anul precedent
- Profit net
- 59.861 RON -57.1% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 12 +33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 16.924 RON +75.31% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 418.829 RON. Profit: 139.546 RON
Cifra de afaceri: 418.829 RON. Profit: 139.546 RON
- Cifra de afaceri
- 418.829 RON +66.76% față de anul precedent
- Profit net
- 139.546 RON +4967.03% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 9 +28.57% față de anul precedent
- Datorii
- 9.654 RON -92.95% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 251.152 RON. Profit: 2.754 RON
Cifra de afaceri: 251.152 RON. Profit: 2.754 RON
- Cifra de afaceri
- 251.152 RON -28.33% față de anul precedent
- Profit net
- 2.754 RON +9.85% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 +16.67% față de anul precedent
- Datorii
- 136.900 RON +11.27% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 350.452 RON. Profit: 2.507 RON
Cifra de afaceri: 350.452 RON. Profit: 2.507 RON
- Cifra de afaceri
- 350.452 RON +415.2% față de anul precedent
- Profit net
- 2.507 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 0% față de anul precedent
- Datorii
- 123.038 RON +364.72% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 68.023 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 68.023 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 68.023 RON -80.79% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 152.425 RON
- Angajati
- 6 0% față de anul precedent
- Datorii
- 26.476 RON -0.29% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 354.120 RON. Profit: 134.248 RON
Cifra de afaceri: 354.120 RON. Profit: 134.248 RON
- Cifra de afaceri
- 354.120 RON
- Profit net
- 134.248 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6
- Datorii
- 26.553 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20081996 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataARLANDA CONSTRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
ARLANDA CONSTRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Proceduri de achiziție
Înregistrare SEAP
- Stare
- Inregistrat
- Tip participant
- Ofertant
- Calitate
- Castigator, Participant
- Înregistrat la
- 16 decembrie 2014
- Reprezentant legal
- CIOACA MARIN
Catalog electronic
| Calitate | Achiziții directe | Cereri de ofertă | Licitații deschise | Licitații restrânse | Licitații electronice | Proceduri simplificate | Total |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Castigator | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Participant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Identificare și contact SEAP
- ID SEAP
- 119384
- CUI
- 8582540
- Denumire în SEAP
- ARLANDA CONSTRUCT SRL
- Persoană de contact
- CIOACA MARIN
- Adresă
- ALEEA MIZIL NR. 50D, PARTER, CAM. 7, SECTOR 3
- Localitate
- Bucuresti
- Județ
- Bucuresti
- Cod poștal
- 032347
- Telefon
- +40 723387938
- Date preluate la
- 10 octombrie 2026
Date din SEAP (e‑licitatie.ro) · actualizat 10 octombrie 2026
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4100, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4100, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul ARLANDA CONSTRUCT SRL?
CUI-ul ARLANDA CONSTRUCT SRL este 8582540.
Unde este sediul ARLANDA CONSTRUCT SRL?
ARLANDA CONSTRUCT SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Aleea Mizil nr. 50D, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata ARLANDA CONSTRUCT SRL?
ARLANDA CONSTRUCT SRL a fost infiintata in anul 1996 (30 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a ARLANDA CONSTRUCT SRL in 2025?
In 2025, ARLANDA CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 843.546 RON.
Cati angajati are ARLANDA CONSTRUCT SRL?
ARLANDA CONSTRUCT SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2025.
Ce activitate are ARLANDA CONSTRUCT SRL?
ARLANDA CONSTRUCT SRL are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).
Ce profit a inregistrat ARLANDA CONSTRUCT SRL in 2025?
ARLANDA CONSTRUCT SRL a inregistrat un profit net de 192.975 RON in 2025.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 18 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 10 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 10 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.