Activ Plătitor TVA

CSIBESZ SERVICE SRL

CUI: 8590446
CIF: RO8590446
Reg. Com.: J1996000361199
CAEN: 9531
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 iulie 1996 · 30 ani
Distribuie:

Repararea și întreținerea autovehiculelor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 00:42

Despre CSIBESZ SERVICE SRL

CSIBESZ SERVICE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Miercurea Ciuc, judetul HARGHITA, infiintata in 1996 (30 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea autovehiculelor" (cod CAEN 9531), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CSIBESZ SERVICE SRL a raportat o cifra de afaceri de 19.140.441 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+56.0%). Profitul net inregistrat a fost de 17.980 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 15, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 373.444 RON in 2008 la 19.140.441 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
19.140.441 RON
Venituri totale
20.314.113 RON
Cheltuieli totale
20.276.206 RON
Profit brut
37.907 RON
Profit net
17.980 RON
Marja profit net
0,09%
Active imobilizate
1.929.071 RON
Active circulante
4.439.741 RON
Stocuri
3.270.037 RON
Creanțe
740.080 RON
Casa & conturi bănci
429.624 RON
Capital propriu
303.917 RON

Contact

AdresaRomania, HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc, Str. Şumuleu nr. 28, 530202

Adresă sediu social

Romania, HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc, Str. Şumuleu nr. 28, 530202
Cod poștal: 530202
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc, Str. Şumuleu nr. 28, 530202
Cod postal
530202
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 03.07.1996
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Harghita
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 ianuarie 2022

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
19.140.441 RON
Rezultat net
17.980 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 19.140.441 RON 12.270.016 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 20.314.113 RON 12.229.139 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 20.276.206 RON 12.174.753 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 37.907 RON 54.386 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 17.980 RON 43.258 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.929.071 RON 1.219.629 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 4.439.741 RON 2.277.704 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 6.368.812 RON 3.497.333 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 3.270.037 RON 1.121.248 RON
CreanțeSume de încasat 740.080 RON 1.030.042 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 429.624 RON 126.414 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 6.083.361 RON 2.236.167 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 303.917 RON 285.937 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 15 persoane 9 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active6.368.812RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

95,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale6.368.812 RON
Datorii totale6.083.361 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,3 %Profit net / active totale
ROE
5,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,73 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
4,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 19.140.441 +56,0% față de anul precedent 20.314.113 20.276.206 37.907 -30,3% față de anul precedent 17.980 -58,4% față de anul precedent 0 0
2023 12.270.016 -1,7% față de anul precedent 12.229.139 12.174.753 54.386 -91,1% față de anul precedent 43.258 -92,0% față de anul precedent 0 0
2022 12.484.123 +41,0% față de anul precedent 12.702.093 12.089.987 612.106 +74,7% față de anul precedent 539.280 +85,6% față de anul precedent 0 0
2021 8.856.041 +5.915,0% față de anul precedent 8.906.939 8.556.598 350.341 290.553 0 0
2020 147.232 -72,8% față de anul precedent 178.521 215.601 0 0 37.080 38.470
2019 541.511 -16,4% față de anul precedent 554.132 584.159 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 30.027 35.599
2018 647.330 +8,6% față de anul precedent 672.368 663.408 8.960 -7,1% față de anul precedent 2.304 +255,6% față de anul precedent 0 0
2017 596.359 -5,4% față de anul precedent 730.519 720.870 9.649 -93,6% față de anul precedent 648 -99,5% față de anul precedent 0 0
2016 630.113 +155,1% față de anul precedent 630.115 478.494 151.621 +646,8% față de anul precedent 141.942 +1.001,1% față de anul precedent 0 0
2015 247.054 +67,3% față de anul precedent 247.066 226.763 20.303 12.891 Neraportat 0
2014 147.677 -34,0% față de anul precedent 151.966 194.293 0 0 42.327 46.886
2013 223.742 -26,1% față de anul precedent 224.825 261.668 0 0 36.843 36.843
2012 302.620 +4,6% față de anul precedent 304.127 304.261 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 134 1.169
2011 289.448 +11,6% față de anul precedent 289.457 281.249 8.208 +54,3% față de anul precedent 6.643 +1.392,8% față de anul precedent 0 0
2010 259.372 +16,0% față de anul precedent 259.375 254.055 5.320 445 0 0
2009 223.669 -40,1% față de anul precedent 223.674 247.543 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 23.869 28.299
2008 373.444 374.153 362.837 11.316 9.208 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.929.071 4.439.741 6.368.812 3.270.037 740.080 429.624
2023 1.219.629 2.277.704 3.497.333 1.121.248 1.030.042 126.414
2022 379.146 1.097.225 1.476.371 203.877 880.699 12.649
2021 465.020 1.034.779 1.499.799 237.989 690.156 106.634
2020 257.213 225.225 482.438 6.682 119.439 99.104
2019 106.469 105.229 211.698 2.654 62.584 39.991
2018 95.730 135.187 230.917 17.353 73.289 44.545
2017 96.539 135.815 232.354 11.563 74.677 49.575
2016 188.992 139.181 328.173 9.116 106.710 23.355
2015 123.483 120.111 243.594 2.283 96.139 21.689
2014 125.050 57.371 182.421 1.559 51.104 4.708
2013 127.588 84.190 211.778 2.987 72.601 8.602
2012 130.126 131.655 261.781 1.257 123.998 6.400
2011 138.870 136.577 275.447 104 128.950 7.523
2010 159.518 159.427 318.945 11.166 144.651 3.610
2009 170.677 123.529 294.206 11.426 107.845 4.258
2008 176.382 120.403 296.785 6.516 105.623 8.264

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 6.083.361 +172,0% față de anul precedent 303.917 Neraportat 15 +66,7% față de anul precedent
2023 2.236.167 +201,0% față de anul precedent 285.937 Neraportat 9 +12,5% față de anul precedent
2022 743.010 +14,5% față de anul precedent 539.532 Neraportat 8 +33,3% față de anul precedent
2021 648.897 +31,0% față de anul precedent 298.140 Neraportat 6 +100,0% față de anul precedent
2020 495.417 +196,0% față de anul precedent 7.587 Neraportat 3 -57,1% față de anul precedent
2019 167.371 +11,4% față de anul precedent 46.057 Neraportat 7 -22,2% față de anul precedent
2018 150.311 -1,8% față de anul precedent 81.656 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2017 153.098 -31,3% față de anul precedent 79.352 Neraportat 9 +50,0% față de anul precedent
2016 222.865 -20,4% față de anul precedent 105.412 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2015 280.124 +20,8% față de anul precedent -36.530 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2014 231.842 +8,2% față de anul precedent -49.421 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2013 214.313 -5,8% față de anul precedent -2.535 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2012 227.473 -6,6% față de anul precedent 34.308 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2011 243.571 -17,7% față de anul precedent 35.476 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2010 295.942 +8,3% față de anul precedent 28.833 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2009 273.318 +13,8% față de anul precedent 28.388 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2008 240.098 56.687 Neraportat 6

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

39din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare19 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
LGLehel-Attila GothardadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 1996 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1996 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 28011/2026capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date asociaţi persoane juridice

capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date asociaţi persoane juridice

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 19.140.441 RON. Profit: 17.980 RON

Cifra de afaceri: 19.140.441 RON. Profit: 17.980 RON

Cifra de afaceri
19.140.441 RON +55.99% față de anul precedent
Profit net
17.980 RON -58.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 +66.67% față de anul precedent
Datorii
6.083.361 RON +172.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 12.270.016 RON. Profit: 43.258 RON

Cifra de afaceri: 12.270.016 RON. Profit: 43.258 RON

Cifra de afaceri
12.270.016 RON -1.72% față de anul precedent
Profit net
43.258 RON -91.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +12.5% față de anul precedent
Datorii
2.236.167 RON +200.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 12.484.123 RON. Profit: 539.280 RON

Cifra de afaceri: 12.484.123 RON. Profit: 539.280 RON

Cifra de afaceri
12.484.123 RON +40.97% față de anul precedent
Profit net
539.280 RON +85.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +33.33% față de anul precedent
Datorii
743.010 RON +14.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 8.856.041 RON. Profit: 290.553 RON

Cifra de afaceri: 8.856.041 RON. Profit: 290.553 RON

Cifra de afaceri
8.856.041 RON +5915.02% față de anul precedent
Profit net
290.553 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +100% față de anul precedent
Datorii
648.897 RON +30.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 147.232 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 147.232 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
147.232 RON -72.81% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
38.470 RON
Angajati
3 -57.14% față de anul precedent
Datorii
495.417 RON +196% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 541.511 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 541.511 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
541.511 RON -16.35% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
35.599 RON
Angajati
7 -22.22% față de anul precedent
Datorii
167.371 RON +11.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 647.330 RON. Profit: 2.304 RON

Cifra de afaceri: 647.330 RON. Profit: 2.304 RON

Cifra de afaceri
647.330 RON +8.55% față de anul precedent
Profit net
2.304 RON +255.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
150.311 RON -1.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 596.359 RON. Profit: 648 RON

Cifra de afaceri: 596.359 RON. Profit: 648 RON

Cifra de afaceri
596.359 RON -5.36% față de anul precedent
Profit net
648 RON -99.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +50% față de anul precedent
Datorii
153.098 RON -31.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 630.113 RON. Profit: 141.942 RON

Cifra de afaceri: 630.113 RON. Profit: 141.942 RON

Cifra de afaceri
630.113 RON +155.05% față de anul precedent
Profit net
141.942 RON +1001.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
222.865 RON -20.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 247.054 RON. Profit: 12.891 RON

Cifra de afaceri: 247.054 RON. Profit: 12.891 RON

Cifra de afaceri
247.054 RON +67.29% față de anul precedent
Profit net
12.891 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
280.124 RON +20.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 147.677 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 147.677 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
147.677 RON -34% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
46.886 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
231.842 RON +8.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 223.742 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 223.742 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
223.742 RON -26.07% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
36.843 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
214.313 RON -5.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 302.620 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 302.620 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
302.620 RON +4.55% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.169 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
227.473 RON -6.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 289.448 RON. Profit: 6.643 RON

Cifra de afaceri: 289.448 RON. Profit: 6.643 RON

Cifra de afaceri
289.448 RON +11.6% față de anul precedent
Profit net
6.643 RON +1392.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
243.571 RON -17.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 259.372 RON. Profit: 445 RON

Cifra de afaceri: 259.372 RON. Profit: 445 RON

Cifra de afaceri
259.372 RON +15.96% față de anul precedent
Profit net
445 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
295.942 RON +8.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 223.669 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 223.669 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
223.669 RON -40.11% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
28.299 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
273.318 RON +13.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 373.444 RON. Profit: 9.208 RON

Cifra de afaceri: 373.444 RON. Profit: 9.208 RON

Cifra de afaceri
373.444 RON
Profit net
9.208 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6
Datorii
240.098 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

24.072026Mentiune · Buletin 28011/2026capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date asociaţi persoane juridice

capital social; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date asociaţi persoane juridice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 23.04.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
CSIBESZ SERVICE SRL
CUI
8590446
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
24.07.2026
Registrul Comerțului
J1996000361199
EUID
ROONRC.J1996000361199
Sediu
Municipiul Miercurea Ciuc, Jud. Harghita, Str. SUMULEU, Nr. 28
Județ
Harghita
Număr încheiere
590297
Data încheierii
24.07.2026
Număr dosar
2728089
Data dosarului
09.07.2026
Tribunal
Harghita
Registrator
Diana-Adriana Arion

Subiecte

capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date asociaţi persoane juridice

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 09.07.2026
  • Hotărâre asociat unic nr. 1 din 23.04.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 28011/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9531, Harghita

NORDICA SRL
CUI: 6178504CAEN: 9531
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc1994-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.466.732 RON
Profit
1.323.887 RON
Angajati
24
HADNAGY GUMI SRL
CUI: 35756709CAEN: 9531
Activ
HARGHITA, Sat Lupeni Com. Lupeni2016-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.854.135 RON
Profit
340.373 RON
Angajati
10
KOZMA SERVICE S.R.L.
CUI: 514079CAEN: 9531
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc1992-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.820.381 RON
Profit
200.440 RON
Angajati
10

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9531, Harghita

IATSA TOPLITA SA
CUI: 8812232CAEN: 9531
Activ
HARGHITA, Mun. Topliţa1996-09-27
fara e-Factura
HUSZAR-COM SRL
CUI: 5900127CAEN: 9531
Activ
HARGHITA, Sat Ciumani Com. Ciumani1994-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
513.205 RON
Profit
8.626 RON
Angajati
3
CRISGUM SRL
CUI: 9891293CAEN: 9531
Activ
HARGHITA, Orş. Cristuru Secuiesc1997-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.277.122 RON
Profit
106.275 RON
Angajati
3

Alte firme din Harghita

EXODUS SRL
CUI: 8575110CAEN: 1812
Activ
HARGHITA, Sat Sâncrăieni Com. Sâncrăieni1996-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.018.491 RON
Profit
31.901 RON
Angajati
10
OSZKAR COM SRL
CUI: 8621836CAEN: 4941
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc1996-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
196.204 RON
Profit
19.754 RON
Angajati
1
SPEND COMEX SRL
CUI: 8530258CAEN: 7022
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc1996-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.206 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LEVATI SRL
CUI: 8665743CAEN: 4711
Activ
HARGHITA, Sat Zetea Com. Zetea1996-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
320.096 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ARC COMPANY SRL
CUI: 7947002CAEN: 2222
Activ
HARGHITA, Sat Tămaşu Com. Dealu1995-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.042.130 RON
Profit
243.986 RON
Angajati
10
AGROPISC SRL
CUI: 9413418CAEN: 0322
Activ
HARGHITA, Sat Sânpaul Com. Mărtiniş1997-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.841.826 RON
Profit
122.989 RON
Angajati
14
MICRO ALFA SRL
CUI: 530546CAEN: 5212
Activ
HARGHITA, Mun. Gheorgheni1992-12-04
fara e-Factura
AUTO-WEST SRL
CUI: 15922726CAEN: 4531
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2003-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
240.389 RON
Profit
44.828 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CSIBESZ SERVICE SRL?

CUI-ul CSIBESZ SERVICE SRL este 8590446.

Unde este sediul CSIBESZ SERVICE SRL?

CSIBESZ SERVICE SRL are sediul in Romania, HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc, Str. Şumuleu nr. 28, 530202, Mun. Miercurea Ciuc, judetul HARGHITA.

Cand a fost infiintata CSIBESZ SERVICE SRL?

CSIBESZ SERVICE SRL a fost infiintata in anul 1996 (30 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CSIBESZ SERVICE SRL in 2024?

In 2024, CSIBESZ SERVICE SRL a raportat o cifra de afaceri de 19.140.441 RON.

Cati angajati are CSIBESZ SERVICE SRL?

CSIBESZ SERVICE SRL a raportat un numar mediu de 15 salariati in 2024.

Ce activitate are CSIBESZ SERVICE SRL?

CSIBESZ SERVICE SRL are codul CAEN principal 9531 (Repararea și întreținerea autovehiculelor).

Ce profit a inregistrat CSIBESZ SERVICE SRL in 2024?

CSIBESZ SERVICE SRL a inregistrat un profit net de 17.980 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.