Activ

TRANS DACIA SA CLUJ SUCURSALA PITESTI

CUI: 8593680
CIF: 8593680
Reg. Com.: J03/639/1996
Formă: SA (Societate pe actiuni)
Înființată: 4 iulie 1996 · 30 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Despre TRANS DACIA SA CLUJ SUCURSALA PITESTI

TRANS DACIA SA CLUJ SUCURSALA PITESTI este o sa (societate pe actiuni) cu sediul in Mun. Piteşti, judetul ARGEŞ, infiintata in 1996 (30 ani de activitate). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Bld. Nicolae Bălcescu nr. 64, 110087
Telefon0
Fax0

Adresă sediu social

Romania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Bld. Nicolae Bălcescu nr. 64, 110087
Cod poștal: 110087
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Bld. Nicolae Bălcescu nr. 64, 110087
Cod postal
110087
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.07.1996
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Nu există date financiare publicate pentru această companie.

Bilanțuri anuale

Toate cele 0 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Nu există bilanțuri disponibile pentru această companie.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari

Datele disponibile nu permit calcularea unui scor de risc.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 1996 până în 1996 · datele disponibile în acest profil.

1996 → 1996
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

1996 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTRANS DACIA SA CLUJ SUCURSALA PITESTI (SA (Societate pe actiuni)) in Mun. Piteşti (ARGEŞ)

TRANS DACIA SA CLUJ SUCURSALA PITESTI (SA (Societate pe actiuni)) in Mun. Piteşti (ARGEŞ)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Alte firme din Argeş

PICOLO-IVONA SRL
CUI: 8593639CAEN: 4711
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti1996-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.449.703 RON
Profit
87.055 RON
Angajati
12
ELECTROCHIM MARFON SRL
CUI: 8554842CAEN: 4752
Activ
ARGEŞ, Orş. Mioveni1996-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
898.101 RON
Profit
81.830 RON
Angajati
5
ROM RAC SRL
CUI: 8645509CAEN: 4711
Activ
ARGEŞ, Sat Bughea de Jos Com. Bughea de Jos1996-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
191.481 RON
Profit
66.704 RON
Angajati
1
SOROTI ESATMISI S.R.L.
CUI: 8031916CAEN: 4520
Activ
ARGEŞ, Mun. Curtea de Argeş1996-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
638.686 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
AGEXIM MOTOR S.R.L.
CUI: 9251200CAEN: 4672
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti1997-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.287.132 RON
Profit
16.056 RON
Angajati
13
PADURARUL SRL
CUI: 3832530CAEN: 4711
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti1993-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.584.081 RON
Profit
70.518 RON
Angajati
3
MARISIO DESIGN SRL
CUI: 14993915CAEN: 6220
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2002-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
145.575 RON
Profit
43.077 RON
Angajati
1
VIO TOP DRIVE SRL
CUI: 37412566CAEN: 8553
Activ
ARGEŞ, Sat Bascov Com. Bascov2017-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
353.277 RON
Profit
0 RON
Angajati
7

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TRANS DACIA SA CLUJ SUCURSALA PITESTI?

CUI-ul TRANS DACIA SA CLUJ SUCURSALA PITESTI este 8593680.

Unde este sediul TRANS DACIA SA CLUJ SUCURSALA PITESTI?

TRANS DACIA SA CLUJ SUCURSALA PITESTI are sediul in Romania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Bld. Nicolae Bălcescu nr. 64, 110087, Mun. Piteşti, judetul ARGEŞ.

Cand a fost infiintata TRANS DACIA SA CLUJ SUCURSALA PITESTI?

TRANS DACIA SA CLUJ SUCURSALA PITESTI a fost infiintata in anul 1996 (30 ani de activitate).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
24 februarie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
24 martie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.