Activ Plătitor TVA

MOLDO MUNT SRL

CUI: 8625048
CIF: RO8625048
Reg. Com.: J1996001060220
CAEN: 4672
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 16 iulie 1996 · 30 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 06:18

Despre MOLDO MUNT SRL

MOLDO MUNT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 1996 (30 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule" (cod CAEN 4672), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MOLDO MUNT SRL a raportat o cifra de afaceri de 678.401 RON, in crestere fata de anul precedent (+16.8%). Profitul net inregistrat a fost de 168.128 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 656.257 RON in 2008 la 678.401 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
678.401 RON
Venituri totale
678.820 RON
Cheltuieli totale
493.756 RON
Profit brut
185.064 RON
Profit net
168.128 RON
Marja profit net
24,78%
Active imobilizate
1.049 RON
Active circulante
419.229 RON
Stocuri
237.935 RON
Creanțe
157.015 RON
Casa & conturi bănci
24.279 RON
Capital propriu
342.036 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Lacului nr. 8, 700704
Telefon0722684348

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Lacului nr. 8, 700704
Cod poștal: 700704
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Lacului nr. 8, 700704
Cod postal
700704
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.07.1996
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
678.401 RON
Rezultat net
168.128 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 678.401 RON 580.940 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 678.820 RON 581.142 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 493.756 RON 460.856 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 185.064 RON 120.286 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 168.128 RON 115.221 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.049 RON 1.771 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 419.229 RON 402.496 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 420.278 RON 404.267 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 237.935 RON 259.442 RON
CreanțeSume de încasat 157.015 RON 113.624 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 24.279 RON 29.430 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 78.929 RON 86.444 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 342.036 RON 318.474 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active420.278RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

18,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale420.278 RON
Datorii totale78.929 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
40,0 %Profit net / active totale
ROE
49,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
5,31 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
81,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 678.401 +16,8% față de anul precedent 678.820 493.756 185.064 +53,9% față de anul precedent 168.128 +45,9% față de anul precedent 0 0
2023 580.940 +2,6% față de anul precedent 581.142 460.856 120.286 -7,7% față de anul precedent 115.221 +0,9% față de anul precedent 0 0
2022 566.325 +37,5% față de anul precedent 566.445 436.154 130.291 +68,0% față de anul precedent 114.147 +71,4% față de anul precedent 0 0
2021 411.983 -14,0% față de anul precedent 414.724 337.158 77.566 -52,6% față de anul precedent 66.616 -55,6% față de anul precedent 0 0
2020 478.852 -12,4% față de anul precedent 485.240 321.494 163.746 +2,4% față de anul precedent 149.955 +4,7% față de anul precedent 0 0
2019 546.769 +44,0% față de anul precedent 554.472 394.540 159.932 +140,3% față de anul precedent 143.297 +160,4% față de anul precedent 0 0
2018 379.605 -9,8% față de anul precedent 384.645 318.082 66.563 -26,6% față de anul precedent 55.024 -29,4% față de anul precedent 0 0
2017 420.670 -33,1% față de anul precedent 424.075 333.414 90.661 -40,6% față de anul precedent 77.939 -39,0% față de anul precedent 0 0
2016 629.090 +42,8% față de anul precedent 632.813 480.278 152.535 +98,2% față de anul precedent 127.791 +98,0% față de anul precedent 0 0
2015 440.557 +40,1% față de anul precedent 449.901 372.928 76.973 +31,3% față de anul precedent 64.530 +44,2% față de anul precedent Neraportat 0
2014 314.361 -31,6% față de anul precedent 319.790 261.160 58.630 -71,0% față de anul precedent 44.766 -74,8% față de anul precedent 0 0
2013 459.287 +72,8% față de anul precedent 461.039 258.861 202.178 +260,7% față de anul precedent 177.670 +285,6% față de anul precedent 0 0
2012 265.740 +45,6% față de anul precedent 266.307 210.250 56.057 +393,7% față de anul precedent 46.082 +418,5% față de anul precedent 0 0
2011 182.501 +109,6% față de anul precedent 182.708 171.354 11.354 8.887 0 0
2010 87.075 -61,6% față de anul precedent 87.822 90.353 0 0 2.531 5.756
2009 226.952 -65,4% față de anul precedent 245.020 294.851 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 49.831 54.164
2008 656.257 659.282 628.626 30.656 25.525 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.049 419.229 420.278 237.935 157.015 24.279
2023 1.771 402.496 404.267 259.442 113.624 29.430
2022 2.494 412.192 414.686 326.146 73.263 12.783
2021 3.216 645.627 648.843 388.715 114.728 142.184
2020 3.938 571.082 575.020 376.319 153.570 41.193
2019 1.049 560.235 561.284 321.200 186.485 52.550
2018 0 442.671 442.671 281.531 130.805 30.335
2017 809 463.707 464.516 216.546 134.528 112.633
2016 809 478.339 479.148 245.884 202.827 29.628
2015 809 539.879 540.688 265.542 246.575 27.762
2014 809 503.212 504.021 210.731 281.328 11.153
2013 0 464.929 464.929 144.171 286.574 34.184
2012 0 213.635 213.635 76.611 133.271 3.753
2011 0 165.910 165.910 76.050 84.902 4.958
2010 0 145.324 145.324 83.983 56.355 4.986
2009 0 187.844 187.844 88.947 93.550 5.347
2008 48.090 394.161 442.251 129.972 248.475 15.714

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 78.929 -8,7% față de anul precedent 342.036 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 86.444 +44,4% față de anul precedent 318.474 Neraportat 1
2022 59.848 +35,7% față de anul precedent 355.428 Neraportat 0
2021 44.110 +19,7% față de anul precedent 605.327 Neraportat 0
2020 36.850 -55,2% față de anul precedent 538.711 Neraportat 0
2019 82.318 +13,1% față de anul precedent 479.496 Neraportat 0
2018 72.788 +34,1% față de anul precedent 369.883 Neraportat 0
2017 54.262 -40,2% față de anul precedent 410.254 Neraportat 0
2016 90.748 -46,1% față de anul precedent 388.400 Neraportat 0
2015 168.427 -14,2% față de anul precedent 372.261 Neraportat 0
2014 196.290 -2,8% față de anul precedent 307.731 Neraportat 0
2013 201.963 +57,4% față de anul precedent 262.966 Neraportat 0
2012 128.340 +1,3% față de anul precedent 85.295 Neraportat 0
2011 126.697 +12,1% față de anul precedent 39.213 Neraportat 0
2010 112.995 -24,6% față de anul precedent 32.329 Neraportat 0
2009 149.759 -57,2% față de anul precedent 38.085 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2008 350.002 92.249 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 1996 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1996 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 678.401 RON. Profit: 168.128 RON

Cifra de afaceri: 678.401 RON. Profit: 168.128 RON

Cifra de afaceri
678.401 RON +16.78% față de anul precedent
Profit net
168.128 RON +45.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
78.929 RON -8.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 580.940 RON. Profit: 115.221 RON

Cifra de afaceri: 580.940 RON. Profit: 115.221 RON

Cifra de afaceri
580.940 RON +2.58% față de anul precedent
Profit net
115.221 RON +0.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
86.444 RON +44.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 566.325 RON. Profit: 114.147 RON

Cifra de afaceri: 566.325 RON. Profit: 114.147 RON

Cifra de afaceri
566.325 RON +37.46% față de anul precedent
Profit net
114.147 RON +71.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
59.848 RON +35.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 411.983 RON. Profit: 66.616 RON

Cifra de afaceri: 411.983 RON. Profit: 66.616 RON

Cifra de afaceri
411.983 RON -13.96% față de anul precedent
Profit net
66.616 RON -55.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
44.110 RON +19.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 478.852 RON. Profit: 149.955 RON

Cifra de afaceri: 478.852 RON. Profit: 149.955 RON

Cifra de afaceri
478.852 RON -12.42% față de anul precedent
Profit net
149.955 RON +4.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
36.850 RON -55.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 546.769 RON. Profit: 143.297 RON

Cifra de afaceri: 546.769 RON. Profit: 143.297 RON

Cifra de afaceri
546.769 RON +44.04% față de anul precedent
Profit net
143.297 RON +160.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
82.318 RON +13.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 379.605 RON. Profit: 55.024 RON

Cifra de afaceri: 379.605 RON. Profit: 55.024 RON

Cifra de afaceri
379.605 RON -9.76% față de anul precedent
Profit net
55.024 RON -29.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
72.788 RON +34.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 420.670 RON. Profit: 77.939 RON

Cifra de afaceri: 420.670 RON. Profit: 77.939 RON

Cifra de afaceri
420.670 RON -33.13% față de anul precedent
Profit net
77.939 RON -39.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
54.262 RON -40.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 629.090 RON. Profit: 127.791 RON

Cifra de afaceri: 629.090 RON. Profit: 127.791 RON

Cifra de afaceri
629.090 RON +42.79% față de anul precedent
Profit net
127.791 RON +98.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
90.748 RON -46.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 440.557 RON. Profit: 64.530 RON

Cifra de afaceri: 440.557 RON. Profit: 64.530 RON

Cifra de afaceri
440.557 RON +40.14% față de anul precedent
Profit net
64.530 RON +44.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
168.427 RON -14.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 314.361 RON. Profit: 44.766 RON

Cifra de afaceri: 314.361 RON. Profit: 44.766 RON

Cifra de afaceri
314.361 RON -31.55% față de anul precedent
Profit net
44.766 RON -74.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
196.290 RON -2.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 459.287 RON. Profit: 177.670 RON

Cifra de afaceri: 459.287 RON. Profit: 177.670 RON

Cifra de afaceri
459.287 RON +72.83% față de anul precedent
Profit net
177.670 RON +285.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
201.963 RON +57.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 265.740 RON. Profit: 46.082 RON

Cifra de afaceri: 265.740 RON. Profit: 46.082 RON

Cifra de afaceri
265.740 RON +45.61% față de anul precedent
Profit net
46.082 RON +418.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
128.340 RON +1.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 182.501 RON. Profit: 8.887 RON

Cifra de afaceri: 182.501 RON. Profit: 8.887 RON

Cifra de afaceri
182.501 RON +109.59% față de anul precedent
Profit net
8.887 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
126.697 RON +12.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 87.075 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 87.075 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
87.075 RON -61.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.756 RON
Angajati
0
Datorii
112.995 RON -24.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 226.952 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 226.952 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
226.952 RON -65.42% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
54.164 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
149.759 RON -57.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 656.257 RON. Profit: 25.525 RON

Cifra de afaceri: 656.257 RON. Profit: 25.525 RON

Cifra de afaceri
656.257 RON
Profit net
25.525 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
350.002 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1996 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMOLDO MUNT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4672 in Mun. Iaşi (IAŞI)

MOLDO MUNT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4672 in Mun. Iaşi (IAŞI)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4672, Iaşi

ALTEON PARTS S.R.L.
CUI: 46920342CAEN: 4672
Activ
IAŞI, Sat Pietrăria Com. Bârnova2022-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
707.907 RON
Profit
135.807 RON
Angajati
2
HOSSET AUTO SRL
CUI: 30757223CAEN: 4672
Activ
IAŞI, Sat Leţcani Com. Leţcani2012-10-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
661.037 RON
Profit
13.756 RON
Angajati
3
OCTAV EXPERT GRUP SRL
CUI: 17080926CAEN: 4672
Activ
IAŞI, Sat Dancu Com. Holboca2004-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
752.162 RON
Profit
73 RON
Angajati
2
NO LIMIT SPEDITION S.R.L.
CUI: 47648115CAEN: 4672
Activ
IAŞI, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava2023-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
612.554 RON
Profit
117.925 RON
Angajati
1
OMCER STAND SRL
CUI: 27660092CAEN: 4672
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2010-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.448.680 RON
Profit
6.461 RON
Angajati
6
MIA MOBILE MOTORS S.R.L.
CUI: 44749328CAEN: 4672
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2021-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
274.464 RON
Profit
45.415 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4672, Iaşi

ROMDAV SRL
CUI: 4253995CAEN: 4672
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1993-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.466.861 RON
Profit
1.026.733 RON
Angajati
6
AUTO-MAX SRL
CUI: 8681560CAEN: 4672
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului1996-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.420.027 RON
Profit
26.009 RON
Angajati
7
ALIELA COMPANY SRL
CUI: 11871280CAEN: 4672
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1999-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.018.678 RON
Profit
35.448 RON
Angajati
4

Alte firme din Iaşi

ESTETIC DENTAL SRL
CUI: 8580329CAEN: 8623
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1996-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.134.023 RON
Profit
51.790 RON
Angajati
7
DELTA-STAR SRL
CUI: 8669230CAEN: 4399
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1996-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.407.886 RON
Profit
1.175.809 RON
Angajati
5
ANA OPTIC SRL
CUI: 8093641CAEN: 4774
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1996-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
125.327 RON
Profit
46.056 RON
Angajati
0
TERMOCOLOR S.R.L.
CUI: 9172280CAEN: 2551
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1997-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.413.924 RON
Profit
45.935 RON
Angajati
15
NORIX SRL
CUI: 3915946CAEN: 5630
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1993-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
120.151 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
INSTALCONS SOFI SRL
CUI: 36090080CAEN: 4321
Activ
IAŞI, Sat Dancu Com. Holboca2016-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
924.225 RON
Profit
137.478 RON
Angajati
6

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MOLDO MUNT SRL?

CUI-ul MOLDO MUNT SRL este 8625048.

Unde este sediul MOLDO MUNT SRL?

MOLDO MUNT SRL are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Lacului nr. 8, 700704, Mun. Iaşi, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata MOLDO MUNT SRL?

MOLDO MUNT SRL a fost infiintata in anul 1996 (30 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MOLDO MUNT SRL in 2024?

In 2024, MOLDO MUNT SRL a raportat o cifra de afaceri de 678.401 RON.

Cati angajati are MOLDO MUNT SRL?

MOLDO MUNT SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are MOLDO MUNT SRL?

MOLDO MUNT SRL are codul CAEN principal 4672 (Comerţ cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule).

Ce profit a inregistrat MOLDO MUNT SRL in 2024?

MOLDO MUNT SRL a inregistrat un profit net de 168.128 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.