Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 16:22
Despre MILUCA SRL
MILUCA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Huşi, judetul VASLUI, infiintata in 1996 (30 ani de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase" (cod CAEN 0111), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, MILUCA SRL a raportat o cifra de afaceri de 6.610.000 RON, in scadere fata de anul precedent (-6.4%). Profitul net inregistrat a fost de 652.294 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 19, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 3.546.778 RON in 2008 la 6.610.000 RON in 2024. Datoriile raportate (11.118.869 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din octombrie 2022. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 6.610.000 RON
- Venituri totale
- 11.219.604 RON
- Cheltuieli totale
- 10.567.310 RON
- Profit brut
- 652.294 RON
- Profit net
- 652.294 RON
- Marja profit net
- 9,87%
- Active imobilizate
- 11.551.961 RON
- Active circulante
- 7.717.186 RON
- Stocuri
- 4.800.364 RON
- Creanțe
- 2.629.054 RON
- Casa & conturi bănci
- 287.768 RON
- Capital propriu
- 7.808.148 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, VASLUI, Mun. Huşi, Str. Al. I. Cuza nr. 45, 735100
- Cod postal
- 735100
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 30.07.1996
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Municipală Huşi
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 octombrie 2022)
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 6.610.000 RON
- Rezultat net
- 652.294 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 6.610.000 RON | 7.064.649 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 11.219.604 RON | 11.322.034 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 10.567.310 RON | 10.594.631 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 652.294 RON | 727.403 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 652.294 RON | 673.255 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 11.551.961 RON | 9.954.855 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 7.717.186 RON | 7.770.965 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 19.269.147 RON | 17.725.820 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 4.800.364 RON | 4.010.901 RON |
| CreanțeSume de încasat | 2.629.054 RON | 3.648.110 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 287.768 RON | 111.954 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 11.118.869 RON | 9.554.214 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 7.808.148 RON | 7.467.954 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 19 persoane | 17 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 3,4 %Profit net / active totale
- ROE
- 8,4 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,69 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 40,5 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 6.610.000 -6,4% față de anul precedent | 11.219.604 | 10.567.310 | 652.294 -10,3% față de anul precedent | 652.294 -3,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 7.064.649 -22,6% față de anul precedent | 11.322.034 | 10.594.631 | 727.403 -25,5% față de anul precedent | 673.255 -22,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 9.129.154 +3,7% față de anul precedent | 11.757.601 | 10.780.871 | 976.730 -34,3% față de anul precedent | 872.166 -37,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 8.801.104 +45,9% față de anul precedent | 11.386.376 | 9.900.730 | 1.485.646 +31,8% față de anul precedent | 1.401.847 +32,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 6.030.930 -20,3% față de anul precedent | 9.899.408 | 8.772.204 | 1.127.204 -17,0% față de anul precedent | 1.058.690 -19,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 7.569.266 +23,9% față de anul precedent | 10.566.075 | 9.208.565 | 1.357.510 +23,5% față de anul precedent | 1.316.796 +34,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 6.107.132 -23,8% față de anul precedent | 9.028.878 | 7.929.215 | 1.099.663 -24,6% față de anul precedent | 981.059 -26,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 8.016.453 +45,8% față de anul precedent | 10.019.160 | 8.560.070 | 1.459.090 +112,7% față de anul precedent | 1.332.121 +127,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 5.500.237 -3,0% față de anul precedent | 8.205.474 | 7.519.616 | 685.858 +27,3% față de anul precedent | 586.795 +26,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 5.669.414 +2,4% față de anul precedent | 7.460.084 | 6.921.120 | 538.964 +120,0% față de anul precedent | 464.027 +122,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2014 | 5.537.149 -17,4% față de anul precedent | 6.810.912 | 6.565.877 | 245.035 -6,6% față de anul precedent | 208.878 -7,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 6.704.885 +46,9% față de anul precedent | 7.602.566 | 7.340.153 | 262.413 -46,3% față de anul precedent | 226.527 -46,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 4.564.414 -25,3% față de anul precedent | 5.458.898 | 4.969.965 | 488.933 +74,6% față de anul precedent | 423.227 +77,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 6.112.207 +58,4% față de anul precedent | 6.394.444 | 6.114.477 | 279.967 +566,3% față de anul precedent | 238.969 +605,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 3.858.206 +17,6% față de anul precedent | 4.332.159 | 4.290.143 | 42.016 +63,4% față de anul precedent | 33.876 +73,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 3.281.618 -7,5% față de anul precedent | 3.879.428 | 3.853.706 | 25.722 -12,7% față de anul precedent | 19.534 -21,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 3.546.778 | 4.137.526 | 4.108.061 | 29.465 | 24.738 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 11.551.961 | 7.717.186 | 19.269.147 | 4.800.364 | 2.629.054 | 287.768 |
| 2023 | 9.954.855 | 7.770.965 | 17.725.820 | 4.010.901 | 3.648.110 | 111.954 |
| 2022 | 10.060.802 | 6.090.586 | 16.151.388 | 2.570.443 | 3.226.734 | 293.409 |
| 2021 | 9.721.918 | 5.807.285 | 15.529.203 | 2.191.300 | 2.950.959 | 665.026 |
| 2020 | 9.534.114 | 5.179.970 | 14.714.084 | 1.871.065 | 2.531.597 | 777.308 |
| 2019 | 9.706.044 | 4.152.054 | 13.858.098 | 1.882.984 | 1.692.150 | 576.920 |
| 2018 | 8.403.072 | 3.968.540 | 12.371.612 | 1.164.415 | 2.048.388 | 755.737 |
| 2017 | 6.436.805 | 3.170.166 | 9.606.971 | 632.216 | 2.215.078 | 322.872 |
| 2016 | 4.326.063 | 4.360.905 | 8.686.968 | 708.785 | 2.233.291 | 1.418.829 |
| 2015 | 3.970.740 | 5.301.172 | 9.271.912 | 567.400 | 3.343.183 | 1.390.589 |
| 2014 | 3.261.319 | 3.409.587 | 6.670.906 | 530.339 | 2.451.696 | 427.552 |
| 2013 | 2.967.748 | 3.113.612 | 6.081.360 | 411.235 | 1.620.374 | 1.082.003 |
| 2012 | 2.905.604 | 2.848.723 | 5.754.327 | 720.638 | 1.346.220 | 781.865 |
| 2011 | 3.022.258 | 2.723.225 | 5.745.483 | 338.441 | 1.711.909 | 672.875 |
| 2010 | 3.291.213 | 2.554.474 | 5.845.687 | 756.218 | 832.493 | 965.763 |
| 2009 | 3.561.590 | 1.918.826 | 5.480.416 | 534.567 | 1.240.027 | 144.232 |
| 2008 | 3.883.067 | 1.499.756 | 5.382.823 | 307.065 | 982.489 | 210.202 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 11.118.869 +16,4% față de anul precedent | 7.808.148 | Neraportat | 19 +11,8% față de anul precedent |
| 2023 | 9.554.214 +8,5% față de anul precedent | 7.467.954 | Neraportat | 17 -5,6% față de anul precedent |
| 2022 | 8.808.824 +6,6% față de anul precedent | 6.794.699 | Neraportat | 18 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 8.265.488 -0,1% față de anul precedent | 6.431.568 | Neraportat | 18 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 8.271.580 +4,4% față de anul precedent | 5.555.480 | Neraportat | 18 +12,5% față de anul precedent |
| 2019 | 7.921.230 +15,7% față de anul precedent | 4.898.248 | Neraportat | 16 -11,1% față de anul precedent |
| 2018 | 6.847.966 +16,7% față de anul precedent | 4.346.738 | Neraportat | 18 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 5.866.329 +5,1% față de anul precedent | 2.350.449 | Neraportat | 18 -21,7% față de anul precedent |
| 2016 | 5.580.178 -7,2% față de anul precedent | 1.602.993 | Neraportat | 23 -8,0% față de anul precedent |
| 2015 | 6.014.473 +47,0% față de anul precedent | 1.554.741 | Neraportat | 25 -3,9% față de anul precedent |
| 2014 | 4.092.485 +7,0% față de anul precedent | 1.090.714 | Neraportat | 26 -3,7% față de anul precedent |
| 2013 | 3.826.170 -0,6% față de anul precedent | 1.081.837 | Neraportat | 27 +28,6% față de anul precedent |
| 2012 | 3.848.121 +4,5% față de anul precedent | 855.310 | Neraportat | 21 -22,2% față de anul precedent |
| 2011 | 3.683.985 -9,6% față de anul precedent | 510.083 | Neraportat | 27 +92,9% față de anul precedent |
| 2010 | 4.072.739 +7,4% față de anul precedent | 271.114 | Neraportat | 14 +27,3% față de anul precedent |
| 2009 | 3.791.796 -1,1% față de anul precedent | 240.269 | Neraportat | 11 -8,3% față de anul precedent |
| 2008 | 3.834.688 | 128.445 | Neraportat | 12 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| LTLUCIAN TOFAN | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
21 repere. O singură cronologie.
Din 1996 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 27818/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 6.610.000 RON. Profit: 652.294 RON
Cifra de afaceri: 6.610.000 RON. Profit: 652.294 RON
- Cifra de afaceri
- 6.610.000 RON -6.44% față de anul precedent
- Profit net
- 652.294 RON -3.11% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 19 +11.76% față de anul precedent
- Datorii
- 11.118.869 RON +16.38% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 7.064.649 RON. Profit: 673.255 RON
Cifra de afaceri: 7.064.649 RON. Profit: 673.255 RON
- Cifra de afaceri
- 7.064.649 RON -22.61% față de anul precedent
- Profit net
- 673.255 RON -22.81% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 17 -5.56% față de anul precedent
- Datorii
- 9.554.214 RON +8.46% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 3 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 9.129.154 RON. Profit: 872.166 RON
Cifra de afaceri: 9.129.154 RON. Profit: 872.166 RON
- Cifra de afaceri
- 9.129.154 RON +3.73% față de anul precedent
- Profit net
- 872.166 RON -37.78% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 18 0% față de anul precedent
- Datorii
- 8.808.824 RON +6.57% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2022data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 38811/2022solicitant declaraţii şi
solicitant declaraţii şi
Deschide înregistrarea completăEvenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 8.801.104 RON. Profit: 1.401.847 RON
Cifra de afaceri: 8.801.104 RON. Profit: 1.401.847 RON
- Cifra de afaceri
- 8.801.104 RON +45.93% față de anul precedent
- Profit net
- 1.401.847 RON +32.41% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 18 0% față de anul precedent
- Datorii
- 8.265.488 RON -0.07% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 6.030.930 RON. Profit: 1.058.690 RON
Cifra de afaceri: 6.030.930 RON. Profit: 1.058.690 RON
- Cifra de afaceri
- 6.030.930 RON -20.32% față de anul precedent
- Profit net
- 1.058.690 RON -19.6% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 18 +12.5% față de anul precedent
- Datorii
- 8.271.580 RON +4.42% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 7.569.266 RON. Profit: 1.316.796 RON
Cifra de afaceri: 7.569.266 RON. Profit: 1.316.796 RON
- Cifra de afaceri
- 7.569.266 RON +23.94% față de anul precedent
- Profit net
- 1.316.796 RON +34.22% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 16 -11.11% față de anul precedent
- Datorii
- 7.921.230 RON +15.67% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 6.107.132 RON. Profit: 981.059 RON
Cifra de afaceri: 6.107.132 RON. Profit: 981.059 RON
- Cifra de afaceri
- 6.107.132 RON -23.82% față de anul precedent
- Profit net
- 981.059 RON -26.35% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 18 0% față de anul precedent
- Datorii
- 6.847.966 RON +16.73% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 8.016.453 RON. Profit: 1.332.121 RON
Cifra de afaceri: 8.016.453 RON. Profit: 1.332.121 RON
- Cifra de afaceri
- 8.016.453 RON +45.75% față de anul precedent
- Profit net
- 1.332.121 RON +127.02% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 18 -21.74% față de anul precedent
- Datorii
- 5.866.329 RON +5.13% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 5.500.237 RON. Profit: 586.795 RON
Cifra de afaceri: 5.500.237 RON. Profit: 586.795 RON
- Cifra de afaceri
- 5.500.237 RON -2.98% față de anul precedent
- Profit net
- 586.795 RON +26.46% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 23 -8% față de anul precedent
- Datorii
- 5.580.178 RON -7.22% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 5.669.414 RON. Profit: 464.027 RON
Cifra de afaceri: 5.669.414 RON. Profit: 464.027 RON
- Cifra de afaceri
- 5.669.414 RON +2.39% față de anul precedent
- Profit net
- 464.027 RON +122.15% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 25 -3.85% față de anul precedent
- Datorii
- 6.014.473 RON +46.96% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 5.537.149 RON. Profit: 208.878 RON
Cifra de afaceri: 5.537.149 RON. Profit: 208.878 RON
- Cifra de afaceri
- 5.537.149 RON -17.42% față de anul precedent
- Profit net
- 208.878 RON -7.79% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 26 -3.7% față de anul precedent
- Datorii
- 4.092.485 RON +6.96% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 6.704.885 RON. Profit: 226.527 RON
Cifra de afaceri: 6.704.885 RON. Profit: 226.527 RON
- Cifra de afaceri
- 6.704.885 RON +46.89% față de anul precedent
- Profit net
- 226.527 RON -46.48% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 27 +28.57% față de anul precedent
- Datorii
- 3.826.170 RON -0.57% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 4.564.414 RON. Profit: 423.227 RON
Cifra de afaceri: 4.564.414 RON. Profit: 423.227 RON
- Cifra de afaceri
- 4.564.414 RON -25.32% față de anul precedent
- Profit net
- 423.227 RON +77.11% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 21 -22.22% față de anul precedent
- Datorii
- 3.848.121 RON +4.46% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 6.112.207 RON. Profit: 238.969 RON
Cifra de afaceri: 6.112.207 RON. Profit: 238.969 RON
- Cifra de afaceri
- 6.112.207 RON +58.42% față de anul precedent
- Profit net
- 238.969 RON +605.42% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 27 +92.86% față de anul precedent
- Datorii
- 3.683.985 RON -9.55% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 3.858.206 RON. Profit: 33.876 RON
Cifra de afaceri: 3.858.206 RON. Profit: 33.876 RON
- Cifra de afaceri
- 3.858.206 RON +17.57% față de anul precedent
- Profit net
- 33.876 RON +73.42% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 14 +27.27% față de anul precedent
- Datorii
- 4.072.739 RON +7.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 3.281.618 RON. Profit: 19.534 RON
Cifra de afaceri: 3.281.618 RON. Profit: 19.534 RON
- Cifra de afaceri
- 3.281.618 RON -7.48% față de anul precedent
- Profit net
- 19.534 RON -21.04% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 11 -8.33% față de anul precedent
- Datorii
- 3.791.796 RON -1.12% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 3.546.778 RON. Profit: 24.738 RON
Cifra de afaceri: 3.546.778 RON. Profit: 24.738 RON
- Cifra de afaceri
- 3.546.778 RON
- Profit net
- 24.738 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 12
- Datorii
- 3.834.688 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2008Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
23.072026Mentiune · Buletin 27818/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 15.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- MILUCA SRL
- CUI
- 8666757
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 23.07.2026
- Registrul Comerțului
- J37/297/1996
- EUID
- ROONRC.J37/297/1996
- Sediu
- Municipiul Huşi, Jud. Vaslui, Strada AL. I. CUZA, Nr. 45, Etaj Parter
- Județ
- Vaslui
- Număr încheiere
- 588075
- Data încheierii
- 23.07.2026
- Număr dosar
- 2839473
- Data dosarului
- 17.07.2026
- Tribunal
- Vaslui
- Registrator
- Petru Hotea
Subiecte
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
Documente menționate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2839473 din 17.07.2026
- Act adiţional nr. 37434 din 30.12.2025 la contractul de închiriere , Decizie asociat unic nr. 1 din 15.07.2026
05.102022Mentiune · Buletin 38811/2022solicitant declaraţii şi
solicitant declaraţii şi înregistrarea datelor din declaraţia tip - model 3 pe propria răspundere în registrul comerţului privind autorizarea funcţionării
- Companie
- MILUCA SRL
- CUI
- 8666757
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 05.10.2022
- Registrul Comerțului
- J37/297/1996
- EUID
- ROONRC.J37/297/1996
- Număr încheiere
- 4982
- Număr dosar
- 24831
- Data dosarului
- 04.10.2022
- Tribunal
- Vaslui
- Registrator
- Bogdan Sună
Subiecte
solicitant declaraţii şi
Documente menționate
- Declaraţie-tip pe propria răspundere - model 3 nr. 24831 din 04.10.2022
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 0111, Vaslui
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0111, Vaslui
Alte firme din Vaslui
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul MILUCA SRL?
CUI-ul MILUCA SRL este 8666757.
Unde este sediul MILUCA SRL?
MILUCA SRL are sediul in Romania, VASLUI, Mun. Huşi, Str. Al. I. Cuza nr. 45, 735100, Mun. Huşi, judetul VASLUI.
Cand a fost infiintata MILUCA SRL?
MILUCA SRL a fost infiintata in anul 1996 (30 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a MILUCA SRL in 2024?
In 2024, MILUCA SRL a raportat o cifra de afaceri de 6.610.000 RON.
Cati angajati are MILUCA SRL?
MILUCA SRL a raportat un numar mediu de 19 salariati in 2024.
Ce activitate are MILUCA SRL?
MILUCA SRL are codul CAEN principal 0111 (Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase).
Ce profit a inregistrat MILUCA SRL in 2024?
MILUCA SRL a inregistrat un profit net de 652.294 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 2 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.